Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 22. (Read 22130 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
September 14, 2017, 02:45:37 AM
Merhabalar.
Öncelikle konu sahibine teşekkür ediyorum emekleri için.
Ann ve Türkçe konuya yazmama rağmen cevap bulamadım. İmzaya katıldığımda memberdım. Şimdi full member olmuşum. İmzamı değiştirmem gerek mi? Nasıl bir yol izlemeliyim.
Imzanı değiştirmen ve avatarı takmanı tavsiye ederim ayrıca çogu bounty yonetıcısı ozel mesajları okumuyor bunun
ann konusuna ve bounty konusuna bır mesaj yazmanı tavsıye ederım ılerıde hakkını araman gerekırse herkese açık alanda kanıt olsun
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
September 14, 2017, 02:17:46 AM
Merhabalar.
Ann ve Türkçe konuya yazmama rağmen cevap bulamadım. İmzaya katıldığımda memberdım. Şimdi full member olmuşum. İmzamı değiştirmem gerek mi? Nasıl bir yol izlemeliyim.

kampanya yöneticisine mail atman lazım full member olduk imza seviyesini güncellermisinzi gibi bişey full imzasını ekle profiline sonra msj at
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
September 13, 2017, 08:08:33 PM
Merhabalar.
full member
Activity: 398
Merit: 118
September 13, 2017, 07:25:10 PM
konu gerçekten güzel yakından takip edicem cok yararlı olucak herkes için konu güncel kalırsa ve umarım sizi cok zorlamaz ve sürekligi olur bu konunun
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
September 13, 2017, 07:11:11 PM
yeni üye olmuş arkadaşlara nacizane tavsiyem imza işlerini boşvermeleri, translation blog bug gibi bountylere yönelmeleri.Çoğu translation kuralında sınıf aranmıyor.Zaten bu işi TR local'de 3-5 kişi var bu yüzden translation yaparsanız daha iyi bounty alırsınız.
Bunu herhalde 10. kez söylüyorum  Grin
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
September 13, 2017, 06:00:07 PM
Merhaba Yen'i sr. Member oldum bana imza önerebilir misiniz ?

Sr değil jr member olmuşsunuz evet artık imzalara katılabilirsiniz ama her kampanya jr kabul etmeyebilir, ilk sayfadaki exortisin paylaştığı listeden konuları inceleyerek güvendiğiniz ve jr member kabul eden herhangi bir projeye girebilirsiniz,girdiğiniz projeye güvenmeniz önemli ona göre bi seçim yapın sonuçta 1 ay belkide daha fazla imza taşıyacaksınız
Ya çok anlamıyorum bir tane örnek verebilirsen çok sevinirim.
Bu konunun ilk sayfasında en üstte, bu konuyu açan arkadaşın güncellediği bir google documanı link var oraya tıklayın. Karşınıza 15-20 tane altcoin imza kampanyası gelecek. Buradan tek tek tıklayarak her imza kampanyasının hangi seviyedeki kullanıcılar ile ne kadar ücret karşılığı çalışmak istediği ve imza kampanyası şartlarını bulabilirsiniz.
Örnek olarak worldcore sizin seviyeniz olan junior member (Jr. member) lar için ödeme yapıyor. Yani bu kampanyaya katılabilirsiniz. Yada şartları beğenmez veya daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka kampanya varsa ona katılırsınız.
Siz katılmışsınız sanırsam durumdan memnunmuşsunuz ? Size ne vaat ediyor bu kampanya ?

toplam 1 milyar olan coin miktarının % de 3 ü kampanyalara ayrılmış vaziyette yani 30 milyon coin. Bu 30 milyon coininden 5 te 1 i imza kampanyasına ayrılmış durumda yani 6 milyon coin. Bu 6 milyon coin imza kampanyasına girenler içinde forumdaki seviyelerine bağlı olarak paylaştırılacak. Yani imza kampanyası boyunca siz her hafta forum seviyenize bağlı olarak 1 pay alacaksınız ben 2.5 pay alacağım. Kampanya bittikten sonra bu paylar herkes için toplanacak oranlanacak ve sizin oranınız hesabınıza yatırılacak.Elbetteki kampanya katılım şartlarını eksiksiz tamamlamanız durumunda
full member
Activity: 602
Merit: 120
September 13, 2017, 05:50:52 PM

Sr değil jr member olmuşsunuz evet artık imzalara katılabilirsiniz ama her kampanya jr kabul etmeyebilir, ilk sayfadaki exortisin paylaştığı listeden konuları inceleyerek güvendiğiniz ve jr member kabul eden herhangi bir projeye girebilirsiniz,girdiğiniz projeye güvenmeniz önemli ona göre bi seçim yapın sonuçta 1 ay belkide daha fazla imza taşıyacaksınız
Bu konunun ilk sayfasında en üstte, bu konuyu açan arkadaşın güncellediği bir google documanı link var oraya tıklayın. Karşınıza 15-20 tane altcoin imza kampanyası gelecek. Buradan tek tek tıklayarak her imza kampanyasının hangi seviyedeki kullanıcılar ile ne kadar ücret karşılığı çalışmak istediği ve imza kampanyası şartlarını bulabilirsiniz.
Örnek olarak worldcore sizin seviyeniz olan junior member (Jr. member) lar için ödeme yapıyor. Yani bu kampanyaya katılabilirsiniz. Yada şartları beğenmez veya daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka kampanya varsa ona katılırsınız.
Siz katılmışsınız sanırsam durumdan memnunmuşsunuz ? Size ne vaat ediyor bu kampanya ?
sr. member
September 13, 2017, 05:32:30 PM

full member
September 13, 2017, 05:18:19 PM

sr. member
September 13, 2017, 04:02:04 PM
Arkadaşlar Wordcore un hem imza hemde ana konu destek kampanyasına katıldım ve şöyle bir durum ortaya çıktı. Ana konu için atılan postlar imza kampanyası içinde geçerli olacak mı? Telegram grubundan soruma kesin olmamakla beraber ekipten olumsuz cevap geldi. Yani imza kampanyası için ayrı, ana konu destek kampanyası için ayrı post atılması gerekecek.

legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
September 13, 2017, 03:58:20 PM

full member
September 13, 2017, 03:40:49 PM
member
Activity: 84
Merit: 10
September 13, 2017, 03:22:54 PM
Tebrikler guzel bir olusum
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
September 13, 2017, 06:46:17 AM
minervanın imzasına girdim katılım çok fazla. imza için ayrılan ödülde imzalar için %15 olarak ayrılmış. listeyi yakından takip ediyorum eger daha iyi bir imza kampanyasına denk gelirsem bundan çıkmayı düşünüyorum.
ödülleri 60 gün içinde vereceklerini açıkladıkları ve  imza degerinin sadece %15 olarak belirlendigi için. aslında çok iyi bir topluluk olusturdular ve bir çok insan projeden çok umutlu. iyi yatırım alacaklarını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 322
September 13, 2017, 05:23:07 AM
Daha önce de forumdan bir arkadaş böyle bir konu açmıştı sonra vakit ayıramadı sanırım. Konu çok faydalı olmuş vakit ayırmışsınız bir güzel derlemişsiniz, artık o kadar çok ico çıkıyor ki her birinitakip edip sapla samanı ayırmak çok zor. Böyle bir hizmet verdiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim.
Rica ederim daha önceki mesajlarda da teşekkür eden arkadaşlara topluca ben teşekkür ederim.
hero member
Activity: 574
Merit: 500
September 12, 2017, 07:55:11 PM
Daha önce de forumdan bir arkadaş böyle bir konu açmıştı sonra vakit ayıramadı sanırım. Konu çok faydalı olmuş vakit ayırmışsınız bir güzel derlemişsiniz, artık o kadar çok ico çıkıyor ki her birinitakip edip sapla samanı ayırmak çok zor. Böyle bir hizmet verdiğiniz için kendi adıma teşekkür ederim.
full member
Activity: 266
Merit: 242
September 12, 2017, 02:23:53 AM
imza konusu açıldıktan sonra worldcore a giren çoğalmış, ben patlayacağını düşünmüyorum projenin katılanlar eli boş çıkmayacaktır bence.

şu an icoların konularına bakınca sigortacılık, emlakcılık ve fiziksel kartlı icolar yaygın, bunun yanı sıra durmadan da kumar icoları gelip gidiyor. düzgün proje  demeyelim ama özgün proje ve doğru ekibin bulunması zor. worldcore imzası kafama yattı.

worldcore imzasında da ETH adresleri istenilmedi Monetha gibi, ico bitimi sonrası yine mail gelir, kayıt falan derken bekletme şansları mevcut.

bu adamların yol haritalarına göre 2019 da tam faaliyete geçebiliyorlar, bu sebepten gelen tokenlar bir süre saklanması gerekecektir kanımca. ytd.
Worldcore http://www.orderbook.io adresine gönderecek tokenleri orada öyle yazıyor
orderbook tan açtıgınız hesap ile imzaya girdiginiz hesap maillerini aynı olsun diyor.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
September 12, 2017, 02:11:18 AM
imza konusu açıldıktan sonra worldcore a giren çoğalmış, ben patlayacağını düşünmüyorum projenin katılanlar eli boş çıkmayacaktır bence.

şu an icoların konularına bakınca sigortacılık, emlakcılık ve fiziksel kartlı icolar yaygın, bunun yanı sıra durmadan da kumar icoları gelip gidiyor. düzgün proje  demeyelim ama özgün proje ve doğru ekibin bulunması zor. worldcore imzası kafama yattı.

worldcore imzasında da ETH adresleri istenilmedi Monetha gibi, ico bitimi sonrası yine mail gelir, kayıt falan derken bekletme şansları mevcut.

bu adamların yol haritalarına göre 2019 da tam faaliyete geçebiliyorlar, bu sebepten gelen tokenlar bir süre saklanması gerekecektir kanımca. ytd.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1027
September 12, 2017, 02:04:31 AM
sr. member
Activity: 322
September 12, 2017, 12:47:06 AM
Öncelikle konu için teşekkürler. Gireceğim imzaları daha önceki konudan bakıp seciyordum. Bu konunun olması da çok iyi oldu. En yakın immla olduğu için onu seçtim . Yalnız  60 mesaj, haftalık 10 mesaj yazmışsınız. O kısmı anlamadım. En az 60 mesaj sınırı mı var yani.
Haftalik sayimlar arasinda yani 7 gunluk surede 10 mesaj altlimiti var demek.Kampanya sonuna kadarda toplamda en az 60 mesaj atmalisiniz yani 6 hafta surse her hafta 10 mesaj atsamiz gerekir en az.
Pages:
Jump to: