Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 33. (Read 13321 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Nba paketlerinde 9 dolarlık paket sayısı çok olduğu için genelde paket içi değersiz çıkıyor. Paketin adet sayısı ne kadar az ise içinden değerli çıkma şansı o kadar yüksek.

Son zamanlarda tespit yaptığım konuda sıralamanız ne kadar önde ise o paketten değerli nft çıkabiliyor (sayısı düşük)
Birde 35 bin olan nft sayıları 40 bine yükseltilmiş durumda
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
moto gp tam bir fail. 2 paketım var. paketlerı acınca dırek satar cıkarım. oranın yuruyecegını hıc sanmıyorum. sımdı burda motogp yazmasanız unutmustum bile..
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Gerçek hayata değen bir NFT projesi olduğunu unutmamak gerekiyor bence tahmin yürütürken.

ABD'nin en büyük spor aktivitelerinden olan NBA ile ortak yürütülen nbatopshot bence büyük kilit öneme sahip.
Ayrıca MotoGP'nin de kitlesi kendine özel. Burada üst üste gelişmeler olursa Flow'u tutamazlar. Eminim Flow ekibinin kilit açıldığı zamana sakladığı hamleler vardır.

motogp'den kimse memnun değil bu arada herkes şikayet edip duruyor. zaten ilk yaptıkları moment satışında paket bitmesine rağmen millet para çektiler. (iade olmuştur büyük ihtimalle) geçen nba takımı için bir nft yaptılar ama flow, dapper ekibi için üvey evlat. ödemeleri ne zaman flow'a zorunlu tutarlar o zaman fiyat biraz yükselir. tabii burada da nbatopshot'un çöplerinden sıyrılmak gerekiyor.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Gerçek hayata değen bir NFT projesi olduğunu unutmamak gerekiyor bence tahmin yürütürken.

ABD'nin en büyük spor aktivitelerinden olan NBA ile ortak yürütülen nbatopshot bence büyük kilit öneme sahip.
Ayrıca MotoGP'nin de kitlesi kendine özel. Burada üst üste gelişmeler olursa Flow'u tutamazlar. Eminim Flow ekibinin kilit açıldığı zamana sakladığı hamleler vardır.
legendary
kilit oncesı kesın bır show cekecekler flowda bundan eminim. ulan satmasakmı dıcez. ben sahsen 15dolar ustu %50 bosaltırım 50 dolar ustu %90 bosaltırım.
flow asıl su bınance nft acılınca degerlenecektır.
legendary
Cashback 15%
hem de o sikindirik flow değerlenir.

hocam skindirk flow dediğiniz ico X130 su anda biliyorsunuz di mi Smiley
birkaç aya yuzmilyonlarca flow un kilidi açılacak.o zaman bu fiyatlar mumkun değil.
yani bi solano cekmezse mumkun değil diyelin en azından.
tahminim 2-3$ bandında olacagı yonunde.
flow'u icodan alanlardanım hocam:))
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
hem de o sikindirik flow değerlenir.

hocam skindirk flow dediğiniz ico X130 su anda biliyorsunuz di mi Smiley
birkaç aya yuzmilyonlarca flow un kilidi açılacak.o zaman bu fiyatlar mumkun değil.
yani bi solano cekmezse mumkun değil diyelin en azından.
tahminim 2-3$ bandında olacagı yonunde.

su a dolasımda 42M var gozukuyor eger dogruysa.
yani kilitler açılınca aslında tahmin ettiğim 2-3$ ın gayet iyimser bir tahmin oldugunu anlarsınız.
legendary
Cashback 15%
"Base Set (Series 2, Release 36) 80896 left" https://nbatopshot.com/listings/pack/59afdcae-c9f8-453e-8384-8aec2c432b1b

sanırım 3 gün önce bu paket satılmaya başlamıştı ve hala bitmiş değil. ayın 28'in rezerve edilmiş anlara sıra geldiği zaman hala bitmemiş olacak. 285 dolara birkaç ay önce aldığım moment şu an 7 dolar. Grin işin iyice boku çıktı.

dedik burdan ekran görüntüsü satın alıyorsunuz diye ama dinletemedik kimseye.
ucuz ucuz diye 600-700 dolarlara rare topluyordu telegramda millet.yazık oldu.
bi kerem ekran görüntüsü değil o, nba lisanslı an:))))
hocam bokunu çıkaracak şekilde iş yapmasalardı böyle olmazdı. mesela hall of fame üyelerinin anlarını sınırlı sayıda satmış olsa durum böyle olmazdı.
dapper ekibinin (flow'un amk) kripto para, blockchain, nft ıvır zıvırı herkese yaymak gibi bir fikri var. arada kalanlar bu şekilde patlıyor işte. yapılacak iş belli:

- buyback tarzı yakım
- kobe'nin sınırlı sayıda anlarını sadece flow ile alınmasını şart koşacaksın. buna benzer işler yaparsan hem nbatopshot adam olur hem de o sikindirik flow değerlenir. ama iranlı karagöz bunu düşünmüyor. ibişSmiley
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
"Base Set (Series 2, Release 36) 80896 left" https://nbatopshot.com/listings/pack/59afdcae-c9f8-453e-8384-8aec2c432b1b

sanırım 3 gün önce bu paket satılmaya başlamıştı ve hala bitmiş değil. ayın 28'in rezerve edilmiş anlara sıra geldiği zaman hala bitmemiş olacak. 285 dolara birkaç ay önce aldığım moment şu an 7 dolar. Grin işin iyice boku çıktı.

dedik burdan ekran görüntüsü satın alıyorsunuz diye ama dinletemedik kimseye.
ucuz ucuz diye 600-700 dolarlara rare topluyordu telegramda millet.yazık oldu.
legendary
Cashback 15%

legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Bende yapıyım bari 16 dolar az para değil türkiye şartlarında Cheesy
Adam gibi düzeltseler şu siteyi iş yapacakta çöplük yaptılar siteyi 35-40k moment olayı çok saçma.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Bilgilendirme için teşekkürlerimi sunuyorum vallahi güzel en azından bir sonraki moment için para almış oluruz akıllarınca hem reklam yapıyorlar hemde müşteri cekecekler
full member
Activity: 546
Merit: 154
Yeni bir kampanya başlatmışlar. Twitter'da Play Off maçlarından beğendiğiniz bir momenti #NBATopShotThis hashtagiyle alıntılayarak retweet ederseniz ve paylaşım linkinizi sitede yer alan yere yapıştırırsanız 16 dolarlık bakiyeye hak kazanacaksınız. Detaylar için şuraya göz atabilirsiniz: https://nbatopshot.com/thank-you

İçeride para bırakmamışsanız bile 16 dolara yeni gelecek paketlerden birini alabilirsiniz. Zarar ettiyseniz de zararınız biraz olsun azalacaktır. Taş atıp kolunuz yorulmayacak, havadan 150 lira para Tongue

Hocam bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim . Bende yapayım bakayım ne oluyor. İçeride dediğiniz gibi pek bakiye bırakmamıştım yeni satışa girmeye para olur cepte .
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Yeni bir kampanya başlatmışlar. Twitter'da Play Off maçlarından beğendiğiniz bir momenti #NBATopShotThis hashtagiyle alıntılayarak retweet ederseniz ve paylaşım linkinizi sitede yer alan yere yapıştırırsanız 16 dolarlık bakiyeye hak kazanacaksınız. Detaylar için şuraya göz atabilirsiniz: https://nbatopshot.com/thank-you

İçeride para bırakmamışsanız bile 16 dolara yeni gelecek paketlerden birini alabilirsiniz. Zarar ettiyseniz de zararınız biraz olsun azalacaktır. Taş atıp kolunuz yorulmayacak, havadan 150 lira para Tongue
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bu sezon artık son paketimi aldım, 60-70 tane momentim var bundan sonra paket alımı yapmayıp elimdekileri bir kaç yıl tutmayı düşünüyorum, pandemi bittiğinde yeni sezonlar daha canlı olacağın için ve bizim paketlerin de ilerde  serileri düşük olacağı için değerlenme ihtimali görüyorum, ilerde bakarız, yaş atıp kolumuz yorulmadı sonuçta
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Geceki paketten güzel momentlar çıktı sonunda. Verdiğim paradan çok ediyorlar en azından. Grin
Daha çok koleksiyoner üye olursa daha fazla paket satışı yapmalarında sorun olmayacaktır. Ama kullanıcı sayısı aynı kaldığı sürece moment bolluğu yaşanıyor. Yeni kullanıcıları çekmek için bir şeyler yapmalılar, mesela haftaya yeni bir moment satışı olacakmış sadece yeni üyelere özel.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Akşam sıraya girdik yine satış için malesef alamadım sıra numarasi olarak alabiliyordum ama beklemesi var sabah kalktım bitmiş napalim sağlık olsun.
legendary
Son iki paketi almıyorum ondada para ediyor. Az çok deneyenler için nba hala ufak bir kazanç kapısı ancak 9 usdlik paketleri almayacaksin.
para kazanılıyor denılen 10 dolar falan bırakıo. o sırayı beklemeye değmez bence. commonlar 5dolara falan gelse 25-30 dolar bırakır o zaman guzel.
bu arada 35000+ lık commonlar 40000+ olmus. o seriler tam çöp olacak.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Son iki paketi almıyorum ondada para ediyor. Az çok deneyenler için nba hala ufak bir kazanç kapısı ancak 9 usdlik paketleri almayacaksin.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gece Hustle and Show paket satışı yapıldı. Çok fazla talep olmayacağını düşünüyordum ama katılan baya olmuş yine. Çıkan momentler gece hiç para etmiyordu, market ilk açıldığında paket fiyatının 3'te 1'ine moment satanlar oldu. Şimdi ise fiyatlar biraz daha toparlamış duruyor, en dandik çıkan moment olması gerektiği gibi 15-20 dolara aralığına gidiyor. Yine paket fiyatı çıkmayacak sanmıştım ama bu sefer en azından parayı kurtarmış olduk.

Şu an bile al sat yaparak %5 komisyona rağmen para kazanmak mümkün Smiley
Pages:
Jump to: