Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 43. (Read 466906 times)

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 30, 2017, 12:24:23 PM
polodan einsteinium ve vericoin gönderin bittrex kafayı yedi  Cheesy Cheesy emc2 bittrexte kapalı iki katına satıyorlar Grin ben yazana kadar normale dönmüş. 18k'yi geçti emc2 anlık

Sahtekar pump grubu var bu sefer işin bokunu çıkardılar mevzu bundan ibaret. Emc2 kapalı adamlar pump başlatınca ne hikmetse açıldı milleti düdüklediler.

Her ikisi de bittrexte hala karlı ama tabii gönderene kadar ne olur bilemem.ytd
hero member
Activity: 602
Merit: 500
June 30, 2017, 12:19:00 PM
polodan einsteinium ve vericoin gönderin bittrex kafayı yedi  Cheesy Cheesy emc2 bittrexte kapalı iki katına satıyorlar Grin ben yazana kadar normale dönmüş. 18k'yi geçti emc2 anlık

Sahtekar pump grubu var bu sefer işin bokunu çıkardılar mevzu bundan ibaret. Emc2 kapalı adamlar pump başlatınca ne hikmetse açıldı milleti düdüklediler.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 30, 2017, 12:03:33 PM
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
June 30, 2017, 08:58:06 AM
Sanirim piyasada buyuk bir guvensizlik olustu hemen hemen herkes tedirgin.Btc demi kalsak altlarami gecsek.kestiremedik.Diplerden cok etc almistim erken sattim cogunu hala elimde var gecenlerde 82 den aldim ustune dumplar geldi tekrar o seviyeleri bu gidisle goremeyecegiz

piyasada güvensizlik oluştuğu falan yok. işlem hacimlerindeki değişimler insanmların parayı sadece kriptoda tutmadığını sık sık fiat ve kripto arasında gidip geldiğinin göstergesi.
defalarca düşüş ve toplama hareketi gördük. aynı şekilde yükseliş ve denge hareketleri de görüldü.
en dipten alıp en yüksekten satmayı becerebilmek loto talihlisi olmak gibi bir şey. yatırım analiziniz ve beklentileriniz ne zaman girip ne zaman çıkacağınızı belirliyor.
aldığınız risk=zaman/süre oranı doğrultusunda kar veya zarar edersiniz. sadece etc ile işlem yapmıyorsunuzdur umarım. farklı coinlerden bir sepet oluştutup işlem yaparsanız portfoyünüzdeki hareketlilik artar, buna göre kar satışları yapma fırsatınız artar diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
June 30, 2017, 08:38:44 AM
şu polodan cekım yaptım gelmedı dıyenlere soyluyorum. hesab onaylarınızı yapın. boş hesabtn cekım yapmaya mı calısıyorsunuz anlamıyorum . boş onaysız hesabtan cekım gonderım yapıyorsanız bır zahmet gec gelıp gıderse paralar cıkıp gelmeyın buraya. ben btc gonderıyorum poloya yarım saatte gelıyor en fazla. btc cekıyorum oda hemen gelıyor.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
June 30, 2017, 07:49:40 AM
Sanirim piyasada buyuk bir guvensizlik olustu hemen hemen herkes tedirgin.Btc demi kalsak altlarami gecsek.kestiremedik.Diplerden cok etc almistim erken sattim cogunu hala elimde var gecenlerde 82 den aldim ustune dumplar geldi tekrar o seviyeleri bu gidisle goremeyecegiz

Aslında ETC, ETH, BTC vb. büyük coinlere girdiğiniz zaman, bir daha o seviyeleri görmez diyerek zarar satışı yapmanıza gerek yok. Bu coinlerin belirli işlem hacimleri ve büyümeleri devam ettiği için böyle durumlarda zararı kafaya takmayıp beklemeniz lazım. Bu bir yatırım tavsiyesi değil, forumdaş tavsiyesi diyelim. Diğer ya da güvensiz altcoinler için aynı şeyleri söyleyemeceğim keza, 500 satoshi olan bir coin bir anda 100 satoshi olabilir.
full member
Activity: 266
Merit: 242
June 30, 2017, 05:49:48 AM
full member
Activity: 350
Merit: 110
June 30, 2017, 04:03:45 AM
Ayı piyasasına mı giriyoruz,n'oluyor?
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 29, 2017, 04:27:38 PM
Polodan bende sorun yaşamadım ama yazınlanlar yüzünden bitterex geçtim btcleri aktarma yaklaşık 10dk sürdü.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 29, 2017, 04:07:20 PM
valla polodan daha 3 gün önce çekim işlemi yaptım. sadece ve sadece 15-20 dakika sürdü diğer cüzdana geçmesi. BitcoinVSfiat arkadaşın böyle panikletmesine şaştım.
polodan btc ve ltc çektim üstüste. başka sıkıntılar geçirenleri duyup ilk önce korktum. hatta sırf korkudan çektim desem yalan değil. ama sorun yaşamadığımı yazmak boynuma borç.
Anında çekim işlemlerini al-sat yapabiliyorum.Hacim olarak en hareketli polo.Bir anda kara geçip satabiliyorsunuz.Diğer borsalar çok karışık ve hacim olarak düşük.Polo'yu kullanmak basit ve sade gözü yormuyor.O yüzden Polo her zaman ilk tercihim.
member
Activity: 117
Merit: 10
June 29, 2017, 04:01:38 PM
Bittrex varken Poloniex'den alım yapılmaz, bir kere düşüş sırasında hesabıma sokmadı ve şifre sıfırlama isteğim iki saat sonra geldi.
newbie
Activity: 15
Merit: 0
June 29, 2017, 04:00:10 PM
valla polodan daha 3 gün önce çekim işlemi yaptım. sadece ve sadece 15-20 dakika sürdü diğer cüzdana geçmesi. BitcoinVSfiat arkadaşın böyle panikletmesine şaştım.
polodan btc ve ltc çektim üstüste. başka sıkıntılar geçirenleri duyup ilk önce korktum. hatta sırf korkudan çektim desem yalan değil. ama sorun yaşamadığımı yazmak boynuma borç.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
June 29, 2017, 01:46:40 PM
BTC 2400'e düşüyor altcoinler anında düşüyor...BTC 2500 doları geçti hala tık yok altcoinlerde.Alım yapılmadığı için artış olmuyor.Talep edilecek ki fiyat yükselsin.2600'ü aşarsa kıpırdamaya başlar altcoinler.BTC'nin hala ne yapacağı kestirilemiyor.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
June 29, 2017, 01:20:40 PM
Genel kısımda birçok kişi ticketlara cevap alamadığından yakınmış, sizce polo bir scam'a dönüşebilir mi?

Ben Polo kullanmayı bıraktım artık 1 gram güvenim kalmadı. Patlaması yakındır.
Geçmişte ne büyük borsalar gördük hepsi para basıyor kaçmaz derken patladı.

polodaki btc adresleri bizim adresimiz değilmi site kapansa bile btcler bizde kalmıyormu

Öyle saçma şey olur mu arkadaşım. Gerçekten mi soruyorsun, post olsun diye mi yazıyorsun anlayamadım açıkçası.

Her ihtimale karşı yazayım yine de Smiley

Sen orda ki adreslerin private keyine sahip misin?
O adresler exchange'de senin için oluşturulmuş hesabına tanımlı adresler sadece. Site kapanırsa üzerine bir bardak su içersin ancak.
Kendi adresi olsa millet niye yırtınsın burada, polo coinlerimin gönderimini onaylamıyor diye.

full member
Activity: 742
Merit: 112
June 29, 2017, 01:17:19 PM
poloniex ethereum para çekimlerini halen başlatmadı mı
ethereum ağ sorunu vardı sanırım halen devam ediyor mu?

farklı coinlerden cüzdana para çeken var mı?

poloniex notices mesajı
"Due to ongoing network instability, we've disabled Ethereum deposits/withdrawals. We'll enable once we know the network is functioning properly."
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 29, 2017, 01:04:30 PM
Genel kısımda birçok kişi ticketlara cevap alamadığından yakınmış, sizce polo bir scam'a dönüşebilir mi?

polodaki btc adresleri bizim adresimiz değilmi site kapansa bile btcler bizde kalmıyormu
newbie
Activity: 31
June 29, 2017, 11:40:10 AM

[/quote]
digibyte,ripple'yi,str'yi çöp coinlerle karıştıran bir kafa nasıl bir kafadır.Her coin gibi bunlarında inişleri çıkışları olabilir ama marketcap'a baktığımızda en güvenilir ve en fazla yatırım yapılan coinler arasında.Arasıra aşırı fiyatları yükselse de zamanında çıkıp güzel karlar elde edilebiliyor.Coin borsasında ne olmasını bekliyorsun.Riske girmek istemiyorsan altın alıp koyarsın bir kenara hiç kaybetmezsin.
[/quote]

Son bir haberde Akbank Avrupa temsilciliğinin ripple ile transfer işlemleri konusunda öndeneme anlaşması yaptığını okumuştum , yarı merkezli olması demek ki ciddi bankaların ilgisini çekiyor, ileri de etkisi ne olur bilemem tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir , eski bir bankacı olarak ciddi bir haber gibi geldi.

Altın güvenli liman , ama çıkışları dönemseldir, nadiren siyasi/savaş etkenleri ile aşırı talep alır , genede sepette var.

Bu arada ben de bittrex de işlemleri taşıdım yeni yatırımcı olarak , ciddi yorum yapan bilgi veren arkadaşlara teşekkürler şahsen ,

syg
newbie
Activity: 4
June 29, 2017, 11:26:06 AM

peki hangi borsa güvenli sizce ?
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
June 29, 2017, 11:04:23 AM

hero member
Activity: 868
Merit: 502
June 29, 2017, 10:56:46 AM
arkadasın 10 gun once cektıgı 60 ltc yı dun gece gonderdıler.sanırsam asırı yavas  calısma söz konusu...
Pages:
Jump to: