Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 91. (Read 222880 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
December 02, 2013, 04:32:12 AM
davetiyem geldi üye oldum
koinim açılmış hayırlı olsun
benim de geldi ama henüz üye olmadım Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
December 02, 2013, 04:20:34 AM
davetiyem geldi üye oldum
koinim açılmış hayırlı olsun
newbie
Activity: 9
Merit: 2
November 08, 2013, 06:00:44 PM
Merhabalar,
Koinim'i hizmete sokmak için gerekli çalışmalarımız sürüyor. Net bir bilgi verebileceğimiz noktada sizleri de haberdar edip davetiye dağıtımına talep edenler üzerinden devam edeceğiz.
Gecikme sebebiyle özür dilliyor, anlayışınıza sığınıyoruz.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 08, 2013, 05:22:43 AM
davetiye istedim ama daha gelmedi site şuan aktif değil mi acaba
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
November 07, 2013, 04:33:01 AM
peki BTCTürk nasıl yapıyor bu işi?
Tamam merkezi Kıbrıs fakat ödemeler Garanti Bankası yolu ile alınıp/yapılıyor? Yani Garanti hesabınıza gelen bir para için bu para ne ayak diye adam sormazlar mı? Bu iş aslında TL ye dönme olayında sıkıntı biraz, bu noktada alternatifleri olan var mı?

Ayrıca bir soruda şöyle, Bitcoin alımlarını nereden yapıyorsunuz genelde ?

EFS
staff
Activity: 3668
Merit: 2056
Crypto Swap Exchange
November 05, 2013, 08:12:03 AM
Herkese merhaba,
Dün itibariyle Türk kullanıcılara bitcoin alış/satış ve wallet hizmeti veren platformumuzu yayına aldık. Bir süreliğine alım/satım işlemlerinden ücret almıyoruz.

http://www.koinim.com

Şu an için sadece davetiyeyle üye almaktayız. Buradan atacağınız özel mesajla davetiye talebinde bulunanlara davetiyeleri gönderilecektir.

Soru ve önerileriniz bizim için önemli, geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Yeni gelişme yok mu site ile ilgili?
full member
Activity: 216
Merit: 100
October 22, 2013, 01:56:34 PM
Üniversiteden bir SPK uzmanı hocayla konuşmuştum. Yaptığınız iş "kara para aklama"ya girer demişti uzun uzadıya anlattıktan sonra. TC sınırları içinde exchange izni almak sanırım imkansıza yakın zor olacaktır. koinim'i duyduğumda biraz ümitlenmiştim ama onlar da biryerlere takıldı demekki. Bu işin merkezi Malta, Kıbrıs gibi yerler olabilir. btcturk örneğinde olduğu gibi.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
October 18, 2013, 11:56:34 AM
Koinim, hukuki ve finansal düzenlemelere uyum çalışmaları sebebiyle bir süreliğine yeni üye alımıına ve bitcoin işlemlerine kapatılacaktır. Koinim hesabınızdaki bitcoin ve Türk Lirası'nı dilediğiniz an çekebilirsiniz. Yaşanan bu geçici aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Koinim de BTC satmıyor artık, BtcTürk de sadece Garanti Bankası'yla çalıştığı için Bitcoin alacak yer kalmadı resmen.
full member
Activity: 301
Merit: 100
September 28, 2013, 04:33:32 AM
Başarılarınızın devamını diliyorum. Site güzel bende üye oldum. En kısa sürede ilk alış verişimi yapacağım  Smiley
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
September 27, 2013, 03:06:22 PM
Henüz pek kullanıcısı yok sanırım sitenin, derinlikler hep boş. BtcTürk komisyonları çok yüksek geliyor artık, piyasada ikinci bir site olması rekabet açısından iyi. Umarım daha da büyürsünüz.
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
September 20, 2013, 01:40:11 AM
Merhaba,

Yurt disindaki kullanicilara ne zaman uye olma firsati taniyacaksiniz acaba ?

Koinim olarak öncelikli hedefimiz Türkiye'deki bir problemi, bitcoine erişme problemini çözmekti. Bildiğiniz gibi daha önceki dönemlerde bitcoin satın almak için yabancı servislere üye olup, yurt dışındaki bankalara para gönderme masrafına ve zahmetine katlanmak gerekiyordu. Koinim olarak bu problemi çözdük. Zamanla artacak para yatırma alternatifleriyle de daha kolay hale getireceğimize inanıyoruz.

Sizin isteğiniz olan, yurt dışından üye olma konusu hakkında henüz bir çalışmamız yok. Eğer bize kişisel olarak aşağıdaki adresten ulaşırsanız bulunduğunuz ülke ile ilgili olarak daha spesifik bir bilgilendirme yapmamız mümkün olacaktır.

http://koinim.com/contact/

Teşekkürler.

Benim kastetmek istedigim suydu, sizin sayfaniza uye olmak icin seceneklerde sadece turkiyedeki sehirler var, oysa yur disinca yasayan binlerce gurbetci var, yurt disindan turkiyeye belli limitlerin uzerinde para sokmak hem riskli hem tehlikeli hemde bazi kurallari var. Oysa ben yurt disindaki birikimi mi bitcoin olrak sizin sayfanizdaki walletime bitcoin olarak yollayip sonra Turkiyede bulunan ve dunyanin heryerinden online olarak ulasabildigim bankama bu transferi zahmetsizce gerceklestiririm. uzerimde nakit tasimadan, uluslar arasi wire transfer icin gunlerce bekleme yapmadan ve daha az masrafsiz.

Şu an için, Türkiye'de şubesi olan ya da Türkiye merkezli bir bankada adınıza ait bir hesabınız varsa, hesabınıza havale ve EFT ile para aktarımı yapabiliyorsak önünüzde bir engel bulunmamaktadır. Fakat ikametinizin yurt dışında olması henüz hukuki ve finansal olarak ele aldığımız bir konu değil.

Merhaba, cevabiniz beni her ne kadar tatmin etmesede, kisa surede verdiginiz cevap ve duyarlilik icin tesekkur ederim. Umarim en kisa zamanda daha buyur ve bu konuyu ele almaya baslayabilirsiniz.
newbie
September 19, 2013, 01:40:59 PM
Merhaba,

Koinim olarak öncelikli hedefimiz Türkiye'deki bir problemi, bitcoine erişme problemini çözmekti. Bildiğiniz gibi daha önceki dönemlerde bitcoin satın almak için yabancı servislere üye olup, yurt dışındaki bankalara para gönderme masrafına ve zahmetine katlanmak gerekiyordu. Koinim olarak bu problemi çözdük. Zamanla artacak para yatırma alternatifleriyle de daha kolay hale getireceğimize inanıyoruz.

Sizin isteğiniz olan, yurt dışından üye olma konusu hakkında henüz bir çalışmamız yok. Eğer bize kişisel olarak aşağıdaki adresten ulaşırsanız bulunduğunuz ülke ile ilgili olarak daha spesifik bir bilgilendirme yapmamız mümkün olacaktır.

Teşekkürler.

Benim kastetmek istedigim suydu, sizin sayfaniza uye olmak icin seceneklerde sadece turkiyedeki sehirler var, oysa yur disinca yasayan binlerce gurbetci var, yurt disindan turkiyeye belli limitlerin uzerinde para sokmak hem riskli hem tehlikeli hemde bazi kurallari var. Oysa ben yurt disindaki birikimi mi bitcoin olrak sizin sayfanizdaki walletime bitcoin olarak yollayip sonra Turkiyede bulunan ve dunyanin heryerinden online olarak ulasabildigim bankama bu transferi zahmetsizce gerceklestiririm. uzerimde nakit tasimadan, uluslar arasi wire transfer icin gunlerce bekleme yapmadan ve daha az masrafsiz.

Şu an için, Türkiye'de şubesi olan ya da Türkiye merkezli bir bankada adınıza ait bir hesabınız varsa, hesabınıza havale ve EFT ile para aktarımı yapabiliyorsak önünüzde bir engel bulunmamaktadır. Fakat ikametinizin yurt dışında olması henüz hukuki ve finansal olarak ele aldığımız bir konu değil.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
September 19, 2013, 12:40:39 PM
0.01 BTC ile ilk denememi yapayım Smiley
newbie
September 19, 2013, 12:27:15 PM
Ben dün davetiye kodunu aldım ve üye oldum. Sitede henüz işlem olmadı sanırım. Alış derinliği bile bomboştu dün. Smiley
Acaba ben kaçıncı üyeyim? Sitede şu an kaç üye var?

Başlangıç aşamasında sadece belli bir gruba üyelik hakkı vermeyi uygun gördük, bu sebeple sadece davetiyesi olanlar üye olabiliyor. Davetiye uygulaması kısa bir süre sonra kalkacak, amacımız sistemin ilk kullanıcılarının bitcoin konusunda deneyimli ve bilgili bir kitleden oluşması.
sr. member
September 19, 2013, 12:22:42 PM
Merhaba,

Teşekkürler.

newbie
September 19, 2013, 11:52:55 AM
Merhaba,

Teşekkürler.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
September 19, 2013, 10:07:57 AM
Ben dün davetiye kodunu aldım ve üye oldum. Sitede henüz işlem olmadı sanırım. Alış derinliği bile bomboştu dün. Smiley
Acaba ben kaçıncı üyeyim? Sitede şu an kaç üye var?
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
September 19, 2013, 10:02:58 AM
Bir davetiye kodu istemiştim ancak hala bekliyorum.
sr. member
September 19, 2013, 09:54:07 AM
Iki faktorlu dogrulama icin lutfen ayrica inceleyiniz.
https://www.authy.com/

Coinbase bunu kullanmakta ve ben oldukca memnunum.
sr. member
September 19, 2013, 08:36:49 AM
Merhaba,

Pages:
Jump to: