Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 26. (Read 223033 times)

full member
Activity: 742
Merit: 112
July 18, 2017, 06:26:41 AM
güvenlik doğrulamalarını yapalı iki iş günü oldu
destek ekibine yazdım geri dönüş yok.

türkiyedeki forex şirketlerine kaldıracı olmasa bile kripto paraları ekleseler harika olacak.
cüzdana çekemeyiz, fakat fiyat artışlarından yararlanırız.

türkiyede koinimden bitcoin alıp, cüzdana atmak için daha iyisi kim?
newbie
Activity: 44
Merit: 0
July 16, 2017, 06:49:03 AM
Koinim e bir türlü ısınamadım  Undecided
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
July 11, 2017, 09:41:44 AM
diger borsalarda limitim doldugundan koinime mail atıp limit yukseltme talebinde bulundum daha maile cevap verecekler, 2 gun oldu Smiley gunluk 2500 hala limitim.kendilerine yatırmayı dusundugum 47.000 tlyi paribuya transfer ettim.https://i.hizliresim.com/r23lMB.png

Smiley Smiley Smiley
Koinim bu piyasadaki en köklü (Btctürk'ün el değiştirmesi olayını hesaba katarsak) ve en güvenilir BTC/TL borsası.
Biraz yavaş çalışıyorlar ancak kullanıcı olarak sizin de SSS'i okumanız lazım. Limit artırmak için hesap doğrulamalısınız. Mail atmanız bir  işe yaramaz.

hesabım zaten dogrulanmıştı 8 ay once ama hala gunluk limit 2.500 tl olarak gozukuyordu,işin tuhaf kısmı ben bu adamlardan limit yukseltmesi istedigimde geri donuste yapmadılar.hani ne biliym ''yok yukseltmiyoruz kardeşim'' dersin ya da ''limitiniz xx yukseltilmiştir'' diye bir mail atarlar dimi? yada sms yollarlar? hicbir bilgilendirme yapılmadı.dün akşam ltc deki volume u gormek için hesabıma girdim o an farkettim limitimi yukselttiklerini
hero member
Activity: 953
Merit: 504
July 11, 2017, 09:24:14 AM
Koinimin de diğer 3 sitede olduğu gibi son işlemler kısmını artık sisteme almalı.

Ve Mobildeki aşırı lag olayından bir şekilde kurtulmalı.

Koinim 2013 yılında neydise şimdi hala öyle. BTCTürk varkende kendini geliştirmedi, btcturk kapandığında da. Galiba koinim sahipleri saldım çayıra mantığı ile hareket ediyorlar. nasıl olsa kullanıyorlar gerek yok mu diyorlar acaba ?
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
July 10, 2017, 07:12:12 AM
Koinimin de diğer 3 sitede olduğu gibi son işlemler kısmını artık sisteme almalı.

Ve Mobildeki aşırı lag olayından bir şekilde kurtulmalı.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
July 09, 2017, 07:52:28 AM
Btctürk el değiştirdiği ve tamamen farklı kurallarla yönetildiği için artık Koinim için piyasadaki en eski site diyebiliriz. Bunca yıl Türk bitcoin piyasasında başarıyla hizmet vermiş bir sitenin yeniliklere açık olmasını bekliyoruz. Halkın ihtiyacı bariz şekilde ortadayken Ethereum gibi yeni coinleri eklemeleri hem sitenin hem topluluğun yararına olacaktır. Bu konuda artık bir atılım yapmalarını bekliyoruz.
Tam olarak başarıyla diyemeyiz aslında, Maliye'yle başları derde girdiğinde, o kadar ödemeyi yapmadıklarında bir bilgilendirme bile yapmamışlardı.
coaex bilgi vermişti bize o zaman...
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
July 08, 2017, 11:57:14 AM
Btctürk el değiştirdiği ve tamamen farklı kurallarla yönetildiği için artık Koinim için piyasadaki en eski site diyebiliriz. Bunca yıl Türk bitcoin piyasasında başarıyla hizmet vermiş bir sitenin yeniliklere açık olmasını bekliyoruz. Halkın ihtiyacı bariz şekilde ortadayken Ethereum gibi yeni coinleri eklemeleri hem sitenin hem topluluğun yararına olacaktır. Bu konuda artık bir atılım yapmalarını bekliyoruz.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
July 08, 2017, 07:57:40 AM
diger borsalarda limitim doldugundan koinime mail atıp limit yukseltme talebinde bulundum daha maile cevap verecekler, 2 gun oldu Smiley gunluk 2500 hala limitim.kendilerine yatırmayı dusundugum 47.000 tlyi paribuya transfer ettim.https://i.hizliresim.com/r23lMB.png

Smiley Smiley Smiley
Koinim bu piyasadaki en köklü (Btctürk'ün el değiştirmesi olayını hesaba katarsak) ve en güvenilir BTC/TL borsası.
Biraz yavaş çalışıyorlar ancak kullanıcı olarak sizin de SSS'i okumanız lazım. Limit artırmak için hesap doğrulamalısınız. Mail atmanız bir  işe yaramaz.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
July 07, 2017, 02:27:07 PM
Koinim maalesef çok yavaş kalıyor bu işlemlerle bizim için en hızlı en mantıklı borsa hangisi ise onunla çalışırız.Paribuyu örnek vermek gerekirse attığım maillere 30 dakika içinde(en geç 30dakika) geri dönüş sağlıyorlar para çekim ve para yatırma işlemleri daha hızlı koinim biraz daha kendini yenilemeli diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
July 07, 2017, 04:05:56 AM
legendary
July 06, 2017, 09:03:05 AM
Ülke genelinde Vatan Bilgisayar'larda ekran kartı kalmadı, millet Ether kazıp duruyor.
Ether'i satacakları (bizim de ucuzdan toplayacağımız Grin ) bir borsaya ihtiyacımız var.

Evet.. Eth de olmalı bi de şey, hmm neydi o.. Dash o da lazım..
Dash'i eklemeyebilirler, sağladığı anonimlikten ötürü.
Ama eklerseler güzel olur tabi.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
July 05, 2017, 04:24:50 PM
Ülke genelinde Vatan Bilgisayar'larda ekran kartı kalmadı, millet Ether kazıp duruyor.
Ether'i satacakları (bizim de ucuzdan toplayacağımız Grin ) bir borsaya ihtiyacımız var.

Evet.. Eth de olmalı bi de şey, hmm neydi o.. Dash o da lazım..
legendary
July 05, 2017, 04:37:14 AM
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
July 04, 2017, 05:04:25 PM
Ethereum kesinlikle olmalı artık ve hesap onayları daha hızlı yapılmalı aylardır bekliyor bi onaylayamadınız.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
July 04, 2017, 10:51:55 AM
Koinim duy sesimizi, halk Ethereum/TL marketini görmek istiyor. Bitkapital'in Bitshares sisteminde hacim yok. Ekleyin şu Ethereum'u kapın pazar payını. Artık binlerce trader milyonlarca TL dönen para var piyasada. Bitcoin yetmiyor Litecoin hacimleri ciddi şekilde arttı bir de Ethereum gelsin site hareketlensin.
legendary
July 04, 2017, 08:06:54 AM
Son durum nedir, Koinim yetkilileri teknolojiye ayak uydurup Ethereum eklemeye karar verdiler mi? TL ile oynayabileceğimiz farklı coinler gelse çok güzel olur. BTC feelerindeki artış nedeniyle LTC ile çıkış yapmak zorunda kalıyoruz, o da olmasa Koinim tamamen kullanılmaz hale gelecek.
Ethereum'u isterük.
LTC'den daha fazla hacmi var artık ETH'in, LTC de güzel ama çeşitlilik artmalı.
Bir çok kişi ether madenciliği yapıyor Türkiye'de, doğrudan TL'ye geçebilirlerse koinim'in hacmi en az 2-3 kat artar...
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
July 01, 2017, 09:51:01 AM
Son durum nedir, Koinim yetkilileri teknolojiye ayak uydurup Ethereum eklemeye karar verdiler mi? TL ile oynayabileceğimiz farklı coinler gelse çok güzel olur. BTC feelerindeki artış nedeniyle LTC ile çıkış yapmak zorunda kalıyoruz, o da olmasa Koinim tamamen kullanılmaz hale gelecek.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
June 27, 2017, 03:27:52 PM
API desteğiniz gelecek mi ? Gelecekse ne zaman gelecek ? API desteğiniz gelse işlem hacimleriniz bir hayli artar. Siteyi parse edip birşeyler yapmaya çalışma çok zahmetli olsa gerek.
Ayrıca mobil uygulamanızda yok sanırım...
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 26, 2017, 04:02:46 PM
akbank ile çalışmaya başlamıştır. para gönderirken iban numarasının farklılıgına dikkat edin.

enpara ile başlayıp, fibabank sonrasında akbanka geçilmiştir. sıradaki banka hangisi olacaktır merak ediyorum.

Paribu nun birden çok banka hesabı ile işlem yaptığını düşünürsek, aslında Koinim de bu kadar hacmi bir tek bankaya yıkmak yerine birkaç bankaya paylaştırsa belki daha kolay ve zahmetsiz olur.

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
June 26, 2017, 12:04:18 PM
Kullandigim uluslar arasi bir exchange sitesi BTC cekimlerinde 2 secenek sunuyor size.
Ucuz ve yavas, hizli ve pahali.
Ha bunu yazilima uygulamasi, R&D masrafi nedir bilemiyorum.
Pages:
Jump to: