Pages:
Author

Topic: Mina protocol (eski Coda protocol) - page 13. (Read 3611 times)

jr. member
Activity: 125
Merit: 2
March 29, 2021, 10:31:50 AM
ALGO yollayın deniyor. Onu coinlist prodan usdt ye çevirip ön satışa girebilir miyiz acaba? ALGO alımları açık, transfer fee'de düşük sanırım.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 29, 2021, 10:22:18 AM
Ben btc yollamıştım btcnin hiç kapandığınıda görmedim hoş yolluyorsunda ne oluyor adamlar sağlam komisyon alıyor ve tahtaları piyasa ile eşit değil resmen insanalrı dolandırıyorlar ama yapacak birşey yok.

Eeeee adamların ayağına böyle bir fırsat gelmiş umurlarında olur mu öylede böylede yapacaksın o işlemi coinlistte onlarda alacaklar komisyonlarını tertemiz kimsede bir şey diyemez maalesef, adam der; gelme zorlamı sana işlem yaptırıyoruz.

Fırsatçılık her yerde var hocam.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
March 29, 2021, 10:20:11 AM
Ben btc yollamıştım btcnin hiç kapandığınıda görmedim hoş yolluyorsunda ne oluyor adamlar sağlam komisyon alıyor ve tahtaları piyasa ile eşit değil resmen insanalrı dolandırıyorlar ama yapacak birşey yok.
legendary
March 29, 2021, 10:15:48 AM
Arkadaşlar KYC'm onaylandı. Bu coinlist'e coin göndermek sıkıntı gibi duruyor. ETH,USDC, USDT hepsinin depositleri kapalı. Buraya nasıl para atacağız?

Açılır yakın zamanda casper token satışından dolayı kapatmışlardı ya bekleyeceğiz yada satış zamanı hesabına atacaksın paranı, şimdilik beklemeden yana kal 1 hafta sonra tekrar kontrol edersin açılmış mı diye.
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
March 29, 2021, 09:55:52 AM
Arkadaşlar KYC'm onaylandı. Bu coinlist'e coin göndermek sıkıntı gibi duruyor. ETH,USDC, USDT hepsinin depositleri kapalı. Buraya nasıl para atacağız?
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 29, 2021, 07:30:43 AM
minadada casperda olduğu gibi sıra olacağını düşünüyorum internet hızıyla pek alakası olmayacak,ilk gelen alır yerine daha etkili bence daha çok katılımcının ilgisini çekerek ilgiyi yüksek tutuyor. aksi bir bilgi varsa paylaşırsınız. bu arada daha evvelde söylediğim gibi @Lachrymose foruma sadece başlık açarak para saçıyor.adamsın
İlk gelen alır yerine daha etkili daha adil bir sistem aslında evet. "Queue it" sitesi bu işi geliştirdi ve bir çok sitenin de bunu kullandığını gördüm. Aşırı anlık yoğunluk yaşanan siteler bunu satın alıp ekliyorlar sitelerine ve girişlerde herkese bir sıra veriyor. Çok iyi sistem.
full member
Activity: 1016
Merit: 146
March 29, 2021, 04:17:07 AM
minadada casperda olduğu gibi sıra olacağını düşünüyorum internet hızıyla pek alakası olmayacak,ilk gelen alır yerine daha etkili bence daha çok katılımcının ilgisini çekerek ilgiyi yüksek tutuyor. aksi bir bilgi varsa paylaşırsınız. bu arada daha evvelde söylediğim gibi @Lachrymose foruma sadece başlık açarak para saçıyor.adamsın
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
March 29, 2021, 04:09:13 AM
Umarım bu internet hızıyla alabilirim minayı. Uzun zamandır takip ettiğim bir proje bende heyecanla almayı bekliyorum. Kyc onaylanmasına bekliyorum şuan bakalım ne zaman onaylanacak.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
March 28, 2021, 11:33:55 PM
Bu proje baya iyi gözüküyor kendi blockchaini olması vs büyük avantajları var.Caspera yoğunluktan dolayı girmeye bile calışmadım ama  mina protocol'de kesinlikle katılım göstericeğim.Eğer alamazsamda ön satıştan sonra dump yedikten sonra alırım beklerim uzun vade yatırımım olur Mina.

mina dada aynı yoğunluk olacak sanki, millet zombi sürüsü gibi saldırıyor resmen. dediğin gibi en iyisi dump yedikten sonra almak ama dump yese bile almam herhalde  Grin

piyasada çok proje var her birine yetişmeye çalışmak anlamsız.

Kendi chainiyle çıkan proje çok yok genelde defi projeler çıkıyor sürekli, kendi chainiyle şuan iki tane güzel gördüğüm proje çıktı ve çıkacak birisi casper diğeri mina, Mina, casper projesinden daha iyi bir proje onunda altını çizmek gerekir, ilk çıktığı fiyatın altına dumplanacağını gram düşünmüyorum direk binance ve coinbase listelemesi yüksek bir proje mina.

belli olmaz bu işler ama bende çok fazla dump yiyeceğini düşünmüyorum senin gibi. casper dan daha iyi bir proje olduğu da kesinlikle doğru. casper piyasadaki diğer projelerden çok farklı bir şey sunmuyor, hype bittiği anda işi de biter. mina ise çok farklı ve işe yarar bir teknolojiyle geliyor o yüzden uzun vadede iş yapmaması için bir neden göremiyorum. 
member
Activity: 447
Merit: 88
March 28, 2021, 03:28:11 PM
Casper'ı kaçırdık bari bunu kaçırmayalım.  Undecided
legendary
March 28, 2021, 03:13:57 PM
Bu proje baya iyi gözüküyor kendi blockchaini olması vs büyük avantajları var.Caspera yoğunluktan dolayı girmeye bile calışmadım ama  mina protocol'de kesinlikle katılım göstericeğim.Eğer alamazsamda ön satıştan sonra dump yedikten sonra alırım beklerim uzun vade yatırımım olur Mina.

mina dada aynı yoğunluk olacak sanki, millet zombi sürüsü gibi saldırıyor resmen. dediğin gibi en iyisi dump yedikten sonra almak ama dump yese bile almam herhalde  Grin

Kendi chainiyle çıkan proje çok yok genelde defi projeler çıkıyor sürekli, kendi chainiyle şuan iki tane güzel gördüğüm proje çıktı ve çıkacak birisi casper diğeri mina, Mina, casper projesinden daha iyi bir proje onunda altını çizmek gerekir, ilk çıktığı fiyatın altına dumplanacağını gram düşünmüyorum direk binance ve coinbase listelemesi yüksek bir proje mina.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 28, 2021, 06:22:38 AM

Bizim Türk ekosisteminde dehşet bir Casper hype'ı vardı. Nerdeyse mahalle kasabı bile Casper soracaktı bi ara. Mina'da henüz öyle bir hype yok ama yine duyulu Coinlist olduğu için muhtemelen.
Mina için de ciddi yoğunluk bekliyorum, Coinlist yine aynı şekilde sıralı mı yapacak değiştirecek mi sistemi merak içindeyim.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
March 28, 2021, 02:50:06 AM

hero member
Activity: 2002
Merit: 670
March 27, 2021, 04:18:42 PM
CSPR Token Satışı için option 1 den alım yapacaktım lakin verilen sıra ile mümkün olmadı. Mina protocol çok daha kaliteli hatta Ethereuma rakip bir proje gibi duruyor.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
March 25, 2021, 04:21:20 PM
member
Activity: 692
Merit: 50
March 25, 2021, 03:06:30 PM
Bunları bize yedirmiyorlar. Bende satın almak isterim ama bu koşullar, kuyruk işi falan zor.
Mina gerçekten çok iyi proje. En kötü ihtimalle piyasaya çıktığında falan da olsa almak lazım makul olursa. Ama beklentim yüksek bir açılış yapacağı yönünde.

Sıra olayı tam olarak nasıl? Şu an kyc yapsam sıra gelmez mi?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
March 24, 2021, 02:09:37 PM
Biraz önce KYC işlemini yaptım. Ehliyet, Kimlik ve Pasaport üç seçenek vardı. Üçünün de olması güzel. Keşke Notebook'dan değilde uygulamayı indirip yapsaydım diye düşündüm Notebook'un web kamerası çok iyi değil. Şu an için In review yazıyor. Bakalım kaç güne onaylanır umarım kısa sürede ret falan verirlerde bu sefer Telefon üzerinden yaparım.

Teşekkürler @gospodin ve @MK-74

Edit : Bir sorum daha olacak Smiley

KYC işlemi şu an incelemede peki Mina'nın kayıt sayfasından kayıt olabilirmiyim KYC olmadan? Onu denemek istemiyorum sonra daha önce başvurunuz varmış olumsuz falan diye ileride bir sıkıntı çıkmasın.

Edit 2 : Postu editleye editleye bir hal oldum. Tam pc başından kalkıyordum Mail geldi hesabınız onaylanmıştır diye. Bu kadar kısa sürede beklemiyordum şahşen 10 Dk falan sürdü veya sürmedi.

Valla tebrik etmek lazım ben çok beklemiştim KYC için hiç bir dönüş alamamıştım demekki düzelttiler bi şeyleri bu kadar hızlı olması garip Cheesy

2. Adım Mina satışına katılabilmek. Smiley
valla hocam benim kyc yaptığım ilk siteydi kendisi. bugüne kadar hep karşı oldum ama flow'u görünce dayanamamıştım. hatta yanlış hatırlamıyorsam cep telefonu üzerinden tık tık olacak şekilde hızlı olarak halletmiştim. mina da tıpkı flow gibi uzun zamandır beklediğim bir proje ama katılım artık inanılmaz derecede şişkin. casper de gördük ki coinlist bu işi bize eziyete çeviriyor. gerçi onda bana sıra gelmişti de ben almadım:)
legendary
March 24, 2021, 12:59:58 PM
Biraz önce KYC işlemini yaptım. Ehliyet, Kimlik ve Pasaport üç seçenek vardı. Üçünün de olması güzel. Keşke Notebook'dan değilde uygulamayı indirip yapsaydım diye düşündüm Notebook'un web kamerası çok iyi değil. Şu an için In review yazıyor. Bakalım kaç güne onaylanır umarım kısa sürede ret falan verirlerde bu sefer Telefon üzerinden yaparım.

KYC işlemi şu an incelemede peki Mina'nın kayıt sayfasından kayıt olabilirmiyim KYC olmadan? Onu denemek istemiyorum sonra daha önce başvurunuz varmış olumsuz falan diye ileride bir sıkıntı çıkmasın.

Edit 2 : Postu editleye editleye bir hal oldum. Tam pc başından kalkıyordum Mail geldi hesabınız onaylanmıştır diye. Bu kadar kısa sürede beklemiyordum şahşen 10 Dk falan sürdü veya sürmedi.

Valla tebrik etmek lazım ben çok beklemiştim KYC için hiç bir dönüş alamamıştım demekki düzelttiler bi şeyleri bu kadar hızlı olması garip Cheesy

2. Adım Mina satışına katılabilmek. Smiley
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
March 24, 2021, 12:21:42 PM

legendary
March 24, 2021, 12:13:02 PM
Coinlist üzerinden kayıt olup kyc yapan arkadaşlar bu KYC işlemi kaç gün sürüyor? Ayrıca kimlik veya ehliyet ile olabiliyor muyuz?  Diğer kafama takılanları zaten konuda okudum önceden parayı atmak lazım vs.

Cere'den umduğumuzu bulamadık Mina'da konuda baya övülmüş konuda. Umarım 13 Nisana kadar KYC işlemini falan gerçekleştirmiş olurum.

Coinlist şu sıralar KYC onaylama konusunda çok büyük sıkıntılar çekiyor, yoğun bir kayıt mevcut ve çok geç onaylıyorlar gerçi onayladıklarından da emin değilim.

Pasaport, Ehliyet ve Kimlik kabul ediliyor diye biliyorum.

Kendimden hemen örnek vereyim 15 Şubatta yada o haftalarda KYC için başvuru yaptım üstünde 3 hafta geçti ne olumlu ne de olumsuz bir geri dönüş alabildim pending olarak gözüküyordu KYC işlemim.

Supporta mail attım 1 hafta önce daha dün döndüler.

Demem o ki şu yoğunlukta KYC sıkıntılı bir işlem benim gözlemlediklerim ve deneyimlediklerim.
Pages:
Jump to: