Pages:
Author

Topic: Moved topic - page 3. (Read 8152 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
October 15, 2017, 06:52:18 PM
Bu mevzu gereksiz yere çok uzadı herkes birbirine sallıyor. Ortada bir proje var madem öyle söyleniyor belirli bir tarih verirsiniz şu tarihte duyuracağız diye o gün gelince bakarız gerçekten böyle bir proje var mıymış yoksa bizi mi keklediler diye.

29 Ekimde TEKNIK bir arizaya kurban gitmezsek burada olacagiz. Teknik konularin ozurlusu oldugum icin o konularda hangi asamadayiz bir sey diyemiyorum. Ancak proje herseyiyle hazir su anda.

29 Ekimde herkesi buraya bekleriz!

Websayfamizda geri sayim devam ediyor: https://hizliresim.com/LOQNya
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
October 15, 2017, 06:49:06 PM
Bu mevzu gereksiz yere çok uzadı herkes birbirine sallıyor. Ortada bir proje var madem öyle söyleniyor belirli bir tarih verirsiniz şu tarihte duyuracağız diye o gün gelince bakarız gerçekten böyle bir proje var mıymış yoksa bizi mi keklediler diye.
newbie
October 15, 2017, 06:16:24 PM
ecr20 kodlamayi bilmiyor diyen, dahi anlamindaki de baglacini bile ta olarak yazan adam coin falan cikarmasin.

piti senin yazdigin postlarin da amina koyayim. ogretmediler mi noktalama isaretinden sonra bosluk, once degil diye.

Hocam supersiniz valla. Bir an yazilidan sifir cekecek ogrenci formatina girdim! (Uyaridan sonra farkettim ve caktirmadan "ta" yerine "da" yazdim...)

Uyari icin tesekkurler.
full member
Activity: 190
Merit: 100
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
October 15, 2017, 05:52:52 PM
ecr20 kodlamayi bilmiyor diyen, dahi anlamindaki de baglacini bile ta olarak yazan adam coin falan cikarmasin.

piti senin yazdigin postlarin da amina koyayim. ogretmediler mi noktalama isaretinden sonra bosluk, once degil diye.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
October 15, 2017, 04:47:23 PM
Arkadaşlar bir coin ben ico’mu paribudan yapacağım diyorsa bunun neresi kötü. Bir şirket bir anlaşma yapılmadan biz anlaştık demez. Paribu da belliki bir görüşme yapıyor ama bu görüşmeler bir sözleşme ile sonuçlanmadan evet biz anlaştık diyemiyor. Kalıplaşmış cümleler ile bizim adımızı kullananlara karşı hukuki süreci başlatıyoruz diyorlar.

Şimdi paribuya sordum böyle birşey yok diyenler; Bundan 5-6 ay önce biz burada paribuya saydırıyorduk. Nakliye firması sakın girip bitcoin almayın diye. Ama zamanla bizim güvenimizi kazandı ve Türkiye’nin 1 numaralı borsası oldu. Önyargılar zamanla değişebilir. Bunu unutmayalım. Bu ay sonu çok şey değişebilir. Bekleyelim görelim.
newbie
October 15, 2017, 04:41:01 PM
Hocam sen moralini bozma, yerli yersiz önemli değil, bizim insanımız işe yarar bişeyler üretsin, üretmeye çalışsın. Ortaya çıkan şey fayda sağlasın ama İnsanları dolandıralım diyorsanız da Allah belanızı versin, verir de..

Pitipawn bişeyler yazmış okudum. Burada, öyle olmasa bile, eksik kaldığınız noktalar (temkinli davranmak ) yüzünden yalancı konumuna düşüyorsunuz. Detayları zamanından önce paylaşmamak daha yerinde olurdu. Oldu ki;  paribu ile anlaşmaya varılmasına rağmen sözleşme, imza olmadı, o zaman ister istemez yalancı olmuş olursunuz.Bu da dediğiniz gibi birçok kişinin emek verdiği ve yatırım yaptığı  şeyi riske atmak oluyor.
Pitipawn a da kızmayın nitekim; o da gerçekleri öğrenmek istiyor hepimiz gibi. Dolandıcı mı bunlar değil mi. Hatta bu şekilde projeye de destek bile sağlıyor aslında. Farklı açılardan bakmak lazım bazen.Ben de sert yazmış olabilirim belki yine de  amacım destek olmak.

Şimdi bize düşen bekleyip sonucu görmek, umudum dediğiniz gibi coin çıkar, proje gerçekleşir. İşe yarar

Ayrıca https://koineks.com  ile de görüşebilirsiniz. O borsa için de umutluyum. Güzel başladı umarım devamı gelir.

Bizim moral bozma gibi bir luksumuz olamaz! Projeyi buradaki herkes desteklese, herkes pesimizden gelseydi o zaman "acaba" demek lazimdi. Karsi cikanlar mutlaka olacaktir. Herkesi ikna edemeyiz bu bir gercek. Bu proje dunyanin en iyi isini yapsa bile yine karsi cikanlar olacaktir.

Paribu konusunda yazdim yine yazacagim: hic bir yerde PM disinda paribunun adi-sani gecmedi. Paribuyla bir cok konuda mutabakat olmasina ragmen sozlesme olmayabilir, bu da dogal. Onlarca insanin emek verdigi bir projeyi kalkip ta paribu eksenine baglayamayiz. Paribu olmadi diye projeyi durduracak da degiliz. Birisi yazmis "paribu olmazsa ben bu coinin yanina bile yaklasmam' diye!

Yapmayin allahaskina, BtcTurk, Koinim, onerdiginiz Koinex Bizanstan gelmediler ya! O platformu kuran ekibe de haksizlik etmeyelim. Hepsinden ote emege saygi!

Bizim de gonlumuzden gecen Paribuydu, konustuk, bir cok konuda anlastik, teknik konularda da anlasabilirsek devam diyecegiz. Anlasamazsak ta bu ne paribuyu kucultur ne de bizi!

Sert yazmakla biz gocunmayiz. Her turlu elestiriye acigiz. Katkisi olan herkese tek tek tesekkur ediyoruz.

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
October 15, 2017, 04:19:48 PM
Hocam sen moralini bozma, yerli yersiz önemli değil, bizim insanımız işe yarar bişeyler üretsin, üretmeye çalışsın. Ortaya çıkan şey fayda sağlasın ama İnsanları dolandıralım diyorsanız da Allah belanızı versin, verir de..

Pitipawn bişeyler yazmış okudum. Burada, öyle olmasa bile, eksik kaldığınız noktalar (temkinli davranmak ) yüzünden yalancı konumuna düşüyorsunuz. Detayları zamanından önce paylaşmamak daha yerinde olurdu. Oldu ki;  paribu ile anlaşmaya varılmasına rağmen sözleşme, imza olmadı, o zaman ister istemez yalancı olmuş olursunuz.Bu da dediğiniz gibi birçok kişinin emek verdiği ve yatırım yaptığı  şeyi riske atmak oluyor.
Pitipawn a da kızmayın nitekim; o da gerçekleri öğrenmek istiyor hepimiz gibi. Dolandıcı mı bunlar değil mi. Hatta bu şekilde projeye de destek bile sağlıyor aslında. Farklı açılardan bakmak lazım bazen.Ben de sert yazmış olabilirim belki yine de  amacım destek olmak.

Şimdi bize düşen bekleyip sonucu görmek, umudum dediğiniz gibi coin çıkar, proje gerçekleşir. İşe yarar

Ayrıca https://koineks.com  ile de görüşebilirsiniz. O borsa için de umutluyum. Güzel başladı umarım devamı gelir.
newbie
October 15, 2017, 04:09:14 PM
Umarım başarılı olursunuz. Ekim ortasındayız ekim sonuna az kaldı bakalım ne olacak Smiley
Hocam sen yazılanları okudun mu Smiley yoksa öylesine ortamı yumuşatmak için mi yazayım dedin. Cheesy Cheesy

Bütün yazılanları okudum lakin ben tanıtım yapılacağı zaman kadar bir şey demek istemiyorum. Bekleriz ve Ortada bir proje var mı yok mu görmüş oluruz. En azından ortaya bir şey çıkarsa ön yargılı davrandık demeyelim.

Tesekkurler bu yorum icin.

Biz de bunu soyluyoruz; duyuru yapilinca hersey ortaya cikacak zaten, kimden neyi sakliyoruz?  

Elestirilecek yonler varsa yazin, desteklenecek yon varsa desteklersiniz. Piyasada bine yakin coin var bu da onlardan birisi olacak, tek farki bizden olmasi, yerli olmasi. Onun disinda kimseyi uzaya firlatma projesi degilki bu...

Ustelik takim degil ki bu renklerine gonul baglayalim!
hero member
Activity: 953
Merit: 504
October 15, 2017, 04:01:27 PM
Umarım başarılı olursunuz. Ekim ortasındayız ekim sonuna az kaldı bakalım ne olacak Smiley
Hocam sen yazılanları okudun mu Smiley yoksa öylesine ortamı yumuşatmak için mi yazayım dedin. Cheesy Cheesy

Bütün yazılanları okudum lakin ben tanıtım yapılacağı zaman kadar bir şey demek istemiyorum. Bekleriz ve Ortada bir proje var mı yok mu görmüş oluruz. En azından ortaya bir şey çıkarsa ön yargılı davrandık demeyelim.
newbie
October 15, 2017, 02:26:33 PM

Destek icin tesekkurler. Bizim neredeyse tum hazirliklar tamam, bir kac islem kaldi bir de teknik tarafta hazirliklar devam ediyor. Onun disinda haziriz.

Ekim sonuna, eger teknik kisimlarda bir sorun yasamazsak duyuru yapilacak.

Hocam pump-dump olmazsa kim niye alacak ki coini yani koskoca btc bile pump-dump yaparken sizin coininiz sabit 1 tl mi olacak mesela! Bu pump-dump korkusu nereden geliyor? Nerdeyse tüm postlarınızda aynı şeyi söylüyorsunuz. Hareket olmayacaksa adam gider faize yatırır %13 garanti...pump olmayan coini kim napsın!
İkincisi de coinle ilgili fikirleri, görüşleri, soruları yazmamızı isteyen sizdiniz ama görüyorum ki bir alınganlık peydah olmuş. Elbette ki yepyeni bir hesaptan "biz yeni bir coin çıkartıyoruz" derseniz herkesin kafasında soru işaretleri meydana gelir.
Üçüncüsü, danışmanlık için görüş istediniz ayrı bir başlıkta, yazdık bazı isimleri yardımcı olmaya çalıştık "neden kendinizi yazmadınız" dediğinizde ben de hiçbir komplekse girmeden "teknik bilgim yok" dedim. Kastettiğiniz bensem eğer neresi ters geldi bu cevabın merak ediyorum. "ben guruyum" desem daha mı iyi olurdu!
Kimsenin sizi kıskandığı falan yok, sizin de dediğiniz gibi işi fazla laf salatası olmadan ortaya koyarsanız netice kısa zamanda ortaya çıkar. 8-10 sayfa buraya, diğer başlığa da 3-4 sayfa desek 12-15 sayfa yazı olmuş, belki de böyle bir proje bile yok, karşılıklı atışmalarla başarı dilekleriyle vs konu uzadıkça uzadı...
İyisi mi siz projeyi getirin paribu mu olur btctürk mü olur koinim mi olur artık hangisiyse orada bir satışa geçilsin sonra konuşmaya devam ederiz.
Bu arada bir konuda tebrik ediyorum: bounty dağıtmadan türkçe kısmında büyük başarı sağladınız, alıcı tayfasının en yoğun olduğu kısımda hemen herkese (dost-düşman) post attırarak pre-free-bounty kampanyası düzenlediniz.  Cheesy Wink

paribu'da satılırsa almak isteyen alsın, hiçbir açıklama gelmeden ön satıştır carttır curttur GİRMEYİN girerseniz de başlık açıp "yandım bittim" falan demeyin please...
bu arada çıksa bile beleş tanıtım yaptınız, şimdiden forumdakilere borçlusunuz, "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığıyla düşünürsek biz de (isteyerek ve ya istemeyerek de olsa) destek verdik ya neyse...waves yazılarını geçti burası  Cheesy

Cok dogru: bizde bunu diyoruz.

Duyuru yapilsin, projeye bakin, ekibi inceleyin, arkasinda kimler var ona bakin, yatirim yapmaya deger mi karar sizin. Kafaniza yatarsa desteginizi her zaman bekleriz. Baktiniz elle tutulur bir proje degil, excel hesabinizda shitcoinlere eklersiniz, olur biter.

Bu proje bir network marketing projesi degil! Bu nedenle tanitim-destek her zaman onemli ama piramit yapma dusuncemiz yok.

Amacimiz tanitim degildi, daha cok bu topluluktan oneri-elestiri-yorum almakti. Bunlari kismen alabildik. Arkaplanda bir cok gorusmeler yaptik forumdan arkadaslarla, onlarin da katkilariyla yolumuza devam ediyoruz.

Yine de yorum-elestiri yapan hatta kufreden herkese bile emekleri icin tesekkurler...

Forumdan bazi arkadaslarla tanitim icin gorusmeler yapiliyor. Tanitim desteginizi onlara ileteyim:)

amman hocam teşekkürler kimsenin coininde kazancında gözüm yok, benim ifade ettiğim sade bir gerçeklikti sadece, miss sloane filmini izlediyseniz eğer: dehşet bir öngörüyle pitipawn'a bilerek yanlış bilgi verip onun açığa çıkartmasını sağlamış olmanızdan bile kuşku duyuyorum. (biraz fazla paranayokça oldu ama idare edin) Wink

Sloane guzeldir.

Paranoya fena! Hatta biri yazdi boyle bir proje yok bizden bilgiler topluyorlar, mit midir nedir felan diye! Birisi de "ben senin kim oldugunu biliyorum, arka planda ne isler ceviriyorsun" diye yazdi! Biri yerli lafina takildi, digeri nickname!

Hocam tavsiye haddim degil ama bu kadar paranoya da fazla yani.Smiley Forumda konu biraz daha uzasa Tarsus taki kaziya donecek proje!

Valla simdi Turkiyede yerli araba niye cikmiyor anlamaya basladim! Biz nihayetinde bir yazilim projesi olan coin cikarirken hakkimizda turlu efsaneler cikiyorsa mazallah araba yapacagiz desek basimiza neler gelirdi!

Turkce de "kulagindan kusku duymak" diye bir deyim var! Bazi yazilari okuyunca ben bile " noluyoruz" moduna giriyorum!

Yine de "Kuskulu uyku, evin bekcisidir" derler. Sorgulamak her zaman iyidir!
hero member
Activity: 826
October 15, 2017, 02:21:55 PM
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 15, 2017, 02:21:44 PM
Hocam pump-dump olmazsa kim niye alacak ki coini yani koskoca btc bile pump-dump yaparken sizin coininiz sabit 1 tl mi olacak mesela! Bu pump-dump korkusu nereden geliyor? Nerdeyse tüm postlarınızda aynı şeyi söylüyorsunuz. Hareket olmayacaksa adam gider faize yatırır %13 garanti...pump olmayan coini kim napsın!
İkincisi de coinle ilgili fikirleri, görüşleri, soruları yazmamızı isteyen sizdiniz ama görüyorum ki bir alınganlık peydah olmuş. Elbette ki yepyeni bir hesaptan "biz yeni bir coin çıkartıyoruz" derseniz herkesin kafasında soru işaretleri meydana gelir.
Üçüncüsü, danışmanlık için görüş istediniz ayrı bir başlıkta, yazdık bazı isimleri yardımcı olmaya çalıştık "neden kendinizi yazmadınız" dediğinizde ben de hiçbir komplekse girmeden "teknik bilgim yok" dedim. Kastettiğiniz bensem eğer neresi ters geldi bu cevabın merak ediyorum. "ben guruyum" desem daha mı iyi olurdu!
Kimsenin sizi kıskandığı falan yok, sizin de dediğiniz gibi işi fazla laf salatası olmadan ortaya koyarsanız netice kısa zamanda ortaya çıkar. 8-10 sayfa buraya, diğer başlığa da 3-4 sayfa desek 12-15 sayfa yazı olmuş, belki de böyle bir proje bile yok, karşılıklı atışmalarla başarı dilekleriyle vs konu uzadıkça uzadı...
İyisi mi siz projeyi getirin paribu mu olur btctürk mü olur koinim mi olur artık hangisiyse orada bir satışa geçilsin sonra konuşmaya devam ederiz.
Bu arada bir konuda tebrik ediyorum: bounty dağıtmadan türkçe kısmında büyük başarı sağladınız, alıcı tayfasının en yoğun olduğu kısımda hemen herkese (dost-düşman) post attırarak pre-free-bounty kampanyası düzenlediniz.  Cheesy Wink

paribu'da satılırsa almak isteyen alsın, hiçbir açıklama gelmeden ön satıştır carttır curttur GİRMEYİN girerseniz de başlık açıp "yandım bittim" falan demeyin please...
bu arada çıksa bile beleş tanıtım yaptınız, şimdiden forumdakilere borçlusunuz, "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığıyla düşünürsek biz de (isteyerek ve ya istemeyerek de olsa) destek verdik ya neyse...waves yazılarını geçti burası  Cheesy

Duyuru yapilsin, projeye bakin, ekibi inceleyin, arkasinda kimler var ona bakin, yatirim yapmaya deger mi karar sizin. Kafaniza yatarsa desteginizi her zaman bekleriz. Baktiniz elle tutulur bir proje degil, excel hesabinizda shitcoinlere eklersiniz, olur biter.

Bu proje bir network marketing projesi degil! Bu nedenle tanitim-destek her zaman onemli ama piramit yapma dusuncemiz yok.

Amacimiz tanitim degildi, daha cok bu topluluktan oneri-elestiri-yorum almakti. Bunlari kismen alabildik. Arkaplanda bir cok gorusmeler yaptik forumdan arkadaslarla, onlarin da katkilariyla yolumuza devam ediyoruz.

Yine de yorum-elestiri yapan hatta kufreden herkese bile emekleri icin tesekkurler...

Forumdan bazi arkadaslarla tanitim icin gorusmeler yapiliyor. Tanitim desteginizi onlara ileteyim:)

amman hocam teşekkürler kimsenin coininde kazancında gözüm yok, benim ifade ettiğim sade bir gerçeklikti sadece, miss sloane filmini izlediyseniz eğer: dehşet bir öngörüyle pitipawn'a bilerek yanlış bilgi verip onun açığa çıkartmasını sağlamış olmanızdan bile kuşku duyuyorum. (biraz fazla paranayokça oldu ama idare edin) Wink
newbie
October 15, 2017, 02:14:04 PM

hero member
Activity: 953
October 15, 2017, 02:09:25 PM
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
October 15, 2017, 02:02:24 PM
Bu arada bir konuda tebrik ediyorum: bounty dağıtmadan türkçe kısmında büyük başarı sağladınız, alıcı tayfasının en yoğun olduğu kısımda hemen herkese (dost-düşman) post attırarak pre-free-bounty kampanyası düzenlediniz.  Cheesy Wink

bu arada çıksa bile beleş tanıtım yaptınız, şimdiden forumdakilere borçlusunuz, "reklamın iyisi kötüsü olmaz" mantığıyla düşünürsek biz de (isteyerek ve ya istemeyerek de olsa) destek verdik ya neyse...waves yazılarını geçti burası  Cheesy
hero member
October 15, 2017, 01:59:36 PM
ahah beyler sakinim , ifşa ettiği mesajda da dediği gibi , harbiden stres atıyorum .sırıtır vaziyette yazıyorum o küfürleri de , gergin duruyodur elbette .

böyle birini denk getirince sövüyorum işte yani , adam paribunun adını kullanıp malı götürme derdindeydi , e ben de hazır bulmuşum sövmenin ayıp olmayacağı bi tip. rahat rahat giydiriyorum yani .
Valla kardeşim sen kendine göre haklısın CoinATC sahibi kendine göre haklı, paribunun ismini kullanmak kötü olmuş haklısın ama keşke küfürsüz bir şekilde anlatsaydın derdini burdaki millete kimseyi savunmuyorum ben bu arada. Sadece küfürsüzde anlaşabilirsiniz diyorum

tamamdır hocam , olayların bundan sonraki bölümünde zerre argo kullanmayacağım . ben de sıkıldım söve söve işin açığı. hala paribuyla teknik konuları konuşuyoruz diyor bu .

yarın bi mail daha atacağım paribuya , teknik konuları konuşuyormuşsunuz diyeceğim .

son noktayı yarın paribu koyar . arkadaş ya ağır alkollü ya paribu yalan söylüyor . iki şıktan biri şu an .

bakalım ne diyecek teknik konuları konuşma konusunda paribu.
Yarın paribudan gelecek cevabı bekliyor olacağım. Merak ettim açıkcası ön yargılı davranmak istemiyorum ama olanlar ortada. Sonuç olarak bu coin scam damgası yemeden çıksın isterim çünkü Türk coini olacak öte yandan giden mail karşılığı paribudan gelen mailde yazanlar kafam karıştı. Umarım yarın bi sonuca bağlanır bu mevzu.
newbie
October 15, 2017, 01:55:15 PM
ahah beyler sakinim , ifşa ettiği mesajda da dediği gibi , harbiden stres atıyorum .sırıtır vaziyette yazıyorum o küfürleri de , gergin duruyodur elbette .

böyle birini denk getirince sövüyorum işte yani , adam paribunun adını kullanıp malı götürme derdindeydi , e ben de hazır bulmuşum sövmenin ayıp olmayacağı bi tip. rahat rahat giydiriyorum yani .
Valla kardeşim sen kendine göre haklısın CoinATC sahibi kendine göre haklı, paribunun ismini kullanmak kötü olmuş haklısın ama keşke küfürsüz bir şekilde anlatsaydın derdini burdaki millete kimseyi savunmuyorum ben bu arada. Sadece küfürsüzde anlaşabilirsiniz diyorum

tamamdır hocam , olayların bundan sonraki bölümünde zerre argo kullanmayacağım . ben de sıkıldım söve söve işin açığı. hala paribuyla teknik konuları konuşuyoruz diyor bu .

yarın bi mail daha atacağım paribuya , teknik konuları konuşuyormuşsunuz diyeceğim .

son noktayı yarın paribu koyar .

Madem sakinsin, sakin sakin yazayim ben de: sorarken Erkan Beyle gorusuyormussunuz, hatta bu Sali gunu de yine toplanti olacakmis diye soruver. Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
October 15, 2017, 01:51:47 PM

son noktayı yarın paribu koyar . arkadaş ya ağır alkollü ya paribu yalan söylüyor . iki şıktan biri şu an .

bakalım ne diyecek teknik konuları konuşma konusunda paribu.
newbie
October 15, 2017, 01:51:40 PM
Ülke olarak nereye doğru gidiyoruz hayırlısı Smiley Bu kadar sövüp saymaya ne gerek vardı kardeşim sakin azıcık ya.

Eni topu bir coin cikarma derdindeyiz, bu is memleket meselesine dondu valla. Ilginc!

Yerli araba cikarmiyoruz, uzaya fuze de gondermiyoruz. Hepsi hepsi yazilimsal bir konu bu!

Paribuda satılacakmış hahaha  Cheesy Cheesy Cheesy

Duyuruda herkes aradigi sorularin cevabini bulacak. Kisa sure icinde duyuru yapildiginda simdiki gibi ustu kapali degil de herseyi acik acik tartisabiliriz. Duyuru yapildiktan sonra da bekleriz yine sorulariniz olursa.

Yorum icin tesekkurler.
hero member
October 15, 2017, 01:47:28 PM

Pages:
Jump to: