Pages:
Author

Topic: فارسی (Persian) - page 5. (Read 411778 times)

copper member
Activity: 1330
Merit: 899
🖤😏
February 14, 2023, 02:46:58 PM

بودن که هستیم، ولی فعالیت درست و حسابی‌ای اینجا نیست که بیایم سر بزنیم.
اکثرا دارن یا تبلیغ سایت‌های پرت و پلا میکنن اینجا یا طرف حساب ساخته با آدرس سایتش که بیاد یک پست اینجا بنویسه که بک‌لینک بسازه

ملت غیور همیشه در صحنه🤣🤣، اینقدر مشغول گرونی هستن که
 .یاد گیری در مورد بیت کوین اولویتی نداره براشون
legendary
Activity: 3430
Merit: 10505
February 11, 2023, 01:21:21 AM
یعنی محض رضای خدا چهار نفر رنک بالا نیستن اینجا؟🤣 ، عجب همه هم میان بعد از یه مدت ول میکنن میرن وقتی میبینن فعالیت نداره
بودن که هستیم، ولی فعالیت درست و حسابی‌ای اینجا نیست که بیایم سر بزنیم.
اکثرا دارن یا تبلیغ سایت‌های پرت و پلا میکنن اینجا یا طرف حساب ساخته با آدرس سایتش که بیاد یک پست اینجا بنویسه که بک‌لینک بسازه

این قسمت طبق معمول هم کسی نیست مریت بده برای همین اکثرا تو همون مرحله غنچگی پر پر میشن میرن از این دیار.😂 ، جالبه که من چندتا رنک بالا ایرانی میشناسم، اما هیچوقت نمیان اینجا.
نقطه گذاری و ویرگول گذاری مارو داشته باش.😄
پس این مریت‌ها کشکه؟  Grin [1][2][3][4]
copper member
Activity: 1330
Merit: 899
🖤😏
February 07, 2023, 02:06:24 PM
سلام وقت بخیر
کار بسیار خوبی کردی دوست عزیز، مرسی. خوبه که یه کمیونیتی به زبان فارسی هم داشته باشیم
اگه کسی هم خواست کار بکنه و در قبالش کریپتو دریافت کنه، در خدمتم، بهم پیام بدید
سلام! مثلاً چه جور کاری؟

یعنی محض رضای خدا چهار نفر رنک بالا نیستن اینجا؟🤣 ، عجب همه هم میان بعد از یه مدت ول میکنن میرن وقتی میبینن فعالیت نداره این قسمت طبق معمول هم کسی نیست مریت بده برای همین اکثرا تو همون مرحله غنچگی پر پر میشن میرن از این دیار.😂 ، جالبه که من چندتا رنک بالا ایرانی میشناسم، اما هیچوقت نمیان اینجا.
نقطه گذاری و ویرگول گذاری مارو داشته باش.😄
newbie
Activity: 24
Merit: 0
January 31, 2023, 06:31:40 AM
لطفآ چرتو پرت ننویسید اینجا
newbie
January 31, 2023, 06:29:37 AM
سلام اخیرا با صرافی وین سواپ اشنا شدم . که دکس هست یعنی مثل پنکیک سواپ تحت شبکه هست و به کیف پول وصل میشه
خوبیش اینجاست فقط شبکه بایننس نیست بلکه شبکه های اتریوم ، پالیگان ،فانتوم و آوالانچ هم داره.

توی داکیومنتش دیدم گفتن هدف ما آزادی برای همه است و به همین دلیل استفاده از صرافی ما برای هیچ فرد یا کشور خاصی محدود نیست.
یه اگریگتور هست یعنی هر توکن هر صرافی لیست باشه از این سایت قابل خرید و فروشه و توی لیست توکنهاش هر توکنی زدم بود حدود 10 هزار توکن لیست کردن

خلاصه به نظرم همه چی تموم بود ، زبان فارسی هم داشت ( هرچند ترجمه هاش مشخص بود با گوگل ترنسلیت زدن و خیلی داغون بود)

بهش یه نگاهی بندازید و نظرتون بگید

https://20-22.win
Salam
What is this forum about?
Is it only for local people or others can join in too?
what are you discussing?
Looking fwd!

this forum is for Persian speaking users! if you speak or understand persian, you are welcome!
newbie
Activity: 12
December 14, 2022, 05:01:22 PM
منظورم تنها یک ارز مثل بیتکوین نبود مثلا ارزهای دلاری و یورو  تفاوت دارند
jr. member
Activity: 45
Merit: 18
August 11, 2022, 08:44:16 AM
سلام. من هیچ ارزی ندارم و نمیدونم از کجا شروع کنم Huh الان در صرافیهای نوبیتکس و بیت24 عضو هستم.اگر نیاز به همکاری و کمک بود حاضر به همکاری هستم
صرافیهای ایرانی که عضو هستم
nobitex.ir
kifpool.me
قیمت  رمز ارزها در ایران خیلی زیاد است.نسبت به کشورهای اروپایی و امریکا
و حمین طور سود بانکی که حداقل 20درصد است
اگر پیشنهادی برای خرید و فروش و... داشتید به من اطلاع بدهید
قیمت بیتکوین که جهانیه نمیشه توی ایران با باقی جاها فرق داشته باشه...
newbie
Activity: 12
July 19, 2022, 07:10:30 AM
سلام. من هیچ ارزی ندارم و نمیدونم از کجا شروع کنم Huh الان در صرافیهای نوبیتکس و بیت24 عضو هستم.اگر نیاز به همکاری و کمک بود حاضر به همکاری هستم
صرافیهای ایرانی که عضو هستم
nobitex.ir
kifpool.me
قیمت  رمز ارزها در ایران خیلی زیاد است.نسبت به کشورهای اروپایی و امریکا
و حمین طور سود بانکی که حداقل 20درصد است
اگر پیشنهادی برای خرید و فروش و... داشتید به من اطلاع بدهید
newbie
Activity: 1
May 07, 2022, 02:38:34 PM
سلام.دوستان ما میخواییم برای سایت وبکومارکت به آدرس https://webcomarket.com درگاه پرداخت رمزارزی راه اندازی کنیم. بنظر شما کدام درگاه پرداخت رمزارزی مناسب تره و از بقیه بهتره؟
مثلا در صفحه محصولات بجای https://webcomarket.com/products درگاه ریالی درگاه پرداخت با بیت کویین و تتر باشه و ایران رو هم تحریم نکرده باشند در کنار کارمزد کم و خدمات مناسب
full member
Activity: 1204
Merit: 110
April 30, 2022, 05:25:23 AM
سلام اخیرا با صرافی وین سواپ اشنا شدم . که دکس هست یعنی مثل پنکیک سواپ تحت شبکه هست و به کیف پول وصل میشه
خوبیش اینجاست فقط شبکه بایننس نیست بلکه شبکه های اتریوم ، پالیگان ،فانتوم و آوالانچ هم داره.

توی داکیومنتش دیدم گفتن هدف ما آزادی برای همه است و به همین دلیل استفاده از صرافی ما برای هیچ فرد یا کشور خاصی محدود نیست.
یه اگریگتور هست یعنی هر توکن هر صرافی لیست باشه از این سایت قابل خرید و فروشه و توی لیست توکنهاش هر توکنی زدم بود حدود 10 هزار توکن لیست کردن

خلاصه به نظرم همه چی تموم بود ، زبان فارسی هم داشت ( هرچند ترجمه هاش مشخص بود با گوگل ترنسلیت زدن و خیلی داغون بود)

Salam
What is this forum about?
Is it only for local people or others can join in too?
what are you discussing?
Looking fwd!
newbie
April 28, 2022, 08:29:08 PM

newbie
April 25, 2022, 04:26:27 AM
سلام، برای اینکه توی یک دوره خوب برای آموزش ارز دیجیتال شرکت کنی که کل مطالب رو از صفر تا صد بهت آموزش بده، میتونی توی دوره ی آنلاین پارسیان بورس شرکت بکنی.
از مزایای این دوره جامعیتش، پشتیبانی دائمی رایگان و به کارگیری بهترین اساتید توی شرق ایران هست. ویدیوهای نظرات شرکت کنندگان دوره هم کامل مشخصه توی صفحه دوره که میتونید نگاه کنید.
لینک دوره: https://parsianbourse.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d8%b1%d8%b2-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/
newbie
April 12, 2022, 02:19:26 AM

باسلام

این تاپیک را برای فارسی زبان ها راه اندازی می کنم
امیدوارم استقبال خوبی بشود و شاهد افزایش فعالیت فارسی زبان ها در بیت کوین تالک باشیم

سلام خدمت همه هموطنان گرامی در صورتی که مایل به راه اندازی کسب و کار در حوزه بلاکچین هستید میتونید از ما مشورت بگیرید شرکت رابسانا فعال در حوزه بلاکچین با بیش از ۲۰۰نمونه کار موفق در حوزه بلاکچین در خدمت شماست
newbie
Activity: 7
Merit: 1
January 26, 2022, 07:19:09 PM
سلام دوستان. اینجا فعالیت زیاده یا نه ؟

na baba hich kas nist
یه تاپیک بیشتر نیست آدم دستش نمیره فعالیت کنه Smiley)
newbie
January 10, 2022, 06:39:10 AM

na baba hich kas nist
newbie
December 22, 2021, 11:12:01 PM
jr. member
Activity: 44
December 22, 2021, 03:27:04 PM
سلام دوستان
مرسی از تاپیک
میخواستم بگم واقعا خجالت داره که بعضی از دوستان به زبون فارسی تاپیک باز میکنن و در مورد پیش‌بینی فوتبال بحث میکنن یا بعضی ها هم تبلیغات گاز و اجاق گاز و زیبایی دندان رو میکنن
از ماست که بر ماست
لطفا به مدیر فروم پیام بدید که این تاپیک ها حذف بشه
مرسی
jr. member
Activity: 41
November 23, 2021, 09:00:21 AM

باسلام

این تاپیک را برای فارسی زبان ها راه اندازی می کنم
امیدوارم استقبال خوبی بشود و شاهد افزایش فعالیت فارسی زبان ها در بیت کوین تالک باشیم

سلام وقت بخیر
کار بسیار خوبی کردی دوست عزیز، مرسی. خوبه که یه کمیونیتی به زبان فارسی هم داشته باشیم
اگه کسی هم خواست کار بکنه و در قبالش کریپتو دریافت کنه، در خدمتم، بهم پیام بدید
newbie
November 15, 2021, 07:07:08 AM
salam man bare avale join shodam btc talk chera iroonia topice officiall nadaran kheli bade k ! lets make one if u r agree and plz help me to figure it out what and how should I do here hamvatan!
onghad ziad va faal nist ke ye Forum joda dorost konan!
newbie
November 14, 2021, 10:38:47 PM
salam man bare avale join shodam btc talk chera iroonia topice officiall nadaran kheli bade k ! lets make one if u r agree and plz help me to figure it out what and how should I do here hamvatan!
Pages:
Jump to: