Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 39. (Read 466906 times)

member
Activity: 70
Merit: 10
July 05, 2017, 05:15:18 AM
Bugün biri elinden çok büyük miktarda SJCX çıkardı. Açıkcası kaçırdığıma çok üzüldüm. Ciddi pump vardı.
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
July 05, 2017, 03:01:57 AM
Bu aralar çok durgun piayasa ve poloniex aşırı yavaş tüm birikimi navcoin gibi walletta tutmana karşılık faiz veren coinler olarak saklamayı düşünüyorum. Navcoin gibi faiz veren başka bildiğiniz güvenilir bir coin varmı ?
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
July 05, 2017, 02:39:16 AM
naut ta bekledıgım hareket baslıyor sanırım. 11 den almıstım 17 su an. asıl pump oncesı yeterı kadar topladı balınalar. sanırım bır ıkı gune zıplamayı yapacak. 30k ustu muhatemel twıtter da da sureklı nautun pumplanacagı konusuluyor. exıt pump yakın.
Exit pump nedir. Pump dan ne farkı var.

exıt pump adı uzerınde çıkış pump tır. balınalar zamanında gırmıs ve cıkmak ıcın pump yaparlar. naut ölü bir coın cuzdanı dahı calısmıyor. polo buyuk ıhtımal lısteden cıkartacak. cıkarmadan once son bır kez pumplanır. kımın elınde patlarsa artık Cheesy fırsatı degerlendırenler kazanır. su an %70 kaardayım.
İşlem hacmi listeden çıkartılmayacak kadar yüksek değil mi.  Poloniex in listeden çıkartacağını nerede okudunuz.
Bu coini araştırdınız mı

naut garıp bır coın. en son yapılan acıklamaya gore proje askıya alındı. developerlardan bırı ölmüş. ama naut ceo su dolandırıcının bırı oldugu ıcın o haberede guvenılmez ölmemişte olabılır ama su an gozuken proje ölü yada alttan ucuza toplamak ıcın ölü taklidi yapıyor. evet hacmı yuksek cunku pump zamanında. pump trenıne bınıp zamanında cıkmak onemlı. uzun vadelı bır pump aylık gafıgıne bakarsan sureklı alımda bırılerı sureklı alıyor.

yınede ne olacagı bellı olmaz. ıcerden bılgısı olan bırılerı topluyorda olabılır. senaryolardan bırısı de baska bır projeye devredılecegı yonundeydı. o zaman ucar fıyatı. yıne scam olur ama fıyat ucar Cheesy
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
July 05, 2017, 02:36:52 AM
ama sonra yanlış anlaşılmış falan diye haber geldi. NE hikmetse haber yanlış ama yükselme trendi durmuyor. Yanlış haber çabuk yayılıyor ama düzeltmesi bayağı bir geriden geliyor. Yoksa başka bir şey ler var da biz mi bişiler kaçırıyoruz acaba. İyi bir yerden çıktım ama şimdi acaba hata mı ettim diye düşünüyorum Cheesy . Düşünce tekrar almayı düşünüyorum uzun vadeli düşünülebilecek bir coin. YTd.
full member
Activity: 308
Merit: 105
July 05, 2017, 02:30:25 AM
Yalan bir haberle ivme kazandı diyorlar,bu yalan haber nedir arkadaşlar
amazon'un ödeme yöntemi olarak LTC'yi koyacağı haberi.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
July 05, 2017, 02:26:01 AM
Yalan bir haberle ivme kazandı diyorlar,bu yalan haber nedir arkadaşlar
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
July 04, 2017, 10:32:34 PM
Bence litecoin için her şey çok riskli şu anki piyasa son kozlarını oynuyor ben olsam yatırım yapmaz ve düşmesini beklerdim.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
July 04, 2017, 09:13:18 PM
Litecoin hala yükseliyor. İyi gaza geldi millet. Şu an Poloda 24 saatli hacimi en yüksek olna coin Litecoin. İyi yüklendiler. Bu aşamadan sonra her an bir düzeltme gelebilir diye düşünüyorum. LTC'ye giriş yapmak, şuan için riskli. Tabi normal olarak, Ltc yükseliyor diye alıma yapacak bir sürü kişi olacak. Balinalar ne zaman milletin kafasına çökerler bilinmez. Uzun vadede de LTC'nin yükseleceğine inanan çok kişi mevcut. Programcısına çok güveniyorlar. Bekleyip göreceğiz.

Paranın bir yerde durması lazım. Para uzun süredir Ethereumda duruyordu şimdi başka coine geçti ki bu coin Litecoin oldu. Bana göre yükselmeye devam edebilir ama ben bu fiyatlardan alır mıyım almam. Daha önce aldıklarımı elimde tutuyorum portföye yeni coin eklemiyorum.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
July 04, 2017, 09:10:55 PM
Litecoin hala yükseliyor. İyi gaza geldi millet. Şu an Poloda 24 saatli hacimi en yüksek olna coin Litecoin. İyi yüklendiler. Bu aşamadan sonra her an bir düzeltme gelebilir diye düşünüyorum. LTC'ye giriş yapmak, şuan için riskli. Tabi normal olarak, Ltc yükseliyor diye alıma yapacak bir sürü kişi olacak. Balinalar ne zaman milletin kafasına çökerler bilinmez. Uzun vadede de LTC'nin yükseleceğine inanan çok kişi mevcut. Programcısına çok güveniyorlar. Bekleyip göreceğiz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
July 04, 2017, 04:12:21 PM
litecoin daha gidermi beyler?

litecoini kuran arkadas kendini artik sadece litecoine vermis neden buzamana kadar bekledi mechul tabiki ama coin dunyasinda saygin biri oldugu asikar..
member
Activity: 112
Merit: 10
July 04, 2017, 04:10:58 PM

benim fikrim gideceği yönünde ama kısa ama uzun vade.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
July 04, 2017, 03:36:32 PM
sr. member
Activity: 409
July 04, 2017, 02:46:13 PM
naut ta bekledıgım hareket baslıyor sanırım. 11 den almıstım 17 su an. asıl pump oncesı yeterı kadar topladı balınalar. sanırım bır ıkı gune zıplamayı yapacak. 30k ustu muhatemel twıtter da da sureklı nautun pumplanacagı konusuluyor. exıt pump yakın.

exıt pump adı uzerınde çıkış pump tır. balınalar zamanında gırmıs ve cıkmak ıcın pump yaparlar. naut ölü bir coın cuzdanı dahı calısmıyor. polo buyuk ıhtımal lısteden cıkartacak. cıkarmadan once son bır kez pumplanır. kımın elınde patlarsa artık Cheesy fırsatı degerlendırenler kazanır. su an %70 kaardayım.
İşlem hacmi listeden çıkartılmayacak kadar yüksek değil mi.  Poloniex in listeden çıkartacağını nerede okudunuz.
Bu coini araştırdınız mı
hero member
July 04, 2017, 02:04:00 PM

sr. member
Activity: 409
July 04, 2017, 01:26:52 PM
full member
Activity: 336
Merit: 100
July 04, 2017, 12:26:39 PM
Arkadaşlar elimdeki coinleri satmaya çalışıyorum ama invalid amount diyor, geçerli miktar giriyorum yani elimde olan kadarını giriyorum ama neden satamıyorum acaba? Daha önceki satışlarda böyle bir problemle karşılaşmadım.

zaten satıştadır, satışlarından önce kaldır

Yok satışta değildi de problemi çözdüm üstteki sahip olduğum miktarı kopyalayıp alt tarafa yapıştırıyordum direkt üstüne tıklamak gerekiyormuş.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
July 04, 2017, 12:19:01 PM
Arkadaşlar elimdeki coinleri satmaya çalışıyorum ama invalid amount diyor, geçerli miktar giriyorum yani elimde olan kadarını giriyorum ama neden satamıyorum acaba? Daha önceki satışlarda böyle bir problemle karşılaşmadım.

zaten satıştadır, satışlarından önce kaldır
full member
Activity: 336
Merit: 100
July 04, 2017, 12:13:14 PM
sr. member
Activity: 574
July 04, 2017, 11:29:36 AM
btc ya dusecektı ya artacaktı. dusme yalan oldu sanırım. 2622 dolar su anda. 2750 cıvarları yenı taban olur mu dersınız. garıp garıp hareketler oluyor. altlar da takıp etse btc yı guzel olcak Cheesy etc mesela Cheesy

Ben de altcoinlerde hareketlilik bekliyorum btc ile doğru orantılı ama bir türlü beklenen hareketlilik gelmedi (genel olarak). ya da ben ETH'ye odaklanıyorum o nedenle olabilir. Normalde ETH de BTC ile birlikte artış göstermeli ama şu ana kadar tık yok. tam aksine düşüş var. Garip.

eth'ye değil ltcye odaklan Smiley

buralar dip eth için. litecoinden sonra sıra ethere gelecek
hero member
July 04, 2017, 10:27:33 AM
Pages:
Jump to: