Author

Topic: Novosti - page 172. (Read 83555 times)

legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
May 11, 2020, 03:39:06 AM
Pa ne moraš ispuniti sve uvjete. Dovoljno je i tri uvjeta od četiri. Istina da u tom slučaju dijeliš malo manji iznos BTC-a ali svaki satoshi će biti bitan jednog dana kad BTC bude vrijedio $21.000.000 (znači svaki satoshi će vrijediti $1) Grin

Ajme idiota, uopće mi nije palo na pamet da se ne mora kupiti BTC da bi se sudjelovalo.
Ne volim ni ove referrale previše, možda pokupim ovu siću za 2/4 onda, iako je vjerojatno razlika u fee-ju prilikom spot buya na 1000$ veća od potencijalne nagrade Grin
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
May 11, 2020, 03:30:11 AM
Dobra fora, iako će se to svesti na 0.00001 BTC po osobi pošto Binance ima vjerojatno 30 milijuna korisnika Grin

Pošto je 'kupi kripto' nešto što povezuje moje račune s Binanceom koji je još uvijek KYC free, na žalost moram preskočiti iako ove trading uvjete nije problem ispuniti.

Pa ne moraš ispuniti sve uvjete. Dovoljno je i tri uvjeta od četiri. Istina da u tom slučaju dijeliš malo manji iznos BTC-a ali svaki satoshi će biti bitan jednog dana kad BTC bude vrijedio $21.000.000 (znači svaki satoshi će vrijediti $1) Grin
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
May 11, 2020, 03:12:16 AM
Dobra fora, iako će se to svesti na 0.00001 BTC po osobi pošto Binance ima vjerojatno 30 milijuna korisnika Grin

Pošto je 'kupi kripto' nešto što povezuje moje račune s Binanceom koji je još uvijek KYC free, na žalost moram preskočiti iako ove trading uvjete nije problem ispuniti.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 11, 2020, 02:49:00 AM
da desava se da ljudi napisu nesto sto je vec napisano dva posta iznad, kao posledica toga sto uopste i ne citaju temu, nego samo pumpaju broj postova, ali sta ces, tako je kako je, dok ima interesa kampanja da placaju, to ce se tako desavati...
Ma da, ne uzbudjujem se previse oko toga, tako je kako je. Godine aktivnog sudjelovanja na drugim forumima su me istrenirale u svakom mogucem smislu, pa samo predjem preko pizdarija kojih je ionako vecina. Ovdje bar mozes sterati u kurac nekog  bez da dobijes ban.


U sklopu ovog nadolazeceg BTC halveninga, Binance je pokrenuo kampanju sa 12.5 BTC poolom koja starta danas, sa 4 zadatka:
Quote
Task 1: Complete a Crypto purchase of any amount using any of Binance’s fiat to crypto options or via the P2P platform (Buy Crypto or Trade on P2P now).

Task 2: Complete 500 USD or more equivalent trading volume in BTC spot trading pairs (Go to trade).

Task 3: Refer a friend and have them successfully open a Binance Futures account.

Task 4: Complete 1,000 USDT or more in trading volume in the BTC/USDT Binance Futures perpetual contract during the activity period (Go to trade).

Ovi koji odrade 2/4 taska ce podijeliti 2.5 BTC, 3/4 ce podijeliti 4 BTC a  4/4 6 BTC. Pa eto, aktivni trejderi navalite. Doduse nisam siguran koliko tesko je odraditi neke stvari jer se drzim dalje od trejdanja.  Evo i clanka sa svim pojedinostima i pravilima.


legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
May 09, 2020, 04:33:28 PM

Inače volim forume za komunikaciju jer se može voditi kvalitetan razgovor, ali ovdje je često kvaliteta sugovornika takva da ti odmah to sve skupa prisjedne. Što se meni često događa na gambling dijelu, gdje ekipa nema pojma o čemu priča a većina sig kampanja baš tamo traži određeni dio postova.


da desava se da ljudi napisu nesto sto je vec napisano dva posta iznad, kao posledica toga sto uopste i ne citaju temu, nego samo pumpaju broj postova, ali sta ces, tako je kako je, dok ima interesa kampanja da placaju, to ce se tako desavati...
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 09, 2020, 04:02:32 PM
Ma teme su toliko dosadne da mi je muka bilo šta pisati.
Samo neka prepucavanja ili 'please explain ban' ,'deleted old post'...
Moram kopati da nadjem nešto normalno
Pogotovo je to slučaj sa reputation dijelom, samo neke glupe rasprave i prepiranja. Ali tako to ide kad se ovdje može zaraditi solidna lova.
 Doduše, nije ništa puno bolja situacija ni na nekim drugim forumima na kojima sam aktivan. Sve je to mlaćenje prazne slame i bezvezne prepirke, a ljudi to tamo rade besplatno.

Inače volim forume za komunikaciju jer se može voditi kvalitetan razgovor, ali ovdje je često kvaliteta sugovornika takva da ti odmah to sve skupa prisjedne. Što se meni često događa na gambling dijelu, gdje ekipa nema pojma o čemu priča a većina sig kampanja baš tamo traži određeni dio postova.



Ma sva ta elite ekipa su nekadašnji spammeri koji su radili iste gluposti kao i sadasnji jr memberi,
Samo eto, to je bilo prije merit sustava pa se ne broji.
Da si neko da truda i ide kopat, svakakve kosture bi mogao iskopati za sve članove foruma.
Očekivano ponašanje, ovdje je svatko svakome konkurencija za kampanje, pa se onda ruje, kopa i traži nešto da se sjebe konkurencija. Pa onda neko dobije perma ban u 2020 za post iz 2017 kad je bio newbie i nije znao di mu je dupe a di glava.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
May 09, 2020, 12:04:45 PM
Eh, sjećam se 2018. i silnih ICO prevara i koliko smo se znali prepucavati sa prevarantima, jedva sam čekao ulogirati se i pročitati ima li kakav novi odgovor po temama, u zadnje vrijeme sve nešto dosadilo ovdje. Treba theymos nešto novo zanimljivo izmisliti da se ima o čemu pričati.
Samo neka prepucavanja
Meni su osobno najbolji vod i tecshare, tecshare otvorio temu 2015. i njih dvojica se nakon 5 godina još uvijek svađaju u temi Cheesy
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 09, 2020, 05:17:47 AM
Ma teme su toliko dosadne da mi je muka bilo šta pisati.
Samo neka prepucavanja ili 'please explain ban' ,'deleted old post'...
Moram kopati da nadjem nešto normalno

Bas tako. Samo izdrkavanje po glupim temama da se ispuni kvota. Uopce nema nekig sadrzaja koje vrijedi 3 minute pažnje.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 09, 2020, 04:54:36 AM
Ma teme su toliko dosadne da mi je muka bilo šta pisati.
Samo neka prepucavanja ili 'please explain ban' ,'deleted old post'...
Moram kopati da nadjem nešto normalno
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 09, 2020, 03:54:24 AM
Realno,  da nema signature kampanja na ovom forumu ne bi bilo ni 10% aktivnosti koliko je sad i forum bi vjerojatno zamro.
Ovako,  svi moraju ispuniti svoje signature kvote a teško je pisati veliki broj "kvalitetnih " postova po narudžbi.
Mislim da campaign manageri griješe kada misle da je kvantiteta važnija od kvalitete.
S mnogim sam stvarima razočaran na ovom forumu,  pa i s odnosom između "forum elite" i običnih članova ali ipak ovaj naš lokal je još uvijek cool i ok mjesto pa sam još uvijek tu 😁

Ma sva ta elite ekipa su nekadašnji spammeri koji su radili iste gluposti kao i sadasnji jr memberi,
Samo eto, to je bilo prije merit sustava pa se ne broji.
Da si neko da truda i ide kopat, svakakve kosture bi mogao iskopati za sve članove foruma.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
May 09, 2020, 02:28:12 AM
Realno,  da nema signature kampanja na ovom forumu ne bi bilo ni 10% aktivnosti koliko je sad i forum bi vjerojatno zamro.
Ovako,  svi moraju ispuniti svoje signature kvote a teško je pisati veliki broj "kvalitetnih " postova po narudžbi.
Mislim da campaign manageri griješe kada misle da je kvantiteta važnija od kvalitete.
S mnogim sam stvarima razočaran na ovom forumu,  pa i s odnosom između "forum elite" i običnih članova ali ipak ovaj naš lokal je još uvijek cool i ok mjesto pa sam još uvijek tu 😁
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 08, 2020, 02:53:47 PM
Ne znam da li sam samo ja u pitanju, ali mi se samo čini da je aktivnost na forumu globalno malo više zamrla?

Je. Ne samo u našoj sekciji, nego skroz.
Bas gledm neki dan, cistam, i manje vise vidim da je 90% toga shitposting. I onda nadjem jednu temu koja me zbilja zanima, dam svojih "2 cents" i nije proslo ni 10 min, jedno 20 shitpost komentara na moje sa quotanjem.
Odvratno, grozno.  Ekipa samo lurka i ceka da moze neki shitpost stavit da ispuni signature kvotu.
I tolko su im losi komentari da napola izgubim volju sudjelovat u temi
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 08, 2020, 08:43:54 AM
Ne znam da li sam samo ja u pitanju, ali mi se samo čini da je aktivnost na forumu globalno malo više zamrla?
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
May 08, 2020, 01:49:28 AM
Zanimljivo... Pitam se hoće li kao Bitlucky imati ogromni minimalni ulog ili ćemo moći uložiti i i mi "smrtnici" koji želimo investirati poneku tisuću kuna Smiley Ali bilo je samo pitanje vremena kad će se ovakvi fondovi početi otvarati jer mislim da će dosta ljudi radije uložiti u takav fond i čekati umjesto da se moraju "boriti" s walletima, burzama, KYC-em i sličnim poteškoćama.

Obično takvi fondovi imaju veliki minimalni ulog te ulazne i izlazne naknade upravo da bi odbili puno "malih " investitora i došli do ozbiljnih i velikih 😁
No,  možda nas iznenade,  pricekajmo da počnu raditi.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
May 07, 2020, 05:41:31 PM
Zanimljivo... Pitam se hoće li kao Bitlucky imati ogromni minimalni ulog ili ćemo moći uložiti i i mi "smrtnici" koji želimo investirati poneku tisuću kuna Smiley Ali bilo je samo pitanje vremena kad će se ovakvi fondovi početi otvarati jer mislim da će dosta ljudi radije uložiti u takav fond i čekati umjesto da se moraju "boriti" s walletima, burzama, KYC-em i sličnim poteškoćama.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 07, 2020, 01:09:52 PM
Zanimljiva vijest, Hanfa dala dozvolu za osnivanje investicijskog fonda koji ce ulagati u  BTC

Quote
Upravno vijeće Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) na današnjoj je sjednici odobrilo rješenje kojim se društvu GRIFFON ASSET MANAGEMENT d.o.o. za upravljanje alternativnim investicijskim fondovima iz Osijeka izdaje odobrenje za osnivanje i upravljanje otvorenim alternativnim investicijskim fondom s privatnom ponudom Passive Digital Asset. Fond se osniva kao otvoreni alternativni investicijski fond s privatnom ponudom za ulaganje u kripto imovinu - specijaliziran za ulaganje u bitcoin.

Riječ je o fondu koji će, uslijed svoje strukture ulaganja, imati izrazito visoki rizik za ulagatelje, budući da ulaganje u kripto imovinu predstavlja dodatan rizik zbog visoke volatilnosti i neizvjesnosti u vezi regulatornog okvira koji se odnosi na kripto imovinu. Fond je stoga namijenjen dugoročnim investitorima s visokom tolerancijom prema riziku kao dodatak tradicionalnom investicijskom portfelju.

Investicijski cilj Fonda je omogućiti ulagateljima izloženost kripto imovini bitcoin, uz značajno umanjenje tehničkih i drugih operativnih rizika vezanih uz samostalno držanje kripto imovine, odnosno trgovanja kripto imovinom.
https://hrportfolio.hr/vijesti/fondovi/upravno-vijece-hanfe-izdalo-rjesenje-za-osnivanje-alternativnog-investicijskog-fonda-za-ulaganje-u-bitcoin-60805

legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
April 25, 2020, 02:42:19 PM
E ako ce biti cardano, onda svaka cast. Imam ga previse na binance da me je frka. A volio bi da bude nesto od njega u konacnici.
Bar da skoci na $10/ADA Cheesy
Koliko vidim Ledger već ima podršku za Cardano, međutim to sve ide preko web novčanika Yoroi i AdaLite.
Jel netko koristio nekad te third-party novčanike sa Ledgerom i koliko su zadovoljni sa tom vrstom usluge?


Meni su OK ti third-party walleti na kojima se samo prijavljuješ s Ledgerom. Ja koristim NEO i ADA wallete i sasvim mi je OK. Jedino je nezgodno ako Ledger Live koristiš za prikaz portfelja. Onda se ti coini ne prikazuju. Ali mislim da to ionako nitko ne radi.


Kad smo već kod Ledgera, oni opet najavljuju podršku za novi coin.
https://twitter.com/Ledger/status/1254055095911800833

Mišljenja oko njihovog Ledger Live softvera su podjeljena. Dosta članova smatra da bespotrebno uvode podršku za sve više i više coina dok postoji dosta nerješenih problema prilikom ažuriranja firmware-a i drugih bugova koji se misteriozno javljaju kod određenih korisnika. Ali... šta je tu je.  

Oni mogu da uvedu svih 5000 crypto shitcoina ali neka stave to kao BETA verzija.
Pa kome je to potrebno neka skida i instalira.
Neka ostave normalno stanje za BTC i ETH.
Ovako mi nisu jasni.

Ne razumijem... Zašto bi tebe (ili bilo kojeg drugog korisnika) trebalo mučiti ako Ledger napravi native podršku za 5000 coina? Pa neće to sve biti na Ledger Live aplikaciji po defaultu nego ako instaliraš. Ti ako na njemu želiš imati BTC i ETH instaliraš njihove wallete i bez brige si. Mislim da sam čak vidio opciju da se isključi podrška za Ethereum tokene. Doduše, sad više ne mogu pronaći tu opciju pa su ju možda maknuli.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
April 25, 2020, 12:10:57 PM
A pare. Svaki od tih projekata sigurno podmazuje vrh Ledgera da se ubaci support. To odma coin stavi na kartu i svi se hvale "podrzava nas Ledger". A i ledger zajednici isto dobro dodje 2-3% porast prodaje jer uvijek imas bag holdere

Ne znam.
Kontaktirao sam ih direktno da ih pitam koja je procedura za to.
Nisu mi tražili nikakve pare.
Dovoljno je  samo da ja ili moj tim napravimo app za coin.
Možda se jedino reklama plaća Wink
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 25, 2020, 12:07:58 PM
Kad smo već kod Ledgera, oni opet najavljuju podršku za novi coin.
https://twitter.com/Ledger/status/1254055095911800833

Mišljenja oko njihovog Ledger Live softvera su podjeljena. Dosta članova smatra da bespotrebno uvode podršku za sve više i više coina dok postoji dosta nerješenih problema prilikom ažuriranja firmware-a i drugih bugova koji se misteriozno javljaju kod određenih korisnika. Ali... šta je tu je. 

Oni mogu da uvedu svih 5000 crypto shitcoina ali neka stave to kao BETA verzija.
Pa kome je to potrebno neka skida i instalira.
Neka ostave normalno stanje za BTC i ETH.
Ovako mi nisu jasni.

A pare. Svaki od tih projekata sigurno podmazuje vrh Ledgera da se ubaci support. To odma coin stavi na kartu i svi se hvale "podrzava nas Ledger". A i ledger zajednici isto dobro dodje 2-3% porast prodaje jer uvijek imas bag holdere
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
April 25, 2020, 12:05:50 PM
Kad smo već kod Ledgera, oni opet najavljuju podršku za novi coin.
https://twitter.com/Ledger/status/1254055095911800833

Mišljenja oko njihovog Ledger Live softvera su podjeljena. Dosta članova smatra da bespotrebno uvode podršku za sve više i više coina dok postoji dosta nerješenih problema prilikom ažuriranja firmware-a i drugih bugova koji se misteriozno javljaju kod određenih korisnika. Ali... šta je tu je. 

Oni mogu da uvedu svih 5000 crypto shitcoina ali neka stave to kao BETA verzija.
Pa kome je to potrebno neka skida i instalira.
Neka ostave normalno stanje za BTC i ETH.
Ovako mi nisu jasni.
Jump to: