Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 6. (Read 412023 times)

newbie
Activity: 24
Merit: 0
November 02, 2021, 01:39:45 PM
salam, alan age bitcoin bekharam dir nist?
sr. member
Activity: 399
Merit: 250
Cryptocurrency Evangelist
November 01, 2021, 02:46:24 AM
سلام به همگی
جریانی که برای هشدارهایی برای صرافی های خارجی راه افتاده چقدر صحت داره به نظرتون و اینکه برای ما که رمز ارز خریداری کردیم آیا خطری داره یا نه؟

حتی فرضا خطری هم باشه  بعیده هیچ خطری برای ارزای داخل کیف پول باشه   

خیر تتر داخل کیف پول هم قابل بلاک شدن هست
newbie
Activity: 4
October 30, 2021, 09:38:47 AM
سلام به همگی
جریانی که برای هشدارهایی برای صرافی های خارجی راه افتاده چقدر صحت داره به نظرتون و اینکه برای ما که رمز ارز خریداری کردیم آیا خطری داره یا نه؟

حتی فرضا خطری هم باشه  بعیده هیچ خطری برای ارزای داخل کیف پول باشه   
newbie
Activity: 1
October 23, 2021, 06:42:19 AM
سلام به همگی
newbie
Activity: 7
Merit: 1
October 19, 2021, 07:51:38 PM
سلام
با مشکل تحریم ولت ها توسط امریکا چه باید کرد ؟؟؟؟؟
سلام
چیز ترسناکی نیست. پر پرش یه فول نود ران می کنیم و ولت شخصی یا ایرانی میسازیم روش. ولی خب شاید یه خورده سختر بشه موضوع
newbie
Activity: 56
October 19, 2021, 02:41:41 AM
سلام
با مشکل تحریم ولت ها توسط امریکا چه باید کرد ؟؟؟؟؟
newbie
Activity: 9
September 29, 2021, 11:23:13 AM
newbie
Activity: 2
September 15, 2021, 07:44:52 AM
سلام دوستان
 کسی ادرس سایتهایی که سال 2009 - 2010 بیت رایگان در اضای عضویت و مجموعه گیری میدادن داره ؟؟؟
newbie
September 15, 2021, 04:19:51 AM
دوستان در زمینه ماین با اسیکس. من تععدادی دستگاه s11 دارم که دارن کار میکنن و بیت کوین ماین میکنن
در نظر دارم روی ارز های دیگه که این دستکاه میتونه کار کنه ماین کنم مثلا بیتکوین کش یا زد کش ،
نظر شما ها چی هست ؟
روند رو به رشد تری این ارز ها نسبت به بیتکوین دارن ؟
newbie
Activity: 1
September 10, 2021, 04:48:56 PM
این بیت کوین که میدن ارزش داره یا نه آدم وقت بذاره😃😃
وای پسر این پست رو ک دیدم گریه م گرفت 🤣🤦
به نظرتون الان چی قراره چند سال دیگه مثل بمب بترکه و ما اینجوری بهش نگاه میکنیم؟
آخخخخخخخ قلبم  Grin Grin
newbie
Activity: 22
Merit: 11
August 26, 2021, 04:47:54 AM
درود بر همه دوستان،

واقعیت من خیلی در مورد فعال کردن بخش فارسی بیت کوین تاک فکر کردم.

جمع بندی من این است که برای تشویق فارسی زبانان برای تولید کانتنت مفید در فروم نیاز به مشوق داریم.

برای این موضوع این طرح را پیش روی دوستان فارسی زبان می گذارم.

هزار دلار(تتر) بودجه اولیه قرار می دهیم. که توسط 5 نفر پرداخت شود.

من خودم هم یک  بخش 200 دلار را می دهم.

چهار نفر دیگر هم بانی بشوند و این میلغ را پرداخت کنند.

بعد برای تشویق فارسی زبانان برای ارسال پست مفید در گروه این مبلغ را خرج می کنیم.

پیشنهاد من مبلغ 20 سنت برای دریافت هر مریت بابت پست های مفید است.

یک پست مجزا هم به زبان انگلیسی باز می کنیم که دوستانی که مریت دریافت کرده اند بتوانند در آنجا پست بگذارند و مریت هایشان را دریافت کنند.

دوستانی که برای مشارکت در این موضوع آمادگی دارند لطفا به بنده پیام خصوصی بدهند.

پنج نفری که بودجه لازم را تقبل می کنند، طبیعتا تصمیم گیرنده برای آینده فروم فارسی خواهند بود.

مخلص
ابراهیم

پی نوشت: ممنون از استقبال خوب دوستان، سه نفر برای بودجه تا الان اعلام آمادگی کردند. منتظر دو کاندید دیگه هستیم.

از همین لحظه پرداخت مشوق به فارسی زبانان در فروم بیت کوین تاک کلید خورد.

فعلا هر مریت 20 سنت.
sr. member
Activity: 399
Merit: 250
Cryptocurrency Evangelist
August 20, 2021, 10:44:52 AM

1- چگونه سرفصل مستقل فارسی زبانان در بیت کوین تاک داشته باشیم؟

2- در تاپیک مستقلی که خواهیم داشت چه زیر تاپیک هایی داشته باشیم؟

سلام بر ابی عزیز،

به سهم خودم ممنونم از اینکه برای فعال کردن کاربران فارسی زبان در این فروم تلاش می کنید.

در مورد سوال اول که باید بررسی کنید و ببینید که قوانین بیت کوین تاک چطور می تواند به شما فضا دهد.

اما در مورد سوال دوم، کاش یکی از دوستان یا خودتان، می توانست زحمت بکشد، ساختار فروم در قسمت زبان انگلیسی و یکی دو بخش فعال دیگر مثل زبان ترکی و چینی را بررسی می کرد و پس از بررسی ساختار آنها، ساختاری برای زبان زیبا پارسی پیش بینی می کردیم.

بعد ان شاء الله به بررسی پاسخ به بقیه سوالات خواهیم پرداخت.

newbie
Activity: 22
Merit: 11
August 18, 2021, 09:21:48 AM
دوستان فارسی زبان، از ایران و افغانستان و تاجیکستان،

معمولا چنین پستی در آغاز یک تاپیک می آید.

اما به دلیل محدودیت هایی که داریم این پست اینجا آمده است.

قصد داریم فعالیت فارسی زبانان این فروم را تقویت و متمرکز کنیم و سرفصل اختصاصی خودمان را داشته باشیم.

لطفا آدرس این پست را به صورت کوتاه شده در همه شبکه های اجتماعی خود پوشش دهید و از فعالین بلاکچین و رمزارز بخواهید که در فروم بیتکوین تاک مشارکت کنند:

https://b2n.ir/m29212

لطفا در این تاپیک، که تنها تاپیکی است در فروم بیت کوین تاک می توان فارسی نگاشت مشارکت کنید.

بحثهایی که مطرح است و حول آنها باید رایزنی کنیم از این قرار است:

1- چگونه سرفصل مستقل فارسی زبانان در بیت کوین تاک داشته باشیم؟

2- در تاپیک مستقلی که خواهیم داشت چه زیر تاپیک هایی داشته باشیم؟

3- چه مسائلی هست که جامعه فارسی زبان اکنون در گیر آنها است؟ لیستی از این مسائل استخراج کنیم و آنها را اولویت بندی کنیم.

4- لیست کاربران فارسی زبان فعال در فروم استخراج شود تا با آنها فعال تر عمل کنیم.

5- دوستان علاقمند برای هماهنگی به گروه فعالان فارسی زبان بیت کوین تاک در تلگرام بپیوندند:

https://t.me/persianbitcointalk

6- لطفا از درخواست ایجاد زیر صفحه مجزا برای زبان فارسی در فروم بیتکوین تاک که در اینجا مطرح شده است، با افزودن یک پست ذیل آن حمایت کنید:

https://bitcointalksearch.org/topic/creating-persian-sub-board-under-local-board-5354930

همچنین لطفا این توئیت را ریتویت کنید:

https://twitter.com/Ebi_Javanmard/status/1427410041301344264?s=20

این موضوع با موانعی مواجه است که به نظر من عبور از آنها، با همکاری زباد سخت نیست.

باید با هم متحد بشیم و بعد به راحتی می توانیم این کار را انجام بدهیم، من علی الحساب پیشنهادم اینه که هممون روی این همین تاپیک فعال باشیم، تا تصمیم بگیریم که چه بکنیم.

بعد لیست تاپیک های مناسب را در همین تاپیک ایجاد می کنیم.

بعد تقسیم می شویم و هر کس مسئول یکی از تاپیک ها بشود.

ما ده نفر داشته باشیم که فعال باشند کارمان پیش خواهد رفت.

لطفا در تویتر و دیگر شبکه های اجتماعی دوستان را دعوت به مشارکت کنید.

بعد که جمع فعال شدند سریع تصمیم می گیریم و عمل می کنیم .

هر پیشنهادی دارید هم لطفا بفرمایید.

مدیران فروم حتما همراهی خواهند کرد.

مخلص
ابراهیم
newbie
Activity: 2
June 09, 2021, 02:38:04 PM
Hi guys, I am looking for business partners to market a new coin from Europe, which is currently available for pre-sale, based on a gold inventory. If you are interested, please contact me.

مرحبًا يا رفاق ، أبحث عن شركاء تجاريين لتسويق عملة جديدة من أوروبا ، والتي تتوفر حاليًا مسبقًا ، بناءً على مخزون الذهب. الرجاء الاتصال بي اذا كنت مهتما.

سلام دوستان ، من به دنبال شرکای تجاری برای بازاریابی یک سکه جدید از اروپا هستم که در حال حاضر از قبل موجود است و بر اساس موجودی طلا موجود است. لطفا اگر علاقه مند هستید با من تماس بگیرید.
member
Activity: 312
Merit: 24
June 01, 2021, 02:41:17 AM
ممنون از شما
در کوین ایکس برای انتقال یک دارایی به یک اکانت دیگر هم باید فی پرداخت شود ؟
مثلا 0.1 بیت در حسابی هست و قرار هست به حساب دیگری در کوین ایکس منتقل شود
؟

اکثر صرافی ها برای انتقال از یک حساب به حساب دیگر به کارمزد احتیاجی ندارند و فکر نمی کنم که این صرافی هم برای انتقال دارایی نیازی ب کارمزد داشته باشه.برای اینکه اطمینان بیشتری داشته باشید به پشتیبانی سایت پیام بدید.
newbie
May 28, 2021, 07:12:53 AM
ممنون از شما
در کوین ایکس برای انتقال یک دارایی به یک اکانت دیگر هم باید فی پرداخت شود ؟
مثلا 0.1 بیت در حسابی هست و قرار هست به حساب دیگری در کوین ایکس منتقل شود
؟
member
May 26, 2021, 06:54:23 AM

نه ببینید صحبت من هولد کردن و این موارد نیست. بحث من فی و کارمزدی هست که باید در این دو روش بپردازم. و قاعدتا روشی که کمترین فی را میگیرد را انتخاب کنم
خرید بیتکوین از صرافی ایرانی و ریختن توی کیف پول کوینایکس برای ترید
خرید usdt از صرافی ایرانی ریختن در کیف پول کوین ایکس و تبدیل usdt به بیتکوین در کوین ایکس

من نمیتوانم فی ها را محاسبه کنم. این مورد بر اساس تحربه هست که کدام روش فی کمتری از من میگیرد
برای مثال الان در صرافی ایرانی که من کار میکنم هر تبدیل ریال به بیت را حدودا 1.2 میلیون فی دریافت میکند.
من که امکان تبدیل دلار به بیت را در کوین ایکس دارم ایا بهتر نیست خودم تبدیل کنم به جای انکه از صرافی خرید کنم ؟
خب جواب دادن به این سوال سخت نیست.
 شما ببینید صرافی ایرانی بیت کوین رو با  دلار چند تومنی به شما میفروشه بعد همون مقدار ریال رو توی صرافی کوینکس به دلار تبدیل کنید و بعد به بیت کوین تبدی کنید وببینید کدوم بیشتره.

مثلا من میخوام 10 میلیون بیت کوین بخرم و تو صرافی ایرانی بهم با دلار 22 تومنی 0.1 بیت کوین میده.
همون لحظه میرم تو صرافی خارجی میبینم که 10 میلیون مثلا شده 500 دلار و وقتی به بیت تبدیل کنم با کارمزد صرافی میشه 0.15 یا 0.098 بیت کوین
newbie
May 22, 2021, 03:23:12 AM

ممنون از پاسخ شما
من به سایت x یک میزان ریال میدهم که مستقیم به کیف پول من در کوین ایکس واریز کند و در کوین ایکس من دلار را به بیت تبدیل میکنم
حال بیت ها را از صرافی خارج و به کیف پولم منتقل میکنم
این کار عاقلانه تر هست یا اینکه مستقیم از صرافی ایرانی بیت بگیرم و بگم بریزه به ولتم؟

من احساس میکنم کار اول فی کمتری باید بپردازم.
صحبت من برای مثلا 10 میلیون هست.
چون تراکنش هایم 5 میلیون 10 میلیون هست در هفته و یکباره ای نیست که حجم زیادی باشد. خورد خورد تبدیل میکنم

اگر شما قصد هولد کردن(نگهداشتن بیت کوین برای چند ماه) رو دارید به نظر من نیازی نیست که به کوینکس چیزی بریزید.از صرافی ایرانی بیت کوین بخرید و بریزید به ولت شخصی خودتون.
ولی اگه میخواید با بیت کوینی که میخرید معامله کنید و خرید و فروش راه بندازید بهتره که به صرافی ایرانی بگید و بیت رو  بریزید به ولت کوینکس خودتون
نه ببینید صحبت من هولد کردن و این موارد نیست. بحث من فی و کارمزدی هست که باید در این دو روش بپردازم. و قاعدتا روشی که کمترین فی را میگیرد را انتخاب کنم
خرید بیتکوین از صرافی ایرانی و ریختن توی کیف پول کوینایکس برای ترید
خرید usdt از صرافی ایرانی ریختن در کیف پول کوین ایکس و تبدیل usdt به بیتکوین در کوین ایکس

من نمیتوانم فی ها را محاسبه کنم. این مورد بر اساس تحربه هست که کدام روش فی کمتری از من میگیرد
برای مثال الان در صرافی ایرانی که من کار میکنم هر تبدیل ریال به بیت را حدودا 1.2 میلیون فی دریافت میکند.
من که امکان تبدیل دلار به بیت را در کوین ایکس دارم ایا بهتر نیست خودم تبدیل کنم به جای انکه از صرافی خرید کنم ؟
member
May 20, 2021, 11:32:08 AM

ممنون از پاسخ شما
من به سایت x یک میزان ریال میدهم که مستقیم به کیف پول من در کوین ایکس واریز کند و در کوین ایکس من دلار را به بیت تبدیل میکنم
این کار عاقلانه تر هست یا اینکه مستقیم از صرافی ایرانی بیت بگیرم و بگم بریزه به ولتم؟

چون تراکنش هایم 5 میلیون 10 میلیون هست در هفته و یکباره ای نیست که حجم زیادی باشد. خورد خورد تبدیل میکنم

اگر شما قصد هولد کردن(نگهداشتن بیت کوین برای چند ماه) رو دارید به نظر من نیازی نیست که به کوینکس چیزی بریزید.از صرافی ایرانی بیت کوین بخرید و بریزید به ولت شخصی خودتون.
ولی اگه میخواید با بیت کوینی که میخرید معامله کنید و خرید و فروش راه بندازید بهتره که به صرافی ایرانی بگید و بیت رو  بریزید به ولت کوینکس خودتون
newbie
May 20, 2021, 04:25:25 AM

ممنون از شما و دو سوال دیگر از شما دارم
بین فی کوین ایکس و بایننس تفاوت زیادی هست؟
و اینکه در این شرایط عاقلانه این سهت که من مستقیم ریال را به بیتکوین تبدیل کنم و بگم صراقی بریزه توی کیف پول یا خودم usdt بگیرم و در کوین ایکس تبدیل کنم به بیت و از ایونجا بریزم توی کیف پول ؟
برای حداقل فی میپرسم.

معمولا کارمزدهای این دوتا صرافی زیاد با هم فرق نمیکنه و اینکه به نظر من تو این شرایط ارزش نداره ریال رو به بیت کوین تبدیل کنی چون صرافی های ایرانی کارمزد خیلی زیادی میگیرن و اگه میخوای مبلغ زیادی سرمایه گذاری کنی در اون صورت باز عاقلانه تره .
لازم نیست حتما خودت بریزی تو کیف پول توی صرافی خارجی,به همین صرافی ایرانی آدرس کیف پول صرافی خارجی رو بده تا خودشون بریزن.چون در هر صورت اونا دارن کارمزد رو ازت میگیرن.
ممنون از پاسخ شما

Pages:
Jump to: