Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 21. (Read 22130 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
September 15, 2017, 04:58:19 PM
bu konunun olması süper oldu eskiden imza arıyorduk bu sayede rahatça imza bulacağız
hero member
Activity: 728
Merit: 501
September 15, 2017, 01:38:25 PM
Siz söyledikten sonra konuya baktım hocam imza için güzel bir oran ayırmışlar.Bizim çevirmen arkadaşların gözünden kaçmaz hiçbir proje saniyesinde kapıyorlar maşallah Smiley lakin adamlar Türkçe çeviriye ihtiyaç duymamışlar.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
September 15, 2017, 01:19:49 PM
universanın şartları biraz agır verdikleri ödülde %0.45 ama ben guzel yatırım alacaklarını düşünüyorum.belki listeye ekliyebilirsiniz.

https://bitcointalksearch.org/topic/universa-bountyico450-000-reward-fb-tw-sg-subscription-ref-blog-2155488

türkçe bölümde konusu yok sanırım.tercüman arkadaşların belki gözünden kaçtı.
hero member
September 15, 2017, 12:49:18 PM
Olur öyle şeyler hocam ne olacak sıkıntı yok bu arada ben de sizin gibi sylon'un bounty kampanyasını yönettiği son iki projenin yeterli yatırımı toplayamayacağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
September 15, 2017, 12:30:56 PM
Konuyu bir an bulamadım ctrl+f yaptım yine bulamayınca deliye döndüm meğer konu başlığı imza değil ımza diye açılmış  Grin Rega'ya katılmıştım ama sizin şahsi görüşünüz tutmayacağı yönünde bu sadece bir hissiyat mı  Huh Yoksa bu konuyla ilgili bir analiz yaptınız mı
Buyuk harf ile actigimdan dolayi I kullaniyorum,yazilimci oldugumdan yillarin aliskanligi buyuk harflerde TR karakter kullanmiyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
September 15, 2017, 12:01:51 PM
Konuyu bir an bulamadım ctrl+f yaptım yine bulamayınca deliye döndüm meğer konu başlığı imza değil ımza diye açılmış  Grin Rega'ya katılmıştım ama sizin şahsi görüşünüz tutmayacağı yönünde bu sadece bir hissiyat mı  Huh Yoksa bu konuyla ilgili bir analiz yaptınız mı
full member
Activity: 336
Merit: 111
September 14, 2017, 05:46:48 PM
tam ben türkçe localde böyle bir başlık açım diye girdim. baktım açılmışı var bunun için teşekkürler öncelikle. liste güzel eklebenilir , çıkarım yapılabilir.

ben de yeni jr. oldum. daha önce imza kampanyasına girmedim. daha önce imza kampayasına girmiş arkadaşlar vardır. şimdi öyle çok iyi değil çok kötü de olmayan bir altcoin imzası tokenlar dağıtıldığında ne kadarlık bir kar bırakıyor ? yani öyle elimizde öyle bir rakam olsun diye soruyorum.
bide ben öyle haftada 10 mesaj olayını sevmedim. bi altcoin hakkında 10 tane post u ne diye gireyim ? mantığı yok benim için. ayrıca etik kısmı var bunun benim için yani proje patlarsa scam çıkarsa benim entryme güvenip alan varsa ohoo bide bunun yardım yataklık vicdan azabı var Smiley
ben imza taşıyım avatarda dursun başka bişi de istemiyorum aslında.
her imza kampanyası için mutlaka yazmanız gereken belli sayıda post olacaktır. Anak bir noktayı yanlış anlamışsınız, düzeltmekte fayda var. 10 mesajı altcoin ile ilgili atmak zorunda değilsiniz. Kampanyanın kabul ettiği her konu için atılan mesajınız sayılacaktır. Örneğin bu konu başlığına yazdığınız mesaj lokal kısımda mesaj kabul eden bütün kampanyalar için sayılır.
Zaten jr. member olarak avatar kullanamazsınız. Yanlış hatırlamıyorsam full member olmak gerekiyordu.

cevap için teşekkürler. kampanyanın kabul ettiği konular neler oluyor genelde ?

Aslında belirli bir konu değil, konu başlığına önem veriyorlar diyelim. Altcoin başlığı altında konu gözetmeksizin yazdığınız her mesaj, onlar için yeterli olacaktır. Off topic gibi konulara yazılan mesajlardan rahatsızlık duyuyorlar.

ben icosu yakın zamanda bitecek ama hala imza kampanyası olan birisine gireyim o zaman ne önerirsiniz yukardaki liste haricinde ?
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
September 14, 2017, 02:38:30 PM
Yorumlarınızı dikkate alarak seçtiğim bir kampanyadayım. Umarım terso bir durum olmaz da Worldcore' den güzel bir pay alırız.

Bunun haricinde Air token şartları çok ağır olsa ve İngilizce bilgisi gerektiriyor olsa da dikkatimi çekti. Genesis Vision' da geçerli bir proje gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
September 14, 2017, 02:22:30 PM
monetha imzasida bitince, imzam bosaldi... yeni birseyler bakiyorum... bi bos vakitte incelemek gerek yine...

Swarm.fund 'a bakabilirsin hocam. Ben ona girdim. Oldukça gelecek vaad ediyor bu ICO. şuanda başladı ve bounty işini de diğer ICO'lara göre çok daha farklı yapıyorlar. Bi göz at bence benim imzadan

bounty işini diğerlerinden nasıl farklı yapıyor acaba? doğrusu ben diğer bounty proğramlarından bir farkını göremedim ama proje dediğiniz gibi güzel bir projeye benziyor. ico için katılmak belki kazançlı olabilir.
full member
Activity: 182
Merit: 100
eHarvestHub
September 14, 2017, 01:54:57 PM
monetha imzasida bitince, imzam bosaldi... yeni birseyler bakiyorum... bi bos vakitte incelemek gerek yine...

Swarm.fund 'a bakabilirsin hocam. Ben ona girdim. Oldukça gelecek vaad ediyor bu ICO. şuanda başladı ve bounty işini de diğer ICO'lara göre çok daha farklı yapıyorlar. Bi göz at bence benim imzadan
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
September 14, 2017, 01:17:12 PM
tam ben türkçe localde böyle bir başlık açım diye girdim. baktım açılmışı var bunun için teşekkürler öncelikle. liste güzel eklebenilir , çıkarım yapılabilir.

ben de yeni jr. oldum. daha önce imza kampanyasına girmedim. daha önce imza kampayasına girmiş arkadaşlar vardır. şimdi öyle çok iyi değil çok kötü de olmayan bir altcoin imzası tokenlar dağıtıldığında ne kadarlık bir kar bırakıyor ? yani öyle elimizde öyle bir rakam olsun diye soruyorum.
bide ben öyle haftada 10 mesaj olayını sevmedim. bi altcoin hakkında 10 tane post u ne diye gireyim ? mantığı yok benim için. ayrıca etik kısmı var bunun benim için yani proje patlarsa scam çıkarsa benim entryme güvenip alan varsa ohoo bide bunun yardım yataklık vicdan azabı var Smiley
her imza kampanyası için mutlaka yazmanız gereken belli sayıda post olacaktır. Anak bir noktayı yanlış anlamışsınız, düzeltmekte fayda var. 10 mesajı altcoin ile ilgili atmak zorunda değilsiniz. Kampanyanın kabul ettiği her konu için atılan mesajınız sayılacaktır. Örneğin bu konu başlığına yazdığınız mesaj lokal kısımda mesaj kabul eden bütün kampanyalar için sayılır.
Zaten jr. member olarak avatar kullanamazsınız. Yanlış hatırlamıyorsam full member olmak gerekiyordu.

Aslında belirli bir konu değil, konu başlığına önem veriyorlar diyelim. Altcoin başlığı altında konu gözetmeksizin yazdığınız her mesaj, onlar için yeterli olacaktır. Off topic gibi konulara yazılan mesajlardan rahatsızlık duyuyorlar.
full member
September 14, 2017, 11:18:25 AM

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
September 14, 2017, 11:02:19 AM

full member
September 14, 2017, 10:42:10 AM

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
September 14, 2017, 06:38:41 AM
Şuan en iyi getirisi olan imza kampanyası hangisi arkadaşlar ?
Incelemek gerekir öyle birşey belli olmaz gibi katılımcı sayısı ve toplanan değişkenler belirsiz olduğundan neyin ne olacagını kimse kestiremez
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
September 14, 2017, 06:38:04 AM

En iyi olarak düşünme .Kafana yatan tutabilecek İco imzasına gir.Belli değere ulaşana kadar da satma derim ben.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
September 14, 2017, 05:50:35 AM
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
September 14, 2017, 05:41:06 AM
Arkadaşlar Wordcore un hem imza hemde ana konu destek kampanyasına katıldım ve şöyle bir durum ortaya çıktı. Ana konu için atılan postlar imza kampanyası içinde geçerli olacak mı? Telegram grubundan soruma kesin olmamakla beraber ekipten olumsuz cevap geldi. Yani imza kampanyası için ayrı, ana konu destek kampanyası için ayrı post atılması gerekecek.

Kendin sorup kendin cevaplamışsın ama çok saçma olmuş onlarında sayılması gerekiyor gerçi worldcore haftalıkmı yoksa toplu mesaj sayısına mı bakıyor bildigim kadarıyla daha 2 ay kampanya suresı olması lazım

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. Ben bir şey sormadım, cevap da vermedim. Ortaya çıkan durumun ne olduğunu ifade ettim.

Bu arada durum sonucunda kampanya yöneticilerinede hak vermedim de değil. 2 ayrı kampanya için toplam min. 140 post atman gerekirken, ana konu kampanyası için atılan postlar, imza kampanyası içinde geçerli olsa toplam 80 post yetiyor. Dolayısıyla çok da adil olmuyor.
hero member
September 14, 2017, 04:35:12 AM
Öncelikle konuyu açan exortis'e ve bu konu üzerinde bilgi veren herkese çok teşekkürler.Valla uzun zamandır girecek kampanya bulamıyordum.Burada bana en uygun kampanya ''hero'' oldu.Haftalık 10 mesajı çok rahat bir biçimde atabilirim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 14, 2017, 03:32:28 AM
Arkadaşlar Wordcore un hem imza hemde ana konu destek kampanyasına katıldım ve şöyle bir durum ortaya çıktı. Ana konu için atılan postlar imza kampanyası içinde geçerli olacak mı? Telegram grubundan soruma kesin olmamakla beraber ekipten olumsuz cevap geldi. Yani imza kampanyası için ayrı, ana konu destek kampanyası için ayrı post atılması gerekecek.

Kendin sorup kendin cevaplamışsın ama çok saçma olmuş onlarında sayılması gerekiyor gerçi worldcore haftalıkmı yoksa toplu mesaj sayısına mı bakıyor bildigim kadarıyla daha 2 ay kampanya suresı olması lazım
Pages:
Jump to: