Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 37. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 08, 2017, 09:16:21 AM
Btc dünkü fiyatlara geldi ama altcoinler düşmeye devam ediyor.Tamamen psikolojik.BTC'nin 1800$ düşeceği beklentisi var piyasalarda.Kimse doğru düzgün alış yapmıyor düşmeye devam ediyor altcoinler.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 08, 2017, 09:11:24 AM
bitcoin yükselişe geçti pazartesi çogu coin yeşillenecek. Ben cumadan marginden 5-6 coine sell verdiğim için hepsi birden düştü hepsinden kazanç yaptım bu haftayı sıkıntısız atlattık Cheesy

bıtcoın dusmedıkı yukselıse gecsın. 2400-2500 arası gıdıp gelıyordu bu hafta. hala oyle. alt coınler dustu neden dustu anlamadım bende. haa bıtcoın 50 dolar dustu dıye altcoınler dustu dıyorsa ınsanlar anlamakta zorlanırım. %2 btc dususu karsılıgı %20 alt coın dususu pek acıklamaz onu.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 08, 2017, 08:41:51 AM
bitcoin yükselişe geçti pazartesi çogu coin yeşillenecek. Ben cumadan marginden 5-6 coine sell verdiğim için hepsi birden düştü hepsinden kazanç yaptım bu haftayı sıkıntısız atlattık Cheesy
hero member
Activity: 868
Merit: 502
July 08, 2017, 08:05:55 AM
polo dan bende paramı cekıp cıktım bttrex e attım .cekerken sorun yasamadım cok sukur.ama coın fıyatları arttarsa cok zoruma gıder mk  Grin Grin
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
July 08, 2017, 05:46:01 AM
Ben yavaştan nakite dönmeye başlıyorum. Yatırımda olan coinler var onlar hariç full nakite geçip izleyeceğim. Agustostan önce sanki curcuna kopacak. Piyasalarda son hazırlıklar bunlar gibime geliyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
July 08, 2017, 04:02:14 AM
poloniex batacak bitecek diyen hıyarlara hiç kulak asmayın.
zaten genelde götlerinden haberleri olmayan newbielerden geliyor bu yorumlar.

üye sayısı ve aktif trader sayısı 3 ay içinde %3000 gibi saçmasapan beklenilmeyen bir rakama ulaşınca haliyle hazırlıksız yakalandılar.
ne serveri nede support ekibi olarak hazır değillerdi boylesine ekstrem bir duruma.

boylesine spesifik bir platformda kalifiye eleman bulmak ve yetiştirmekte cok zor.ama yavaş yavaş oraya geliyorlar.
1 sene içinde tamamen oturur piyasanın rakipsiz hakimi olurlar diye dusunuyorum.

Ulan ibneye bak. İki trade yaptın diye millete hıyar mıyar mı demeye başladın? Polo'nun yaşadığı sorunlar hakkında burada ilk paylaşım yapan benim.

Götünden uydurma, Polo'nun kullanıcı sayısı %3000 artmadı. Polo'da zaten 5-10 bin her zaman onlinedı, oldu maks 40k. Günde minimum 300-400 BTC kazanan bir websitesinden bahsediyoruz. Gerekirse milyon doları basıp elemanların en iyisini toplayacaklar. Bunun özrü olamaz.

Bir bok bildiğin yok, ne blok zinciri anlamında, ne de ABD'deki blok zinciri firmalarının yaşadığı yasal sorunlar hakkında. İşkembeden sallıyorsun. Bir de ahkam kesiyorsun.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 08, 2017, 03:57:45 AM
Artik hafta sonu poloya girmiyrcegim sabah sabah istahim kacti 2 haftadir 3bin$ erimis param.Gunluk 300$ sabit kaybediyorum a.q etc her gun 3-5 dusuyor.Hele dgb be 1800 den almistim dustukce aldim ben.aldikca dustu sanirim 400 e gidecek artik 400 e alim yazdim bari maliyetim dussun yoksa eski seviyelerine cikmaz.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
July 08, 2017, 03:47:43 AM
Rads dan baya zarar yaptım eski seviyesine baya bir sonra gelecek belki ama çıkmadım alacak bir şey yok şu an saçma sapan şeyler oluyor
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 08, 2017, 03:35:04 AM
Hemen hemen hersey agustos ta belli olacak eger segwit2x dedikodudan oteye gidemezse altcoinler yukselebilir,btc dibe gider.Btc dibe giderse butun altcoinler dolar olarak ayvayi yer.Giren yine hepimize girer.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
July 08, 2017, 03:34:28 AM
poloniex batacak bitecek diyen hıyarlara hiç kulak asmayın.
zaten genelde götlerinden haberleri olmayan newbielerden geliyor bu yorumlar.

üye sayısı ve aktif trader sayısı 3 ay içinde %3000 gibi saçmasapan beklenilmeyen bir rakama ulaşınca haliyle hazırlıksız yakalandılar.
ne serveri nede support ekibi olarak hazır değillerdi boylesine ekstrem bir duruma.

boylesine spesifik bir platformda kalifiye eleman bulmak ve yetiştirmekte cok zor.ama yavaş yavaş oraya geliyorlar.
1 sene içinde tamamen oturur piyasanın rakipsiz hakimi olurlar diye dusunuyorum.
full member
Activity: 266
Merit: 242
July 08, 2017, 03:31:17 AM
Polo toparliyor ama yinede transferlerdeki gas ucretleri yuzune bizleri cok uzduler,diger tum borsalar blockchani resetlerken bunlar bunu yapmadi 1 hafta etherleri havada biraktilar
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
July 07, 2017, 09:16:39 PM
Aklı olan poloniex kullanmaz. Bu gün yarın kaçacaklar ya da hacklenecekler zaten çok kötü hizmet veriyorlar ben bütün parayı çektim artık poloyla işim olmaz.

Poloniex toparlıyor. Şikayetler azaldı, ödemeler geliyor ve gidiyor şimdilik sorun yok. Abartmayın bence daha geçen Bithumb hacklendi bu piyasada al-sat yapıyorsan zaten her yer risk.

Bunu duyduğuma sevindim, gelen yanıtlara pek cevap vermiyorlardı bunu düzelttiler mi acaba? Hacmi dolayısıyla polo önemli toparlayıp devam etmeli.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 07, 2017, 08:44:30 PM
Piyasa yine kan revan olmuş. Nedir bu arkadaş. Biraz yükselip yine düşüyor. Sanki üstten birileri kafasına vuruyor, izin vermiyor yükselmesine.

Şimdilik karamsar bir hava var. Bu durum yatırımcıları tedirgin etmiyor değil.

Bakalım sonu nereye varacak. Umarım sonu iyi biter bu kararsız durumun.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
July 07, 2017, 07:21:01 PM
Aklı olan poloniex kullanmaz. Bu gün yarın kaçacaklar ya da hacklenecekler zaten çok kötü hizmet veriyorlar ben bütün parayı çektim artık poloyla işim olmaz.

Bende sizin gibi yapıp paramın yarısını Polodan Bittrex'e riski dağıtmak üzere aktardım. Ancak Polodan paranızı çekmeniz ne yazıkki Polonun hacklenmesi ya da Poloyu işletenlerin kaçması durumunda pek bir işe yaramaz. Coinleriniz güvende olabilir ama muhtemelen artık pul kadar bile değeri olmayacak olan bir ton coin elde tutuyor olacaksınız. Belki çoook uzun vadede bugünkü değerlerine tekrar satabilirsiniz.

Şöyle düşünün lütfen elinizde Beklentisi yüksek ve geleceğe yönelik en ciddi coinlerden biri olan Golem olsun. Siz GNT nizi Polodan çektiniz ve çektiğiniz gün Polo coinlerle kaçtı. Elinizdeki GNT nin değeri ne olacak?
Tüm borsalarda tüm coinler deli gibi satılıyor herkes bitcoine bile değil dolara kaçıyor olacak. Tüm coinler çöp olacak. Buda yetmeyecek Polo elindeki coinleri dolara çevirmek isteyecek ve toz değerine satacak (çok iyimsersek belki satmaz ve geleceğe yatırım amaçlı tutar!!!). Peki bu sırada siz elinizdeki golemleri kime satacaksınız? Alıcı bu coini sizden kaçtan alacak? Dolayısıyla Polo dükkana kilit asarsa hepimiz coinler nerede olursa olsun biteriz.

Bu durum dünyaya dev bir meteor çarparken ama benim evim var bana bir şey olmaz demek gibi bir şey.

Doğrudur belki piyasanın en hacimli borsalarından biri olabilir başına kötü bir şey gelmesi piyasayı olumsuz yönde etkileyebilir ama tek olmayacaktır. BTC Türk'ün kapatılıp paribu'nun piyasaya çıkması gibi düşünebiliriz. Biri biter biri başlar biraz durulur tekrar yoluna devam eder diye düşünüyorum. Bir borsanın batması coin piyasasının batacağı anlamına gelmez en fazla yavaşlatır. Kaldı ki merkezi borsalarda ileride tarih olacak gibi gözüküyor en iyisi coinlerin büyük kısmını cüzdanda tutmak zaten.
member
Activity: 112
Merit: 10
July 07, 2017, 05:36:35 PM
https://steemit.com/cryptocurrency/@tobeingawhale/verge-price-prediction   

5 günde %50 arttı fiyat, adam yazmış, yahu nasıl göremiyoruz böyle şeyleri anlamıyorum...
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 07, 2017, 04:25:50 PM
yine noldu boyle. her yer kırmızıya donmuş. btc ye dump yapılıyor hadı anlıyoruz onuda bu dump yapanların elınde tum coınlerden mı var arkadas aynı anda butun coınler dumplanıyor. ether etc dash monero wave vs vs. en sağlam alt coınden en salak altcoıne kadar hepsı dumplanıyor.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 07, 2017, 04:22:26 PM

Poloniex toparlıyor. Şikayetler azaldı, ödemeler geliyor ve gidiyor şimdilik sorun yok. Abartmayın bence daha geçen Bithumb hacklendi bu piyasada al-sat yapıyorsan zaten her yer risk.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
July 07, 2017, 04:16:17 PM

Bende sizin gibi yapıp paramın yarısını Polodan Bittrex'e riski dağıtmak üzere aktardım. Ancak Polodan paranızı çekmeniz ne yazıkki Polonun hacklenmesi ya da Poloyu işletenlerin kaçması durumunda pek bir işe yaramaz. Coinleriniz güvende olabilir ama muhtemelen artık pul kadar bile değeri olmayacak olan bir ton coin elde tutuyor olacaksınız. Belki çoook uzun vadede bugünkü değerlerine tekrar satabilirsiniz.

Şöyle düşünün lütfen elinizde Beklentisi yüksek ve geleceğe yönelik en ciddi coinlerden biri olan Golem olsun. Siz GNT nizi Polodan çektiniz ve çektiğiniz gün Polo coinlerle kaçtı. Elinizdeki GNT nin değeri ne olacak?
Tüm borsalarda tüm coinler deli gibi satılıyor herkes bitcoine bile değil dolara kaçıyor olacak. Tüm coinler çöp olacak. Buda yetmeyecek Polo elindeki coinleri dolara çevirmek isteyecek ve toz değerine satacak (çok iyimsersek belki satmaz ve geleceğe yatırım amaçlı tutar!!!). Peki bu sırada siz elinizdeki golemleri kime satacaksınız? Alıcı bu coini sizden kaçtan alacak? Dolayısıyla Polo dükkana kilit asarsa hepimiz coinler nerede olursa olsun biteriz.

Bu durum dünyaya dev bir meteor çarparken ama benim evim var bana bir şey olmaz demek gibi bir şey.
full member
Activity: 420
Merit: 108
July 07, 2017, 04:10:05 PM
Bu piyasada sizinde bildiğiniz gibi kimseye güven olmuyor.Poloniexteki parayı başka borsaya aktarsakta oranında hacklenmeyeceğinin bir güvencesi yok.Bir yerde işlem yapmalıyız sonuçta.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 07, 2017, 04:07:07 PM

bu yorum 2 ay öncede yapılmıştı merak etmeyin 100 tl nize bir şey olmaz 40bin$ tutan arkadaşım var.
Pages:
Jump to: