Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 42. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 01, 2017, 06:42:19 PM
Poloniex'i açık bulduğunuz anda çekilebilir coinleri çekin ve hesabınızı boşalttığınızda bir daha siteye giriş bile yapmayın. Yakında arazi olacağına dair çok büyük sinyaller veriyor. Bu kadar uyarı varken göz göre göre paranızı kaybetmeyin.

Ustam polo arazi olursa bu piyasa donları 5 sene toplayamaz. günlük sadece 500m dolarlık bir hacim oluşturmuş borsadan bahsediyoruz. aylık hacim zaten milyar dolarları aşmış...bilemiyorum bana pek mantıklı gelmiyor, hani kralın tacını bilerek fırlatıp krallığımı bırakıyorum demesi gibi bir şey olur Smiley
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
July 01, 2017, 06:05:08 PM
polodaki az miktar altları sattım tlye cevireceğim. ayılar oynamaya başladılar

bir kısım btc cryptomerianda duruyor. belki onları da bozarım bilemedim

ether walletta az miktarda ether var. onları torunlara saklıyorum. bozmam Smiley
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 01, 2017, 05:38:40 PM
yine ne oldu acaba her yer kanıyor. bu bıtcoın herkesı sasırtmayı sevıyor. dusecek derken artar artacak derken duser. alt coınler koyun gıbı bıtcoını takıp eder. onceden bıtcoın duserken altlar artardı sımdı ya hepsı artıyor ya hepsı düşüyor.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
July 01, 2017, 10:08:21 AM
ben anlamıyorum kapatcak ınsanlar bı gece ansızın cekıp gıder.neden bızlerle yavasta olsa ugrassınlar onu anlamıyorum.milletı bosa korkutmayın.korkanlarda ıclerı rahat etsın dıye kendılerıne lazım olan coınlerın ı ceksın de rahatlasınlar
member
Activity: 70
Merit: 10
July 01, 2017, 06:54:56 AM
Dump geleceğini sanmıyorum. Açıldığından beri dün kaldığı yerden devam ediyor. Hatta enteresan bir şekilde volalite de çok değişkenlik yok. Tüm coinlerde %1 üstü, %1 altı dağlanma var. Bu da olağan..
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 01, 2017, 06:54:10 AM
Poloniex'i açık bulduğunuz anda çekilebilir coinleri çekin ve hesabınızı boşalttığınızda bir daha siteye giriş bile yapmayın. Yakında arazi olacağına dair çok büyük sinyaller veriyor. Bu kadar uyarı varken göz göre göre paranızı kaybetmeyin.

Huh Huh sinyaller neler hocam?

Az önce açıldıktan sonra tüm paramı saniye tereddüt etmeden çektim.

- Gönderilen coinlerin onaylanması bazı durumlarda çok uzun zaman alabiliyor,
- 2fa hemen hemen tüm kullanımlarda ilkinde hata veriyor, sonraki denemelerde giriş yapabiliyor,
- Site kapalı erişim yok, twitter hesabından bile açıklama gereği duymuyorlar,
- 2fa korumalı hesaplardan, coin (ç)alındığı iddia ediliyor,
- Reddit ve Bitcointalk ana kısımda, parasının hacklendiği söyleyen çok fazla kişi var,
- Para transferi için gönderilen onay mailleri çalışmıyor, şu an için çalışmasa bile transfer yapılabiliyor,
- Bitcoindeki işlem hacmi borsa bazlı olarak yılın en düşük seviyesine geriledi,
- Açılan taleplere geri dönüş süreleri çok çok yavaş,
- Scam olabilme ihtimaline karşı çok fazla konu açılmaya başlandı.

Bunlar daha birçok madde ile çeşitlendirilebilir. Bunların bazıları iddia olduğu için genel bir çekinme durumu da söz konusu olabilir. Ancak yine de, ufak bir risk varsa bile o riski almaya değer mi onun kararını vermek lazım.
Ben bıraktım polo kullanmayı. Kaçıp gitmeseler bile bir sorunla karşılaştığında mail atıyorsun adamlar günlerce cevap yazmıyorlar, seni tınlamıyor. Böyle iş mi olur yaa. Bu şartlar altında onlarla çalışmak çok riskli görünüyor. Bu riski alıp almamak da artık size kalmış olay.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
July 01, 2017, 06:36:58 AM

Az önce açıldıktan sonra tüm paramı saniye tereddüt etmeden çektim.

- Gönderilen coinlerin onaylanması bazı durumlarda çok uzun zaman alabiliyor,
- 2fa hemen hemen tüm kullanımlarda ilkinde hata veriyor, sonraki denemelerde giriş yapabiliyor,
- Site kapalı erişim yok, twitter hesabından bile açıklama gereği duymuyorlar,
- 2fa korumalı hesaplardan, coin (ç)alındığı iddia ediliyor,
- Reddit ve Bitcointalk ana kısımda, parasının hacklendiği söyleyen çok fazla kişi var,
- Para transferi için gönderilen onay mailleri çalışmıyor, şu an için çalışmasa bile transfer yapılabiliyor,
- Bitcoindeki işlem hacmi borsa bazlı olarak yılın en düşük seviyesine geriledi,
- Açılan taleplere geri dönüş süreleri çok çok yavaş,
- Scam olabilme ihtimaline karşı çok fazla konu açılmaya başlandı.

Bunlar daha birçok madde ile çeşitlendirilebilir. Bunların bazıları iddia olduğu için genel bir çekinme durumu da söz konusu olabilir. Ancak yine de, ufak bir risk varsa bile o riski almaya değer mi onun kararını vermek lazım.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 01, 2017, 06:29:17 AM
Daha önce de benzer seyler olmuş, şimdi de olabilir bir şey diyemem. Ancak milyon dolarlar kazanan bir sistemi çökertmek mantıklı mı acaba bilemedim. Tabi ki bizim bilemediğimiz farklı  şeyler de olabilir. Ancak insanları panik havasına sokmamak lazım.  Bu gibi durumlar la kaşılaşmamak için işte en güzeli merkezsiz borsalardır. Waves gibi. Mevcut durumumu bir düzelse ve bu merkezsiz projeler kendilerini gerçekleştirmeyi başara bilirlerse daha güzel günler bizi bekliyor olacak diye düşünüyorum. YTD.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
July 01, 2017, 06:03:05 AM

hero member
Activity: 2156
Merit: 685
July 01, 2017, 05:27:59 AM
full member
Activity: 142
Merit: 100
July 01, 2017, 05:12:18 AM
Şu an giriliyor. Polo şu sıralar zaten mimli korkutmaya başladı.

Yalnız arkadaşlar bu yeni mi oldu. EMC2 frozen olmuş

full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
July 01, 2017, 04:52:36 AM
Siteye erişiliyor ancak çok yavaş. Eğer ddos yemiyorsa yine acayip bi dump dalgası geliyor olabilir. Böyle kitlendiğinde planlı dumplar oluyor genelde. Umarım yakın zamanda Polo'nun tahtını bittrex alır. İyice bokunu çıkarmaya başladılar merkezli borsa olmanın. Zaten iş yapan yeni tokenlerin hepsi de Bittrex'de.
full member
Activity: 367
July 01, 2017, 04:41:52 AM
sakin.
gelir birazdan.cok oldu onceden.
biraz dump yapılır o kadar.
Hadi inşallah bekliyoz umutla Smiley
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
July 01, 2017, 04:40:19 AM
sakin.
gelir birazdan.cok oldu onceden.
biraz dump yapılır o kadar.
full member
Activity: 367
July 01, 2017, 04:22:47 AM
Poloya girilmiyor.

Daha önce böyle bişey yaşandı mı? Yoksa söylenildiği gibi kaçtılar mı ? Uyarıları da dinlemedik gitti bütün para
full member
Activity: 154
July 01, 2017, 04:21:53 AM
Dün tüm paramı çekmiştim bugun site gitmiş iyi yırttık Cheesy
full member
Activity: 142
July 01, 2017, 04:14:31 AM
Poloya girilmiyor.

sr. member
Activity: 574
Merit: 250
July 01, 2017, 03:25:22 AM
ne güzeldi hangi coinden alırsak alalım kar ettiğimiz o günler

o güzelim günler artık çooook eskilerde kaldı
full member
Activity: 211
July 01, 2017, 02:33:28 AM
Viacoin pump gelebilir dün 75.000 satoshiden döndü şu an 60 800 satoshi
member
Activity: 112
Merit: 10
June 30, 2017, 01:14:41 PM
poloniex ethereum para çekimlerini halen başlatmadı mı
ethereum ağ sorunu vardı sanırım halen devam ediyor mu?

farklı coinlerden cüzdana para çeken var mı?

poloniex notices mesajı
"Due to ongoing network instability, we've disabled Ethereum deposits/withdrawals. We'll enable once we know the network is functioning properly."

stratis çektim. 1 dakika sürmedi cüzdana geldi.
Pages:
Jump to: