Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 24. (Read 22133 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253
September 08, 2017, 08:47:43 AM
Kickico ilk gün hardcap yaptı aslında 50bın ether ıle ama sonradan baktılar akıyor yok o soft falandı dıyerek 100bıne cektıler yoksa bende wordcoreye gırecektım
bence çok başarılı geçecek bir proje,adamların zaten merkez bankasından ab onayı mevcut

yazınızı okudum zaten ama işte adres istemedikleri için Monetha gibi bekletir mi diye düşünmüyor değilim. ICO bitimine kadar 60 adet mesaj istiyorlar.

başka iyi ico varsa değerlendirmek isterim ama stash'a nedense ısınamadım. amatör ve sıradan duruyor.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
September 08, 2017, 06:59:05 AM
Kickico ilk gün hardcap yaptı aslında 50bın ether ıle ama sonradan baktılar akıyor yok o soft falandı dıyerek 100bıne cektıler yoksa bende wordcoreye gırecektım
bence çok başarılı geçecek bir proje,adamların zaten merkez bankasından ab onayı mevcut
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
September 08, 2017, 06:57:49 AM
worldcore bence girileblecek bi imza ama ödemelerde sıkıntı olurmu diye düşünmeden edemiyorum. adres istemeyen kampanyalara elimden geldiğince katılmıyorum şüpheli bakıyorum. sosyal medyasına gireyim bakalım orderbbok hesabımıza yatacak mı daha sonra göreceğiz
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
September 08, 2017, 06:52:26 AM
bende şu an kararsızım stash ve worldcore arasında. worldcore daha profesyonel duruyor ama uzun süreli bir imza kampanyası. stash daha amatör duruşu sergiliyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
September 08, 2017, 03:38:12 AM
meridian diye proje, benim dikkatimi çekti kickico bitince bunun imzasına girmeyi düşünüyorum listeye eklenebilir ,kriptokredi ile alakalı ve bildiğim kadarıyla bu alanda mevcut olan pek proje yok. iş yapma potansiyeli yüksek : https://bitcointalksearch.org/topic/bountyico-meridian-digital-collateral-47-btc-raised-2158412

Projeye bakmadan önce sayfaya sunuma , profesyonelliğe bakıyorum. Herkesin kriteri başka tabi. Sayfada twitter ve facebook bountylerinde tanım yapılan paragrafta link vermek unutulmuş. Yukarı da twitter linki var ama bounty si olan facebook un linki hiç bi yerde yok sayfasında da twitter ve facebook linkleri çalışmıyor.  Newsletter e üye olayım dedim onay maili geldi linke tıkladığımda zaten üyesiniz mailinizi kontrol edin mesajı veriyor. Ya mail deki linke tıkladım ya zaten :p .

Detaylara takılırım. profesyonelliğe bakarım. Gerçekten bütün vucutlarıyla bu işe girmişler mi yoksa parmaklarının ucuyla mı tutmaya çalışıyorlar.  Bu sebepler den ekibin işi sağlam tuttuğuna inancım oluşmadı. Kaldı ki proje hakkında da tek kelime etmedim Smiley . Kalın sağlıcakla.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
September 08, 2017, 01:46:22 AM
meridian diye proje, benim dikkatimi çekti kickico bitince bunun imzasına girmeyi düşünüyorum listeye eklenebilir ,kriptokredi ile alakalı ve bildiğim kadarıyla bu alanda mevcut olan pek proje yok. iş yapma potansiyeli yüksek : https://bitcointalksearch.org/topic/bountyico-meridian-digital-collateral-47-btc-raised-2158412
full member
Activity: 252
Merit: 100
September 07, 2017, 09:34:57 PM
güzel bir konu olmuş ama daha önce sanki böyle bir konu vardı ve sanırım konuyu açan arkadaş daha fazla ilgilenemediği için konuyu başka bir arkadaşa aktarmak için bir girişimde bulunmuştur. neyse gözüme ilişirse o konuya buranın linkini eklerim.

hocam keşke mesajları okusaydınız Smiley o konunun devamı olarak açılmış bu konu zaten.  konu sahibinin eline sağlık güzel olmuş baya.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
September 07, 2017, 01:33:45 PM
güzel bir konu olmuş ama daha önce sanki böyle bir konu vardı ve sanırım konuyu açan arkadaş daha fazla ilgilenemediği için konuyu başka bir arkadaşa aktarmak için bir girişimde bulunmuştur. neyse gözüme ilişirse o konuya buranın linkini eklerim.
sr. member
September 07, 2017, 01:11:22 PM
Hocam tesekkurler listeden cikartayim.
full member
Activity: 392
Merit: 107
September 07, 2017, 12:57:09 PM
Forum uyeleri bu tip basliklardan gercekten olumlu sekilde yararlaniyorlar. Emeginiz icin tesekkur ederiz. Surekli guncel kalmasi dilegiyle. Iyi forumlar.
full member
Activity: 236
Merit: 101
September 07, 2017, 12:48:07 PM
 zibilyon tane ico çıktı hepsini tek tek bulup araştırmak çok zor. böyle bir konu müthiş yardımcı oluyor. diğer konudanda daha detaylı olmuş elinize sağlık umarım güncelde tutarsınız  Cheesy
full member
Activity: 461
Merit: 112
September 07, 2017, 12:25:47 PM

hocam ben worldcore e başvurdum ancak signatures codes sayfasını açamıyorum siz yada herhangi biri jr. member kodunu atabilir mi? Birde bana kabul edildiğime dair bişey geldikten sonra mı kodu girmeliyim yoksa hemen mi? teşekkürler

jr.member kodu yukarıda
tabloda kayıt olmuş görünüyorsunuz zaten
siz direk imzayı takın ve imzanın gerektirdigi sayı kadar (60) mesaj atın

Hocam çok sağolun hem başlık için hem yardımlarınız için.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
September 07, 2017, 12:16:41 PM
Worldcore daha 8 haftası var biraz araştırırsanız 20 milyon dolar uzerı toplar dıyorum

Benim en çok güvendigim WorldCore projesi

"Worldcore Bounty program starts on August, 18th and will last for about three months."
Çok uzun geldi bana. Para toplayamazsa çok uzun bir süre boşa gidecek o riski almak istemediğim için elemiştim. İmzasına doğru düzgün katılım olmamış zaten.
sr. member
September 07, 2017, 12:06:02 PM
Worldcore daha 8 haftası var biraz araştırırsanız 20 milyon dolar uzerı toplar dıyorum
Hero güzel proje finans sektoru hep iyi para toplar 10 mılyonu toplar gibi geliyor bana
Immla güzel bir proje zaten hali hazırda presale de 2540 ether topladı,çok buyuk toplamasada bounty olarak guzel kazandıracaktır.
Genesis güzel proje,Change güzel proje biraz okuyup araştırmak gerekiyor
Benim en çok güvendigim WorldCore projesi

hero member
September 07, 2017, 12:05:21 PM
bütün çöp icoları doldurmuşsun demek biraz ayıp oluyor sanki özellikle arayıp bulmuşum gibi tavır sergiliyorsunuz
size birşey yazmıyorum tabloda yorumlar var faydalanmak isterseniz bakarsınız

2 gündür yeni çıkan tüm icoların konularını tek tek okudum ve bir tane bile düzgün kampanya bulamadım. Listene baktım benim elediğim kampanyaları yazmışsın. İçlerinden en çok güvendiğin ikisini söyle o zaman tekrar bakayım.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
September 07, 2017, 12:01:48 PM
telegramdan slackten redditten icolardan (kısacası teknolojiden Cheesy) anlamıyorum ve kullan(a)mıyorum, ingilizce de çok zayıf, o nedenle de imza kampanyalarına katılamıyorum ama başkalarına katılmaları için hazırladığınız bu liste birçok kişiye faydalı oluyor sanırım. fayda gözetmeksizin harcadığınız emek için elinize sağlık diyorum.
sr. member
September 07, 2017, 12:00:35 PM
Bütün çöp ico dedikleriniz arasında 8-10 mılyon toplayacagına ıddaya gırecegım hemen 2 tane sayarım sıze,istersenız escrow kullanarak iddaaya girebiliriz.
daha kalıtelılerını bulup burada paylaşırsanız bende tabloya sizin referansınızla eklerım.

Ben zaten 3 tane güzel ico sayamam dedim mesajı okumadan mı cevap veriyorsun?
Sıralama yap o zaman toplayacakları paraya göre en yüksekten düşüğe görelim ne kadar topladıklarını.
bütün çöp icoları doldurmuşsun demek biraz ayıp oluyor sanki özellikle arayıp bulmuşum gibi tavır sergiliyorsunuz
size birşey yazmıyorum tabloda yorumlar var faydalanmak isterseniz bakarsınız

sr. member
September 07, 2017, 11:58:38 AM

hocam ben worldcore e başvurdum ancak signatures codes sayfasını açamıyorum siz yada herhangi biri jr. member kodunu atabilir mi? Birde bana kabul edildiğime dair bişey geldikten sonra mı kodu girmeliyim yoksa hemen mi? teşekkürler

jr.member kodu yukarıda
tabloda kayıt olmuş görünüyorsunuz zaten
siz direk imzayı takın ve imzanın gerektirdigi sayı kadar (60) mesaj atın
hero member
September 07, 2017, 11:56:25 AM
Bütün çöp ico dedikleriniz arasında 8-10 mılyon toplayacagına ıddaya gırecegım hemen 2 tane sayarım sıze,istersenız escrow kullanarak iddaaya girebiliriz.
daha kalıtelılerını bulup burada paylaşırsanız bende tabloya sizin referansınızla eklerım.

Ben zaten 3 tane güzel ico sayamam dedim mesajı okumadan mı cevap veriyorsun?
Sıralama yap o zaman toplayacakları paraya göre en yüksekten düşüğe görelim ne kadar topladıklarını.
sr. member
September 07, 2017, 11:54:26 AM
300 tane yeni proje var alayı scam. Artık seçebilecek düzgün imza bile bulamıyoruz. Exceldeki listeye baktım bütün çöp icoları doldurmuşsun ama sen de haklısın çünkü piyasadaki tüm icolar çöp şu anda. Bitmek üzere olanları çıkartalım, yenilerden 3 tane güzel ico say desen sayamam.

Pages:
Jump to: