Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 140. (Read 59431 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
Arkadaşlar bu imza kampanyaların da sorun mu çıkmay başlıyor sylon un yönettiği bountyler de de bile gördüm 1-2 tane scam çıkmış bazı sı hala ödenmemiş verilen tarih ertelenmiş. Nasıl güveneceğiz. Bounty manager lara bakıp giriyorduk artık o da mı yalan olmak üzere. Sylon da milleti üzüyorsa biz ne yapacağız.
member
Activity: 490
Merit: 16
imza kampanyasi seçerken de dikkatli olmak lazim aynen ico ya katilir gibi imza kampanyasi araştirip oyle giriyorum arada bir kere appcoins gibi denk gelse mükemmel olacakta gelmiyor namızsız Smiley sizler nelere bakip giriyosunuz imza projelerine merak ettim tamamen şans eseri bakalim ne cikarsa diye girmiyosunuzdur umarım bana göre ico da nasıl team önemliyse projeye olan ilgi yüksekliği ne kadar iyiyse takım ne kadar legal ve faal ise imza seçerken de bu tarz maddeler oluşturulmali ve girilecek imza projesi özelliklerinden kaç tanesi bu maddelerin karşiliğini verebiliyor bir puanlama yapilmali diye düşünüyorum

ben imza projesine girerken öncelikle total ayirdiği ödül  bütçesine ve oradan ayirdiği imza bütçesine bakiyorum sonra proje ne kadar sürecek hardcap yapabilir mi takım kimlerden oluşuyor hepsine bakiyorum sonra imza listesine bakiyorum ve oradan kaç stake cikarabilirim ona bakiyorum ona göre daha proje bitmeden ne kadar kazanirim az cok tahmin edip giriyorum bu zamana kadar da yanilmadim cok şükür Smiley

Bende yeni yeni imza islerine girisiyorum da varsa bilgilendirecek bizi bende beklemedeyim acikcasi. Ben sadece ne kadari imzaya ayrilmis ne kadar odul verilior birde katilan sayisina bakiyorum simdilik
hero member
Activity: 560
Merit: 501
imza kampanyasi seçerken de dikkatli olmak lazim aynen ico ya katilir gibi imza kampanyasi araştirip oyle giriyorum arada bir kere appcoins gibi denk gelse mükemmel olacakta gelmiyor namızsız Smiley sizler nelere bakip giriyosunuz imza projelerine merak ettim tamamen şans eseri bakalim ne cikarsa diye girmiyosunuzdur umarım bana göre ico da nasıl team önemliyse projeye olan ilgi yüksekliği ne kadar iyiyse takım ne kadar legal ve faal ise imza seçerken de bu tarz maddeler oluşturulmali ve girilecek imza projesi özelliklerinden kaç tanesi bu maddelerin karşiliğini verebiliyor bir puanlama yapilmali diye düşünüyorum

ben imza projesine girerken öncelikle total ayirdiği ödül  bütçesine ve oradan ayirdiği imza bütçesine bakiyorum sonra proje ne kadar sürecek hardcap yapabilir mi takım kimlerden oluşuyor hepsine bakiyorum sonra imza listesine bakiyorum ve oradan kaç stake cikarabilirim ona bakiyorum ona göre daha proje bitmeden ne kadar kazanirim az cok tahmin edip giriyorum bu zamana kadar da yanilmadim cok şükür Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
  Güzel bir imza kampanyası yok mu lokal kabul eden ? Ntok'a girdim ama proje tam içime sinmedi açıkçası.
Ben de Pundix'ten kurtulursam arayış içindeyim.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
 Güzel bir imza kampanyası yok mu lokal kabul eden ? Ntok'a girdim ama proje tam içime sinmedi açıkçası.

Apollo DAE kampanyası var hocam, bir bakın isterseniz. Ben yöneticiye mesaj atıp sormuştum lokal kabul ediyorlar. Stake miktarları yüksek, imzalarda da şimdilik 70 kişi kadar var. Sadece exchange sitesi olduğunu biliyorum, fazla araştırmamıştım. Ay sonunda bitecek diye girmek istemedim. Belki uzatabilirler de tabi, emin değilim.
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-exchange-20000000-apollo-dae-the-future-of-crypto-trading-2595539

Edit: Aklıma düşmüşken dayanamadım, mevcut kampanyamı bırakıp şimdi katıldım buna Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Colorless'i ınsanların kara lısteye almaları ıcın baslık acmıstım kampanya yonetıcılerı hakkında dıye, sylon da aynı sekılde 1 aydır kara lıstemde benım, acıkcası ılgı cok olunca bıtarafı kalktı kendını bısey zannettı, deadley varken onun kampanyalarının yuzune bıle bakmam artık.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bende adil bir yönetici oldugunu düşündügümden sylonun kampanyasına girdim ama adam cevap bile vermiyor pm'lere her an bizide kampanyadan şutlama ihtimali var çok, spectre ve appcoin elektronik tabloları kapattı. Kafasına göre at koşturuyor, bu adama wepower yonetıcılıgı ıyı yapmadıgı için 2.defa görev vermediler.

Benide Appcoinden çıkardı ve multi hesap kullandığımı söyledi imzada, kesinlikle böyle birşey yok. Ama dedigim gibi iyi stake alacakları çıkardı imzadan kendi alt hesaplarını soktu muhtemelen, zaten girin bakın appcoine kural degiştirme falan her türlü pisliği yaptı sonradan, bundan böyle sylon ve colorless karalistemde altında dağıtsalar selam bile vermem

Sylon maalesef olumsuz anlamda çok değişti.Listeleri artık göstermiyor büyük ihtimal sizin de söylediğiniz gibi kendi alt hesaplarını kampanyalara sokuyor.Umarım proje yöneticileri bu adama daha fazla göz yummaz.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Bende adil bir yönetici oldugunu düşündügümden sylonun kampanyasına girdim ama adam cevap bile vermiyor pm'lere her an bizide kampanyadan şutlama ihtimali var çok, spectre ve appcoin elektronik tabloları kapattı. Kafasına göre at koşturuyor, bu adama wepower yonetıcılıgı ıyı yapmadıgı için 2.defa görev vermediler.

Benide Appcoinden çıkardı ve multi hesap kullandığımı söyledi imzada, kesinlikle böyle birşey yok. Ama dedigim gibi iyi stake alacakları çıkardı imzadan kendi alt hesaplarını soktu muhtemelen, zaten girin bakın appcoine kural degiştirme falan her türlü pisliği yaptı sonradan, bundan böyle sylon ve colorless karalistemde altında dağıtsalar selam bile vermem
member
Activity: 213
Merit: 11
Nboramir saol üstad buna bakılabilir sonuçta haftalık.. Link varmı
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
Şuan imzamda bulunan kampanyaya bakabilirsiniz. 2. Hafta bitti 4 hafta daha var ve ödemeler bancor platformunda haftalık olarak yapılıyor. Haftalık 10 mesaj 3 ü yerel panolarda olabiliyor en fazla.
member
Activity: 213
İmza Kampanyası Ana Konusu : VESTARIN BOUNTY https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-vestarin-marketplace-of-goods-and-services-for-cryptocurrency-2701751
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :  ICO 5 MART'ta başlıyor 4 Nisan'da bitiyor imza kampanyası ico'dan sonra biter düşüncesindeyim
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 10 mesaj maksimum 20 mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +60 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  bounty threads, local boards, off-topic, Games and Rounds, Micro Earnings and Politics and Society bölümlerinde yazılan mesajlar geçersiz. +100 karakter olmalı
Jr. Member: $5  per post (in VST tokens)
Member: $10 per post (in VST tokens)
Full Member: $15 per post (in VST tokens)
Sr. Member: $20 per post (in VST tokens)
Hero Member:  $25 per post (in VST tokens)
Legendary Member: $30 per post (in VST tokens)
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Detaylı inceleme fırsatı bulamadım, whitepaper ve team bilgisi sitelerinde mevcut incelenebilir

Aynı Bonty konusunu iki ayrı kişi açmış . İki yönetici den biri member , diğeri full member Sr. filan değil. Ve millet spreedsheet nerde filan diye sormuş. Valla bi scam projeye uğradım o yüzden bir diğeri için temkinliyim...
member
Activity: 210
member
Activity: 378
Konuyla alakalı değil ama yeni konu açmaktan iyidir diye buraya yazayım. Spectrenin icosu yapıldı ve çok iyi bounty dağıtıyordu imzacılara, ne oldu katılanlardan hiç ses çıkmıyor. Verecekler mi ödülü?

Sylon iyice çıldırdı ne yaptığı belli olmuyor.Yalandan yere millete kızıp listeleri kapattı daha açmıyor kim bilir arkadan ne işler çevirecek.Ben olsam listeleri şeffaf olmayan birine bounty managerlik görevi vermem.Spectre baya arttı söz verdikleri miktarı dağıtabilirler.

AppCoinde milletin hakkını yedi benım gordugum 10 kadar kişiyi imzadan çıkarmış hemde 10.haftanın sonunda. Eğer multi olarak katıldılarsa bunu neden ispat etmiyor.. çünkü bunu ispat etmenin bir yolu yok, sanıyorum kendisine az pay kalıyordu çunku ödül %1 di. Ben twittera girmiştim sonradan kuralları ve paylarıda degiştirdi ve insanların paralarının üzerine yattı, bana gönderilmediği gibi. Çok kişi ödül almadı birde insanları medeniyetsizle suçladı
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Konuyla alakalı değil ama yeni konu açmaktan iyidir diye buraya yazayım. Spectrenin icosu yapıldı ve çok iyi bounty dağıtıyordu imzacılara, ne oldu katılanlardan hiç ses çıkmıyor. Verecekler mi ödülü?

Sylon iyice çıldırdı ne yaptığı belli olmuyor.Yalandan yere millete kızıp listeleri kapattı daha açmıyor kim bilir arkadan ne işler çevirecek.Ben olsam listeleri şeffaf olmayan birine bounty managerlik görevi vermem.Spectre baya arttı söz verdikleri miktarı dağıtabilirler.
full member
Activity: 280
Merit: 103
İmza Kampanyası Ana Konusu : AltOWL Projecthttps://bitcointalksearch.org/topic/altowl-project-signature-campaign-100eth70k-per-week-open-again-2616463
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :  25 Aralık'ta başlamış bitişiyle alakalı bir ibare bulamadım.Haftalık kampanya 3.haftaya giriyor.2.hafta sonunda spreadsheet'te 29 kişi var.
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 20 mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +60 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  Meta, Politics & Society, Beginners & Help, and Off-topic bölümlerinde yazılan mesajlar geçersiz. +75 karakter olmalı Yerel kanallarda yapılan sınırlı mesajları kabul ediyorlarmış. Sınırlı derken sayısını belirtmemiş ama mesajların tamamı yerel kanalda olmasa iyi olur
Hero/Legendary members: 7 stakes/week
Senior members: 5 stakes/week
Full members: 3 stakes/week
Members 2 stakes/week
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Kampanya yöneticisi Woshib, kampanyaları güvenli gözüküyor
full member
Activity: 280
Merit: 103
İmza Kampanyası Ana Konusu : VESTARIN BOUNTY https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-vestarin-marketplace-of-goods-and-services-for-cryptocurrency-2701751
İmza Kampanyası Bitiş Tarihi :  ICO 5 MART'ta başlıyor 4 Nisan'da bitiyor imza kampanyası ico'dan sonra biter düşüncesindeyim
İmza Kampanyası Atılması Gereken Mesaj Sayısı : Minimum 10 mesaj maksimum 20 mesaj
İmza Kampanyası Kısıtlamaları ( +60 Karakter, Konu Dışı vs Kategori Kısıtlaması gibi ) :  bounty threads, local boards, off-topic, Games and Rounds, Micro Earnings and Politics and Society bölümlerinde yazılan mesajlar geçersiz. +100 karakter olmalı
Jr. Member: $5  per post (in VST tokens)
Member: $10 per post (in VST tokens)
Full Member: $15 per post (in VST tokens)
Sr. Member: $20 per post (in VST tokens)
Hero Member:  $25 per post (in VST tokens)
Legendary Member: $30 per post (in VST tokens)
İmza Kampanyası Hakkında Kişisel Düşünceniz Nedir ? : Detaylı inceleme fırsatı bulamadım, whitepaper ve team bilgisi sitelerinde mevcut incelenebilir
hero member
Activity: 644
Merit: 502

Daha topkenler başılmadı diye biliyorum . https://spectre.ai/ 2 günden fazla var tokenlerin başılmasına . Sylon yönetiyorsa bir sıkıntı olmaz.

Şu anda girdiğim mirallas arkadaşımızın yönettiği peermountain güzel bir projeye benziyor.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
sr. member
Activity: 798
Merit: 250
CurioInvest [IEO Live]
Tam hard capi yakalayamazsa nasıl ilerleniyor acaba? standardı yok sanırım.

Torqall projesini çok duydum bu aralar, yakın zamanda geçiş yapabilirim ona. ama bu başlık çok yararlı olmuş. İnsan yeni bişi ararken kayboluyor burası sayesinde güzel projeler çıkabilir.
Torqallın yanında bir de envion iyiydi evet.
Jump to: