Pages:
Author

Topic: PancakeSwap - $Cake - page 5. (Read 6679 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
September 22, 2022, 02:54:03 AM
1 usd hocam

Karın ne kadar olduğunun ne önemi var sonuçta bedava para.
Konu ile cidden bir haberdarsiniz.

Buraya para yatırmadik cake stakeledik stake miktarına göre size ifodaki maldan veriyorlar. Onuda satıyorsunuz hepsi bu.

Hmm cake gökten geldi yani anladım. Banada gökten cake gelse bende bedavadan stakelerim.
private girdim. 235cake yatırdım 25ine karsılık hoop verdı onunda kılıtsız kısmını 23 cake e sattım kılıtlı olan %75 ini 2  cake e almıs oldum. %75i dediğimde 1700 hoop. yanı kısacası 9 dolar karsılıgı 1700 hoop. 15 haftada kılıtı komple acılıyor
jr. member
Activity: 149
Merit: 6
AMERİKA
September 21, 2022, 04:04:57 PM
1 usd hocam

Buraya para yatırmadik cake stakeledik stake miktarına göre size ifodaki maldan veriyorlar. Onuda satıyorsunuz hepsi bu.

Hmm cake gökten geldi yani anladım. Banada gökten cake gelse bende bedavadan stakelerim.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
September 21, 2022, 12:26:56 PM
1 usd hocam

jr. member
Activity: 149
Merit: 6
AMERİKA
September 21, 2022, 11:36:28 AM
Puan toplamak sonunda işe yaradı. 5x'den sattım gitti. Bedava paraydı bu ifo modeli daha çok hoşuma gitti çok birşey getirmedi ama olsun. havadan paraydı.
Aynen hocam 5x den bende sattım gitti fena değildi şuan ki piyasaya göre. Birde daha %75'i kitli duruyor, %25'le maliyet çıktı üstüne kar bile bıraktı birazcık, dediğin gibi havadan para. Belki parça parça salınması daha işimize yarayabilir ilerde fiyatlanır falan çünkü projeye de biraz baktım opensea'de baya bir öğe mintlemişler floor fiyatıda 0.12 eth civarı bir şeydi.

kar dediğiniz kaç para yatırdınızda kar 1000$ 5 $ mı
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 21, 2022, 10:21:43 AM
Puan toplamak sonunda işe yaradı. 5x'den sattım gitti. Bedava paraydı bu ifo modeli daha çok hoşuma gitti çok birşey getirmedi ama olsun. havadan paraydı.
Aynen hocam 5x den bende sattım gitti fena değildi şuan ki piyasaya göre. Birde daha %75'i kitli duruyor, %25'le maliyet çıktı üstüne kar bile bıraktı birazcık, dediğin gibi havadan para. Belki parça parça salınması daha işimize yarayabilir ilerde fiyatlanır falan çünkü projeye de biraz baktım opensea'de baya bir öğe mintlemişler floor fiyatıda 0.12 eth civarı bir şeydi.
legendary
September 21, 2022, 10:12:30 AM
legendary
September 21, 2022, 08:49:57 AM
Son satışların hiç birine girmemiştim. Cake'ler vade de olduğu için daha önce söylediğim gibi satamadığım için en azından vade de yatsın diye kilitlemiştim. Şimdiki IFO'da belli bir puan seviyesinde olanlar özel satıştan yararlanabiliyordu bendeki puanda yeterli olmuş biraz cake aldım ve özel satışa girdim bakalım pek bir beklentim yok denemelik olsun diye. Ayrıca satın alınan kazanılmış olan jetonların %75'i belirli bir süre boyunca doğrusal olarak serbest bırakılacaktır. Satın alınan jetonun %25'i derhal serbest bırakılacak ve IFO sona erdiğinde talep edilebilecek.

legendary
September 21, 2022, 06:22:11 AM
2 saat sonra idi var arkadaşlar ne düşünüyorsunuz şansımızı denemeli mi
legendary
September 15, 2022, 03:19:12 PM
bugün yeni oylama var bu squad nftleri alanlar mı katılabiliyor bunun tam ayrıntısı varmıdır? yeni modeli bilmiyorum eğer onaydangeçerse ayın 21inde yeni ifo
Oylama yeni ifo için evet ayrıca yeni ifo satış formatı içinde oylamaya yapıyorlar. Normal ifo formatı olduğu gibi devam edecek sadece satış günü elinizde cake olması gerekiyor keklerle genel satıştan yararlanabiliyorsunuz. Squat nft'e sahipseniz eğer özel satıştan yararlanıyorsunuz. Şimdi birde cIFO diye bir şey türetmişler ayrıyetten ''CIFO'lar için özel satış, sahip olduğunuz puanlara bağlıdır - Puanlar, IFO'lara, Ticaret Yarışmalarına ve PCS'ye katılarak biriktirilir''

Merak ettim baktım, 1450 puan birikmiş pcs profilimde, sadece son üçtür IFO'lara katılamadım kalan kekleri taahhüt ettiğim için.
legendary
September 15, 2022, 08:52:56 AM
bugün yeni oylama var bu squad nftleri alanlar mı katılabiliyor bunun tam ayrıntısı varmıdır? yeni modeli bilmiyorum eğer onaydangeçerse ayın 21inde yeni ifo
legendary
September 04, 2022, 03:57:58 AM
PancakeSwap şeflerinde yeni ifo duyurusu wombat, satış başlangıç tarihi 12:00 UTC 30 ağustos 2022 salı , satış bitiş tarihi aynu gün 14:00 utc bitecektir. Satılacak tokenler: 28.000.000 WOM (toplam WOM arzının %2.8'i)

Jeton başına fiyat: 1 WOM = 0,075 USD iki satış methodu var. Normal satış ve özel satış olarak. IFO günü cakeleriniz İcake çevirmeniz gerekmektedir aşağıda hemen rehberden bakabilirsiniz.

https://docs.pancakeswap.finance/products/ifo-initial-farm-offering/ifo-guide
Uzun zamandır bakmyordum sanırım son iki ifo ciddi bir kar getirmiş.Forumda bu konuya yazanda olmadığına göre buradan pek katılımcı da yok.
Kısmet bir sonrakine.

evet guzel kar bırakmış.
3 tane pancakesquad nft si almıştım onceki ifolar için 2bnb civarından.onlara ragmen girmedim.
şimdi baktım en dusuk nft 9 bnb olmuş.
nft lerin fiyatının ucması sebebi bu ifo mu bilen var mı?
squad fıyatları yaz basında 15 bnb cıvarına kadar cıkmıstı. aslında dusmus halı  bı ara 6-7bnb ye kadar salmıstı bu wom yuzunden sanırım bı tık toplanmıs
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
September 03, 2022, 07:18:05 PM
Arkadaşlar yeni İFO sisteminde kafanıza takılan sorular için Türkçe floodu okuyabilirsiniz.

https://twitter.com/KriptoSener/status/1566202727037820929?s=20&t=nggCQJ6Py9XmmaLJFQ2nlg
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
September 02, 2022, 02:32:45 AM
PancakeSwap şeflerinde yeni ifo duyurusu wombat, satış başlangıç tarihi 12:00 UTC 30 ağustos 2022 salı , satış bitiş tarihi aynu gün 14:00 utc bitecektir. Satılacak tokenler: 28.000.000 WOM (toplam WOM arzının %2.8'i)

Jeton başına fiyat: 1 WOM = 0,075 USD iki satış methodu var. Normal satış ve özel satış olarak. IFO günü cakeleriniz İcake çevirmeniz gerekmektedir aşağıda hemen rehberden bakabilirsiniz.

Uzun zamandır bakmyordum sanırım son iki ifo ciddi bir kar getirmiş.Forumda bu konuya yazanda olmadığına göre buradan pek katılımcı da yok.
Kısmet bir sonrakine.

evet guzel kar bırakmış.
3 tane pancakesquad nft si almıştım onceki ifolar için 2bnb civarından.onlara ragmen girmedim.
şimdi baktım en dusuk nft 9 bnb olmuş.
nft lerin fiyatının ucması sebebi bu ifo mu bilen var mı?
legendary
September 01, 2022, 02:06:55 PM

Kısmet bir sonrakine.
legendary
August 23, 2022, 08:21:23 AM

member
Activity: 160
Merit: 10
August 16, 2022, 10:35:32 AM
beyler ımza ıcın mesaj kasmak ıcın bırbırının kopyası mesaj yazarken coının bır grafıgıne baksaydınız bari. ayrıyeten cz nin direk yakından takip ettiği ve ortagı oldugu bır proje. adam ılerıde bınance i dex e tasırken kesınlıkle kullanacagı bir platform.

Açıklama için teşekkürler. Benim de bir miktar yatırımım var, son yorumlardan sonra acaba mı dedim. Neyse her gün bir şeyler öğreniyoruz.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
August 14, 2022, 11:10:19 AM
Zamanında elimden çıkaramadığım için pişman hissediyorum aslında bir şey hissetmiyorum bir sene vadeye kilitledim artık acıldığı zaman hangi durumda olur proje hiç kestiremiyorum. Eğer bir dahaki boğada daha işlevsel bir defi platformu olursa fiyata etkisi olursa karımı alırım satar çıkarım. Cake çok fazla al-sat yaptım hareketli olduğu dönemlerde ama elimde patladı mal son bir yükseliş bekledim orada bırakacaktım onu da bitcoin saolsun izin vermedi.

Al sat yapmak bazen böyle şeylerle sonuçlanabiliyor. Bence bir sene kilitlemek iyi olmuş, bazen böyle sürprizler size çok fazla para kazandırabiliyor. Geçmişe dönüp baktığımızda birçok coin için keşke bir sene kilitleseydik, keşke satmasaydık diyoruz. O yüzden kilitlemek bu sefer kazançlı olabilir.
Ben çok kötümser değilim, sıradaki boğada da Cake hakkında konuşuyor olabileceğimizi düşünüyorum hala Smiley
legendary
August 14, 2022, 10:41:47 AM
beyler ımza ıcın mesaj kasmak ıcın bırbırının kopyası mesaj yazarken coının bır grafıgıne baksaydınız bari. ayrıyeten cz nin direk yakından takip ettiği ve ortagı oldugu bır proje. adam ılerıde bınance i dex e tasırken kesınlıkle kullanacagı bir platform.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
August 14, 2022, 08:41:39 AM
Zamanında yiyen yediği ekmeğini bu tarz tokenlerin şimdi hep aşşa yönlü, gerçi o zamanlarda bull sezonu vardı çoğu tokenden millet iyi paralar yedi, önemli olan nerelerden çıkacağımız bizde bu sıkıntı var maalesef Sad
legendary
August 14, 2022, 07:27:16 AM
Biz CAKE'in kaymağını iyi yedik zamanında ama şimdilerde hepsi gibi bunlar da can çekişiyor. Havadan para yaratıp POS diye yutturmanın, pasif gelirin bir yerde patlayacağı belliydi. Altında sağlam bir proje olmadan tamamen enflasyonist bir coinden uzun vadeli beklenti olmamalı. Yeni kullanım alanları ortaya çıkmadıkça bu şekilde spekülatif bir oyuncak olmaktan öteye gidemeyecek.

;DZamanında satıp kurtulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yeni kullanım alanları olacağını da düşünmüyorum. Bir furya daha bitti diyebiliriz.Yeni furya kovalamak en mantıklısı..
Zamanında elimden çıkaramadığım için pişman hissediyorum aslında bir şey hissetmiyorum bir sene vadeye kilitledim artık acıldığı zaman hangi durumda olur proje hiç kestiremiyorum. Eğer bir dahaki boğada daha işlevsel bir defi platformu olursa fiyata etkisi olursa karımı alırım satar çıkarım. Cake çok fazla al-sat yaptım hareketli olduğu dönemlerde ama elimde patladı mal son bir yükseliş bekledim orada bırakacaktım onu da bitcoin saolsun izin vermedi.
Pages:
Jump to: