Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 24. (Read 466865 times)

full member
Activity: 279
Merit: 100
July 25, 2017, 09:25:51 AM
Bence guzel alim firsatiydi, keriz silkelediler. Cok daha sert dususler yasandigi oldu.

Henüz sonlanmış birşey yok, hala alım fırsatı da var, keriz de silkelenmeye devam ediyor.

1 ağustosa kadar silkelenme devam edecek gibi görünüyor. altcoinler nelere kadar düşecek acaba? insan bu kadar düşüş yaşandığı zaman korkuyor. ben korkuyorum mesela  Grin

abi hardfork olucak mı olmucak mı ? bip91 onaylanmadımı ?
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
July 25, 2017, 09:21:07 AM
Bence guzel alim firsatiydi, keriz silkelediler. Cok daha sert dususler yasandigi oldu.

Henüz sonlanmış birşey yok, hala alım fırsatı da var, keriz de silkelenmeye devam ediyor.

1 ağustosa kadar silkelenme devam edecek gibi görünüyor. altcoinler nelere kadar düşecek acaba? insan bu kadar düşüş yaşandığı zaman korkuyor. ben korkuyorum mesela  Grin
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
July 25, 2017, 09:19:44 AM

member
Activity: 112
Merit: 10
July 25, 2017, 09:09:32 AM
hero member
Activity: 756
Merit: 500
July 25, 2017, 09:06:38 AM
şu anda etc fiyatı değerinin altında bana göre. 15-20 gün içinde en az %20 kar hedefim var. değerlendirmek isten alabilir.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
July 25, 2017, 07:50:47 AM
Piyasalarda rüzgar tersinemi döndü yoksa banamı öyle geliyor.

1 agustos fork olacak diyenler turedi sosyal medyada bana spekulasyon gibi geliyor.

Spekülasyon değil. Bitcoin Cash diye bir bitcoin uzantısı geliyor. 8 mb block size ile 1 ağustos'ta piyasaya çıkması bekleniyor. 

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-cash/

Yuh be bu da nerden çıktı şimdi? Yeni oluşacak coinin adı Bitcoin Unlimited değil miydi? Yoksa bu Bitcoin Cash denen bir altcoin mi? Yani sadece Bitcoinle isim benzerliği mi var?

Nasıl etc bir ethereum forku ise, Bitcoin Cash'de bir bitcoin forku olacak.

Yani Bitcoin ile tamamen aynı geçmişe sahip, ancak gelecekleri farklı olacak olan bir altcoin.

Bitcoin Unlimited meselesi de yatmış değil, yıl sonuna doğru onunla ilgili haberleri de tekrar duymaya başlarız.
hero member
July 25, 2017, 07:48:54 AM
An itibariyle tüm altcoinler çöküşe geçti. Çok fena dip geliyor, emniyet kemerlerinizi bağlayın.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 25, 2017, 07:24:46 AM

1 agustos fork olacak diyenler turedi sosyal medyada bana spekulasyon gibi geliyor.

Spekülasyon değil. Bitcoin Cash diye bir bitcoin uzantısı geliyor. 8 mb block size ile 1 ağustos'ta piyasaya çıkması bekleniyor. 

Yuh be bu da nerden çıktı şimdi? Yeni oluşacak coinin adı Bitcoin Unlimited değil miydi? Yoksa bu Bitcoin Cash denen bir altcoin mi? Yani sadece Bitcoinle isim benzerliği mi var?
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
July 25, 2017, 07:17:23 AM

hero member
Activity: 644
Merit: 502
July 25, 2017, 07:12:35 AM
Bi bitmediler bu ezik tipler zaten. Adamların ellerindr dolar bekliyorlar alttan almak için.
full member
Activity: 266
Merit: 190
July 25, 2017, 07:07:42 AM

hero member
Activity: 644
Merit: 502
July 25, 2017, 07:01:16 AM
full member
Activity: 742
Merit: 112
July 25, 2017, 06:38:31 AM
grafikte yükseliş olmuş ve bir fiyat seviyesini kıramıyor, oralarda dolanıyorsa, direnç oluşturma ihtimali vardır.
bazen sırf yemlemek için kırar gibi yaparlar aşağıya salabilirler.
bazen bekleyip de düşüş sırasında güçlü desteklerden almak daha avantajınıza olur.
dirençte almış ve düşmeye başlamış ise stratejinizi gözden geçirmeniz gerekiyor demektir.

gerçi kıramıyor kelimesi de pek doğru değil Smiley
istediler mi bal gibi kırarlar para onlar da

şahsen ben piyasadaki sert düşüşleri seviyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
July 25, 2017, 05:16:52 AM
1 Ağustostan sonra yavaş yavaş kıpırdanmalar başlar diye düşünüyorum. Benimde elimde Augur var, fiyatı oldukça düştü,zarardayım. beklemekten başka çare yok
full member
July 25, 2017, 04:00:15 AM
Piyasada hala bir guvensizlik var coinlerin geneli dolar olarak yuksek gibi gorunsede coin olarak dusuyorlar.

Altcoinler halen daha beklemede. Ha bugün ha yarın derken günler geçti ama tık yok altcoinlerde. Son büyük düşüşte, altcoin borsasında yan yatan bir dürü kişi var. Bunların beklemeyi tercih ediyor ama bu uzun bekleme süreçlerinde bir kısmının da sabrı tükenip yanlış hamleler yapabiliyor. Gerçekten de zor beklemek. Sağlam bir sabır gerekir. Er geç hareketlenmeler başlayacaktır.
Büyük altcoinlerden ciddi düşüş gösterenler ve beklentileri yüksek olanalar (golem, sys, amp ...)azar azar toparlanmaya başladı ancak gösterdikleri 2/4 lük 2/3 lük hatta daha fazla düşüşlerin yanında toparlanma miktarları şu an için çok yetersiz elbette. Herkse 1 ağustosa odaklanmış durumda. Ancak altcoinlerin toparlanması maalesef biraz daha zaman alır gibi görünüyor. Beklentiyi 1 ağustosa kitleyip hayal kırıklığına uğramamak lazım.

btc stabilize oldukca ya da en azindan yavas yavas yukseldikce insanlarin fiata gecme panigi de azalacak. boylece teorik olarak bitcoinler altcoin piyasasina geri donecek zira bitcoinleri yukseltmenin su an en gecerli yolu bu.

sabreden kazanir.

abi 1 haftadır 220 nin altına düşmesini bekliyorum düşmedi diye $220'de girdim 15 dk sonra sonra 215'e düştü ether . ben girmesem düşmez anasını satayım ya inş kısa zamanda 227-230 seviyelerine gelir tekrardan . zarar etmektense kardan zarar etmek daha iyi

Çok acelen yoksa bekle. Sen iyi yerden giriş yapmışsın. 380 dolar seviyelerinden giriş yapan çok kişi var. Çoğu beklemede. Bir çoğu uzun vadeli yatırım yaptı ama bir kısmı da daha da yükselir inancı ile giriş yaptı ve terse düştüler. Kimisi bekleyemedi satıp zararı kabullendi.

Kısaca siz sadece biraz daha belemelisiniz. Ama 380 dolarlardan giriş yapanların ne kadar bekleyecekleri belli değil.
beklicez hocam acelemiz yok . btc nin artmasıyla eth'de artar. kar her türlü ederiz ama düştüğünü gördükce insan mutsuz oluyor  işte : )
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 25, 2017, 03:16:22 AM
Piyasada hala bir guvensizlik var coinlerin geneli dolar olarak yuksek gibi gorunsede coin olarak dusuyorlar.

Altcoinler halen daha beklemede. Ha bugün ha yarın derken günler geçti ama tık yok altcoinlerde. Son büyük düşüşte, altcoin borsasında yan yatan bir dürü kişi var. Bunların beklemeyi tercih ediyor ama bu uzun bekleme süreçlerinde bir kısmının da sabrı tükenip yanlış hamleler yapabiliyor. Gerçekten de zor beklemek. Sağlam bir sabır gerekir. Er geç hareketlenmeler başlayacaktır.
Büyük altcoinlerden ciddi düşüş gösterenler ve beklentileri yüksek olanalar (golem, sys, amp ...)azar azar toparlanmaya başladı ancak gösterdikleri 2/4 lük 2/3 lük hatta daha fazla düşüşlerin yanında toparlanma miktarları şu an için çok yetersiz elbette. Herkse 1 ağustosa odaklanmış durumda. Ancak altcoinlerin toparlanması maalesef biraz daha zaman alır gibi görünüyor. Beklentiyi 1 ağustosa kitleyip hayal kırıklığına uğramamak lazım.

btc stabilize oldukca ya da en azindan yavas yavas yukseldikce insanlarin fiata gecme panigi de azalacak. boylece teorik olarak bitcoinler altcoin piyasasina geri donecek zira bitcoinleri yukseltmenin su an en gecerli yolu bu.

sabreden kazanir.

abi 1 haftadır 220 nin altına düşmesini bekliyorum düşmedi diye $220'de girdim 15 dk sonra sonra 215'e düştü ether . ben girmesem düşmez anasını satayım ya inş kısa zamanda 227-230 seviyelerine gelir tekrardan . zarar etmektense kardan zarar etmek daha iyi

Çok acelen yoksa bekle. Sen iyi yerden giriş yapmışsın. 380 dolar seviyelerinden giriş yapan çok kişi var. Çoğu beklemede. Bir çoğu uzun vadeli yatırım yaptı ama bir kısmı da daha da yükselir inancı ile giriş yaptı ve terse düştüler. Kimisi bekleyemedi satıp zararı kabullendi.

Kısaca siz sadece biraz daha belemelisiniz. Ama 380 dolarlardan giriş yapanların ne kadar bekleyecekleri belli değil.
full member
July 25, 2017, 02:55:54 AM

sabreden kazanir.

full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
July 24, 2017, 06:17:17 PM

sabreden kazanir.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 24, 2017, 06:10:28 PM
btc düşüşünden en fazla yara alan coınlerden NAV shapeshıft e gırebılır.

https://twitter.com/ShapeShift_io/status/889583052632059908

shapeshıft yenı tur coın ekleme lıstesıne nav eklemıs dusunecez dıyorlar. olumlu haber gelırse navda yenı bır yukselıs olabılır.
hero member
July 24, 2017, 09:29:59 AM
Evet bu görüşe katılıyorum. 1 Ağustos geldi, sorunsuz atlatıldı diye altcoinler anında eski değerlerine ulaşamayacaklar. Ancak piyasa beklenti anlamında rahatlayacaktır, belirsizlik yatırımcıyı kaçırıyor, projesi sağlam coinler en geç 2-3 ay içersinde eski fiyatlarına gelirler diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: