Pages:
Author

Topic: Poloniex- PUMP/DUMP Takip/Analiz - page 66. (Read 466906 times)

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
June 12, 2017, 01:46:13 PM
İşte tam şu anda altcoinler çok tehlikeli bence.
full member
Activity: 154
Merit: 100
June 12, 2017, 01:45:02 PM
Btc fena çakıldı o kadar milyar $ hacim bir anda iniverdi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
June 12, 2017, 01:39:16 PM
Bu nasil bir dusus bilen beri gelsin. Iste bu volatilite insanlari kripto paradan uzak tutuyor.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
June 12, 2017, 01:27:02 PM
ETC'nin böyle düşüyor olması benim 2.500$ lık etc almamdır başka açıklaması yok.Ben almasam düşmezdi  Cry
newbie
Activity: 13
June 12, 2017, 01:08:19 PM
Para bir anda erimeye basladı ne oluyor dedim bir baktım btc dipte 500$ birden düşmüş hayırdır ? Etc işimi
etc de eriyor hocam 22.9 dan geldi.. etc işi ne .. anlamadım
full member
June 12, 2017, 01:02:29 PM
Para bir anda erimeye basladı ne oluyor dedim bir baktım btc dipte 500$ birden düşmüş hayırdır ? Etc işimi
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
June 12, 2017, 01:00:08 PM
Stellar ve Sia için bekleyin arkadaşlar bir kaç güne yükselecektir.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
June 12, 2017, 12:22:28 PM
Arkadaş itiraf ediyorum ethereum'a gıcık oluyorum. Ne güzel sabah ortam yeşilleniyordu, hemen her coin artıda. TAK patır patır dökülmeye başladı. Noluyur lan diyene kadar neymiş efendim ethereum %20-25 artıya geçmiş. Bana ne lan.... Bu piyasada da böyle absürt kıllıklar olmasına anlam veremiyorum. Bizim borsadaki gibi ooooOoo herşey güzel pat Çemişgezekten bir haber teknoloji firması düşüşte.
Demek istediğim böyle "ben geldim çekilin lan ıvır zıvır coinler" havası hiç hoş değil. Bir yerde de patlar gibime geliyor.
full member
Activity: 236
Merit: 101
June 12, 2017, 12:15:51 PM
nxt pump&dump yedi sanırım
full member
June 12, 2017, 12:04:03 PM
Margin trading deki 11 coin hakkında ne düşünüyorsunuz bana hepsi sağlam gibi geldi arada 1-2 fire olabilir.
newbie
Activity: 56
June 12, 2017, 12:03:31 PM
Arkadaşlar siacoin (sc) ve stealler (str) hakkında bir bilgi var mı  ? bunların durumu ne olur?
alınmalımı ? sc yi takip ediyorum genelde 630 a çıkıp 500 e indiriyorlar.şuan 490 larda bu fiyatlardan toplanmalı mı ?

Sc deki duvarlara bakılırsa balinalar yine bir işler çeviriyor.Bana hiç güven vermiyor şuan ki durumu.

YTD
Aynen satış duvarları çok yüksek ama yüzde 80 sc'deyim.Biraz sabırla beklenildiğinde patlayacağına inanıyorum.Haberler ve beklentileri yüksek bir coin sadece biraz zamana ihtiyacı var.

SC şu an çok sıkıntılı görünüyor kısa vadede. Resimde işaretledğim alanlara bakılırsa çok ciddi duvarlar var.

https://i.hizliresim.com/aGjOMO.png
hocam o sayfadaki sell order buy ordera hangi adresten bakıyorsun?
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 12, 2017, 10:21:11 AM
murphy kanunları yine işliyor benim için Smiley bytcoin, stellar, burst ve özellikle siacoin'e yatırdım tüm paramı ama günlerdir düşüşte satmıyorum da. bu altcoinlerin akıbeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

stealler ve sc ye bende yüklü yatırdım.işin ilginci yapılan yorumlar ,bekleyin 1k olacak ilerde 1$ olacak gibi.520 den aldım şuan 490 lara düştü bu da ister istemez üzüyor insanı.yükseldikten sonra çıkıp bir daha böyle geleceği belli olmayan coinlere girmeyeceğim.eth etc ve waves candır.
newbie
Activity: 19
June 12, 2017, 09:56:49 AM
murphy kanunları yine işliyor benim için Smiley bytcoin, stellar, burst ve özellikle siacoin'e yatırdım tüm paramı ama günlerdir düşüşte satmıyorum da. bu altcoinlerin akıbeti hakkında ne düşünüyorsunuz?
member
Activity: 70
Merit: 10
June 12, 2017, 09:50:23 AM
BTC'ye güvenim hep tamdır. Hala da tam. Bitcoin bu piyasanın tek gerçek para birimidir. Lakin son günlerde okuduğum tüm kaynaklardan (genelde yabancı basın ) duyduğum işittiğim tek bir şey var Ethereum Bitcoin'in piyasa değerini geçecek. Cahilken konuştuğum şeylerin bugün üstünü çizmek durumundayım. Ethereum gerçekten piyasada 1. olabilir bu işin tabanına yayılabilir, sistemin petrolü olabilir. Bitcoin'de bu işin altını para birimi olacak. Altın her zaman altındır ve sürekli yükselecektir. Ama bir google internet ağı kaç altın ediyor bugün ? Yeni nesil bir internet yükseliyor o da Ethereum mu acaba diye sormaya başladım ?. %40 Btc %50 Eth %10Diğer sepet combosuyla yola devam.
Ethereum btcyi gecmeye cok yakin oldugu zaman ethereumu satma vakti gelmis demektir Wink

Bu fiyattan (ATH seviyesindeyken) ETH toplanır mı? İlginçtir nasıl bir koinse en geç 2 haftada ATH yapmaya başladı Cheesy
ethereum btcyi gectigi anda shortlayacagim
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
June 12, 2017, 09:47:16 AM
BTC'ye güvenim hep tamdır. Hala da tam. Bitcoin bu piyasanın tek gerçek para birimidir. Lakin son günlerde okuduğum tüm kaynaklardan (genelde yabancı basın ) duyduğum işittiğim tek bir şey var Ethereum Bitcoin'in piyasa değerini geçecek. Cahilken konuştuğum şeylerin bugün üstünü çizmek durumundayım. Ethereum gerçekten piyasada 1. olabilir bu işin tabanına yayılabilir, sistemin petrolü olabilir. Bitcoin'de bu işin altını para birimi olacak. Altın her zaman altındır ve sürekli yükselecektir. Ama bir google internet ağı kaç altın ediyor bugün ? Yeni nesil bir internet yükseliyor o da Ethereum mu acaba diye sormaya başladım ?. %40 Btc %50 Eth %10Diğer sepet combosuyla yola devam.
Ethereum btcyi gecmeye cok yakin oldugu zaman ethereumu satma vakti gelmis demektir Wink

Bu fiyattan (ATH seviyesindeyken) ETH toplanır mı? İlginçtir nasıl bir koinse en geç 2 haftada ATH yapmaya başladı Cheesy
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 12, 2017, 08:02:02 AM

Ne yapalım Digibyte mı alalım Smiley
member
Activity: 70
Merit: 10
June 12, 2017, 07:59:18 AM
hero member
Activity: 644
Merit: 504
June 12, 2017, 07:53:27 AM
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
June 12, 2017, 07:43:50 AM
btc yaptı yapacagını yıne. 2900 den 2500 e dustu 10 dakıkada. aq bı yerınde dur yaa. bu fıyat dalgalanmaları yuzunden bu dunyaya kımse guvenmıyor. lan fıyat dalgalanırda bu kadar mı oynanır be arkadas Cheesy tamam yiyin yemeyin demıyoz da abartmayın yaw Cheesy

Haha birileri fena götürdümü diyorsun hocam? Olabilir ama merak ettigim konu su bitcoin borsasi 40 milyar dolara ulasti nekadar buyuk bir para oldugunu gozumde canlandiramiyorum oyle soyleyim Smiley peki bukadar buyuk bir piyasayi dakikalar icinde %20 oynatanlar kimler nasil bir para var ellerinde onu merak ediyorum. Blockchain uzerinde her hareket gorunuyor diyorlar bu hareketleri teorik olarak bizde gorebiliriz ama ben bu islerde yeniyim ve boyle bir ihtimal varsa bile nasil oldugunu bilmiyorum bilgisi olan varmi acaba?
hero member
Activity: 784
Merit: 502
June 12, 2017, 07:34:15 AM
Etherden btc tokatı geliyor çok yakında vizyonda  Tongue
Pages:
Jump to: