Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 63. (Read 466906 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 265
June 13, 2017, 07:30:39 PM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017 3.çeyrekte çok övdükleri merkezsiz marketi tanıtacaklar. E-Bay tarzı bir şey olacak diyorlar. Tüm global pazar buradan dönebilir diyorlar. Çok ama çok ciddi fikirler dönüyor bu coin etrafında. Eğer tuttururlarsa bir devrimde buradan izleyebiliriz.  Ayrıca 3 Temmuzda 19800.com adlı çin borsasına giriyor. Uzun vade coini. Bitshares tarzı bir yükseliş şaşırtmaz. Yeter ki Bitshares gibi tabana insin.

Tekrar belirteyim kesinlikle uzun vade coini olduğunu düşünüyorum 1-2 dolar seviyesine rahat çıkar uzun vadede.

ben onların yalancısıyım: https://bitcointalksearch.org/topic/syscoin-blockchain-scalability-trustless-interoperability-for-erc20-projects-1466445

3 temmuzda çin borsasına gireceği kesin mi ? ona göre 0.3 btc atacağım ?
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 13, 2017, 07:27:19 PM
İçerden bilgi Syscoin'e dikkat arkadaşlar kesinlikle çok sağlam geliyorlar bu sefer . Daha önceden Microsoft desteği vardı zaten bu coine. 2017 3.çeyrekte çok övdükleri merkezsiz marketi tanıtacaklar. E-Bay tarzı bir şey olacak diyorlar. Tüm global pazar buradan dönebilir diyorlar. Çok ama çok ciddi fikirler dönüyor bu coin etrafında. Eğer tuttururlarsa bir devrimde buradan izleyebiliriz.  Ayrıca 3 Temmuzda 19800.com adlı çin borsasına giriyor. Uzun vade coini. Bitshares tarzı bir yükseliş şaşırtmaz. Yeter ki Bitshares gibi tabana insin.

Tekrar belirteyim kesinlikle uzun vade coini olduğunu düşünüyorum 1-2 dolar seviyesine rahat çıkar uzun vadede.

ben onların yalancısıyım: https://bitcointalksearch.org/topic/syscoin-blockchain-scalability-trustless-interoperability-for-erc20-projects-1466445

Proje sağlam.
Bir coin Çin borsasına girecek haberi aldığımda  beni bir heyecan alıyor.Bts haberini aldığımda hiç btc yoktu alamadım x3 yaptı.Bunu kaçırmamak lazım.
Ayrıca grafik güzel görünüyor.1 ayda yaklaşık x2 yapmış ve sağlam adımlarla ilerlemiş gibi duruyor.Yani büyük bir dump olsa %50 zararım olur ki x3 için bunu göze alabilirim.

Paylaşım için teşekkürler hocam böyle araştırmalı yazılar görünce mutlu oluyorum.

Son olarak coin sayısı ideal yalnız dolaşımdaki sayı.Tamamı hakkında bilginiz var mı?

toplamda 888.000.000 milyon Syscoin üretilecek. Şuan 500 milyon civarı bir üretim olmuş durumda. Syscoin 4 borsada işlem görüyor. Temmuzda bu sayısı 5'e çıkacak. Ekibi inceledim gerçekten işi sıkı tutan çalışkan bir ekip 6 kişiler harıl harıl çalışıyorlar, yol haritasına gayet sadıklar. Proje hakkında her gün güncel bilgileri paylaşıyorlar. Projenin en beklenen kısmı şu market olayı, ben uzun vadede kaybınızdan çok büyük karlar edeceğinizi düşünüyorum. 1-2 dolar süpriz değil bu coin için. Aynı şekilde ben de kar edeceğim tabi...İşin sırrı uzun vade hocam yatırım yapacaksanız aman deyim ufak karlara harcamayın derim tabi yine karar sizin. Syscoin sitesinden güncel yol haritasına bakabilirsiniz x3 x4 görülmeden satmak olmaz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 13, 2017, 07:20:01 PM

Proje sağlam.
Bir coin Çin borsasına girecek haberi aldığımda  beni bir heyecan alıyor.Bts haberini aldığımda hiç btc yoktu alamadım x3 yaptı.Bunu kaçırmamak lazım.
Ayrıca grafik güzel görünüyor.1 ayda yaklaşık x2 yapmış ve sağlam adımlarla ilerlemiş gibi duruyor.Yani büyük bir dump olsa %50 zararım olur ki x3 için bunu göze alabilirim.

Paylaşım için teşekkürler hocam böyle araştırmalı yazılar görünce mutlu oluyorum.

Son olarak coin sayısı ideal yalnız dolaşımdaki sayı.Tamamı hakkında bilginiz var mı?
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 13, 2017, 07:12:18 PM
Arkadaşlar varmı anlık pumpları takip edip istişare edebileceğimiz bir grup? anlık analiz ve sohbet etsek aslında hızlı iletişim çok kişiye ciddi kazandırabilir. 7/24 izliyorum borsayı sürekli analiz halinde olan kişilerle birlikte birşeyler yapsak çok iyi olabilir.

next'te dump pump, bat'ta pump dump bekliyorum bakalım olacak mı?
full member
Activity: 367
Merit: 100
June 13, 2017, 06:55:19 PM
PotCoin Rally'e başladı 4650den 2000tane aldım. 1 Haftadır çeşitli altcoinlerle alışıyordum piyasaya. Güzel bir rally olacak gibi.

İnşallah satmamışsındır düşüyor diye Smiley bu pump olayı kaç gün sürüyor çözemedim hala

her sabah 10da borsanınbaşına oturduğumda yarılarda bi pump yakalıyorum gece 3-4 aralığında başlıyor sanırım dün denk geldim.
6100'de sattım. Alışmaya çalıştığım için büyük riskleri almak istemiyorum.

Bu konuda ayrıntılı derinlemesine bi araştırma yapmak istiyorum herkesin fikirlerini almaya çalışacağım fiyatlardaki hareketleri kaydediyorum şimdilik onların da analizini yapacağım bir şekilde pump dump avcısı olmak lazım en iyi getiri bunlarda Kar etmen sevindirici bu arada
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 13, 2017, 06:31:54 PM

newbie
Activity: 18
Merit: 0
June 13, 2017, 05:59:18 PM
Şuan için  uykuda görünen ama yavas yavas gelen sessız sessız yukarı dogru cıkacak olan LTC var 10 ıle en fazla 15 gun arası %15 ile 40 arası kar getırecegını dusunuyorum.. Yazdıklarımı ısteyen not alsın ve takıp etsın zamanı geldıgınde bana bunları hatırlatabılır  Roll Eyes Grin Grin
newbie
Activity: 28
June 13, 2017, 05:38:35 PM
ETC'de zaten psikolojik bir baskı da var yani çıkış trendine girerse, birçok kişi ETH gibi olacağını düşünüp alıma geçecektir. Kişisel fikrime göre eğer acele etmeyip beklerseniz, gelecekte iyi kar bırakacaktır.
newbie
Activity: 13
June 13, 2017, 05:38:08 PM
ETC nin yukselmesini bekliyenler sistemsel olarak 24 ile en fazla  48 saat arası yukarı cıkması beklenıyor. Ama ne kadar hızlı cıkar bılemıyorum. Bu isten bakalım ne kadar anlıyorum. İzleyelim görelim  Roll Eyes

Grafik analiz midir tahmininiz?

Evvet
Yeni rekor?

Bu konuda bir fikrim yok Aylık bazda yukselıse gececek ama ne kadar yukselecek tam olarak bırsey dıyemem.. Kısa vadede her turlu kar edılır ama aylık bazda da ne kadar kar getırır bılemıyecem.
Eth adını taşıyan bi para ... eth bu kadar altında kalmasına hayret ediyorum.. eth 50 den 100 yaptı ve 150-200 dedi ..etc 8-10 20 22 dedi geldi 15 lere oturdu..  400 dedi eth ... etc de tik yok((
full member
Activity: 196
June 13, 2017, 05:08:33 PM
ETC nin yukselmesini bekliyenler sistemsel olarak 24 ile en fazla  48 saat arası yukarı cıkması beklenıyor. Ama ne kadar hızlı cıkar bılemıyorum. Bu isten bakalım ne kadar anlıyorum. İzleyelim görelim  Roll Eyes

Grafik analiz midir tahmininiz?

0.0073 altina duserse yukselis trendi bozuluyor bilginize. YTD
newbie
June 13, 2017, 04:56:11 PM

ETC bir miktar almıştım ama dayanamayıp satmıştım sıkıntıdan 1 ay önce çünkü yükselmeyip düşüyordu ve ilk pump'da daha en erken evrede satmışım ne yazık ki.

Benım soyledıgım sadece gozlemlemek uzerıne yatırım tavsıyesı degıldır. Ben kendımce yapar veya yaparım o ayrı konu. Demek ıstedıgım soyledıklerım sıstemsel olarak bunu gosterıyor yukarıya dogru bır artık içerisine girecek. Bu yazımı okuyanlar varsa takıp etsınler..
newbie
Activity: 56
June 13, 2017, 04:53:11 PM
arkadaşlar okcash treni kalkıyor en azından %20 kaar bırakacagını dusunuyorum sabaha kadar 4525ten aldım hadi hayırlısı
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
June 13, 2017, 04:50:34 PM

ETC bir miktar almıştım ama dayanamayıp satmıştım sıkıntıdan 1 ay önce çünkü yükselmeyip düşüyordu ve ilk pump'da daha en erken evrede satmışım ne yazık ki.
newbie
June 13, 2017, 04:44:46 PM
full member
Activity: 211
June 13, 2017, 03:30:29 PM
Yabancı forumlarda çok konuşuluyor Synereo AMP nin Qrator ürünü çıkmaya yakın bir pump gelebilir. YTD
full member
Activity: 154
June 13, 2017, 12:44:22 PM
Btc toparladı tekrardan

Maşallah, Allah daha çok versin Smiley

Tebrikler.Böyle çantaları görünce inancım kuvvetleniyor.Maşallah.

Bu bir şey değil bakın trde btc ile zengin olan cok kişi var ama kendilerini göstermezler gördüğüm adamlar günde 7 bin $ para kazanıyorlar polodan hemde hiç bir şey yapmadan. hesaplayın 30 bin felan yapar günde piyasa ortada güzel taktik güzel para
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 13, 2017, 12:33:53 PM
Btc toparladı tekrardan

Tebrikler.Böyle çantaları görünce inancım kuvvetleniyor.Maşallah.
newbie
Activity: 13
June 13, 2017, 12:25:03 PM
Etc iyi sıkışıyor  Grin sıkışa sıkışa bi hal oldu
WALLAH ÖMRÜMÜ YEDİ....  1 aydır bekleye bekleye kök saldım... işin kötüsü işi bilmiyorum...
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
June 13, 2017, 12:15:07 PM
Etc iyi sıkışıyor  Grin sıkışa sıkışa bi hal oldu
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
June 13, 2017, 12:08:53 PM
Btc toparladı tekrardan

Pages: