Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 7. (Read 411718 times)

member
Activity: 312
Merit: 24
May 20, 2021, 02:49:03 AM

ممنون از شما و دو سوال دیگر از شما دارم
بین فی کوین ایکس و بایننس تفاوت زیادی هست؟
و اینکه در این شرایط عاقلانه این سهت که من مستقیم ریال را به بیتکوین تبدیل کنم و بگم صراقی بریزه توی کیف پول یا خودم usdt بگیرم و در کوین ایکس تبدیل کنم به بیت و از ایونجا بریزم توی کیف پول ؟
برای حداقل فی میپرسم.

معمولا کارمزدهای این دوتا صرافی زیاد با هم فرق نمیکنه و اینکه به نظر من تو این شرایط ارزش نداره ریال رو به بیت کوین تبدیل کنی چون صرافی های ایرانی کارمزد خیلی زیادی میگیرن و اگه میخوای مبلغ زیادی سرمایه گذاری کنی در اون صورت باز عاقلانه تره .
لازم نیست حتما خودت بریزی تو کیف پول توی صرافی خارجی,به همین صرافی ایرانی آدرس کیف پول صرافی خارجی رو بده تا خودشون بریزن.چون در هر صورت اونا دارن کارمزد رو ازت میگیرن.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
May 19, 2021, 08:41:26 AM

من خودم باcoinex
کار میکنم چون معاملاتش خوبه و کاربرای ایرانی بیشتری داره.

ممنون از شما و دو سوال دیگر از شما دارم
بین فی کوین ایکس و بایننس تفاوت زیادی هست؟
و اینکه در این شرایط عاقلانه این سهت که من مستقیم ریال را به بیتکوین تبدیل کنم و بگم صراقی بریزه توی کیف پول یا خودم usdt بگیرم و در کوین ایکس تبدیل کنم به بیت و از ایونجا بریزم توی کیف پول ؟
برای حداقل فی میپرسم.
member
May 17, 2021, 10:43:41 AM
این بیت کوین که میدن ارزش داره یا نه آدم وقت بذاره😃😃
وای پسر این پست رو ک دیدم گریه م گرفت 🤣🤦
به نظرتون الان چی قراره چند سال دیگه مثل بمب بترکه و ما اینجوری بهش نگاه میکنیم؟

Cheesy Cheesyمن اینارو میبینم حسرت میخورم
به نظرت چند میلیار باید الان تو حسابش بااااشه؟ Roll Eyes
امیدوارم ماهم چند سال دیگه وضعیت الانه این طرفو داشته باشیم
member
May 17, 2021, 10:42:04 AM

من خودم باcoinex
کار میکنم چون معاملاتش خوبه و کاربرای ایرانی بیشتری داره.
newbie
Activity: 2
May 15, 2021, 09:09:16 PM
این بیت کوین که میدن ارزش داره یا نه آدم وقت بذاره😃😃
وای پسر این پست رو ک دیدم گریه م گرفت 🤣🤦
به نظرتون الان چی قراره چند سال دیگه مثل بمب بترکه و ما اینجوری بهش نگاه میکنیم؟
newbie
Activity: 2
May 15, 2021, 08:25:06 PM
سلام
اگر دوستان در این تاپیک فعالتر شرکت کنند، من میتونم فروم جداگانه در همین سایت را باز کنم. این سایت مطمئنترین مرجع صحبت در مورد بیت کوین هست و در آینده برای همه ما بسیار مورد نیاز خواهد بود.
چقدر این سایت جذاب و فوق العادست آدم حس میکنه تو زمان سفر میکنه😍😍😍
newbie
May 14, 2021, 03:25:06 PM
شما در همان coinex آیا وریفای هم کردید ؟
چون برای وریفای باید عکس بگیریم و اینا
Statement verification
من فقط ثبت نام کردم. طبق توضیحات شما فکر کنم از باینانس همه را انتقال بدهم این جا امن تر هست
newbie
May 14, 2021, 12:14:58 PM
دوستان درباره صرافی Binance و coinex سوال داشتم
به صورت کلی برای ایرانی ها کار با کدوم صرافی امن تره؟
تا حالا تجربه بسته شدن دسترسی به خاطر ای پی ایران رو داشتید ؟

من با بایننس کار میکنم و وی پی ان میزنم که ثابت هم هست ای پیم.
اشتباها چند بار از ایران وصل شده و خیلی نگرانم

سلام عزیز دل به نظر من با بایننس کار نکن خیلی خطرش بیشتر از اونیه که فکرشو میکنید.
فکر کن فقط یه بار تصمیم  بگیرن که اکانت های آی پی ایرانو بلاک کنن وهمه دارایی رو مسدود کنند دستت به هیچ جایی بند نیست.
خودم با coinex
کار میکنم و مبلغ بالاهم توش معامله میکنم و برای جایجایی هیچ مشکلی نداره و پیشنهاد میکنم که از همین استفاده کن برای معاملاتت.
member
May 13, 2021, 08:02:20 AM

سلام عزیز دل به نظر من با بایننس کار نکن خیلی خطرش بیشتر از اونیه که فکرشو میکنید.
فکر کن فقط یه بار تصمیم  بگیرن که اکانت های آی پی ایرانو بلاک کنن وهمه دارایی رو مسدود کنند دستت به هیچ جایی بند نیست.
خودم با coinex
کار میکنم و مبلغ بالاهم توش معامله میکنم و برای جایجایی هیچ مشکلی نداره و پیشنهاد میکنم که از همین استفاده کن برای معاملاتت.
newbie
May 10, 2021, 05:13:30 AM

jr. member
Activity: 45
Merit: 18
April 27, 2021, 04:26:07 AM
سلام دوستان در زمینه فی انتقال سوال داشتم. این فی توسط چه پارامتر هایی تعیین میشه و از کجا میتونم این فی رو ببینم

و اینکه پول موجود در ولت اینکه در چند پارت اومده باشه بهتر هست یا در یک پارت
مثلا دو تا 0.1 یا کلا ی تراکنش 0.2
چون من 100 دلار در یک حساب دارم اما اجازه انتقال به من نمیدهد

سلام عزیز تو باید مقدار گاز روتغییر بدی و اگه مقدار گاز رو زیاد کنی قطعا مقدار کارمزد هم زیاد میشه و انتقال سریعتر انجام میشه.
توی کیف پولت دنبال گزینه تغییر فی باش میتونی همه چیزو تغییر بدی ولی زیاد کم نکن چون انتقال چندین روز طول میکشه
ممنون از پاسخ.
دلیل سوال من این بود که از یک سایت صرافی زمانیکه قصد خرید داشتم برای 0.14 بیتکوین 1,328,025,732 تومان دریافت میکرد و 1200000 تومان هم فی
که برا یمن سوال شد این فی را سایت میگیرد یا مربوط به شبکه هست !!!!

نه عزیز همش مربوط به شبکه میشه.البته بعضی اوقات بعضی سایت ها کارمزد هاشون باهم فرق میکنه و ی چیزی هم تو جیب اونا میره برای مثال کیف پول آتومیک از من 15 دلار کارمزد کیگیره ولی متاماسک 9 دلار میگیره!
این مبلغ رو ریختن به ولت بیت کوین شما؟ اگر ریختن از بلاک اکسپلورر میتونید ببینید دقیقا کارمزد شبکه چقدر بوده.
در ضمن فی بر حسب ساتوشی به ازای هر بایت تعیین میشه، مقدارش هم داینامیک هست یعنی الان ممکنه با 10 ساتوشی بر بایت ترنزکشن نیم ساعته کانفرم بشه ولی یک ماه دیگه این مقدار متفاوت هست
سایتهایی هستن که این مقدار ها را برای هر لحظه نشون میدن که الان تراکنش به چه مقدار فی داره در عرض چند دقیقه کانفرم میشه..
newbie
April 24, 2021, 03:45:22 AM
سلام دوستان در زمینه فی انتقال سوال داشتم. این فی توسط چه پارامتر هایی تعیین میشه و از کجا میتونم این فی رو ببینم

سلام عزیز تو باید مقدار گاز روتغییر بدی و اگه مقدار گاز رو زیاد کنی قطعا مقدار کارمزد هم زیاد میشه و انتقال سریعتر انجام میشه.
توی کیف پولت دنبال گزینه تغییر فی باش میتونی همه چیزو تغییر بدی ولی زیاد کم نکن چون انتقال چندین روز طول میکشه
ممنون از پاسخ.
دلیل سوال من این بود که از یک سایت صرافی زمانیکه قصد خرید داشتم برای 0.14 بیتکوین 1,328,025,732 تومان دریافت میکرد و 1200000 تومان هم فی
که برا یمن سوال شد این فی را سایت میگیرد یا مربوط به شبکه هست !!!!
member
April 24, 2021, 01:35:01 AM

newbie
April 23, 2021, 12:27:38 PM

newbie
Activity: 8
Merit: 2
April 04, 2021, 11:39:18 PM
اجازه نداد پیغام خصوصی بهتون بدم
Code:
User 'Farzadhj' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting.
این اکانت توییتر من هست می تونی دنبال کنی و پیغام بدین
Code:
https://twitter.com/Ali2kCom
newbie
Activity: 3
April 03, 2021, 08:27:04 AM
کیف پول من انجین هست و  ار بی اف نداره چیکار کنم الان چطور فی رو ببرم بالا
سامرا ولت یک اپلیکیشن ویا بهتر بگم یک ابزار برای اینکار چند سال پیش میدونم ساخته، می تونید از اون استفاده کنید، تو لینک زیر توضیح داده
Code:
https://blog.samouraiwallet.com/post/161849436177/introducing-bitcoin-afterburner
https://github.com/Samourai-Wallet/Afterburner

می تونید از استخر های ماینینگ هم کمک بگیرید ، معمولا سرویس اکسلریتور دارند، باهاشون می تونید تماس بگیرید

فکر کنم بشه از کیف پول مقصد هم چایلد زد به یه آدرس دیگه و فی رو انجا محاسبه و افزایش داد(خرجش کرد با فی جدید به اضافه فی تراکنش قبلی)
اینا روشهاییه که میشناسم امیدوارم کمکتون کنه

ممنون میشه ایدی تلگرام بهم بدی تا بتونم پیام بدم؟
newbie
March 27, 2021, 10:45:05 PM
کیف پول من انجین هست و  ار بی اف نداره چیکار کنم الان چطور فی رو ببرم بالا
سامرا ولت یک اپلیکیشن ویا بهتر بگم یک ابزار برای اینکار چند سال پیش میدونم ساخته، می تونید از اون استفاده کنید، تو لینک زیر توضیح داده
Code:
https://blog.samouraiwallet.com/post/161849436177/introducing-bitcoin-afterburner
https://github.com/Samourai-Wallet/Afterburner

می تونید از استخر های ماینینگ هم کمک بگیرید ، معمولا سرویس اکسلریتور دارند، باهاشون می تونید تماس بگیرید

فکر کنم بشه از کیف پول مقصد هم چایلد زد به یه آدرس دیگه و فی رو انجا محاسبه و افزایش داد(خرجش کرد با فی جدید به اضافه فی تراکنش قبلی)
اینا روشهاییه که میشناسم امیدوارم کمکتون کنه
newbie
Activity: 3
March 24, 2021, 03:45:26 PM
کیف پول من انجین هست و  ار بی اف نداره چیکار کنم الان چطور فی رو ببرم بالا
newbie
Activity: 1
March 20, 2021, 05:09:52 PM

سلام به همه دوستان . در مورد ارز هایی که فرار هست دربایننس لیست بشه جطوری میشه صرافی های اصلیشون رو پیدا کنیم ؟ و اینکه فروم سایت و...... وجود داره ارزهایی رو معرفی کنن که ارزش سرمایه گداری داره ؟
newbie
March 10, 2021, 03:36:26 PM
سلام کسی میتونه کمک کنه من یه مقدار بیت کوین ارسال کردم ولی هنوز بعد از دو هفته هنوز نرسیده به دستم
Hash: 5b88097012d6c6207801bcfd9c8c87f234c368a04016212ba6b286c49e7d8e65
شما فی رو خیلی کم زدید 0.00001705 برای تراکنش شما خیلی کمه
 اگه ار بی اف روی کیف پولتون فعال باشه می تونید زیادش کنید تا کانفیرم بشه،
به نظرم حداقل 0.00024737 با توجه به سایز تراکنشتون باید اضافه کنید تا حدودا کمتر از یک ساعت انجام بشه
Pages:
Jump to: