Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 7. (Read 6679 times)

sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
May 03, 2022, 10:09:07 AM
Cüzdanlar scam bsc koinleri ile dolup taştı, pancakeswap gibi platformlar buna karşı önlemler alamaz mı acaba bir çok kişi bu durumdan şikayetçi ve mağdur olanda insanlarda var. Bir denetim mekanizması kurulamaz mı acaba, anında müdahale edilip sözleşmeleri iptal edilip yakılamaz mı.
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
April 25, 2022, 11:16:57 AM
Ekip birşeyler yapmaya çalışıyor diri tutmaya çalışıyor ana şimdilik nafile. Daha farklı şeylerle insanların karşısında olması lazım. Mesela oyun çıkartabilirler neden olmasın? Ben açıkcası bir p2e oyun beklerdim cake ekibinden.
jr. member
Activity: 149
Merit: 6
AMERİKA
April 25, 2022, 09:13:26 AM
52 haftaya o oran çok iyi lakin cake arzı sınırsız ekib doğru düzgün burn yapmıyor arzdan düşmüyor bu nedenle düşmeye meyilli. Bnb gibi sağlam coinler olsaydı ben girerdim ama buna girmem zaten o oranıda vermeyecek git gide düşer 573 demişiniz şuan 565 oldu bile 1 ay içinde 300 lerin altına iner.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
April 25, 2022, 09:08:07 AM
Esnek apy oran %28'e düştü neden bu havuzu bir anda bu kadar düşürdüler biraz saçma geldi bana. Artık oto cake apy yok kitlemek gerekecek bu konuda baya kararsız kaldım sanki artık satmanın zamanı geldi gibi görünüyor. Verilen apyde beni çok tatmin etmedi hem haftalarca kitleyecem hemde kuş kadar apy verecek.

10 haftaya %132
25 haftaya %290
52 haftaya %573

Şuanda verilen apyler bu durumda havuz yeni acıldığı için yatırımcılar havuza daldıkça düşecektir.
legendary
April 23, 2022, 10:35:13 AM
Btc 40 bin dolar altına düşmesine rağmen iyi seviyede kaldı bu sefer Cake. Migration güncellemesi etkili oldu şuanda havuzların oranı yenilendi ve yıllık apyler iyi durumda. Havuz ilk acıldıgında %100 den fazlaydı neredeyse şuanda %80'e kadar düştü. Diğer havuzlarda fena değil ceek,gmt havuzuna da böldüm cakeleri şuan için gelir fena değil. IFO içinde bir düzenleme yapmaları gerekiyor.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
April 21, 2022, 06:16:23 PM
Hala bunu kullanan vardır forumda kimse yazmamış ben yazayım poollar yeni versiyona geçmiş. Eski pooldan unstake edip yenilere stake etmeniz lazım yoksa kazancınız durmuş olur.
https://pancakeswap.finance/migration Buradan eski farm veya poollarda olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Yenilerin içinde IFO pool geri gelmemiş onu nasıl yapacaklar merak ettim. Ayrılması baştan saçmaydı bence. Tüm farm ve poollardaki CAKE miktarına bakıp hak verilebilir, böylesi daha adil olur.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
March 17, 2022, 02:04:46 PM
Pancakeswap Dex için geliştirmeler devam ediyor. Limit-orders özelliğinden sonra  PancakeSwap'ı Binance Uygulamasında Sorunsuzca Kullanılabileceksiniz. Binance uygulamasında marketplace bölümüne pancakeswap yazarak uygulamaya erişebiliyorusnuz. Biraz şu yakım işlerini artırasalar iyi IFO'lar başlatsalar güzel yerlere tekrardan gelebilir gibi duruyor bakalım gelişmeleri buradan size haber vermeye calışıyorum.

https://medium.com/pancakeswap/pancakeswap-mini-program-in-partnership-with-binance-use-pancakeswap-within-the-binance-app-68018dd534aa

Güzel bir haber, yakın zamanda Cake ile ilgili güzel şeyler duymaya başladık. Bu gelişmeleri 4-5 ay önce yapabilmiş olsalardı şu anda 5-6 dolar gibi bir fiyat yerine 50-60 dolarlardan bahsediyor olurduk, bence çok geç kaldılar. Bugün bu haberin etkisi ile fiyat biraz yükseldi ama %30 yükselse ne olacak, zaten dibin dibine girmiş bir durumda. Yeni yatırımcıları kendilerine çekmeyi başarırlarsa belki biraz toplanmaya başlar ama benim pek umudum yok Smiley
legendary
March 17, 2022, 08:26:40 AM
Pancakeswap Dex için geliştirmeler devam ediyor. Limit-orders özelliğinden sonra  PancakeSwap'ı Binance Uygulamasında Sorunsuzca Kullanılabileceksiniz. Binance uygulamasında marketplace bölümüne pancakeswap yazarak uygulamaya erişebiliyorusnuz. Biraz şu yakım işlerini artırasalar iyi IFO'lar başlatsalar güzel yerlere tekrardan gelebilir gibi duruyor bakalım gelişmeleri buradan size haber vermeye calışıyorum.

https://medium.com/pancakeswap/pancakeswap-mini-program-in-partnership-with-binance-use-pancakeswap-within-the-binance-app-68018dd534aa
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 09, 2022, 03:14:03 AM
Evet arkadaşlar pancakeswap dex'de  uzun zamandır eksik olan bir konuda tamamlanmış oldu.

Artık dex'de limit order girebiliyorsunuz yani ..... fiyata geldiğinde sat veya al gibi. Geçtiğimiz boğa içerisinde gelmiş olsa efsane olurdu.

https://pancakeswap.finance/limit-orders
full member
Activity: 348
Merit: 119
March 07, 2022, 11:22:12 AM
Ne kadar IFO güncellemesi yaparlarsa yapsınlar yatırımcıları memnun edemiyorlar ki yaptıkları pek bir şey yok oylamaya katılan yatırımcılar bunu net bir şekilde bir daha ifade etmişler yeni IFO formatıyla yapılacak DUET ön satışı %88'lik bir oranla rededildi. Topluluk geribildirimlerine önem göstererek tekrardan bir teklif hazırlayacağını söylemiş pcs ekibi bakalım önümüze ne sunacaklar.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1499364021941661700

Ciddi bir miktarda alım yapmıştım fakat proje eridikçe eridi. Kesinlikle bu kaybın önüne geçemiyorlar. Biraz kaybımı telafi edebilsem bırakacağım artık bu projeyi. O raddeye geldim artık.

Defi can çekişiyor. Durum sadece pancake'le alakalı değil diğer defi projelerininde çoğu ATH lere göre kötü durumdalar.
Meme tokenler , NFT, meta , gamefi , node , web3,  vs derken kriptoda trend (passive income) hızlıca değişiyor ve para bunlara akıyor.
Defiler eski ilgiyi çekemediğinden defilere geçen senelerde akan parayla şimdiki arasında fark var.
Andre Kronje bile defiyi terk etmişken hızlı değişen kripto trende ayak uydurmak lazım.
Umarım kaybı olan forumdaşlar definin tekrar yükselişe geçmesiyle kayıplarını telafi ederler.
Herkese bol kazançlı günler dilerim.
legendary
March 07, 2022, 02:29:53 AM
https://pancakeswap.finance/ifo

4 gün sonra yeni ifo var. katılacakmıyım sanmıyorum. Uzun zamandır zarar yazıyordu. Şimdide işi nftlere aktardılar nftler ifo sonrasında %20 civarınd a düşüyor bu %20lik dilim karı alıp götürür.

Herkez ifo, ico, ido peşinde olunca kar mar kalmıyor kuş kadakr paylar kalıyor.
member
Activity: 447
Merit: 88
March 06, 2022, 02:40:57 PM
Ciddi bir miktarda alım yapmıştım fakat proje eridikçe eridi. Kesinlikle bu kaybın önüne geçemiyorlar. Biraz kaybımı telafi edebilsem bırakacağım artık bu projeyi. O raddeye geldim artık.
legendary
March 05, 2022, 06:31:41 AM
Ne kadar IFO güncellemesi yaparlarsa yapsınlar yatırımcıları memnun edemiyorlar ki yaptıkları pek bir şey yok oylamaya katılan yatırımcılar bunu net bir şekilde bir daha ifade etmişler yeni IFO formatıyla yapılacak DUET ön satışı %88'lik bir oranla rededildi. Topluluk geribildirimlerine önem göstererek tekrardan bir teklif hazırlayacağını söylemiş pcs ekibi bakalım önümüze ne sunacaklar.

Yerinde bir karar olmuş, son ifolar ile para kazanabilen yok. 10 dolara satılan şey 5 dolara düşüyor, akıl almaz bir şekilde para kaybediyor insanlar. Biraz da topluluğun etkisi var elbette ama Cake için yolun sonu çoktan geldi. Alım maliyetine göre hala karda olan varsa şanslıdır, 20-30 dolar gibi fiyatların görünmesine pek imkan vermiyorum ben artık. Hype bitti Cake gitti Cheesy
legendary
March 04, 2022, 11:57:44 AM

legendary
February 17, 2022, 11:49:05 AM
PancakeSwap IFO 3.1 ; Bu güncellemeyle beraber özel satış modeli getirilmiş platforma. Özel satışlara Pcs platformunda ilk üretilen Pancake Squad NFT'sine sahipseniz özel satıştan faydalanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Pancake Squad tavşanınızı avatarınız olarak ayarlamanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra, Özel Satış kartındaki onay kutusu yanarak Özel Satışa katılmaya uygun olduğunuzu gösterir. Özel satışa erişiminin daha çeşitlendireceklerini söylemiş ekip yazılan makalede.

https://medium.com/pancakeswap/initial-farm-offering-ifo-3-1-4b2cb637e8c6
full member
Activity: 571
Merit: 113
January 18, 2022, 11:27:26 AM
Benim bunda biraz da olsa beklentim var proje top tier bir launchpad'den çıkış yapacak. Ama pancakeswap laneti üstüne çökerse bilemem umarım herkes beklediğinin fazlasını kazanır.
Yanıldım. yine elimizde kaldı tokenler. Pancake'nin diğer satışlarına katılmayı düşünmüyorum. Elimize geçen bir şey yok bir dünyada fee verdik durduk yere.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
January 17, 2022, 05:22:45 PM
Benzer projeden onlarca var, bunun farkı ne olacak diğerlerinin arasından sıyrılabilecek mi merak ediyorum. Beklenti içine girmeden katılmak en iyisi bana kalırsa, sonunda iyi kazandırırsa sevindirir ama beklediğiniz gibi geçmediği için üzülme ihtimaliniz olmaz. Bu IFO'da da ne verirlerse onu alacağız. Ben çok yüksek bir açılış beklemiyorum.
Daha 17 saat var ama şimdiden kontrat enable yapılabiliyor.
full member
Activity: 571
Merit: 113
January 17, 2022, 05:12:51 PM
Benim bunda biraz da olsa beklentim var proje top tier bir launchpad'den çıkış yapacak. Ama pancakeswap laneti üstüne çökerse bilemem umarım herkes beklediğinin fazlasını kazanır.
legendary
January 17, 2022, 04:35:09 PM
Yarın FROYO IFO var, konu aşağılarda kalmış hatırlatalım dedim. Katılan herkese başarılar, umarım bol kazançlı bir IFO olur. Ne kadar az beklenti o kadar az üzüntü, zaten sistemin de pek düzgün işlediğini düşünmüyorum.
Saat sanırım öğleden sonra 5 civarına denk geliyor, siteye girince kalan süre için 17 saatten fazla bir süre yazdığını gördüm. Yanlışlık yapıp bu satışı da kaçırmamak lazım Cheesy
legendary
January 14, 2022, 03:59:41 AM
Olay tokenin ne olduğu ile ilgili değil olay tamamen hype şuan hangi projeye katılırsanız katılın çok az kar geliyor insanlar hem yoruldu hemde fed faiz açıklaması artık bu işlerden nakite dönmeye zorlad yine katılacağım ama benimde pek bir umudum yok.
Pages:
Jump to: