Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 90. (Read 1271133 times)

full member
Activity: 143
Merit: 100
February 18, 2014, 03:33:23 AM
sziasztok, pici tanácstalanság van bennem, nézem a KnCMiner új készülő gépét, 10rongy USD, oké, de megérheti? Mármint milyen sebességgel nő a  bitcoin sebessége? oltári gyorsan, pláne azokkal....jelenleg lite és doge coint farmolok GPUval, csak agyalok bitcoin HW vételén, mert ha megéri, legyen, de vajon.....ez itt a kérdés...mit gondoltok?

köszi, Balázs

Na hát szerintem a KNC-vel csak egy a baj, hogy 2. negyedévnél tartanak a szállítási határidőben és már jó régóta akkorra ígérik, tehát gondolom nem április első hete lesz, sztem olyan június elején örülhetsz majd ha most rendeled. Az meg akkorra már nem lesz nagy kaszinó szerintem.
Nézz rá erre, én tőlük rendeltem:
http://bitmine.ch/?product=coincraft-rig-mid-january-batch

De akárhogy is döntesz, ha venni akarsz akkor minél hamarabb.
newbie
Activity: 22
Merit: 0
February 17, 2014, 08:10:14 AM
sziasztok, pici tanácstalanság van bennem, nézem a KnCMiner új készülő gépét, 10rongy USD, oké, de megérheti? Mármint milyen sebességgel nő a  bitcoin sebessége? oltári gyorsan, pláne azokkal....jelenleg lite és doge coint farmolok GPUval, csak agyalok bitcoin HW vételén, mert ha megéri, legyen, de vajon.....ez itt a kérdés...mit gondoltok?

köszi, Balázs
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
February 08, 2014, 06:39:24 AM
Van valaki aki át tudnál nézni a Hive magyar fordítását?
https://www.transifex.com/projects/p/hive-osx/language/hu/
full member
Activity: 237
Merit: 100
February 08, 2014, 03:59:23 AM
Sajna nem kell a kutyanak se mar kozel 2 honap kesessel. Arrol nem is beszelve hogy kell egy nagyon eros tap(vagy tobb kicsi) hogy megtudd hajtani, meg egy tplink vagy rpi hogy hasheljen is.
hex16a2 vel rengeteg gondom van, egyfolytaba aramtalanitanom kell, mert egyszeruen lecsokken a sebessege _0_ ra ! Most vettem az rpihez egy rele kapcsolot, csak az a masik bajom, hogy a boardok USB-n at aramot adnak egymasnak (Fingom sincs miert, teljesen egy balfasz tervezes lehetett? hisz 5v nem kell neki..) S igy szegeny RPInek kene elvinnie az egesz USB hubot es a boardokat mikor aramtalanitok.. szegenyke pislakol csak:D
Elkell vagnom mind a 6 kabelon a testet es az 5 voltot.. szep kis melo lesz..

Szerintem jó áron el tudod adni  Smiley

Egyébként üdv mindenki, remélem nem gond ha idézek majd egy pár Petőfi költeményt az elkövetkezendő napokban, hogy kitörjek a bezártságból, és használhassam a fórumokat..  Smiley
newbie
Activity: 15
Merit: 0
February 07, 2014, 08:10:45 PM
Árvíztűrő tükörfúrógép  Smiley
newbie
Activity: 15
Merit: 0
January 31, 2014, 12:34:43 PM
Nekem epp 2-3 napja jott meg a technobites rendelesem. 6db avalon gen2 es board.. nagyon megbantam mar h megvettem.. Bitfury lehet hogy dragabb lett volna, de sokkal jobb minosegu is.. persze rendelni mar nem tudtam mert elfogyott.
A boardok epp h tudjak a 20-21ghasht, szo sincs 24 rol.
A tapellatast nagyon nehez megoldani, ipari kapcsolouzemu kene csak az 60 ezer ft lenne a 60 amperes Sad, egy board 8.9A -t eszik.

Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
iFa te mikor rendelted őket? Nekem még mindig nem jött meg, most már kezdek nyűgös lenni miatta... Sad
2013.12.4.-én, ez volt a második batch.
Nem várt fordulat: 1,5 hónap késéssel ma kaptam egy mailt a Technobittől, hogy úton van a rendelésem... hát köszönöm. Ha időben jött volna még tudtam is volna örülni neki. Valahogy most nem vagyok túl boldog. Mondjuk legalább annak örülhetek hogy nem húzták be a pénzem Sad

Szerintem jó áron el tudod adni  Smiley

Egyébként üdv mindenki, remélem nem gond ha idézek majd egy pár Petőfi költeményt az elkövetkezendő napokban, hogy kitörjek a bezártságból, és használhassam a fórumokat..  Smiley
full member
Activity: 143
Merit: 100
January 27, 2014, 03:38:09 PM
Nekem epp 2-3 napja jott meg a technobites rendelesem. 6db avalon gen2 es board.. nagyon megbantam mar h megvettem.. Bitfury lehet hogy dragabb lett volna, de sokkal jobb minosegu is.. persze rendelni mar nem tudtam mert elfogyott.
A boardok epp h tudjak a 20-21ghasht, szo sincs 24 rol.
A tapellatast nagyon nehez megoldani, ipari kapcsolouzemu kene csak az 60 ezer ft lenne a 60 amperes Sad, egy board 8.9A -t eszik.

Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
iFa te mikor rendelted őket? Nekem még mindig nem jött meg, most már kezdek nyűgös lenni miatta... Sad
2013.12.4.-én, ez volt a második batch.
Nem várt fordulat: 1,5 hónap késéssel ma kaptam egy mailt a Technobittől, hogy úton van a rendelésem... hát köszönöm. Ha időben jött volna még tudtam is volna örülni neki. Valahogy most nem vagyok túl boldog. Mondjuk legalább annak örülhetek hogy nem húzták be a pénzem Sad
full member
Activity: 237
Merit: 100
January 19, 2014, 07:02:15 PM
Nekem epp 2-3 napja jott meg a technobites rendelesem. 6db avalon gen2 es board.. nagyon megbantam mar h megvettem.. Bitfury lehet hogy dragabb lett volna, de sokkal jobb minosegu is.. persze rendelni mar nem tudtam mert elfogyott.
A boardok epp h tudjak a 20-21ghasht, szo sincs 24 rol.
A tapellatast nagyon nehez megoldani, ipari kapcsolouzemu kene csak az 60 ezer ft lenne a 60 amperes Sad, egy board 8.9A -t eszik.

Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
iFa te mikor rendelted őket? Nekem még mindig nem jött meg, most már kezdek nyűgös lenni miatta... Sad
2013.12.4.-én, ez volt a második batch.
full member
Activity: 143
Merit: 100
January 19, 2014, 03:36:07 PM
Nekem epp 2-3 napja jott meg a technobites rendelesem. 6db avalon gen2 es board.. nagyon megbantam mar h megvettem.. Bitfury lehet hogy dragabb lett volna, de sokkal jobb minosegu is.. persze rendelni mar nem tudtam mert elfogyott.
A boardok epp h tudjak a 20-21ghasht, szo sincs 24 rol.
A tapellatast nagyon nehez megoldani, ipari kapcsolouzemu kene csak az 60 ezer ft lenne a 60 amperes Sad, egy board 8.9A -t eszik.

Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
iFa te mikor rendelted őket? Nekem még mindig nem jött meg, most már kezdek nyűgös lenni miatta... Sad
newbie
Activity: 1
Merit: 0
January 19, 2014, 03:01:17 PM
Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot, de csak most vetettem rá magam hogy beregisztráljak.

Ha jól olvastam, 5 hozzászólást kell itt összekaparnom, hogy hozzátudjak szólni a többi témához is?
full member
Activity: 196
Merit: 100
CapriPay
January 18, 2014, 06:54:50 PM
Kell hozzá c++ tudás, egy-két vps (linux ismeret előny) meg egy kis szerencse és kész is Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 100
CapriPay
January 17, 2014, 06:50:37 PM
Ki tudja mit hoz a jövő Smiley Egy biztos, könnyebb nem lesz Sad én már csak az altcoinokban hiszek szinte, mert azokkal vagy szakítasz vagy buksz Smiley vagy keresel 10-20-50dollárokat vagy egyszer egyszer szakítasz egy nagyobbat, előtted a választás Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 100
CapriPay
January 17, 2014, 02:25:19 PM
Üdv itt Smiley sha256 esélytelen... sajnos... inkább a scrypt, scrypt-jane vagy qrk alapúak amik megérik, illetve a pts Smiley Te mit-mivel?
newbie
Activity: 52
Merit: 0
January 16, 2014, 03:58:05 PM
Üdv.. Smiley
full member
Activity: 237
Merit: 100
January 16, 2014, 10:40:08 AM
Nekem epp 2-3 napja jott meg a technobites rendelesem. 6db avalon gen2 es board.. nagyon megbantam mar h megvettem.. Bitfury lehet hogy dragabb lett volna, de sokkal jobb minosegu is.. persze rendelni mar nem tudtam mert elfogyott.
A boardok epp h tudjak a 20-21ghasht, szo sincs 24 rol.
A tapellatast nagyon nehez megoldani, ipari kapcsolouzemu kene csak az 60 ezer ft lenne a 60 amperes Sad, egy board 8.9A -t eszik.

Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
newbie
Activity: 15
Merit: 0
January 16, 2014, 09:44:37 AM
Sziasztok  Smiley

duma duma satöbbi.  Grin

csak összejön itt az a pár hozzászólás  Smiley
full member
Activity: 143
Merit: 100
December 25, 2013, 08:19:36 PM
Üdv mindenkinek.
Vásárolt már valaki innen a Technobittől?
Rendeltem tőlük, de még nem érkezett meg, pedig dec. 2. hetében kellett volna. Írtam nekik hogy ugyan mondják már meg mi van, erre azt írták hogy igyekeznek kiszállíttatni karácsonyig. Na ez sem sikerült nekik. Amúgy meg ha jobban utánaszámolunk, a jövőben már nem igazán érdemes tőlük rendelni. Mire megérkezik a cucc (a késéssel együtt) már aligha hozza be az árát.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
December 25, 2013, 07:32:33 AM
Ha bejelentkezel fent a bal felső sarokban látod, hogy mennyi időt töltöttél el a fórumon. Ha jól emlékszem nekem pár órás bejelentkezési idő után engedte a bejegyzéseket. Van, hogy enged hozzászólni mondjuk a német részlegben, utána meg nem tudok ott sehova posztolni. a hiba biztos bennem van.

Nekem se FPGA-m, se ASIC-om, de ahogy írtam már korábban, gondolkozom a kncminer vásárlásán.
full member
Activity: 237
Merit: 100
December 25, 2013, 04:50:37 AM
Ezt sajnos nem tudom.. floodolj ide egy kicsit aztan hagyd menni a bongeszod par oran at, aztan minden rendben lesz.

5 hozzaszolas kell es 4 ora fentlet.
Na, találtam egy topicot, amihez hozzá tudok szólni.
Csak sejtem, hogy ez a baj, de nem találom sehol, hogy miként lehet hozzászólási jogot nyerni a számomra még zárt fórumtémákhoz. Huh

Közben találtam valahol egy utalást erre, ott 1 üzenetről és 4 óráról volt szó.
Privát üzenetet tudok most váltani? (El akarok adni némi CAT coin-t, és az most még csak így megy.)
hero member
Activity: 588
Merit: 500
December 24, 2013, 07:15:32 PM
5 hozzaszolas kell es 4 ora fentlet.
Na, találtam egy topicot, amihez hozzá tudok szólni.
Csak sejtem, hogy ez a baj, de nem találom sehol, hogy miként lehet hozzászólási jogot nyerni a számomra még zárt fórumtémákhoz. Huh

Közben találtam valahol egy utalást erre, ott 1 üzenetről és 4 óráról volt szó.
Privát üzenetet tudok most váltani? (El akarok adni némi CAT coin-t, és az most még csak így megy.)
Pages:
Jump to: