Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 143. (Read 59431 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Bluzelle ve Nucleus Vision hardcap yapacakları kesin ama oyüzden ödülleri az vermişler.
member
Activity: 68
Merit: 10
#Blog Writer
arkadaslar, hdac imza kampanyasinda imzalarimizi artik kaldirabilir miyiz? haberi bilgisi olan var mi?

Evet kaldırabilirsiniz. Duyurusu yapılalı çok oldu. Sıkıntı yok.
member
Activity: 126
Merit: 28
diwtoken.com
arkadaslar, hdac imza kampanyasinda imzalarimizi artik kaldirabilir miyiz? haberi bilgisi olan var mi?
sr. member
Merit: 264
Genie iyidir imzası ama local postları saymıyormuş nasıl dikkat etmedim hayret birşey normalde de ilk o kısıma bakarım imzaya girerken bende degiştirdin, genie sadece Altcoin Discussion’ or ‘Trading Discussion’  bolumlerıne mesaj atacaklar varsa iyi arkadaşlar.

Senin imza kötü olmuş bende o imzaya giricektim ama rank istiyor ççokda iyi para veriyo veya vericektir çünkü iyi bir proje kötü olmuş.

Yöneticiye sordum local bölumleri almayacakmısın diye hayır almayacağım dedi o zaman hadi by dedim hem ingilizce mesaj istiyor hem 20 adet istiyor hemde 85 karakter uzerınde istiyor yanı en az 30 mesaj atmak lazım haftalık ne yazacağız o kadar
member
Merit: 17
Genie iyidir imzası ama local postları saymıyormuş nasıl dikkat etmedim hayret birşey normalde de ilk o kısıma bakarım imzaya girerken bende degiştirdin, genie sadece Altcoin Discussion’ or ‘Trading Discussion’  bolumlerıne mesaj atacaklar varsa iyi arkadaşlar.

Senin imza kötü olmuş bende o imzaya giricektim ama rank istiyor ççokda iyi para veriyo veya vericektir çünkü iyi bir proje kötü olmuş.
full member
Activity: 280
Merit: 103
İmza Kampanyası Sahibi: BIOCOIN

Linki:https://bitcointalksearch.org/topic/news-biocoin-international-blockchain-based-loyalty-platform-bio-2541427

Şartlar:

Haftada 10 mesaj minimum 70 karakter
Kampanya sırasında rankınız yükselirse kayıt olduğunuz rank dikkate alınacaktır.
Avatar'ı da ekleyenler haftada +2 stakes daha alır

Jr. Member: 1 steak/week
Member: 2 steaks/week
Full Member: 3 steaks/week
Sr Member: 5 steaks/week
Hero/Legendary: 7 steaks / week

1 stake = 400Bio

sr. member
Genie iyidir imzası ama local postları saymıyormuş nasıl dikkat etmedim hayret birşey normalde de ilk o kısıma bakarım imzaya girerken bende degiştirdin, genie sadece Altcoin Discussion’ or ‘Trading Discussion’  bolumlerıne mesaj atacaklar varsa iyi arkadaşlar.
member
Activity: 84
Ilk imza olarak Cedex e katildim bakalim ne cikacak  Grin Ico suna da girecegim projesi ilgimi cekti. Varmi inceleyen cedex i ?
sr. member
Belli olmuyor bu işler ama az katılımcının olduğu kampanyalar tercih edilmeli şimdi ins ve hdac bitiyor oradan bir ton adam imza arayacak gerçi imzadan bol birşey yok onemlı olan az katılımcılı ımza bulabilmek.
Hocam senin imzadakiler lokal postları kabul etmiyor, haberin var değil mi?

All posts must be made in ‘Altcoin Discussion’ or ‘Trading Discussion’ sections of the forum

hayda local altcoin kısmından bahsetmiyormu şimdi burada bende locali kapsıyor diye düşünüyordum
full member
Activity: 490
Merit: 105
arkadaşlar yani mantığen düşündüğünde burd paylaşıln imzalar zaten çoğu kişi girecek yukarıda bir arkadaşımız anlaşılan çoğaldı ekmek yok falan demiş Smiley ama konu çok faydalı arada girip bende bakıyorum güzel imzalar lazım bizede
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Belli olmuyor bu işler ama az katılımcının olduğu kampanyalar tercih edilmeli şimdi ins ve hdac bitiyor oradan bir ton adam imza arayacak gerçi imzadan bol birşey yok onemlı olan az katılımcılı ımza bulabilmek.
Hocam senin imzadakiler lokal postları kabul etmiyor, haberin var değil mi?
member
Activity: 112
Ben CEDEX'e katıldım Sylona güvenerek.Ayrıca oldukça az kişi vardı ve belki bir şeyler getirir dedim ama bugün cuma haftalık sayım günü ve post sayıları hiç güncellenmedi geçen haftadan beri.Sylon pek ilgilenmiyor artık.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Stake veren imzaları dikkatli seçmek lazım. Çünkü ICO'su başarısız olursa elinize birşey geçmiyor. Ha eğer başarılı olursa ve tutarsa da hatırı sayılır bir miktar bırakabilir.
Fakat BTC olarak haftalık ödeme yapan kampanyalar çok daha sağlıklı bence. Az olsun ama cepte olsun diyenler için tercih edilebilir

Hocam bu sizin taşıdğınız imzanın bounty konusunu kilitlemişler neden böyle oldu biliyormusunuz sanki projeyi durdurmuş olabilirler gibi geldi bana veya bounty konusunu ekip devralmış olabılır bunu bir araştırın istersenız
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Suan ödeme yapan 2 tane kampanya var sanırım orada . Altlardaki yapmayanlar galiba .

Evet "Active" olarak gruplananlar şu anda halen katılımcı toplayanlar. CFNP (Closed for new participants) olanlar ise katılımcı kabul etmeyenler (dolmuş olanlar). Kampanyaların kendi linklerinde daha fazla detay paylaşılıyor. Bazen diskalifiye edilenler olabiliyor. Duyuru ile tek tük alım yapıyorlar.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Suan ödeme yapan 2 tane kampanya var sanırım orada . Altlardaki yapmayanlar galiba .
legendary
Stake veren imzaları dikkatli seçmek lazım. Çünkü ICO'su başarısız olursa elinize birşey geçmiyor. Ha eğer başarılı olursa ve tutarsa da hatırı sayılır bir miktar bırakabilir.
Fakat BTC olarak haftalık ödeme yapan kampanyalar çok daha sağlıklı bence. Az olsun ama cepte olsun diyenler için tercih edilebilir

Haftalık ödeme yapan kampanya varmı ? Ben aradım bulamadım .

Haftalık btc olarak ödeme yapan kampanyalara bir örnek verebilir misin? Aktif bir kampanya olursa çok makbule geçer. Aktif yoksa geçmiş kampanyada olur bir örnek sadece.

Haftalık BTC ödemesi yapan kampanyaları soranlara, konu başlığının linkini iletiyorum:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.600

Fatanut adlı kullanıcı her hafta bu konu başlığında detaylı bir liste yayınlıyor. Hangi kampanyanın ne kadar süreyle ne verdiği ve ne istediği burada paylaşılıyor. Bol kazançlar Wink

Hocam sanırım o 2 imzada local yani türkçe kabul etmiyor . Bakmıstım ben onlara

Elbette ki katılım şartları değişken. Oradaki liste tüm BTC veren kampanyaların her hafta güncellendiği bir liste. Türkçe (local) kabul edenler de oluyor arada. Belirtilmemişse, yöneticiye bir mesaj atıp teyit etmek gerekir. Mesela ben geçen haftalarda Abyss için katılmıştım. 25 post istemişlerdi, sadece 7 tanesini ingilizce yazmalısınız demişlerdi. 1 hafta sonra hemen yatırdılar bitcoinimi:)
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

Haftalık btc olarak ödeme yapan kampanyalara bir örnek verebilir misin? Aktif bir kampanya olursa çok makbule geçer. Aktif yoksa geçmiş kampanyada olur bir örnek sadece.

Haftalık BTC ödemesi yapan kampanyaları soranlara, konu başlığının linkini iletiyorum:

Fatanut adlı kullanıcı her hafta bu konu başlığında detaylı bir liste yayınlıyor. Hangi kampanyanın ne kadar süreyle ne verdiği ve ne istediği burada paylaşılıyor. Bol kazançlar Wink

Hocam sanırım o 2 imzada local yani türkçe kabul etmiyor . Bakmıstım ben onlara
legendary

member
Activity: 490
Cedex çoğalmaya başladı. Anlaşılan bundanda birşey çıkmayacak. Önümüzdeki hafta güncellemeden sonra çıkarım büyük ihtimalle
member
Activity: 392

Deadley in yönettiği The Abbys var şuan aktif ama imza alımı kapandı ona bakabilirsin normal miktar para veriyodu.
Jump to: