Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 144. (Read 59359 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
cedex katılımcısı cok benım gordugum hdac ımzaları kaldırın dedı ama hala hdac ımzası tasıyanlar var neden kaldırmıyorlar acaba , ıconun bıttıgınden haberınız yokmu arkadaşlar
member
Activity: 98
Merit: 10
Abonelik kampanyası daha çekici.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
haftada 20 yapıcı mesaj gerçekten çok yüksek en azından 10 veya 15 e indirilmesi gerekdiğini düşünüyorum. Zaten çoğu bu yüzden bıraktı diye tahmin ediyorum.
member
Activity: 238
cedex'in imzasına katıldım yöneten sylon. haftada 20 yapıcı mesaj istiyo katılım pek yok ayrıca %53 ü imzaya ayırmıs bakalım 3 5 birşeyler gelebilir saygılar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Stake veren imzaları dikkatli seçmek lazım. Çünkü ICO'su başarısız olursa elinize birşey geçmiyor. Ha eğer başarılı olursa ve tutarsa da hatırı sayılır bir miktar bırakabilir.
Fakat BTC olarak haftalık ödeme yapan kampanyalar çok daha sağlıklı bence. Az olsun ama cepte olsun diyenler için tercih edilebilir
hero member
Activity: 700
Merit: 553
güzel bir konu ama biraz canlılığını yitirmiş, şayet digilira kampanyasından sonra girecek kampanya arayışımız mevcut, öenrisi olanlar varsa burada paylaşırsa seviniriz.
member
Activity: 490
Arkadaşlar cedex ingilizce forum zorunluluğu istemiyor değil mi? Öyle birşey yazmamışlar ama yinede bir emin olayım dedim

Yok hocam öyle bir zorunluluk yok. lokallerde kabul ediliyor. Bende cedexteyim ama pek revaçta olan bir proje gibi durmuyor, pre icosunun başlamasına daha 2 hafta var umarım iyi bir yatırım alır. Bu aralar iyi getirisi olan imza bulmak zor.

Eyvallah hocam teşekkür ederim. Aradım taradım bir tek bu ve titanium mantıklı geldi ama titaniumda katılım sınırlı ve full member'dan aşağısını istemiyor adamlar. Yeni güncellemeye kadarda full member olamayacağım sanırım Smiley 
member
Activity: 560
Merit: 12
Ico  bounty balonu yakında patlayacak imza için buraya doluşan bizler hava alacağız. Projesine güvenen adamların bountysiz hardcap yaptıklarını görüyorum artık
RTE
full member
Activity: 294
Ocakta yeni imzalara baksak iyi olucak . İmzalara baktıkça midem bulanıyor hepsi bir tuaf. Umarım düzgün imza buluruz.
full member
Activity: 546
Merit: 100
Arkadaşlar güncel imzaların tamamının olduğu listeler vardı eskinden hala güncel tutulan bir liste var mı? oralardan incelemek daha kolay ve hızlı oluyor
member
Activity: 322
Merit: 16
hocam güzel bir konu açmışsınız teşekkür ederim. ben ilk imzaya girecek olduğumda genelde deadleyin konularına bakıyorum. geçmişte açtığı konulara baktım sıkıntı çıkartmamış stakeleri zamanında düzenlemiş. ödemelerde hata yapmamış.

önce proje yöneticisini takip ediyorum arkasından projeye bakıyorum.

tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz deadley hakkında? birde sylona baktım onun da twitterlarını takip etmeye çalışıyorum.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Yardımalarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Güzel kazançlar hepimizi bekliyor bu icolar bitmeyecek bu belli artık.. Şuanda bile girilebilecek bir ton ico bulunmakta.
full member
Activity: 280
Kampanya:IDEX Bounty program

Kampanya Linki: https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-ico-bitlendcoin-btl-closed-2644212

Şartlar:
Haftalık 10 mesaj ve bu 10 mesajdan sadece 3 tanesi yerel panolarda olabilir
Mesajlar altcoin bölümünde olmalı (bounty kısmı hariç)

ÖDEMELER: 
Jr. Member: 0.5 stake per week
Member: 0.75 stake per week
Full Member: 1 stake per week (+0.25 Avatar Bonus)
Senior Member: 1.5 stakes per week (+0.25 Avatar Bonus)
Hero Member: 2 stakes per week (+0.25 Avatar Bonus)
Legendary: 2.25 stakes per week (+0.25 Avatar Bonus)
full member
Activity: 588
Merit: 104
Arkadaşlar cedex ingilizce forum zorunluluğu istemiyor değil mi? Öyle birşey yazmamışlar ama yinede bir emin olayım dedim

Yok hocam öyle bir zorunluluk yok. lokallerde kabul ediliyor. Bende cedexteyim ama pek revaçta olan bir proje gibi durmuyor, pre icosunun başlamasına daha 2 hafta var umarım iyi bir yatırım alır. Bu aralar iyi getirisi olan imza bulmak zor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Eskiden bir kaç defa sylon yaptı bu ingilizce zorunluluğu sonrasında katılım az olunca oda bıraktı artık hiç bir kampanyasında ben ingilizce zorunluluk görmüyorum, ama eski forsu yok gibi eskıden çok katılan olurdu sylonun kampanyalarına yıkılırdı ortalık.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Belli olmuyor bu işler ama az katılımcının olduğu kampanyalar tercih edilmeli şimdi ins ve hdac bitiyor oradan bir ton adam imza arayacak gerçi imzadan bol birşey yok onemlı olan az katılımcılı ımza bulabilmek.
member
Activity: 490
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar bende uzun arayışlar sonu şuan ki kampanyada karar kıldın. 2 3 ay bir kampanyada kalmayı sevmiyorum ben eth tabanlı olup 3 4 haftalık kampanyaları tercih ediyorum ki eğer çöp çıkarsa zamanım çok boşa gitmiş olmasın. Centra ilk imza kampanyaydı 252 ctr almıştım hala duruyor 1363 wrc duruyor 3.2 btx 40 altcom . Eninde sonunda bunlar bana para kazandıracak gibi..

cok mantıklı söylemişsiniz bende o şekilde yapıyorum eth tabanlı 3-4 haftalık kampanyaları tercih ediyorum 1 kere öyle bekledim kaç hafta bi cacık alamadım :/
İşte sağlam bir imza kampanyası olursa belki biz zararlı çıkarız ama kendimizi garantiye almış oluruz.. umarım doğruyu yapıyoruzdur. Bu arada sizin imza kampanyası nasıl ??
full member
Activity: 398
Merit: 118
Arkadaşlar bende uzun arayışlar sonu şuan ki kampanyada karar kıldın. 2 3 ay bir kampanyada kalmayı sevmiyorum ben eth tabanlı olup 3 4 haftalık kampanyaları tercih ediyorum ki eğer çöp çıkarsa zamanım çok boşa gitmiş olmasın. Centra ilk imza kampanyaydı 252 ctr almıştım hala duruyor 1363 wrc duruyor 3.2 btx 40 altcom . Eninde sonunda bunlar bana para kazandıracak gibi..

cok mantıklı söylemişsiniz bende o şekilde yapıyorum eth tabanlı 3-4 haftalık kampanyaları tercih ediyorum 1 kere öyle bekledim kaç hafta bi cacık alamadım :/
full member
Activity: 280
Kampanya adı:BITLENDCOIN BOUNTY PROGRAM

Kampanya Linki: https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-ico-bitlendcoin-btl-closed-2644212

Şartlar:

Bu linkteki form doldurulacak:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAIMWBGcI-ulR5Jc42UlS-GVMWWVtOTorOBOELdPi42Fi-bQ/viewform
Haftalık minimum 7 mesaj, 50 karakter sınırı var

ÖDEMELER: 

Jr Member: 2 Stakes/Weeks
    Member: 3 Stakes/Weeks
    Full Member: 4 Stakes/Week
    Sr Member: 6 Stakes/Week
    Hero/Legendary: 8 Stakes/Week

Jump to: