Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 3. (Read 6679 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
May 06, 2023, 03:00:19 PM
Bitcoin yükselirken de değer kaybetmeye devam ediyor CAKE. Tokenleri daha sonra kitlediğim için pişman olduğumu söylemiştim. Satış baskısının devam edeceği, kitli tokenlerin açılacağı kimsenin elinde tutmak istemeyeceği belliydi bende kilit açılır açılmaz vurdum geçtim. Bir yıldan uzun süredir tuttuğum cakelerle vedalaştım. Kafamda uygun bir bölge var oralara gelirse tekrar alımda yapılabilir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
May 06, 2023, 05:35:12 AM
Hala düşmeye devam ediyor nedir bu Cake durumu acaba? Bilmediğimiz bir olumsuz haber mi yayıldı listede şu anda 90. sıraya kadar düştüler birileri de aksiyon yapmıyor günlük düşmeye devam ediyor herhalde kilitli tokenlerden bir kısmını da bugün saldılar biraz kenarda tutuyordum ama artık maliyeti kurtarsın satmanın derdine düştüm uzun vadeli bir esprisi yok bu arada kilit için önerileriniz nedir bir de kaç cake kaç faiz verir neresi güvenlidir
full member
Activity: 348
Merit: 119
April 25, 2023, 12:45:40 PM
bu niye düştü ki şimdi zaten ucuz sayılır
https://twitter.com/PancakeSwap/status/1650487145856106507?t=FJSxGfQCzEJ_gorYueCQaA&s=19
23m dolar yakım olmuş üstelik  Huh

1 yıllık kitli stake havuzu açıldı.Haliyle satanlar oldu,toparlanacaktır. Uzun süreli sepete biraz daha attım, yakımlar şimdilik etkilemese de boğa gelene kadar fiyatı katlanacaktır.

%20 çok büyük bir kayıp. $Cake önemli bir potansiyel altcoin ancak bu %20 kayıbı ne zaman tam olarak toparlayabilir bilmiyoruz. Boğa gelene kadar katlanacaktır tahmini doğru çıkabilir ama yanlışta çıkabilir. Yatırım yapacak arkadaşlar riskleri ona göre alabilirler. Bu arada ne kadarlık stake kilidi varmışta böyle Cake’in kafasına vurmuşlar? Twitter’da dolandım biraz ama fark edemedim, göremedim. Birileri stake kilidi açılmış yazmış sadece. 1 sene kilitli tutanlara iyi oranda dağıtım oldu demek ki. Bu arada 1 hafta önce bende bir miktar yatırım yapmıştım. Şu anda sabretmeye ve alttan alıp maliyet düşürmeye çalışacağım.

Açılan yıllık kitli havuz büyük bir havuz ki fiyata böyle bir etkisi oldu.
Yıllık stake edilmiş havuzda 200 milyona yakın CAKE var. Kimin ne zaman kaç token kitlediğini ve daha ne kadar tokenin dolaşıma gireceğini söyleyen veya bilen yok.
1 yıl önceki CAKE fiyatıyla şimdiki arasında 4 kat fark var.Haliyle bir nebze olsun zararını çıkarıp satmak isteyenler oldu.
Dump sonrası negatif etkiyle belli bir yere kadar gidip duracaktır ama o noktanın ne olduğunu kimse bilemez.Ben riskimi alarak parçalı almaya devam ediyorum.
Gelecek boğada ne olacağının garantisi yok .Belki eski ilgiyi, fiyatları ya da şimdiki fiyatı bile göremeyebilir DEXler ama kriptoda zaten risk ve kazanç-kayıp doğru orantılı.
Ayıda toplanacak uzun süreli altlardan biri bana göre CAKE ama herkesin yatırım stratejisi ve risk alma durumu değişir.
legendary
April 25, 2023, 08:21:00 AM
1 yıllık kilit havuzu ilk başladığında geçen sene kararsız kalmıştım satıp çıksam mı kitlesem mi diye. bir kaç hafta sonra da boğada satamadık bari dursun adet artsın diye düşünmüştüm. Millet stakelediği cakeleri dumplarken içeride kaldım kafama kafama attılar cakeleri. 2.60 lardan tepki alımları gelmeye başladı açılınca satacaktım mecbur bekleyeceğim artık.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
April 25, 2023, 06:46:45 AM
https://twitter.com/PancakeSwap/status/1650487145856106507?t=FJSxGfQCzEJ_gorYueCQaA&s=19

1 yıllık kitli stake havuzu açıldı.Haliyle satanlar oldu,toparlanacaktır. Uzun süreli sepete biraz daha attım, yakımlar şimdilik etkilemese de boğa gelene kadar fiyatı katlanacaktır.

%20 çok büyük bir kayıp. $Cake önemli bir potansiyel altcoin ancak bu %20 kayıbı ne zaman tam olarak toparlayabilir bilmiyoruz. Boğa gelene kadar katlanacaktır tahmini doğru çıkabilir ama yanlışta çıkabilir. Yatırım yapacak arkadaşlar riskleri ona göre alabilirler. Bu arada ne kadarlık stake kilidi varmışta böyle Cake’in kafasına vurmuşlar? Twitter’da dolandım biraz ama fark edemedim, göremedim. Birileri stake kilidi açılmış yazmış sadece. 1 sene kilitli tutanlara iyi oranda dağıtım oldu demek ki. Bu arada 1 hafta önce bende bir miktar yatırım yapmıştım. Şu anda sabretmeye ve alttan alıp maliyet düşürmeye çalışacağım.
full member
Activity: 348
Merit: 119
April 24, 2023, 10:04:20 PM

legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
April 24, 2023, 09:46:53 PM
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
March 05, 2023, 06:41:01 AM
Bu Pancake Squad NFT'ler ne işe yarıyor arkadaşlar kısa bir özet geçebilecek var mı?
Hocam şimdilik yaptıkları launchpad yani ifolarda private sale'den faydalanmanızı sağlıyor private sale daha fazla satın alma hakkı vermiş oluyor.

Yakın zamanda fiyatı düşerse almayı düşünüyorum.

Not: Zamanında çok iyi ekmeğini yemiştim.
Teşekkürler benimde dikkatimi çekti fiyat düşmüş biraz.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
March 05, 2023, 06:25:28 AM
Bu Pancake Squad NFT'ler ne işe yarıyor arkadaşlar kısa bir özet geçebilecek var mı?
Hocam şimdilik yaptıkları launchpad yani ifolarda private sale'den faydalanmanızı sağlıyor private sale daha fazla satın alma hakkı vermiş oluyor.

Yakın zamanda fiyatı düşerse almayı düşünüyorum.

Not: Zamanında çok iyi ekmeğini yemiştim.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
March 05, 2023, 06:19:04 AM
legendary
January 19, 2023, 10:13:30 PM
çıldıriciğim arkadaş
batmiş gitmiş kaçmış ftt 715m dolar
günlük en kötü 100m dolar işlem hacmi olan cake 590m$
bizim bilmediğimiz çok şey var!
full member
Activity: 966
Merit: 142
January 17, 2023, 11:59:10 AM
Her zaman stake yaptigim bir platformdur.
Iyi yerlere gelecegini dusunmekteyim.
member
Activity: 91
Merit: 11
January 16, 2023, 08:08:15 AM
Arena ifo başladı.
legendary
January 14, 2023, 11:50:00 AM
kimse beğenmiyor bu cake'i burada ama bence iş yapacak, hemen her pairde dönüştürülebiliyor. 590m dolar değerinde, uniswap buna göre 8x değerli! yani bi 8x yapsa bedavadan para demek...yanlış da düşünüyor olabilirim ama şansımı deneyecem. atıyorum 500m dolar sermaye ile rahatlıkla 7-8x yaptırıp diğer pairlere çevrilebilir. ytd
binance zamanı gelince komple cex agırlıga gecınce burası amiral gemisi olucaktır. Cz nin kendi demeci var cexe yogunlasıyoruz dıye bundan 6-8ay once. pancake in sahibi zaten cz.neredeyse komple ekibi yeniledi. ether ve aptosa atladı. aptosta da sanırım amiral gemisi olacak.bence uniswapla aynı degerlemeyı hakedıyor bır kere en azından cake ile pool yapabılıyorsun uni ile hicbisi yapılmıyor. sadece vote
Hocam çok güzel yerlere değinmişsin. Pancakeswap sadece takas platformundan ziyade bir çok beraberinde hizmet veriyor. Ayrıca artık dediğin gibi multichain bir platform oldu. Verdiği hizmetler IFO,farm, tahmin oyunları, NFT pazarı. Çeşitlilik olması bu projeye iyi bakmamı sağlıyor. Uni verdiği ek hizmetlerden biri NFT pazarı oldu, onu da anca açabildiler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 14, 2023, 04:03:58 AM
kimse beğenmiyor bu cake'i burada ama bence iş yapacak, hemen her pairde dönüştürülebiliyor. 590m dolar değerinde, uniswap buna göre 8x değerli! yani bi 8x yapsa bedavadan para demek...yanlış da düşünüyor olabilirim ama şansımı deneyecem. atıyorum 500m dolar sermaye ile rahatlıkla 7-8x yaptırıp diğer pairlere çevrilebilir. ytd
binance zamanı gelince komple cex agırlıga gecınce burası amiral gemisi olucaktır. Cz nin kendi demeci var cexe yogunlasıyoruz dıye bundan 6-8ay once. pancake in sahibi zaten cz.neredeyse komple ekibi yeniledi. ether ve aptosa atladı. aptosta da sanırım amiral gemisi olacak.bence uniswapla aynı degerlemeyı hakedıyor bır kere en azından cake ile pool yapabılıyorsun uni ile hicbisi yapılmıyor. sadece vote
legendary
January 13, 2023, 05:13:41 PM
Ah hocam ah bir ara 2 bnb'ye düştü squad nftleri o ara kapacaktım ama ne yaptım sadece izledim.

cake zamanı geldiğinde çok daha değerli olacaktır.
al sat ile arttırmaya çalışıyorum ama kaçarsa tutamayabilirim
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 13, 2023, 04:07:00 PM
Ah hocam ah bir ara 2 bnb'ye düştü squad nftleri o ara kapacaktım ama ne yaptım sadece izledim.

cake zamanı geldiğinde çok daha değerli olacaktır.
legendary
January 13, 2023, 02:51:20 PM
legendary
January 13, 2023, 08:44:12 AM
Pancakeswap yılın ilk IFO'su için kullanıcıları davet ediyor. ESPL Arena bir çeşit Global Espor Turnuva Platformudur bu IFO bnb ağında yapılacaktır. Özel satışa katılmak için pancakesquad NFT sahibi olmanız gerekiyor. Cake sahibiyseniz public satıştan yararlanabilirsiniz. EPSL biraz inceledim uzak doğu da aktif olduklarını gördüm çoğunlukla Valorant turnuvaları düzenlemişler, site biraz basit tutulabilirdi, yorucu bir tasarım olmuş.

Satış başlangıç zamanı: ~1200 UTC 16 Ocak 2023 Pzt
Satış bitiş saati: ~1400 UTC, 16 Ocak 2023 Pazartesi
legendary
December 15, 2022, 10:36:43 AM
Satış sonlandı özel satıştan alım yaptım buna rağmen 2x bile yapamadı. Squadların tanesini 0.035 usd verdi şuan market fiyatı 0.057 lerde dolaşıyor. Satıştan zaten bir beklentim yoktu. Aldığım tokenlerin %20sini verdi geri kalanı kitli. Hiç olmazsa squad badge kaptım maksat zaten badge'e sahip olmaktı.
Pages:
Jump to: