Pages:
Author

Topic: Imza Listesi - page 25. (Read 22165 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
September 07, 2017, 11:36:06 AM
Diğer arkadaştan görevi devralmanız güzel bir çalışma ve sorumluluk gerektiren bir iş. Elinize sağlık. Umarım herkes sayenizde faydalanır.
ikm
sr. member
Activity: 420
September 07, 2017, 11:34:47 AM
hocam gerçekten çok güzel bir başlık olmuş hatta mod bunu yukarı tuttursa süper olur bence herkes bu konuda hem fikir olursa mod yapar diye düşünüyorum.
imza bounty falan sürekli aramak zor oluyor gözden kaçıyor. exortis bu konuda oldukça aktif biri olduğunu biliyorum iyi bir çalışma olmuş Cheesy
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
September 07, 2017, 11:08:56 AM
300 tane yeni proje var alayı scam. Artık seçebilecek düzgün imza bile bulamıyoruz. Exceldeki listeye baktım bütün çöp icoları doldurmuşsun ama sen de haklısın çünkü piyasadaki tüm icolar çöp şu anda. Bitmek üzere olanları çıkartalım, yenilerden 3 tane güzel ico say desen sayamam.
full member
Activity: 461
Merit: 112
September 07, 2017, 11:08:12 AM
hocam eline sağlık güzel bir çalışma olmuş birkaç gündür uygun bir bounty kampanyası arıyordum. aralarından seçmesi zor oluyordu. çok kullanışlı oldu bu benim için. teşekkürler.

Teşekkürler Arkadaşlar mumkun olduğunca güncel tutacağım
Imza tavsiyesine gelince ilk olarak WorldCore ve Immla Benim Tercihim olur,iki projede çok iyi özellikle WorldCore Harika bir çıkış yakalayacaktır bence

@gileri imzayı eksik kopyalamış olabilirmisin veya boşlukmu bıraktın başında anormal duruyor imza ayrıca avatarıda takarsan extra stake alırsın

hocam ben worldcore e başvurdum ancak signatures codes sayfasını açamıyorum siz yada herhangi biri jr. member kodunu atabilir mi? Birde bana kabul edildiğime dair bişey geldikten sonra mı kodu girmeliyim yoksa hemen mi? teşekkürler
sr. member
Activity: 322
September 07, 2017, 10:46:21 AM
hocam eline sağlık güzel bir çalışma olmuş birkaç gündür uygun bir bounty kampanyası arıyordum. aralarından seçmesi zor oluyordu. çok kullanışlı oldu bu benim için. teşekkürler.

Teşekkürler Arkadaşlar mumkun olduğunca güncel tutacağım
Imza tavsiyesine gelince ilk olarak WorldCore ve Immla Benim Tercihim olur,iki projede çok iyi özellikle WorldCore Harika bir çıkış yakalayacaktır bence

@gileri imzayı eksik kopyalamış olabilirmisin veya boşlukmu bıraktın başında anormal duruyor imza ayrıca avatarıda takarsan extra stake alırsın
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
September 07, 2017, 10:39:22 AM
full member
Activity: 476
Merit: 100
September 07, 2017, 09:12:42 AM
güzel bir çalışma ama önemli olan güncel tutulabilmesi.. Bunu yapabilirseniz bu başlık birçok kişinin uğrak yeri olacaktır.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
September 07, 2017, 08:06:44 AM
Hocam güzel bir konu olmuş eline sağlık. Bu imza kampanyalarının arasında fos çıkanlarda olmasa gerçekten çok güzel bir iş. Hele ki benim gibi öğrenci olan varsa çok daha tatlı gelir bu işler Cheesy
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
September 07, 2017, 07:41:50 AM
hocam elinize kolunuza sağlık baya kaliteli bir iş çıkarmışsınız umarım devamı gelir hep birlikte bizde arada kazandığımız paradan ufakta olsa size destek çıkarız.

tekrardan sağolun
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 07, 2017, 01:52:20 AM
"haftalık en az 10 kaliteli mesaj gerekli" gibisinden açıklama var. Kaliteli mesajın ne olduğunu bilmiyorum gerçekten. Bilgi verir misiniz rica etsem. Teşekkürler

Bu arada çok faydalı konu olmuş. Tam da aradığım liste.
Ben açıklayayım kaliteli mesaj "selam,naber,naptın müdür,hacı dayı nasılsın" gibi olmayan en az 75 karakter bazen 100 karakter olması istenen mesajlara deniliyor ve bu mesajların altcoin bölümlerinde olması istenir genellikle,yani konudışında 100 mesajda atsanız sayılmaz çogu zaman ayrıca aynı konu altına çok mesaj atarsanız onlarıda saymazlar.
sr. member
Activity: 448
September 07, 2017, 01:04:57 AM
Hocam eline sağlık. Diğer konunun devamı açısından süper olmuş. Takipteyim. Teşekkürler.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
September 06, 2017, 11:50:24 PM
"haftalık en az 10 kaliteli mesaj gerekli" gibisinden açıklama var. Kaliteli mesajın ne olduğunu bilmiyorum gerçekten. Bilgi verir misiniz rica etsem. Teşekkürler

Bu arada çok faydalı konu olmuş. Tam da aradığım liste.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
September 07, 2017, 12:52:57 AM
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WAZJura6e8rIQ3pzHnRyW_5uL0GKwvmpv6fgCzXF4tw

Arkadaşlar çok fazla detaya girmeden kendi begendiğim ICO imza kampanyalarını, birde arkadaşların katkılarını eklemeye çalışacagım
Listede çok fazla detaya girmeyeceğim bounty konusunu linkler, birazda bilgim varsa kendime göre tutar/tutmaz puanlamaya çalıştım.
Katkıda bulunmak isteyenler her ico yu değil ama kaliteli projeleri bu başlık altında toplarsa ingilizce bilmeyen arkadaşlara faydalı olur.
Güncel olanları ekleyecegim yeni yeni açılanları yoksa kickico,bitdice,coss vb.çok zaman geçmiş olanları eklemeyecegim.

Ellerine sağlık kardeşim. Diğer konuyu oluşturan arkadaş yoğunluğundan ötürü bırakmış, kimse de devralmamıştı. Oradan devam etmek yerine başka bir konu açmak akıllıca olmuş.

Oluşturduğun listedeki ico'ların hepsini sanırım değerlendirmişsindir kendi kafanda. Çöp kampanyalardan, patlamaktan bıktık zira - bir çok arkadaş belirtmiş aynısını.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
September 06, 2017, 01:26:20 PM
Güzel bi uygulama teşekkürler. Bi ricam lokal postlar sayılıp sayılmadığını da eklerseniz iyi olur

Bende bununla ilgili yukarıda soru sormuştum ama @exortis beni iplemedi sanırım...
Bu kadar da hazıra alışmayın. spreadsheet'te bounty linki var, ona tıklayın orda yazıyor zaten:
Posts made in the following sections will not be counted as valid posts: Off-topic; Archival;
sr. member
September 06, 2017, 01:04:35 PM
Valla worldcoreu o kadar çok övmüşsünüz ki hemen aldım. Teşekkürler Smiley
Hayirli olsun ben harika bir yatirim alacagina inaniyorum hatta cok kisa surede hardcap yapabilir.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
September 06, 2017, 12:35:58 PM
Adam oraya bounty sayfalarının linklerini koymuş girip baksanız bir zahmet hangi forumları kapsıyor diye?
Ben Hedge'e geçmeyi düşünüyorum yeni imzada, belirtmişler zaten local deki Hedge ANN threadleri hariç mesaj sayılmıyor diye.
sr. member
September 06, 2017, 12:29:00 PM
Güzel bi uygulama teşekkürler. Bi ricam lokal postlar sayılıp sayılmadığını da eklerseniz iyi olur

Bende bununla ilgili yukarıda soru sormuştum ama @exortis beni iplemedi sanırım...
Bazilarinda yaziyorum ingilizce istiyor veya detaylara bakin diye hangi imzaya gireceksiniz onu belirterseniz daha cok yardimci olmaya calisayim
Dokumanda bundan sonra daha dikkat ederek ekleyecegim post pathlerine.

Worldcore ile ilgileniyorsaniz 60 mesaj istiyor local falan belirtilmemis konudisi bile kabul olabilir onda.Onun harici genellikle altcoin gecerli bir tek sylon cok kisitliyor diger imzalarda gormedim o kadar kisitlama.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
September 06, 2017, 12:18:47 PM

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
September 06, 2017, 12:18:25 PM
Valla worldcoreu o kadar çok övmüşsünüz ki hemen aldım. Teşekkürler Smiley
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
September 06, 2017, 11:54:14 AM
Pages:
Jump to: