Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 38. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 698
Merit: 506
July 07, 2017, 04:02:27 PM
Aklı olan poloniex kullanmaz. Bu gün yarın kaçacaklar ya da hacklenecekler zaten çok kötü hizmet veriyorlar ben bütün parayı çektim artık poloyla işim olmaz.
full member
Activity: 420
Merit: 108
July 07, 2017, 03:59:45 PM
VeriCoin pump yedi ve 15 bin seviyelerinden 22 bin seviyelerine çıktı.Şu an 17 bin seviyelerinde.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
July 07, 2017, 03:29:46 PM
dengeyi iyi kurarsanız al-sat la az da olsa maliyeti azaltabilirsiniz.yüzde 5 kar iyidir böyle bir ortamda.günde 4 defa yakalarsanız biraz olsa da maliyeti azaltırsınız.BTC hafif artışa geçince yüzde 5 yükselişe geçiyor kar bırakıyor düşünce beklemek lazım alım için.iki altcoin de hangisi artarsa satıyorum diğer düşeni alıyorum.o artınca öbürünü.Sermayenin yarısı ile bunu yapmaya çalışıyorum.Hem sabrı öğrenme acısından, hem tecrübe acısından iyi deneyim oluyor.Zararına satmazsan zarar etmezsin.Duracağına miktarı arttırmak daha mantıklı geliyor bana.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
July 07, 2017, 03:18:50 PM
Zaten şu ortamda kısa vadeyi düşünerek al sat yapmak çok riskli.Uzun vadeli posisyonları almak lazım forumda da çokca adı waves gibi etc gibi sağlam projelerde kalmak gerekir bana göre.Şuan bir dalga daha gelirse çoğu kişi iyice hayal kırıklığına uğrar gibi geliyor.

Hocam kesinlikle katılıyorum. Bu piyasa çok oynak ne olacağı belli olmuyor. Kesinlikle al-sat yerine al-unut stratejisi güvenli görülen limanda kalınmalı.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
July 07, 2017, 03:01:08 PM
Zaten şu ortamda kısa vadeyi düşünerek al sat yapmak çok riskli.Uzun vadeli posisyonları almak lazım forumda da çokca adı waves gibi etc gibi sağlam projelerde kalmak gerekir bana göre.Şuan bir dalga daha gelirse çoğu kişi iyice hayal kırıklığına uğrar gibi geliyor.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 07, 2017, 02:46:16 PM
Bugün bir miktar daha syscoin almak zorunda kaldım. Düştükçe ortalamayı düşürmek için ufak alımlar yapıyorum. Altcoinler gerçekten can çekişiyor, en sağlam duran Eth bile tepeden balyozu vurdular. Ben artık scam projelerin kafasını kaldıracağından şüpheliyim gerçek bir dump gelirse patlayacak projelerde duranlar bir daha kara geçemeyebilir. O yüzden sağlam kaliteli projelere yönelmekte fayda var. Ayı piyasası ne kadar sürecek göreceğiz belki 1 belki 2 sene bile gidebilir ama yeni bir boğa piyasasına girmeden pozisyonları almak gerekli.

Not: 2013 te başlayan ayı piyasası 2016 başına kadar sürmüştü. 2016 yılında başlayan boğa piyasası bence bitti.

Tavsiyelerim yatırım tavsiyesi olmayıp, günlük al-satçılar için değil kısa ve uzun vadeciler için yapılmaktadır.
newbie
Activity: 15
Merit: 0
July 07, 2017, 02:40:57 PM
Tecrübeli arkadaşlardan asagidaki bitcoin ölçeklenme konusu ile ilgili fikirlerini paylaşabilirmi.

http://coin-turk.com/bitcoin-olceklenme-dosyasi-segwit-nedir-1-agustosta-bizi-neler-bekliyor

sr. member
Activity: 574
July 07, 2017, 08:39:46 AM
O bu değil de dolardan güzel kar ediyoruz  Grin Grin

Hocam türk borsalarına yansımıyor ki  doların artışı

yavaş ta olsa yansıyor. dünden beri btcusd düşmesine rağmen paribuda 100tl artış var.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
July 07, 2017, 07:29:19 AM

Hocam türk borsalarına yansımıyor ki  doların artışı
newbie
Activity: 18
July 07, 2017, 05:44:46 AM
sr. member
Activity: 574
July 05, 2017, 04:52:03 PM
Clam ne olur şişirme coin mi 1 ayda nerelere gelebilir.
BTS
Clam
Doge
Dash
Ltc
Maıd
Str
Xmr
Xrp
Etc
Ftc
Bu coinlerden hangilerin geleceği parlak hangileri sönüp gidecek sizce.

hiçbiri.
detaylı bilgi için açtıgım ingilizce konuya bakabilirsiniz
https://bitcointalksearch.org/topic/do-altcoins-really-have-a-future-2000001
BKT
newbie
Activity: 23
July 05, 2017, 04:34:20 PM
BTS
Clam
Doge
Dash
Ltc
Maıd
Str
Xmr
Xrp
Etc
Ftc

Bu listedekilerden sadece Ltc, Etc, Xmr, Xrp, Dash ve Str
full member
Activity: 209
Merit: 100
July 05, 2017, 12:20:32 PM
ltc güzel bir hareket yapabilir.
full member
Activity: 154
July 05, 2017, 09:40:14 AM
Bu aralar çok durgun piayasa ve poloniex aşırı yavaş tüm birikimi navcoin gibi walletta tutmana karşılık faiz veren coinler olarak saklamayı düşünüyorum. Navcoin gibi faiz veren başka bildiğiniz güvenilir bir coin varmı ?

btc karşılığına faiz veren başka coin walletlar hangileri?

btc karşılığında değil benim dediğim olay navcoin alıyorsun kendi walletına atıyorsun yaklaşık otuz günde walletındaki coin miktarının yüzde 5 i kadar coin veriyor bende poloniexte başka bu tarz ödemeler yapan coinler varmı diye sormak istemiştim aslında

Sanırım navcoin wallet ine özel bir sistem bu 1 ayda %5 coin çok çok az gibi o kadar beklenmeye değmez gibi bunun yerine exc. borsalarına faiz vermek daha mantıklı bitfinex polo gibi
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
July 05, 2017, 09:32:55 AM
Bu aralar çok durgun piayasa ve poloniex aşırı yavaş tüm birikimi navcoin gibi walletta tutmana karşılık faiz veren coinler olarak saklamayı düşünüyorum. Navcoin gibi faiz veren başka bildiğiniz güvenilir bir coin varmı ?

btc karşılığında değil benim dediğim olay navcoin alıyorsun kendi walletına atıyorsun yaklaşık otuz günde walletındaki coin miktarının yüzde 5 i kadar coin veriyor bende poloniexte başka bu tarz ödemeler yapan coinler varmı diye sormak istemiştim aslında
newbie
Activity: 30
July 05, 2017, 08:17:02 AM
BTS
Clam
Doge
Dash
Ltc
Maıd
Str
Xmr
Xrp
Etc
Ftc
clam hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim bende biraz araştırma yaptım ama fazla bir şey bulamadım nedense
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
July 05, 2017, 07:58:09 AM
BTS
Clam
Doge
Dash
Ltc
Maıd
Str
Xmr
Xrp
Etc
Ftc

ltc,etc,xrp,xmr,dash bunların sönüp gideceğini düşünmüyorum.
full member
Activity: 154
July 05, 2017, 07:26:37 AM
BTS
Clam
Doge
Dash
Ltc
Maıd
Str
Xmr
Xrp
Etc
Ftc
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
July 05, 2017, 07:21:00 AM

Walletlar değil kaldıraç özelliği olan borsalarda bitcoinlerinizi borca ve dolayısıyla faize verebiliyorsunuz. Bu yüzden kaldıraçlı olan borsaları arayın.
newbie
Activity: 57
July 05, 2017, 06:15:22 AM

Pages:
Jump to: