Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 33. (Read 44130 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
1 MNX - 0.00230755 BTC, o da yaklaşık, 5,76 $ yapıyor şu an itibariyle. walla iyi paraymıs 1.5 ay başka imzada kalıyorsun ama  1 blog kadar güzel para kaldıramıyorsun
100 mnx verdi blog yazarlarına.Adamlar az para topladı ama sağlam bounty dagıttılar helal olsun
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
arkadaşlar bu test sayfası varya bankanın bır arkadaş linklemiş yukarıda oraya üye olup bounty ödüllerini gonderen varmı,yoksa hala hesaplama platforumdamı tutuyorsunuz benım hala bounty kısmında duruyorlar

bounty ödüllerinin bir yere gittiği yok. nerden duyuyorsunuz böyle şeyleri. bounty ayri bir olay projenin şuanki durumuyla bountyler arasinda hiç bir konu geçmedi. sadece sistemi denemek amaçli test coin niyetiyle yalandan bi coin adı çıkardılar ve minexbank da onlari kullaniyosunuz.telegram grubunda admin bu konuyla ilgileniyor.. katilmak isteyenleri yönlendiriyor vs coinlerini gönderiyor. şuan sadece bekleyecez  
hero member
Sosyal medayadan elımde bıraz mınexcoın mevcut arkadaşlar bunları napacagız boyle bounty panelde beklıyor.Cuzdanı varmı açacagım ve oraya gonderıp saklayacagım
teşekkur ederım

daha önce hiç bir projeye katilmadin mi hocam bounty'sine ivirina zivirina. 3 4 mesaj yukarıda yaziyor. girip kontrol ediyorum şu başlıkları herkes aynı şeyleri sorup duruyor anlamadim gitti cevap az yukarı da ama yani. öyle duracak panel de evet cüzdani yok şimdi sürekli bahsettiğimiz gibi zaten minexbank adı altında kendi sistemlerini kuruyorlar. bitcoin'in blockchaini gibi.  waves'in  waveswallet gibi . minexcoin'in de minexbank.. projenin hala test aşamasi devam etmekte. 1 haftaya bitecektir çalişmalar sonra muhtemelen borsaya girer. bounty ler bir süre daha kalicak gibi önce ico ya katilan yatırımcılar var.
full member
Activity: 266
Merit: 242
arkadaşlar bu test sayfası varya bankanın bır arkadaş linklemiş yukarıda oraya üye olup bounty ödüllerini gonderen varmı,yoksa hala hesaplama platforumdamı tutuyorsunuz benım hala bounty kısmında duruyorlar
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Sosyal medayadan elımde bıraz mınexcoın mevcut arkadaşlar bunları napacagız boyle bounty panelde beklıyor.Cuzdanı varmı açacagım ve oraya gonderıp saklayacagım
teşekkur ederım
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
yani arkadaşlar sizi etklemek gibi bir niyetim yok, yanlış anlamayın.

MNX projesi uzun soluklu bir proje. 2018 son ceyreğine kadar sürekli yeniliklerle haber akışı olacak. uzun vadede düşünecek olursak 1 yılda çoğu coin çok iyi kazandırmış.

sonuçta para yatırıp MNX leriniz olmadı. bence durması en mantıklısı. umarım güzel seviyelere gelir adından söz ettirecek bir coin olur. Cheesy

hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Artık bazıları bounty dağılımlarınnı satmaya başladı bile Smiley 150 minexcoini 300$-a,200 minexcoini  450$-a teklif ediyorlar telegram grubunda.Beyler,sizin düşünceniz nedir bu yönde? Değermi bu riske? 450$-a alıp 750$ kar  için 1 ay beklemek iyi bi fikirmi? Teşekkürler fikirleriniz için!

Bountyden kazandığını böyle direk satmak akıl karı gelmiyor bana ha ucuk bi miktar bırakır bozdur biraz kaymağıno ye orası ayrı. Düşse zaten bir nevi havadan geldi yükselirse de ne ala alacağın yükselir.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Artık bazıları bounty dağılımlarınnı satmaya başladı bile Smiley 150 minexcoini 300$-a,200 minexcoini  450$-a teklif ediyorlar telegram grubunda.Beyler,sizin düşünceniz nedir bu yönde? Değermi bu riske? 450$-a alıp 750$ kar  için 1 ay beklemek iyi bi fikirmi? Teşekkürler fikirleriniz için!

Zaten amaç bu bekleyip daha sonrasında değerine ulaşınca elden çıkartmak gidip başka birinden almak mantıklı gelmiyor bana açıkçası.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Arkadaşlar, bounty hesabında 5 minexcoin görülüyor. Bunları nasıl kullanicaz. Cüzdan vs.. Gibi hesaplara nasıl atıyoruz ya da ico hesabına nasıl aktarıyorum.

Şu an test aşamasındalar acele etmeyin borsalara girdiği vakit ister borsaya ister kendi cüzdanına gönderimini yaparsınız.
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
Arkadaşlar, bounty hesabında 5 minexcoin görülüyor. Bunları nasıl kullanicaz. Cüzdan vs.. Gibi hesaplara nasıl atıyoruz ya da ico hesabına nasıl aktarıyorum.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
evet arkadaşlar,

@printMule arkadaşın bahsettiği gibi http://minexexplorer.com/ sitesinden de minexbank ve cüzdan üzerinden yapılacak hareketler takip edilebilecek.

gerçekten de başlangıçta yapacakları sadece merkezi olmayan üzerine kurulu bir sistemdi. bunu ico sonuna kadar savundular. ico dan sonra da yatıklarıyla minexbank ve şimdi minexexplorer ile şaşırtıyorlar. şaşırtmaya da devam edecekler gibi. Cheesy

member
Activity: 70
Merit: 10
Bana 8.66 bounty vermiş. Ico hesabındaki mnx'ler ile bounty mnx'leri bir yerde birleştirmek zorunda mıyız? Ayrı ayrı durmalarında bir sakınca olur mu?

şuan zaten herhangi bir birleştirme felan yapamazsiniz. ortada çünkü token diyebilecegimiz bişi yok zaten olmayacakta. adamlar kendi coinini üretecek onun peşindeler ve calişmalar da son hız devam ediyor. yukarıdaki mesajda da dedigim gibi şuan minexbank test aşamasında süreç devam ediyor.

sabah telegram grubundan görmüştüm bugun sanirim minexexplorer.com u da aktif etmişler gümbür gümbür geliyorlar bakalim ne olacak. ben cok ümitliyim bu projeden ve proje takımıda gerçekten gönüllü bu işte az bir yatirim aldilar fakat kesintisiz calisiyorlar sürekli güncel tutuyorlar bizleri her soruya sıkılmadan cevap veriyorlar bakalim ne olacak.

bilgiler için teşekkür ederim.
hero member
Bana 8.66 bounty vermiş. Ico hesabındaki mnx'ler ile bounty mnx'leri bir yerde birleştirmek zorunda mıyız? Ayrı ayrı durmalarında bir sakınca olur mu?

şuan zaten herhangi bir birleştirme felan yapamazsiniz. ortada çünkü token diyebilecegimiz bişi yok zaten olmayacakta. adamlar kendi coinini üretecek onun peşindeler ve calişmalar da son hız devam ediyor. yukarıdaki mesajda da dedigim gibi şuan minexbank test aşamasında süreç devam ediyor.

sabah telegram grubundan görmüştüm bugun sanirim minexexplorer.com u da aktif etmişler gümbür gümbür geliyorlar bakalim ne olacak. ben cok ümitliyim bu projeden ve proje takımıda gerçekten gönüllü bu işte az bir yatirim aldilar fakat kesintisiz calisiyorlar sürekli güncel tutuyorlar bizleri her soruya sıkılmadan cevap veriyorlar bakalim ne olacak.
hero member
1 mnx $ bazında değeri nedir arkadaşlar,henüz borsa falan belli değil dimi.Kendi borsaları haricinde bittrexe falan girse güzel değer kazanabilir

arkadaşda cevap vermiş dolar bazinda şuan ki değeri 5.76 usd ediyor. kendi borsalarinin denemeleri yapiliyor şuanda 2 haftadir minexbank aktif fakat gönüllüler tarafindan test aşamasinda. gönüllülerde zaten icoya giren arkadaşlar bende girmiştim icosuna ama şuan keşke daha fazla girseymişim diyorum adamlar efsane calişiyor gerçekten.

kendi borsalarinin dişinda bittrex'ede girecek bildigim kadariyla en son telegramdan irina var yönetici o öyle söylemişti tahmini giriş tarihi olarakta temmuz ortasi demişti muhtemelen 15'inden sonra hem kendi borsasinda hem de diğer büyük exchangelerde aktif olacaktir.
member
Activity: 70
Merit: 10
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
1 mnx $ bazında değeri nedir arkadaşlar,henüz borsa falan belli değil dimi.Kendi borsaları haricinde bittrexe falan girse güzel değer kazanabilir

1 MNX - 0.00230755 BTC, o da yaklaşık, 5,76 $ yapıyor şu an itibariyle...
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
minexcoin için scam dedikodusu cok yapildi fakat adamlar ekip olarak iyi calişiyor o ayrı fakat benim aklima yatmayan yinede cok şey var. ekip iletişim olarak cok iyi  en azından 40 küsür milyon toplayan sonm gibi değiller. gerekli güncellemeler  dedikleri vakitlerde cogu zaman gerçekleştirildi. bize hiçbir zaman exchange için kesin bi tarih vermediler   fakat minexbank'in cikacagi tarih için kesin süre verdiler test aşamasindan bahsediyorum ve hakkatten dedikleri tarihte teste başladi yaklaşik bi 50 kişi vardir sanirim teste katilan..  önce ki calişmalarinda zaten yeterli yatırım aldilar vs deniliyor fakat onunla ilgili bir bilgi bulamadim ben preico su yapilmiş  olsa gerekli bilgiler olurdu heralde ben baktim bulamadim bulan varsa koyarsa bilgileri bizde kontrol ederiz. minexbank sanki roadmap te projenin dedigine göre mnx coinlerinin dağitimi ve exchange girişi yapildiktan sonra minexbank test aşamasi arka planda yapildiktan sonra  sunulacakti hizmete. şimdi ama  siteden sadece coinlerinizi görüyorsunuz o kadar.2 hafta sonra exchange girecekleri söylendi muhtemelen temmuz ortasinda girecektir zaten test aşamasi da o aralar bitecekti ..yani bir projenin vaad ettigi calişmayi yapmaya başlamasi ne bileyim testine geçmesi felan tabi ki arka planda yatırımcılarını etkiler fakat aktif olarak dahil edermi ? yada etmelimi. bir sürü insani minexbank testine soktular yani beni  neden ilgilendirsin ? ben yaptim arkadaşim yatirimimi sen aldin yatirimini  ver benim coinlerimi gir borsana tamam diğerleri sonraki iş bence ama anlamadim bunlar neden böyle yapti.
Bitcoin klonu bir proje minex, Önce kodun ve sistemin çalıştığından emin olmaları gerekiyor. Düzgün çalışmayan bir sistem üzerinden dağıttıklarını varsay yatırımcılara. 2 gün sonra sorun çıktı, hardfork yapıldı vs, ne olacak sonra? Tekrar geri topla, yeniden dağıt vs.

kesinlikle haklısınız. bence sistem tam oturmadan dağıtım yapılması çok sağlıklı değil ve bu proje uzun sürede her türlü iş yapar bence. sizi sarsacak kadar fazla bir yatırım yapmadıysanız yıl sonuna kadar bekleyin derim ben.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
minexcoin için scam dedikodusu cok yapildi fakat adamlar ekip olarak iyi calişiyor o ayrı fakat benim aklima yatmayan yinede cok şey var. ekip iletişim olarak cok iyi  en azından 40 küsür milyon toplayan sonm gibi değiller. gerekli güncellemeler  dedikleri vakitlerde cogu zaman gerçekleştirildi. bize hiçbir zaman exchange için kesin bi tarih vermediler   fakat minexbank'in cikacagi tarih için kesin süre verdiler test aşamasindan bahsediyorum ve hakkatten dedikleri tarihte teste başladi yaklaşik bi 50 kişi vardir sanirim teste katilan..  önce ki calişmalarinda zaten yeterli yatırım aldilar vs deniliyor fakat onunla ilgili bir bilgi bulamadim ben preico su yapilmiş  olsa gerekli bilgiler olurdu heralde ben baktim bulamadim bulan varsa koyarsa bilgileri bizde kontrol ederiz. minexbank sanki roadmap te projenin dedigine göre mnx coinlerinin dağitimi ve exchange girişi yapildiktan sonra minexbank test aşamasi arka planda yapildiktan sonra  sunulacakti hizmete. şimdi ama  siteden sadece coinlerinizi görüyorsunuz o kadar.2 hafta sonra exchange girecekleri söylendi muhtemelen temmuz ortasinda girecektir zaten test aşamasi da o aralar bitecekti ..yani bir projenin vaad ettigi calişmayi yapmaya başlamasi ne bileyim testine geçmesi felan tabi ki arka planda yatırımcılarını etkiler fakat aktif olarak dahil edermi ? yada etmelimi. bir sürü insani minexbank testine soktular yani beni  neden ilgilendirsin ? ben yaptim arkadaşim yatirimimi sen aldin yatirimini  ver benim coinlerimi gir borsana tamam diğerleri sonraki iş bence ama anlamadim bunlar neden böyle yapti.
Bitcoin klonu bir proje minex, Önce kodun ve sistemin çalıştığından emin olmaları gerekiyor. Düzgün çalışmayan bir sistem üzerinden dağıttıklarını varsay yatırımcılara. 2 gün sonra sorun çıktı, hardfork yapıldı vs, ne olacak sonra? Tekrar geri topla, yeniden dağıt vs.

yani bakıldıgı zaman bence de  mantıklı bir cevap verilmiş.  aliştik tabi ether destekli smart contractlara hoop gönder eth yi al oradan tokenini  fiiiuy 3 dk da hardcap ondan sonra akşam market sonra bekle fiyat yükselsin ulan almiş  zaten herkes kim kime satacak tokenini. sanki uzun süre örnek veriyorum 1 ayda istenilen miktari toplayan projeler daha başarili gibi geldi bana..minexcoin de iyi yatirim almadi fakat aldigimiz bize yeter kafasindalar. umarım dedikleri gibi olur gerçekten ortada emek var adamlar  uğraşiyor iyi bişeyler üretecez diye inşallah iyi olur bakalim beklemedeyiz telegramdan bende takipteyim ara ara bakiyorum sürekli bi testcoin muhabbeti dönüyor zaten.  2 hafta sonra borsaya giricez dediler bakalim 2 hafta sonra nasil olacak.
Pages:
Jump to: