Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 2. (Read 6679 times)

member
Activity: 662
Merit: 48
November 05, 2023, 02:00:35 PM
Cake baya artmış. Buradan sert bir düzeltme yapabilir. Kriptoda fırsatlar bitmez. Fomoya kapılmayın. ytd.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 445
Chainjoes.com
November 05, 2023, 01:58:29 PM
Cake olası bir boğa da çok iyi yerlere gelmeye aday. Zaten arkasında koskoca Binance var.
Btc de olumsuz bir durum olmazsa daha yoluna devam eder
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
November 05, 2023, 01:30:30 PM
umarım @wolwoo da söylediği gibi biraz satın almıştır. https://twitter.com/PancakeSwap/status/1720033153488941557
yok üstad ya demin bi future girdim, o da bana girdi, bi de zarar ettim neyse ki ufak bir miktar...tabi ben satınca arttı adi  Cry

şuan altların tamamı btc ile kolere hareket ediyor birşey yapıyorsan btc'ye dikkat et.
legendary
Activity: 1988
Merit: 1109
November 05, 2023, 01:28:54 PM
umarım @wolwoo da söylediği gibi biraz satın almıştır. https://twitter.com/PancakeSwap/status/1720033153488941557
yok üstad ya demin bi future girdim, o da bana girdi, bi de zarar ettim neyse ki ufak bir miktar...tabi ben satınca arttı adi  Cry
legendary
November 05, 2023, 10:34:57 AM
işin kötüsü başka bir konudada yazdığım gibi 1.2'den atlayıp 1.65 den çıkış yapmıştım. Sabah yükselişin devam ettiğini görünce bayağı moralim bozulmuşu.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 05, 2023, 10:21:04 AM
Cake'le uzun zamandır ilgilenmemiştim bendekilerin kilidi açılınca şöyle bir baktım, eskiden locked staking yaparsanız 50-70%'e varan bir APY vardı bu sene IFO'lar pek birşey kazandırmamaya başlayınca unlock olan dumplıyodu...

Şimdi o programdan vazgeçmişler 2-3%'e kadar düşmüş APY, yeni dönemde gelecek IFO'ların beklentisi ve Kasım ayında vCake modeliyle kullanıcılara emisyonlar üzerinde daha da kontrol verilmesi haberleri çok olumlu yansıdı fiyata, hoş bir sürpriz oldu umarım @wolwoo da söylediği gibi biraz satın almıştır. https://twitter.com/PancakeSwap/status/1720033153488941557
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
November 05, 2023, 07:00:21 AM

Kupon yine gidiyor. 2.2 dolar seviyelerine de çıktı bugün Cake. Sanırım yine 3-4 dolar civarlarını zorlayacak. 1 dolar civarında almadığıma bin pişmanım elimde 50 bin dolarlık Cake olacaktı yine gittik acemi şekilde davrandık. Bu fiyattan almak istemiyorum ama buradan da giderse daha da dövüneceğim. Başka baharlara kaldık biz Smiley

Cake en azından 3 bin dolarlık alacağım ya kararlıyım.
dün 3 bin dolarlık alacağım demiştiniz hocam, sanırım siz alana kadar fiyat ya uçacak ya da sıçacak. en sevmediğim durum şu an içinde bulunduğunuz konum. ben erken sattığım için üzüldüm ama ileride yine sepete ekleyeceğim. bu ağda daha iyi bir dex çıkana kadar lider hala kendisi olacak.
sr. member
Activity: 462
Merit: 303
November 05, 2023, 04:30:08 AM

Kupon yine gidiyor. 2.2 dolar seviyelerine de çıktı bugün Cake. Sanırım yine 3-4 dolar civarlarını zorlayacak. 1 dolar civarında almadığıma bin pişmanım elimde 50 bin dolarlık Cake olacaktı yine gittik acemi şekilde davrandık. Bu fiyattan almak istemiyorum ama buradan da giderse daha da dövüneceğim. Başka baharlara kaldık biz Smiley

Cake en azından 3 bin dolarlık alacağım ya kararlıyım.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 04, 2023, 06:13:20 AM

Girdiniz mi üstat, bu rakamlardan girdiyseniz iyi kazanç bırakacaktır size, hala maliyeti düşük, ben 4 dolardan bir anda 2 dolara falan düştüğü bir gün vardı, kilitli cakeler salındı demişlerdi, o gün ciddi düştü ve o günden beri ha bugün ha yarın almayı düşünüyordum, biraz aldım da kayda değer sayılmaz, öylesine attım hesaba o biraz kazandırdı ama bu kadar büyük paraları bağlamak ayrı bir cesaret Smiley
ya yok hocam batmaktan para mı kaldı  Cheesy
ama olsaydı değil 3m tl 3m dolar basardım o kupona
Kenan Doğulu'nun dediği gibi "şaparım bilirsin"
eş dost yakın akrabayı taallukata faydamız olduysa ne mutlu  Kiss

3 milyon dolar parayı bassaydın herhalde söylediğin dönemde cake’i tek başına yukarıya taşırdı Smiley şimdi 2 dolara yaklaştı 1.88 dolar fiyatı var ve siz söylediğinizde fiyatı çok iyiymiş, daha da yükselir eminim, çünkü daha boğaya girmedik bile, boğada anormal yükselişler yaşandı, 10 kat, 100 kat arası marketteki duruma göre inanılmaz yükselişleri hatırlıyorum, cake buradan 5 kat gitseydi 3 milyon liranız 15 milyon lira olurdu, Türkiye şartlarında
çok iyi para,
legendary
November 04, 2023, 05:51:19 AM

Girdiniz mi üstat, bu rakamlardan girdiyseniz iyi kazanç bırakacaktır size, hala maliyeti düşük, ben 4 dolardan bir anda 2 dolara falan düştüğü bir gün vardı, kilitli cakeler salındı demişlerdi, o gün ciddi düştü ve o günden beri ha bugün ha yarın almayı düşünüyordum, biraz aldım da kayda değer sayılmaz, öylesine attım hesaba o biraz kazandırdı ama bu kadar büyük paraları bağlamak ayrı bir cesaret Smiley
ya yok hocam batmaktan para mı kaldı  Cheesy
ama olsaydı değil 3m tl 3m dolar basardım o kupona
Kenan Doğulu'nun dediği gibi "şaparım bilirsin"
eş dost yakın akrabayı taallukata faydamız olduysa ne mutlu  Kiss
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 04, 2023, 05:05:17 AM

legendary
sr. member
November 04, 2023, 04:16:11 AM
bsc ağındaki en düzgün dex hala pancakeswap. sanırım bu ağda henüz hack tarzı olaylardan nasibini almamış tek dex de yine kendileri. 1-2 ay önceki değerine geri geldi yani öyle birden alllaaah diyebileceğimiz bir artış olmadı ama ilerisi için sepette olması gereken shitlerden birisi. ufak bir miktar riske atılır.

Ben de ufak bir miktar 3000 dolar kadar riske atıp alayım, kenara atayım diyorum. Klasik berbat kara düzenci yatırımcı mantığıyla düşünüyorum, bir Cake 10 dolar olsa en azından aldığım risk 5 e paramı katlamamı sağlar. Aksi durumda en azından yatırdığım parayı geri alabilirim diye düşünüyorum. Hala çok yüksek değil piyasa. Artışa başlayınca durmadığı zamanlar olmuş. Bir anda 10 doları görebilir belki alt boğasında. Hala bence ucuz ytd.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
November 04, 2023, 03:54:42 AM
bsc ağındaki en düzgün dex hala pancakeswap. sanırım bu ağda henüz hack tarzı olaylardan nasibini almamış tek dex de yine kendileri. 1-2 ay önceki değerine geri geldi yani öyle birden alllaaah diyebileceğimiz bir artış olmadı ama ilerisi için sepette olması gereken shitlerden birisi. ufak bir miktar riske atılır.
sr. member
November 04, 2023, 03:41:41 AM
Cake diriliyor mu? Dünden önce yine ilk 100 altcoin listesine girmeyi başardılar ve bugün %25 artış ile sıralamada 89’a yükseldiler. Neler oluyor Cake’de? TR’de yatırımcıları olduğunu hatırlıyorum ki BNB ve Cake beraber tutan arkadaşlar da oluyordu. Rutin bir fiyatlama mı bir gelişme neticesinde mi oynuyor? Daha da yukarı gider mi tahminler neler?

Hocam birşey olduğu yok gunlerdir coin yükselişte btc biraz daha izin verirse 2x yapmayan kalmaz.  Cake pozisyonunu %20 büyütüp ayrılmıştım hata ettik.

Neo ve gasi  gördünüz mü kaç x yaptilar
Gördüm hocam. Gas, Neo’yu geçti ilginç şekilde. Neo hala ucuz sayılır. Cake’de ucuz sayılır bence 20 dolarlardan düştü bu seviyeye herhalde elbette o zamanki dolaşımda olan Cake ile şimdiki aynı değil ama yine de alım fırsatı gibi geliyor bu fiyatlar bana. Bilmiyorum kafam çok karışık oldu. Bitcoin halving gelirken altcoinler de canlanmaya başladı bu güzel bir gelişme .
legendary
November 04, 2023, 03:18:54 AM
Cake diriliyor mu? Dünden önce yine ilk 100 altcoin listesine girmeyi başardılar ve bugün %25 artış ile sıralamada 89’a yükseldiler. Neler oluyor Cake’de? TR’de yatırımcıları olduğunu hatırlıyorum ki BNB ve Cake beraber tutan arkadaşlar da oluyordu. Rutin bir fiyatlama mı bir gelişme neticesinde mi oynuyor? Daha da yukarı gider mi tahminler neler?

Hocam birşey olduğu yok gunlerdir coin yükselişte btc biraz daha izin verirse 2x yapmayan kalmaz.  Cake pozisyonunu %20 büyütüp ayrılmıştım hata ettik.

Neo ve gasi  gördünüz mü kaç x yaptilar
sr. member
November 04, 2023, 03:06:11 AM
member
Activity: 87
Merit: 11
July 26, 2023, 01:55:21 PM
Bugün SABLE ifosu vardı katıldım az bir para ile. Token ancak yüzde elli üzerine çıktı ifo fiyatının ama 100 başarı puanı veriyor her ido için. Boğaya kadar kar zarar demeden ufak miktarlarla ifolara girmek boğada işimize yarayabilir.
sr. member
Activity: 616
Merit: 442
June 02, 2023, 08:02:30 AM
PancakeSwap P2E oyunu olan Pancake Protectors'u duyurdu.
Olası bir boğa döneminde hype'ın bu P2E oyunlarda da yükseliş yapacağını düşünüyorum.Tabiki şuanda piyasada çok fazla p2e oyun mevcut ama bunların arasından mecburen seçmek zorunda kalacağız.
https://protectors.pancakeswap.finance/
Oyunla ilgili diğer bilgileri görmek için ise;
https://blog.pancakeswap.finance/articles/pancake-protectors-is-here-discover-the-power-of-cake-and-perks-for-pancake-squads-and-bunnies

Bugün ki biraz yükselişini buna borçlu olabilir belki. Oyun içerisinde Cake satışı veya alışı veya oyun envanteri satışını yapabilirlerse Cake güzel bir hype yakalayabilir belki. Şu fiyatları ciddi manada alım kokuyor bence. Alım yapacağım biraz daha düşmesini bekliyorum. Temeli olan, bence yatırım yapılabilecek ve boğada kendini yukarıya daha rahat atabilecek bir coin Cake. Bilmiyorum böyle hissediyorum tabi herkes kendi yatırımından sorumludur.
hero member
Activity: 784
Merit: 1424
June 01, 2023, 06:05:12 AM
PancakeSwap P2E oyunu olan Pancake Protectors'u duyurdu.
Olası bir boğa döneminde hype'ın bu P2E oyunlarda da yükseliş yapacağını düşünüyorum.Tabiki şuanda piyasada çok fazla p2e oyun mevcut ama bunların arasından mecburen seçmek zorunda kalacağız.
https://protectors.pancakeswap.finance/
Oyunla ilgili diğer bilgileri görmek için ise;
https://blog.pancakeswap.finance/articles/pancake-protectors-is-here-discover-the-power-of-cake-and-perks-for-pancake-squads-and-bunnies
Pages:
Jump to: