Pages:
Author

Topic: Mina protocol (eski Coda protocol) - page 11. (Read 3611 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 11, 2021, 12:57:34 PM
Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.

Scam muhabbetini nerden çıkardın hocam proje taş gibi proje scamlık hiç bir durumu yok normal devam et scam diyenlerede aldırma scam olsa bu kadar büyük yatırım şirketlerinin portföyünde bu coin olmazdı %100 benim için güvenilir bir coin.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
April 11, 2021, 10:59:19 AM
 Arkadaşlar projeye 500dolar ayırdım ama. Scam olma ihtimali nedir? Yani okuduklarım, araştırmalarım olmumlu yönde de. Bizi üzmeyecek bir miktarla girmek daha mı mantıklı acaba? Tabi alabilirsek o ayrı da. Ne dersiniz, daha önce bu tür projelere katılan arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. 550 dolarlık Algo alıp yolladım cüzdana.
newbie
April 10, 2021, 06:22:54 PM
Bence limiti 500 $ indirmeleri güzel. Alabilen herkes alsın istesinler. Daha öncelerden olanlar belli. Yüksek miktar alım yapıyorlardı ve sadece yüz kişinin para kazanması oluyordu. Mina bu şekilde tabana yayılmasını istemiş. Ben şahsen 1000 $ ayırmıştım ama 500 $ da gayet makul.

@gospodin sen paylaşımcı adamsın ya Smiley X3 - X4 satılsın gitsin Smiley Seni gayet iyi anladım tam dengesini yok bu işin.

Arkadaşlar, mina hangi borsada listelenecek. Yani biz aldık, nerde satacağız acaba?
henüz piyasaya girmemiş bir varlıktan bahsediyoruz burada. belki hiçbir zaman bir borsada listelenmeyecek belki de kilitler açıldığı zaman en büyük 5 borsada listelenecek. bizlerin bunu bilmesinin imkanı yok. coinlist üzerinden yapılan satışa katılarak geleceğe yönelik olarak bir risk satın alıyoruz hocam. o borsa mı bu borsa mı olmuş diye düşünmeye gerek yok. mina'yı aldınız mı? gerisini siktir edin.

Eyvallah. Bakalım bize de bir parça düşerse, gireceğiz. İlk defa bir ön satışa katılıyorum böyle. Umarım her şey güzel olur. Algo olarak yolladım parayı. Bekliyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 10, 2021, 06:10:38 PM
Bence limiti 500 $ indirmeleri güzel. Alabilen herkes alsın istesinler. Daha öncelerden olanlar belli. Yüksek miktar alım yapıyorlardı ve sadece yüz kişinin para kazanması oluyordu. Mina bu şekilde tabana yayılmasını istemiş. Ben şahsen 1000 $ ayırmıştım ama 500 $ da gayet makul.

@gospodin sen paylaşımcı adamsın ya Smiley X3 - X4 satılsın gitsin Smiley Seni gayet iyi anladım tam dengesini yok bu işin.

Arkadaşlar, mina hangi borsada listelenecek. Yani biz aldık, nerde satacağız acaba?
henüz piyasaya girmemiş bir varlıktan bahsediyoruz burada. belki hiçbir zaman bir borsada listelenmeyecek belki de kilitler açıldığı zaman en büyük 5 borsada listelenecek. bizlerin bunu bilmesinin imkanı yok. coinlist üzerinden yapılan satışa katılarak geleceğe yönelik olarak bir risk satın alıyoruz hocam. o borsa mı bu borsa mı olmuş diye düşünmeye gerek yok. mina'yı aldınız mı? gerisini siktir edin.
newbie
April 10, 2021, 06:05:52 PM

member
Activity: 447
Merit: 88
April 10, 2021, 04:42:40 PM
Arkadaşlar community sale dediği ne oluyor tam olarak? Birisi beni aydınlatabilir mi? Ona dahil olmak için ne yapmak gerekiyor ?
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
April 10, 2021, 04:13:14 PM

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 10, 2021, 03:50:22 PM
aynı browserda aynı numarayı verdiler. farklı browsweri denemediğim için blmiyorum.
adamlar 250 dolar yapmış max katılımı. 10x etse bile 2500 dolar. uğraşmaya beklemeye değmez.
250 dolar olduğuna dair bir yazı göremedim ben?
https://coinlist.co/mina

Purchase Limits   $50 min
$500 max**

** Max purchase cap has been lowered from $1,000 to $500 as of April 7, 2021 per https://coinlist.co/help/why-was-the-maximum-purchase-amount-reduced-to-500-from-1-000
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 10, 2021, 03:29:37 PM
aynı browserda aynı numarayı verdiler. farklı browsweri denemediğim için blmiyorum.
adamlar 250 dolar yapmış max katılımı. 10x etse bile 2500 dolar. uğraşmaya beklemeye değmez.
max limiti en son 1000 dolardan 500 dolara indirdiler: https://coinlist.co/mina

250 dolar olduğu nerede yazıyor? bu limitler biraz can sıkıcı olmaya başladı. yüksek tutarlarsa balinalar silip süpürüyor, düşük tutarlarsa kimse aldığını güzel bir karla satamıyor. hype yüksek olunca adamlar 500 dolarla daha fazla kişinin token almasını istemişler.
member
Activity: 966
Merit: 18
April 10, 2021, 12:16:21 PM
adamlar 500 dolar yapmış max katılımı.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 10, 2021, 09:44:55 AM
Bugün mina tweet atmış, farklı browserlardan çoklu girişi engellemek için coinlistle temastayız diye, bu sefer multi denemeleri engelleyecekler sanırım, tamamen şansa kalacak sıra almak.

Sistemde gerçekten böyle bir açık var mı? Yani buradan faydalanıp birkaç borwserdan farklı sıra numarası alan var mı? İşe yarıyorsa biz de yapalım. Bu arada UTC filan saati deniyor. Arkadaşlar tam olarak 13 nisan (Yani salı gecesi, gece saat 3.00’te mi satış başlayacak) bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir de diyelim almayı başardık. Hangi borsada satış olacak belli mi acaba? Teşekkürler.
casperda söyle bir salaklık yaptılar. sıraya girdirip sonra login yaptırdılar. yani aynı browserda bile 100 tane farklı sıra almak mumkundu.
ben bu durumu farkettım ama ben farkettıysem bunlarda farketmıstır. bir onlem yaparlar dedim yapmadılar:)
newbie
April 10, 2021, 06:13:09 AM
Bugün mina tweet atmış, farklı browserlardan çoklu girişi engellemek için coinlistle temastayız diye, bu sefer multi denemeleri engelleyecekler sanırım, tamamen şansa kalacak sıra almak.

Sistemde gerçekten böyle bir açık var mı? Yani buradan faydalanıp birkaç borwserdan farklı sıra numarası alan var mı? İşe yarıyorsa biz de yapalım. Bu arada UTC filan saati deniyor. Arkadaşlar tam olarak 13 nisan (Yani salı gecesi, gece saat 3.00’te mi satış başlayacak) bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir de diyelim almayı başardık. Hangi borsada satış olacak belli mi acaba? Teşekkürler.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 10, 2021, 05:09:02 AM
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
April 09, 2021, 08:52:46 PM
Arkadaşlar kaydımı 10 gün önce yaptırdım. Ancak cüzdanım boş. Sıra olayı nasıl oluyor? Para yükleyip beklemem mi gerek? Geri sayım bittiğinde bize sıra mı verecek? Yoksa cüzdana deposit etmek için geç mi kaldım?

Satış saatine son bir saat kala Coinlist'e girip otomatik sıraya alınıyorsunuz hocam, satış saati geldiğinde herkese rastgele sıra numarası atanıyor ekranınızda görüyorsunuz. Mina'yı satın alabilecek kişi sayısı ortalama maximum 40.000 civarı olacak. Tamamen örnek olsun diye söylüyorum; sıra numaranız 160.000 çıktı diyelim, bu beklemenize gerek yok anlamına gelebilir Smiley Sıra numaranız 100 çıktı diyelim, ekranınızda zaten göreceksiniz sıra yavaş yavaş ilerliyor olacaktır. Sıranız geldiği zaman da istediğiniz tutarda alım yapacaksınız. Bir önceki Casper satışında istediğiniz tutarı yazıp onayladığınızda hesabınızda bakiye olmasa dahi size tanımlıyordu o adette Casper'ı. Yanlış hatırlamıyorsam da 48 saat içerisinde o tutarı hesabınıza atıp ödemeyi gerçekleştirebiliyordunuz hesabınızda satış esnasında para olmasa bile. Ancak Mina'da böyle bir şans verilecek mi bilmiyorum. Kaldı ki o anı bekleme riskini almaktansa satışa hazır daha varken hesabınıza paranızı geçirin derim, geç kalmış sayılmazsınız. Risk almaktansa hazır beklemeniz daha sağlıklı olacaktır.
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
April 09, 2021, 04:58:49 PM
Arkadaşlar kaydımı 10 gün önce yaptırdım. Ancak cüzdanım boş. Sıra olayı nasıl oluyor? Para yükleyip beklemem mi gerek? Geri sayım bittiğinde bize sıra mı verecek? Yoksa cüzdana deposit etmek için geç mi kaldım?

newbie
April 09, 2021, 04:26:07 PM
Fee olayına çok takılmayın derim çünkü elden bir şey gelmiyor en azından şansımızı denemiş olucaz, eğer girebilirsek çok güzel kazanç getirecektir şuanki odak noktamız nasıl giricez olmalı fee yi falan çok düşünmeyin işin içinden çıkamazsınız diğer türlü.

Hesabımda hiç depozit yokken, rally ön satışına katıldım. Kayıt aldı, üç gün süre verdi. Acaba hiç depozit yollamadan mina protocol de de, ola ki payımıza bir şey düşmez diye hesaba para atmasak, sıra gelir de pay düşerse o üç gün süreyi kullansan nasıl fikir arkadaşlar? Casper de de aynı şeyi yaşayan oldu mu? Ona göre hareket edeceğim
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 09, 2021, 01:47:48 PM
Fee olayına çok takılmayın derim çünkü elden bir şey gelmiyor en azından şansımızı denemiş olucaz, eğer girebilirsek çok güzel kazanç getirecektir şuanki odak noktamız nasıl giricez olmalı fee yi falan çok düşünmeyin işin içinden çıkamazsınız diğer türlü.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
April 09, 2021, 11:49:43 AM
@onko bu arada ödediğimiz feeleri hesaba katarsanız kaçırdıklarınıza emin ol o kadar üzülürsünüz ki geçen gün sadece 200 dolarlık birşey alabilmek için 270 usd fee ödedim ki canları sağolsun sonuç inanılmaz mutlu ettiki satarken 50-100 usdden kaçarken 10-15 katından olduk.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
April 09, 2021, 10:59:55 AM
Çok bilgi kirliliği var. Şimdi binance den en kolay buraya ne yollayalım arkadaş? Geçen ben denedim bir tek Algo için izin verdi. 13’ünden önce aktarım yapayım bari. Biri en hızlı ve en ucuz yolunu yazarsa çok makbule geçer. Teşekkürler.
Fee'ye kıyıp usdt göndermek bence şu an en mantıklısı, usdt deposit açıksa tabii ki. Algo alacaksınız göndereceksiniz, Mina satışında algo ile alım geçerli mi geçerli değil mi bilmiyorum ama riskli göründü gözüme. Ben usdt gönderir yoluma bakardım.

Geçerli değil hocam ancak Coinlist'e usdt gönderirken minimum 20$ fee vereceksiniz. Oldu da alamadınız geri gönderirken minimum 30$ fee kesiyor Coinlist (daha uyguna gönderildiğini pek görmedim) Ancak Algo alıp gönderirseniz, Coinlist'te Algo'yu usdt/usdc'ye çevirirken verdiğiniz komisyon dahil 5$ civarı masrafınız olmuş oluyor toplamda. Yine satın alımınızı usdt/usdc ile yapacaksınız yani sorun yok. 15$ gönderirken, 15$ geri alırken toplamda 30$ Türkiye şartlarında baya iyi para Smiley

"Ben parayı ağaçtan topluyorum" diyen varsa tabii ki istediği şekilde gönderebilir parasını.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 09, 2021, 03:55:29 AM
Çok bilgi kirliliği var. Şimdi binance den en kolay buraya ne yollayalım arkadaş? Geçen ben denedim bir tek Algo için izin verdi. 13’ünden önce aktarım yapayım bari. Biri en hızlı ve en ucuz yolunu yazarsa çok makbule geçer. Teşekkürler.
Fee'ye kıyıp usdt göndermek bence şu an en mantıklısı, usdt deposit açıksa tabii ki. Algo alacaksınız göndereceksiniz, Mina satışında algo ile alım geçerli mi geçerli değil mi bilmiyorum ama riskli göründü gözüme. Ben usdt gönderir yoluma bakardım.
Pages:
Jump to: