Author

Topic: Novosti - page 168. (Read 83177 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 25, 2020, 07:26:53 AM
Naravno da CZ i Binance rade sve u svoju korist i korist svog džepa pa tako i listanje projekata. Pa javna tajna je da je dovoljno platiti i projekt će biti izlistan na Binance. Jedino mislim da Binance ima neki minimum volumena koji mora postojati jer inače rade delisting.

potpuno se slazem, u pitanju je neregulisanost trzista, pa svako radi kako mu volja

ja ne mogu reci da sam ostecen u ovom slucaju, dobio sam oba tokena, i zajednicka vrednost im je 4x u odnosu na Januar, ali mi je prognoza za razvoj ovih mreza, koje su broj jedan po broju korisnika u kripto svetu sada dosta niza

ipak, cini se da ce resenje ovog slucaja u mnogome imati uticaj na razvoj kripta, jer ako neko konzensusom moze nekaznjeno da ti oduzme steem sa mreze, to moze i na svakom drugom PoS/DPoS algoritmu, ili PoW, samo na drugi nacin

Pa svatko može konsenzusom napraviti što god hoće na bilo kojoj mreži, zar ne? To i je poanta decentralizacije - da ne odlučuje centralni entitet nego da odlučuju korisnici platforme konsenzusom. E sad, problem je kad velik dio "snage" posjeduje jedan entitet (bila to tvrtka, osoba ili nešto treće)... Onda govorimo o "51% attack" koji je jedan od najvećih potencijalnih problema svakog blockchaina.

Znači čak i Vitalik može ostati bez svog ETH-a ako se konsenzusom unutar Ethereum mreže tako odluči. Zar nije tako? Barem se meni tako čini ako sam dobro shvatio poantu konsenzusa u blockchainu - možeš napraviti što god želiš ako imaš konsenzus. A ljudi koji se ne slažu s tim konsenzusom mogu napraviti fork (tako je nastao hive.blog).

slazem se da se odluke donose konzensusom, ali da li je po zakonu da nekome oduzmes njegov udeo, koji je privatna imovina, pa makar i konzensusom, to je bilo moje pitanje?

odgovor moze biti da jeste dok je trziste neregulisano, ali onda je pitanje sta mi ovde radimo, ulozis nesto, i onda odredjeni entitet/pojedinac/skupina odluci da ti to oduzme na bazi vecine

mislim da to nije isto kao kad se odlucuje o duzini bloka u okviru projekta
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 25, 2020, 05:20:31 AM
Naravno da CZ i Binance rade sve u svoju korist i korist svog džepa pa tako i listanje projekata. Pa javna tajna je da je dovoljno platiti i projekt će biti izlistan na Binance. Jedino mislim da Binance ima neki minimum volumena koji mora postojati jer inače rade delisting.

potpuno se slazem, u pitanju je neregulisanost trzista, pa svako radi kako mu volja

ja ne mogu reci da sam ostecen u ovom slucaju, dobio sam oba tokena, i zajednicka vrednost im je 4x u odnosu na Januar, ali mi je prognoza za razvoj ovih mreza, koje su broj jedan po broju korisnika u kripto svetu sada dosta niza

ipak, cini se da ce resenje ovog slucaja u mnogome imati uticaj na razvoj kripta, jer ako neko konzensusom moze nekaznjeno da ti oduzme steem sa mreze, to moze i na svakom drugom PoS/DPoS algoritmu, ili PoW, samo na drugi nacin

Pa svatko može konsenzusom napraviti što god hoće na bilo kojoj mreži, zar ne? To i je poanta decentralizacije - da ne odlučuje centralni entitet nego da odlučuju korisnici platforme konsenzusom. E sad, problem je kad velik dio "snage" posjeduje jedan entitet (bila to tvrtka, osoba ili nešto treće)... Onda govorimo o "51% attack" koji je jedan od najvećih potencijalnih problema svakog blockchaina.

Znači čak i Vitalik može ostati bez svog ETH-a ako se konsenzusom unutar Ethereum mreže tako odluči. Zar nije tako? Barem se meni tako čini ako sam dobro shvatio poantu konsenzusa u blockchainu - možeš napraviti što god želiš ako imaš konsenzus. A ljudi koji se ne slažu s tim konsenzusom mogu napraviti fork (tako je nastao hive.blog).
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 25, 2020, 05:08:08 AM
Naravno da CZ i Binance rade sve u svoju korist i korist svog džepa pa tako i listanje projekata. Pa javna tajna je da je dovoljno platiti i projekt će biti izlistan na Binance. Jedino mislim da Binance ima neki minimum volumena koji mora postojati jer inače rade delisting.

potpuno se slazem, u pitanju je neregulisanost trzista, pa svako radi kako mu volja

ja ne mogu reci da sam ostecen u ovom slucaju, dobio sam oba tokena, i zajednicka vrednost im je 4x u odnosu na Januar, ali mi je prognoza za razvoj ovih mreza, koje su broj jedan po broju korisnika u kripto svetu sada dosta niza

ipak, cini se da ce resenje ovog slucaja u mnogome imati uticaj na razvoj kripta, jer ako neko konzensusom moze nekaznjeno da ti oduzme steem sa mreze, to moze i na svakom drugom PoS/DPoS algoritmu, ili PoW, samo na drugi nacin
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 25, 2020, 04:21:49 AM
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360043558352

evo Binance je potvrdio HF23, i time dao legitimitet hard fork-u koji je prakticno uzeo STEEM novcice vlasnicima koji su napravili hive.blog, videcemo dalji razvoj situacije, ali deluje da je to presedan koji ne verujem da moze uticati na stabilnost Binance-a, ali podrzavanje otimanja sigurno nije potez koji treba promovisati, a pogotovo napisati da je to zbog dobrobiti svojih korisnika

Bilo je najavljeno već, imaš konkretnije na ovom linku.

Nisam baš pratio, ali ako je forkano na način da korisnici Binancea nisu znali, nisu mogli povući na vrijeme/prodati, jasan mi je stav da se primarno štite korisnici. Kaže da će Binance vjerojatno podržati i drugu stranu.

Moram priznati da nisam niti ja pratio, ali sad me zainteresiralo Smiley Ako sam dobro shvatio, vlasnicima hive.blog servisa je STEEM coini su tim hard forkom "izbrisani" sa blockchaina. Pa kako je tu Binance nešto kriv? Kao što i piše u linkanoj izjavi CZ-a, Binance nije mogao napraviti ništa drugo nego podržati fork. Da ga nisu podržali, niti jedan njihov korisnik ne bi mogao povući STEEM coine u svoj wallet.

Binance je upetljan od samog pocetka, upravo su oni podrzali centralizaciju Steemit-a nakon kupovine od strane Justin-a, pa na kraju povukli svoj glas pod pritiskom zajednice, u nastavku tweet od CZ (odnosno sami su uvukli svoje korisnike u problem, koji sad kao razresavaju u njihovu korist)
https://twitter.com/cz_binance/status/1234574737768095746?lang=en

ali to nije moglo zaustaviti proces koji je pokrenut, a Binance ne prati svaki projekat koji je izlistan na Binance, sto dosta govori o nacinu listanja na Binance-u i kvalitetu samih projekata, odnosno nepostojanju ikakve kontrole pre listanja, samo "plati i sve je dogovoreno" mehanizam, i samo rade po automatizmu
https://twitter.com/cz_binance/status/1236373815447506945
https://twitter.com/cz_binance/status/1234565384327585792

u principu nisu izbrisani, prebaceni su na drugi racun, ali s obzirom da je kod zadrzao jedan od onih koji podrzava hive.blog (ovaj propust od strane Justinovog tima samo govori o njihovoj tehnickoj pismenosti), on je sva ta sredstva preusmerio na Bittrex, i ona sad tamo leze dok se ne vidi sta ce se desiti, da je prebacio na Binance, mozes pretpostaviti sta bi se desilo, i da li postoji poverenje u Binance


Ne bi htio da se pomisli da branim Binance u ovom slučaju. Kao prvo, ne znam dovoljno o cjelokupnom ratu između Steem i Hive platformi da bi zauzeo svoj stav. Kako nemam niti STEEM niti HIVE, nemam potrebu imati svoj stav. Ono što sam napisao se ticalo jedino toga da je Binance jednostavno "morao" podržati HF23 jer inače nitko tko ime STEEM na Binance ne bi mogao napraviti withdraw svojih coina. Zamisli da si imao STEEM u vrijednosti $1.000 dolara na Binance prije HF23. Oni ne podrže fork i ti ne možeš ništa s tim STEEM coinima. Sigurno bi imali jako puno, u najmanju ruku, nezadovoljnih korisnika.

Naravno da CZ i Binance rade sve u svoju korist i korist svog džepa pa tako i listanje projekata. Pa javna tajna je da je dovoljno platiti i projekt će biti izlistan na Binance. Jedino mislim da Binance ima neki minimum volumena koji mora postojati jer inače rade delisting.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 25, 2020, 03:58:43 AM
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360043558352

evo Binance je potvrdio HF23, i time dao legitimitet hard fork-u koji je prakticno uzeo STEEM novcice vlasnicima koji su napravili hive.blog, videcemo dalji razvoj situacije, ali deluje da je to presedan koji ne verujem da moze uticati na stabilnost Binance-a, ali podrzavanje otimanja sigurno nije potez koji treba promovisati, a pogotovo napisati da je to zbog dobrobiti svojih korisnika

Bilo je najavljeno već, imaš konkretnije na ovom linku.

Nisam baš pratio, ali ako je forkano na način da korisnici Binancea nisu znali, nisu mogli povući na vrijeme/prodati, jasan mi je stav da se primarno štite korisnici. Kaže da će Binance vjerojatno podržati i drugu stranu.

Moram priznati da nisam niti ja pratio, ali sad me zainteresiralo Smiley Ako sam dobro shvatio, vlasnicima hive.blog servisa je STEEM coini su tim hard forkom "izbrisani" sa blockchaina. Pa kako je tu Binance nešto kriv? Kao što i piše u linkanoj izjavi CZ-a, Binance nije mogao napraviti ništa drugo nego podržati fork. Da ga nisu podržali, niti jedan njihov korisnik ne bi mogao povući STEEM coine u svoj wallet.

Binance je upetljan od samog pocetka, upravo su oni podrzali centralizaciju Steemit-a nakon kupovine od strane Justin-a, pa na kraju povukli svoj glas pod pritiskom zajednice, u nastavku tweet od CZ (odnosno sami su uvukli svoje korisnike u problem, koji sad kao razresavaju u njihovu korist)
https://twitter.com/cz_binance/status/1234574737768095746?lang=en

ali to nije moglo zaustaviti proces koji je pokrenut, a Binance ne prati svaki projekat koji je izlistan na Binance, sto dosta govori o nacinu listanja na Binance-u i kvalitetu samih projekata, odnosno nepostojanju ikakve kontrole pre listanja, samo "plati i sve je dogovoreno" mehanizam, i samo rade po automatizmu
https://twitter.com/cz_binance/status/1236373815447506945
https://twitter.com/cz_binance/status/1234565384327585792

u principu nisu izbrisani, prebaceni su na drugi racun, ali s obzirom da je kod zadrzao jedan od onih koji podrzava hive.blog (ovaj propust od strane Justinovog tima samo govori o njihovoj tehnickoj pismenosti), on je sva ta sredstva preusmerio na Bittrex, i ona sad tamo leze dok se ne vidi sta ce se desiti, da je prebacio na Binance, mozes pretpostaviti sta bi se desilo, i da li postoji poverenje u Binance
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 25, 2020, 03:29:51 AM
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360043558352

evo Binance je potvrdio HF23, i time dao legitimitet hard fork-u koji je prakticno uzeo STEEM novcice vlasnicima koji su napravili hive.blog, videcemo dalji razvoj situacije, ali deluje da je to presedan koji ne verujem da moze uticati na stabilnost Binance-a, ali podrzavanje otimanja sigurno nije potez koji treba promovisati, a pogotovo napisati da je to zbog dobrobiti svojih korisnika

Bilo je najavljeno već, imaš konkretnije na ovom linku.

Nisam baš pratio, ali ako je forkano na način da korisnici Binancea nisu znali, nisu mogli povući na vrijeme/prodati, jasan mi je stav da se primarno štite korisnici. Kaže da će Binance vjerojatno podržati i drugu stranu.

Moram priznati da nisam niti ja pratio, ali sad me zainteresiralo Smiley Ako sam dobro shvatio, vlasnicima hive.blog servisa je STEEM coini su tim hard forkom "izbrisani" sa blockchaina. Pa kako je tu Binance nešto kriv? Kao što i piše u linkanoj izjavi CZ-a, Binance nije mogao napraviti ništa drugo nego podržati fork. Da ga nisu podržali, niti jedan njihov korisnik ne bi mogao povući STEEM coine u svoj wallet.
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
May 24, 2020, 06:01:55 PM
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360043558352

evo Binance je potvrdio HF23, i time dao legitimitet hard fork-u koji je prakticno uzeo STEEM novcice vlasnicima koji su napravili hive.blog, videcemo dalji razvoj situacije, ali deluje da je to presedan koji ne verujem da moze uticati na stabilnost Binance-a, ali podrzavanje otimanja sigurno nije potez koji treba promovisati, a pogotovo napisati da je to zbog dobrobiti svojih korisnika

Bilo je najavljeno već, imaš konkretnije na ovom linku.

Nisam baš pratio, ali ako je forkano na način da korisnici Binancea nisu znali, nisu mogli povući na vrijeme/prodati, jasan mi je stav da se primarno štite korisnici. Kaže da će Binance vjerojatno podržati i drugu stranu.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 24, 2020, 09:31:16 AM
Pa sta nebi bilo dovoljno samo navesti u onoj temi u meti koji ti je discord nick? Moj username je Rikafip#7842, kako to netko drugi moze fejkati?
Fino. Samo se kupi discord nitro.
Imaš onaj svoj jedinstveni ID (na desni klik) ako ti je uključeno developer options.
To se ne može fejkati.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 24, 2020, 08:51:21 AM
Ima toliko malo ulaza/prijava unutar te discord grupe da ce mozda na kraju biti 3-5 dobitnika po nekim postocima
Btw, ja sam bigdaddy#1150, i vidim da se tamo raspravlja o tome kako dokazati da nema alt profila
Sta nije najlakse napraviti neku temu slicnu onoj gdje potpises preko walleta btc adresu pa te netko quota?
E to i mene zanima, kako se moze biti sigurno da ekipa ne radi accounte pa da glasa za sebe na tom contestu? Iz ovog mog isksutva na forumu, sve sto se moze abusati, na kraju se i abusa. Opcenito bi trebaloi svi koji su aktivni na tom discordu potvrditi svoje accounte na btctalku, tako da znas sa kim pricas.

Da, glasanje je pocelo, biti ce jako napeto cini mi se.


Neko je rekao da je dovoljno samo upisati svoj discord nick#xxxx na bitcointalk profil, i zato sam dodao da to nije dovoljno.
Pa sta nebi bilo dovoljno samo navesti u onoj temi u meti koji ti je discord nick? Moj username je Rikafip#7842, kako to netko drugi moze fejkati?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 24, 2020, 06:31:17 AM
Omoguceno je glasanje za bitcoin pizze u gore nevedenoj discord grupi
Nije da nas je puno u igri, ali nagrada je vise nego lijepa pa :-D
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 24, 2020, 03:06:49 AM
https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360043558352

evo Binance je potvrdio HF23, i time dao legitimitet hard fork-u koji je prakticno uzeo STEEM novcice vlasnicima koji su napravili hive.blog, videcemo dalji razvoj situacije, ali deluje da je to presedan koji ne verujem da moze uticati na stabilnost Binance-a, ali podrzavanje otimanja sigurno nije potez koji treba promovisati, a pogotovo napisati da je to zbog dobrobiti svojih korisnika
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 23, 2020, 07:36:12 AM
Ima toliko malo ulaza/prijava unutar te discord grupe da ce mozda na kraju biti 3-5 dobitnika po nekim postocima
Btw, ja sam bigdaddy#1150, i vidim da se tamo raspravlja o tome kako dokazati da nema alt profila
Sta nije najlakse napraviti neku temu slicnu onoj gdje potpises preko walleta btc adresu pa te netko quota?
Da, to sam i ja rekao.
Neko je rekao da je dovoljno samo upisati svoj discord nick#xxxx na bitcointalk profil, i zato sam dodao da to nije dovoljno.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 23, 2020, 07:34:05 AM
~
Kad smo kod glasanja?
Čini se da su zbog sve drame neki zaboravili na glasanje za pizzu, ili mi se samo čini...  Grin

Ima toliko malo ulaza/prijava unutar te discord grupe da ce mozda na kraju biti 3-5 dobitnika po nekim postocima
Btw, ja sam bigdaddy#1150, i vidim da se tamo raspravlja o tome kako dokazati da nema alt profila
Sta nije najlakse napraviti neku temu slicnu onoj gdje potpises preko walleta btc adresu pa te netko quota?
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 23, 2020, 06:02:55 AM
Podigao sam ponovno regulusovu temu na vrh.
Što se tiče Regulusa, ja sam mu predložio da se javi u temi i ponovno nešto napiše i on se složio.
Međutim, poslije mi je rekao da zapravo nije siguran što napisati i na tome je ostalo.
Zapravo, mislim da je u pravu, sve je već rečeno što se trebalo reći u toj temi ali očito su admini i moderatori odlučili da ne žele odgovoriti i ne žele se uključiti u rješavanje ovog slučaja.
Ova priča o Laudi samo će još jednom potvrditi ono što već svi znamo, da zapravo nema nikakvih kriterija ni čvrstih pravila na ovom forumu i da svatko može raditi što hoće a biti će kažnjeni oni koji nemaju nikakav utjecaj na forumu i za koje nikoga nije briga, a oni koji imaju utjecaj i dobri su sa adminima, što god napravili neće im ništa biti ili će se izvući sa manjom kaznom od ostalih.  Grin Grin

Mislim da je teško možemo naći idealnu jednakost i to ne samo na ovom forumu.
Npr. lokalci čuvaju lokalce ili admini admine ili 'gang' članovi jedni druge.
Nije ni adminima lako, i možda bi dobro bilo imati neko glasanje po pitanju Ban i Unban.

Inače napravio sam još jednu pizzu, treba nešto i večerati. Eno je tamo na postu.

Kad smo kod glasanja?
Čini se da su zbog sve drame neki zaboravili na glasanje za pizzu, ili mi se samo čini...  Grin

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 22, 2020, 03:34:36 PM

Iz nekog razloga me sve ovo podsjeti na jedan stari snimak iz rata. Mladi vojnik JNA tužan leži u travi a kamerman ga pita šta se dešava. On odgovara: "Mi ih kao napadamo a oni se kao brane".
  

da, legendarni Bahrudin Kaletovic https://www.youtube.com/watch?v=7G4tmYFjET8
samo da ne zavrse kao i njegova tuzna zivotna prica nakon toga

https://sh.wikipedia.org/wiki/Bahrudin_Kaletovi%C4%87
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
May 22, 2020, 03:08:03 PM
Jel pratite metu?
Da, totalno ludilo! S jedne strane mještani navalili da spale laudu, a druga grupa je brani. Ne vjerujem da će ovo išta pozitivno donjeti za Regulusa, ne znam šta bi u ovom trenutku i moglo. Rekao je bio u prošloj epizodi, kad mu je i lauda dala podršku, da će se pojaviti na forumu da nešto i on napiše, šta bi od toga?

Iz nekog razloga me sve ovo podsjeti na jedan stari snimak iz rata. Mladi vojnik JNA tužan leži u travi a kamerman ga pita šta se dešava. On odgovara: "Mi ih kao napadamo a oni se kao brane".
Definitivno se puno toga ovdje treba promjeniti, ali ništa neće. Žalosno zbog Regulusa, žalosno i zbog laude ali i mnogih drugih koji nastradaše.   

Kad smo vec kod toga, jel neko ispratio sam rzvoj dogadjaja i kada je zvanicno uvedeno pravilo plagijarizam=ban? Konkretno tema u meti je startovana 2017, a znam da su neki banovani zbog postova iz npr. 2013 god. Ok, jasno je da slucaj ne zastareva, ali kako je doslo do toga da se npr. 7 godina stari postovi nekom pregledaju i trazi plagijat. Lauda nije skolski primer, navukla je na sebe previse zle krvi i to je posebna prica, prvenstveno mislim na manje "bucne" clanove...
Nekako mi samo to pravilo vezano za plagijarizam nije najtransparentnije uvedeno i nije striktno primenjeno od samog pocetka. I kada je zvanicno prvi korisnik banovan zbog toga?


Regulus bi stvarno mogao da se javi u njegovoj temi, mislim da su neki to vec komentarisali njegovo nejavljanje tamo kao "nedovoljna" zelja da se vrati na forum.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
May 22, 2020, 12:51:00 PM
Jel pratite metu?
Da, totalno ludilo! S jedne strane mještani navalili da spale laudu, a druga grupa je brani. Ne vjerujem da će ovo išta pozitivno donjeti za Regulusa, ne znam šta bi u ovom trenutku i moglo. Rekao je bio u prošloj epizodi, kad mu je i lauda dala podršku, da će se pojaviti na forumu da nešto i on napiše, šta bi od toga?

Iz nekog razloga me sve ovo podsjeti na jedan stari snimak iz rata. Mladi vojnik JNA tužan leži u travi a kamerman ga pita šta se dešava. On odgovara: "Mi ih kao napadamo a oni se kao brane".
Definitivno se puno toga ovdje treba promjeniti, ali ništa neće. Žalosno zbog Regulusa, žalosno i zbog laude ali i mnogih drugih koji nastradaše.   

Podigao sam ponovno regulusovu temu na vrh.
Što se tiče Regulusa, ja sam mu predložio da se javi u temi i ponovno nešto napiše i on se složio.
Međutim, poslije mi je rekao da zapravo nije siguran što napisati i na tome je ostalo.
Zapravo, mislim da je u pravu, sve je već rečeno što se trebalo reći u toj temi ali očito su admini i moderatori odlučili da ne žele odgovoriti i ne žele se uključiti u rješavanje ovog slučaja.
Ova priča o Laudi samo će još jednom potvrditi ono što već svi znamo, da zapravo nema nikakvih kriterija ni čvrstih pravila na ovom forumu i da svatko može raditi što hoće a biti će kažnjeni oni koji nemaju nikakav utjecaj na forumu i za koje nikoga nije briga, a oni koji imaju utjecaj i dobri su sa adminima, što god napravili neće im ništa biti ili će se izvući sa manjom kaznom od ostalih.  Grin Grin
legendary
Activity: 2730
Merit: 7065
Farewell, Leo. You will be missed!
May 22, 2020, 12:11:49 PM
Jel pratite metu?
Da, totalno ludilo! S jedne strane mještani navalili da spale laudu, a druga grupa je brani. Ne vjerujem da će ovo išta pozitivno donjeti za Regulusa, ne znam šta bi u ovom trenutku i moglo. Rekao je bio u prošloj epizodi, kad mu je i lauda dala podršku, da će se pojaviti na forumu da nešto i on napiše, šta bi od toga?

Iz nekog razloga me sve ovo podsjeti na jedan stari snimak iz rata. Mladi vojnik JNA tužan leži u travi a kamerman ga pita šta se dešava. On odgovara: "Mi ih kao napadamo a oni se kao brane".
Definitivno se puno toga ovdje treba promjeniti, ali ništa neće. Žalosno zbog Regulusa, žalosno i zbog laude ali i mnogih drugih koji nastradaše.   
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
May 22, 2020, 11:54:44 AM
Jel pratite metu? Ovo je totalni show Grin

U jednu ruku ima neke kozmičke pravde u tome, u drugu mislim da je sve to s plagijatorstvom zapravo brutalno prenapuhano. Plagijarizam je kad nekom ukradeš znanstveni rad, ne 'dis project iz gud qwalatee' post.

Malo sam probao zakuhat opet i s Regulusom, iako sumnjam da će mene itko tamo uopće i doživit.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 22, 2020, 11:50:06 AM
^kako da ti dam podrsku za pizzu u contestu?
Ne mogu “lajkat” u discord grupi, what am I missing here  Roll Eyes Grin
Hvala big_daddy! @dkbit98 je isto to pitao jutros, pa su rekli da još nije moguće glasati. Valjda se čeka na deadline, pa kad svi prijavljeni svoje onda će krenuti glasanje.

Trebo si sir slozit u obliku QR koda za svok wallet pa da ekipa donira Smiley
Haha dobra ideja. Kakve sam sreće da to i napravim sir bi se tako otopio da bi pare otišle nekom drugom.

Inače napravio sam još jednu pizzu, treba nešto i večerati. Eno je tamo na postu.
Jump to: