Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 4. (Read 1270365 times)

full member
Activity: 389
Merit: 124
October 27, 2019, 03:06:53 AM
Igen, adatvédelmi okokból ez teljesen normális.
Ugyanakkor a régi címek is elérhetőek benne, ha ragaszkodnál azokhoz...

Meg tudják mondani az Urak, hogy az Electrum 3.3.8 asztali verzióban a fogadó cím változik minden tranzakció után?
Jól látom ezt?
newbie
Activity: 5
Merit: 0
October 24, 2019, 01:34:27 PM
Elkezdtem bányászni egy gtx 1660-al, gigabyte gaming oc 3ventis, gyári beállitásokkal 21.4 H/S körül tolja Eth-nél  Smiley
jó halk kis kártya, megérte a 3ventisre repülni.  Grin
newbie
Activity: 3
Merit: 0
October 24, 2019, 06:42:07 AM
Meg tudják mondani az Urak, hogy az Electrum 3.3.8 asztali verzióban a fogadó cím változik minden tranzakció után?
Jól látom ezt?
full member
Activity: 389
Merit: 124
October 17, 2019, 10:11:22 AM
Van egy jó hírem az Internet of People jelenlegi Hydra tokenje kapcsán.
A továbbiakban a Latoken helyett SimpleSwapon fog folyni a tokensale. Sajnos kritikán aluli volt a Latoken oldal működése, ezért került sor a cserére.
Tehát a simpleswap.io oldalról KYC nélkül lehet venni a tokeneket. Bővebben:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.52787744
Ez sem befektetési tanácsadás, csak egy infó.
full member
Activity: 389
Merit: 124
October 17, 2019, 10:01:53 AM
Befektetési tanácsot ne várj itt Smiley
A kódra ránézve nekem furcsa, hogy az utóbbi időben csak 1-2 személy/account tartja karban a dolgokat, vagyis kicsit centralizáltnak tűnik a fejlesztés, ami nem baj, de problémákat okozhat;
https://github.com/BITC2/bitcoin2/graphs/contributors?from=2019-06-01&to=2019-10-17&type=c

Továbbá érdemes figyelembe venni a következőket:
- Kérdésed előtt 2 nappal volt ATH, azóta csak csökken.
- 2%-os éves inflációval számolnak 21M-ig és https://www.bitc2.org/block-explorer/ alapján jelenleg 17 429 912 db van...
- 1000 BTC2 egy Masternode, ami jelenlegi áron kb. 1500 USD, de aki abba beruház, az feltehetően dumpolja is egyből a profitot...
- POS-ról és a problémáiról egy előadás: https://youtu.be/En2riLlOQKA?t=1327

Jó mérlegelést! Wink

Mit gondoltok a Bitcoin2-ről? érdemes belerakni pénzt?
bitc2.org
gondoltam veszek olyan 10-20 usd ért, hátha megugrik, de azért elég scam gyanús még.  Huh
newbie
Activity: 5
Merit: 0
October 12, 2019, 06:47:30 PM
Mit gondoltok a Bitcoin2-ről? érdemes belerakni pénzt?
bitc2.org
gondoltam veszek olyan 10-20 usd ért, hátha megugrik, de azért elég scam gyanús még.  Huh
newbie
Activity: 9
Merit: 0
October 11, 2019, 10:58:30 AM
Jó felfedezni magyar embereket végre  Grin
Én nem olyan régen kezdtem érdeklődni a kriptovaluták iránt. Kipróbáltam több oldalt is, de végül a CoinCash-nél állapodtam meg. Egyszerű, gyors, kedzőknek is tökéletes és megbízható. Én csak ajánlani tudom őket Smiley
https://hu.coincash.eu
sr. member
Activity: 644
Merit: 274
October 09, 2019, 01:00:06 PM


végülis mindegy Cheesy lement a 2017-es hájp.. úgyhogy már nincsenek airdroppok se meg semmi amiért érdemes lenne nagy accot fenntartani... Cheesy ilyen kicsit, meg akárhányszor be tudok regisztrálni Cheesy
Lement a 2017-es hype? Na igen, akkor 17.000 USD volt egy BTC, most 10.000 USD körül jár...
Ahhoz képest, hogy tavasszal még a 3.000 USD-t karcolgatta, egész jól összekapta magát a nyáron...
Azért aki tavasszal belépett, már háromszorozni tud és ki tudja mi lesz itt még télen (akár 2.000, akár 20.000 Cheesy )
Annyi, hogy most nem ez folyik a csapból is, hanem az átlagemberek mintha megunták volna, vagy elkönyvelték volna valami tőzsdei spekulációnak, mert azért elég sokan sokat buktak rajt 2017 végén...
ünnepek környékén fel fog menni, általában felmegy legalábbis. a hype szerintem sem ment nagyon le, annyi a lényeg, hogy a memóriachiphiánykor nagy volt a sírás, hogy mindenki bányászik és nem lehet videókártyát venni... ezért foglalkozott vele akkor annyit a média. Most apuka meg tudja venni a legújabb RTX-et csillagászati áron a hülyegyereknek, hogy az tudjon kallofgyútit játszani, nincs ok a sírásra. Ha valaki nem rinyál, akkor bármilyen hype kisebbnek tűnik. Cheesy
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
September 10, 2019, 03:25:48 PM


végülis mindegy Cheesy lement a 2017-es hájp.. úgyhogy már nincsenek airdroppok se meg semmi amiért érdemes lenne nagy accot fenntartani... Cheesy ilyen kicsit, meg akárhányszor be tudok regisztrálni Cheesy
Lement a 2017-es hype? Na igen, akkor 17.000 USD volt egy BTC, most 10.000 USD körül jár...
Ahhoz képest, hogy tavasszal még a 3.000 USD-t karcolgatta, egész jól összekapta magát a nyáron...
Azért aki tavasszal belépett, már háromszorozni tud és ki tudja mi lesz itt még télen (akár 2.000, akár 20.000 Cheesy )
Annyi, hogy most nem ez folyik a csapból is, hanem az átlagemberek mintha megunták volna, vagy elkönyvelték volna valami tőzsdei spekulációnak, mert azért elég sokan sokat buktak rajt 2017 végén...
newbie
Activity: 16
Merit: 0
September 09, 2019, 11:33:02 AM
Na én is úgy jártam mint itt felettem a kolléga, hogy indokolatlanul lebannolták az accom... Cheesy vagyis én nem tudom az okát.. Cheesy nem plágizáltam nem spammeltem.... úgyhoyg ötletem nincs... emailt írtam de válasz az nincs
Sokminden előfordulhat még ami miatt valaki riportol egy post-ot és utána a mod úgy dönt, hogy bannol, visszanéz post history-t meg hasonlók.
Nem biztos, hogy plagizálás, de vannak olyan szabályok is hogy ne posztoljunk haszontalanságot, na ezt most elég nehéz kitalálni, mi az és mi nem...
De a legtöbb ban általában plagizálás (nem csak a sima copy paste de más is annak számít) miatt van és általában nincs visszaút...
Ez akkor gáz, ha egy jól bejáratott, merittel rendelkező accountot bannolnak, azt újra elég nehéz újrafelépíteni...
de nem lehetetlen, úgyhogy hajrá Smiley
Vagy, -ami itt elég gyakran előfordul- valakinek nem tetszett a pofád, aki véletlenül egy mod kertszomszédja/ovitársa/iskolatársa/etc... Sajna itt sem kell ilyeneken nagyon meglepődni. Shitpost miatt max trust megy le. 

végülis mindegy Cheesy lement a 2017-es hájp.. úgyhogy már nincsenek airdroppok se meg semmi amiért érdemes lenne nagy accot fenntartani... Cheesy ilyen kicsit, meg akárhányszor be tudok regisztrálni Cheesy
sr. member
Activity: 644
Merit: 274
August 17, 2019, 01:07:42 PM
Na én is úgy jártam mint itt felettem a kolléga, hogy indokolatlanul lebannolták az accom... Cheesy vagyis én nem tudom az okát.. Cheesy nem plágizáltam nem spammeltem.... úgyhoyg ötletem nincs... emailt írtam de válasz az nincs
Sokminden előfordulhat még ami miatt valaki riportol egy post-ot és utána a mod úgy dönt, hogy bannol, visszanéz post history-t meg hasonlók.
Nem biztos, hogy plagizálás, de vannak olyan szabályok is hogy ne posztoljunk haszontalanságot, na ezt most elég nehéz kitalálni, mi az és mi nem...
De a legtöbb ban általában plagizálás (nem csak a sima copy paste de más is annak számít) miatt van és általában nincs visszaút...
Ez akkor gáz, ha egy jól bejáratott, merittel rendelkező accountot bannolnak, azt újra elég nehéz újrafelépíteni...
de nem lehetetlen, úgyhogy hajrá Smiley
Vagy, -ami itt elég gyakran előfordul- valakinek nem tetszett a pofád, aki véletlenül egy mod kertszomszédja/ovitársa/iskolatársa/etc... Sajna itt sem kell ilyeneken nagyon meglepődni. Shitpost miatt max trust megy le. 
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
July 26, 2019, 02:48:27 PM
Na én is úgy jártam mint itt felettem a kolléga, hogy indokolatlanul lebannolták az accom... Cheesy vagyis én nem tudom az okát.. Cheesy nem plágizáltam nem spammeltem.... úgyhoyg ötletem nincs... emailt írtam de válasz az nincs
Sokminden előfordulhat még ami miatt valaki riportol egy post-ot és utána a mod úgy dönt, hogy bannol, visszanéz post history-t meg hasonlók.
Nem biztos, hogy plagizálás, de vannak olyan szabályok is hogy ne posztoljunk haszontalanságot, na ezt most elég nehéz kitalálni, mi az és mi nem...
De a legtöbb ban általában plagizálás (nem csak a sima copy paste de más is annak számít) miatt van és általában nincs visszaút...
Ez akkor gáz, ha egy jól bejáratott, merittel rendelkező accountot bannolnak, azt újra elég nehéz újrafelépíteni...
de nem lehetetlen, úgyhogy hajrá Smiley
newbie
Activity: 16
Merit: 0
July 26, 2019, 05:52:07 AM
Na én is úgy jártam mint itt felettem a kolléga, hogy indokolatlanul lebannolták az accom... Cheesy vagyis én nem tudom az okát.. Cheesy nem plágizáltam nem spammeltem.... úgyhoyg ötletem nincs... emailt írtam de válasz az nincs
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 20, 2019, 05:12:06 AM
Hello all,
Looking to Buy BTC with local Hungarian Bank wire ASAP. Is it possible? Please PM me
Thanks!
newbie
Activity: 13
Merit: 0
July 12, 2019, 03:10:58 AM
Sziasztok!

Letiltott accountot sikerült valakinek már felszabadítattni?
Köszönöm!

Miért tiltották le?

Az van, hogy fogalmam sincs---egyszer csak piros betüs sor ott virított  a lehetséges okokkal.
Ha írsz egy felhasználóneve vagy esetleg beilleszted ide a linket a profilhoz, lehet, hogy rá is tudunk nézni, mi lehetett a gond, így elég nehéz bármit is mondani.
Bár, a lényegen igazából nem változtat...
Köszönöm szépen! Megnyugtatna ha tudnám az okát, még ha a lényegen nem is változtat.

https://bitcointalksearch.org/user/derzsia-934776

Azért ez elég bosszantó lehet...
newbie
Activity: 1
Merit: 0
July 01, 2019, 03:12:18 AM
Sziasztok!

Ha valaki tudna segíteni, nem sajnálnék némi pénzt is érte.
MinGW környezetben a CGminer forrást szeretném lefordítani és futtatni, de mindig valami hiányzik.
Sajnos a Linux-hoz nem értek.
Ha valakinek volna összerakva ilyen MinGW környezet, ami már működik, vegye fel Velem a kapcsolatot.
Köszönöm.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
June 06, 2019, 01:41:04 PM
...
Köszönöm szépen! Megnyugtatna ha tudnám az okát, még ha a lényegen nem is változtat.

https://bitcointalksearch.org/user/derzsia-934776
Itt: https://bpip.org/profile.aspx?p=derzsia csak azt írja, hogy autoban, ami főleg copypaste miatt szokott lenni
Előfordult esetleg, hogy valahonnan valamit másoltál (akár véletlenül is) és nem jelöltél forrást? Esetleg másik post-ot, vagy egy részletét?
Ahogy nézem, elég régen volt aktív a profil, talán januárban?

Szia!
Köszönöm szépen!
Emlékeim szerint egy airdropban vettem részt, (ott azt kérték, hogy a locationba a tárca címet kellett beírni) az volt az utolsó pár szavas postom....Igen valamikor január végén tiltottak le. Szegényes angol nyelvtudásommal csak pár szavas, 1-2 mondatos posztokat írtam, kérdeztem...nem szoktam copy-paste -t alkalmazni.
Irtam anno de nem válaszoltak. Már belenyugodtam.
Üdv.
Derszia
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
June 05, 2019, 05:07:10 PM
...
Köszönöm szépen! Megnyugtatna ha tudnám az okát, még ha a lényegen nem is változtat.

https://bitcointalksearch.org/user/derzsia-934776
Itt: https://bpip.org/profile.aspx?p=derzsia csak azt írja, hogy autoban, ami főleg copypaste miatt szokott lenni
Előfordult esetleg, hogy valahonnan valamit másoltál (akár véletlenül is) és nem jelöltél forrást? Esetleg másik post-ot, vagy egy részletét?
Ahogy nézem, elég régen volt aktív a profil, talán januárban?
newbie
Activity: 23
Merit: 0
June 04, 2019, 02:20:28 PM
Sziasztok!

Letiltott accountot sikerült valakinek már felszabadítattni?
Köszönöm!

Miért tiltották le?

Az van, hogy fogalmam sincs---egyszer csak piros betüs sor ott virított  a lehetséges okokkal.
Ha írsz egy felhasználóneve vagy esetleg beilleszted ide a linket a profilhoz, lehet, hogy rá is tudunk nézni, mi lehetett a gond, így elég nehéz bármit is mondani.
Bár, a lényegen igazából nem változtat...
Köszönöm szépen! Megnyugtatna ha tudnám az okát, még ha a lényegen nem is változtat.

https://bitcointalksearch.org/user/derzsia-934776
hero member
Activity: 1442
Merit: 629
Vires in Numeris
June 02, 2019, 05:48:21 PM
Sziasztok!

Letiltott accountot sikerült valakinek már felszabadítattni?
Köszönöm!

Miért tiltották le?

Az van, hogy fogalmam sincs---egyszer csak piros betüs sor ott virított  a lehetséges okokkal.
Ha írsz egy felhasználóneve vagy esetleg beilleszted ide a linket a profilhoz, lehet, hogy rá is tudunk nézni, mi lehetett a gond, így elég nehéz bármit is mondani.
Bár, a lényegen igazából nem változtat...
Pages:
Jump to: