Pages:
Author

Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC. - page 42. (Read 15368 times)

member
Activity: 963
Merit: 57
 :-*I jest powrót do tej nieszczęsnej Konsolidacji, MACD na tygodniowym interwale pokazuję początek korekty, ale Price action pokazuję inny kierunek.
15 pazdziernika 140 00 BTC zostanie oddanie użytkownikom mt-gox, na pewno cena jakoś zareaguję na to.
https://eng.ambcrypto.com/heres-the-mt-gox-catalyst-bitcoin-needs-to-watch-out-for/



Jeśli ta dolna banda zostanie przełamana to zostaję test tej 3 letniej lini spadkowej no i 10 k. Osobiście obstawiam spadki, Bitcoin nie popisał się warunki na wzrosty były idealne, a nawet 14 k nie zostało zdobyte.

 
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Dla mnie to zwykłe cykle a nie przebudzenie rynku i przeniesienie kapitału do aktywów wartościowych o fundamentach - realnym zastosowaniu. Dowodem tego jest cały hype defi. Dowodem jak niedojrzały jest ten rynek pełen lambo guys i ludzi, którzy obracają kapitałem, który wydropili na farcie z różnych eventów/wykopali przed laty i teraz sobie o nim przypomnieli a nie cięzko zapracowali i wnieśli do krypto (easy come easy go) - i nikogo personalnie nie chcę atakować a jak kogokolwiek to tylko siebie  Smiley. Ten rynek potrzebuje lat, by zacząć doceniać fundamenty i realne zyski a nie hype i eventy. By typowy inwestor spojrzał i powiedział ... ok. xxx inwestuję, yyy dostaję w "dywidendzie" pochodzącej z twardych powtarzalnych zysków firmy, zzz to ryzyko wynikające z oscylacji kursu i cyklów koniunkturalnych, vvv to ryzyko branżowe .... ok ten deal się opłaca ... i teraz zdaję sobie sprawę, że to utopia która nie istnieje już nigdzie, bo nawet uregulowane rynki żyją marzeniami o podbojach marsa (TELSA) czy są wycenione na 200 letnie zyski. Ehh era prawdziwych inwestorów skończona. Teraz era panic buy/sell po 1 twitterze od Trumpa. Przynajmniej w to każe nam wierzyć mainstream. Bo prawdziwi inwestorzy wciąż robią swoje zyski, 10, 20, 30% w skalu roku w ciszy i spokoju, ale właśnie w ciszy ... pieniądz lubi ciszę, bo nikt się nie jara 30% jak jakiś youtuber zrobił 10 000 % na złotym strzale na pompie DEFI (tylko potem wszystko uwalił na 2,3,4,5,10 strzale ale o tym już cisza).

W pewnym sensie nic nie zmieniło się przez ponad 9 lat, poza tym że wielokrotnie więcej osób zarabia/próbuje zarobić, a dla osoby postronnej i nie zaangażowanej wszystko jest jeszcze bardziej zagmatwane i trudne do zrozumienia. Nie wiem ile jeszcze lat miałoby upłynąć jak poziom chciwości tylko rośnie. Chyba tylko solidny kryzys, taki jakiego wieszczyły najczarniejsze prognozy pół roku temu, mógłby coś tu zrobić.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Zgadzam się z Tobą, że zaczyna robić się ciekawie na BTC, ponieważ po raz pierwszy od dawna wykresy BTC i ETH się rozeszły.

Przypadki w których ETH i BTC się rozeszły świetnie widoczne sa na wykresie ETH/BTC:



Nie takie rezejścia krypto już widziało:)

Mały Alt sezon jest bardzo prawdopodobny, ale wystarczy, że btc przebije jakiś kluczowy poziom a nagle wszyscy (większość) sobie przypominają po co mają alty - by zwiększyć ilość BTC. Dumpują bez opamiętania i bez zastanowienia i biorą króla ... bo król jest tylko jeden.

Powoli zaczyna tak to właśnie wyglądać, jak gdyby BTC oddawało pola silniejszym altom z paletą zastosowań, a co za tym idzie realnym użyciem i natyralnym rynkiem.

Jest 1 alt jaki znam, który ma realne zastosowania, które generują zyski uzasadniające wycenę, ale daleko mu do BTC (x70) a wtedy wycena na pewno nie będzie odkorowywać wartości zastosowań no, chyba że wartość zastosowań urośnie 10 krotnie. Ja obstawiam, że pierwszy coin/token który przebije wyceną BTC nie będzie miał nic współnego z fundamentami. Będzie scamem z kupionym hypem i napompowaną wyceną tylko po to, by rozegrać na rynku strach przed upadającym królem.Szybko jednak król wróci na tron, bo żaden bitcoin maximalist nie odda BTC za alta na szycie hype pompy, a każdy zdumpuje alta widząc jak spada. Tym się różni BTC od altów (BTW. bywały już momenty w których BTC był na 2 miejscu CMC i zawsze na 1 były scamy w chwilowych flash crashach).
Dla mnie to zwykłe cykle a nie przebudzenie rynku i przeniesienie kapitału do aktywów wartościowych o fundamentach - realnym zastosowaniu. Dowodem tego jest cały hype defi. Dowodem jak niedojrzały jest ten rynek pełen lambo guys i ludzi, którzy obracają kapitałem, który wydropili na farcie z różnych eventów/wykopali przed laty i teraz sobie o nim przypomnieli a nie cięzko zapracowali i wnieśli do krypto (easy come easy go) - i nikogo personalnie nie chcę atakować a jak kogokolwiek to tylko siebie  Smiley. Ten rynek potrzebuje lat, by zacząć doceniać fundamenty i realne zyski a nie hype i eventy. By typowy inwestor spojrzał i powiedział ... ok. xxx inwestuję, yyy dostaję w "dywidendzie" pochodzącej z twardych powtarzalnych zysków firmy, zzz to ryzyko wynikające z oscylacji kursu i cyklów koniunkturalnych, vvv to ryzyko branżowe .... ok ten deal się opłaca ... i teraz zdaję sobie sprawę, że to utopia która nie istnieje już nigdzie, bo nawet uregulowane rynki żyją marzeniami o podbojach marsa (TELSA) czy są wycenione na 200 letnie zyski. Ehh era prawdziwych inwestorów skończona. Teraz era panic buy/sell po 1 twitterze od Trumpa. Przynajmniej w to każe nam wierzyć mainstream. Bo prawdziwi inwestorzy wciąż robią swoje zyski, 10, 20, 30% w skalu roku w ciszy i spokoju, ale właśnie w ciszy ... pieniądz lubi ciszę, bo nikt się nie jara 30% jak jakiś youtuber zrobił 10 000 % na złotym strzale na pompie DEFI (tylko potem wszystko uwalił na 2,3,4,5,10 strzale ale o tym już cisza).

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Teraz jest ciekawie na btc.

Zgadzam się z Tobą, że zaczyna robić się ciekawie na BTC, ponieważ po raz pierwszy od dawna wykresy BTC i ETH się rozeszły.

BTC nadal spada, a ETH rośnie.

Jestem ciekaw, czy to właśnie ten moment, kiedy zacznie się pompa na ETH, BNB i innych altach, a stary dziadek BTC, będzie się tylko nieznacznie przesuwał raz góra, raz dół?

Powoli zaczyna tak to właśnie wyglądać, jak gdyby BTC oddawało pola silniejszym altom z paletą zastosowań, a co za tym idzie realnym użyciem i naturalnym rynkiem.

Save heaven czy crypto gold zaczyna nie starczać Bitcoinowi, jestem ciekaw co będzie kolejnym hypem, ale oby wymyślili go szybko, bo się okaże, że niedługo zobaczymy BTC na miejscu drugim, potem trzecim, czwartym, ósmym i za dwa lata nikt już się nie będzie dziwił, jak zpełnie straci na wartości, a krypto jak DOT, ETH (V2), BNB, USDT przejmą rynek.
member
Activity: 963
Merit: 57
edit:
Sprawdziłem i chyba brak mi wiedzy i źle patrze albo faktycznie jest to pchli targ:



~150 mln $ vs 200 mld$
No własnie to sobie policzyłem i tez tak wyszło,  bo jeden kontrakt to 5 btc.
Także zwracanie uwagi na te gapy trochę bez sensu moim zdaniem. Na 9600 był i Gap i nie dali rady tam dociągnąć.
Teraz jest ciekawie na btc.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Jestem ciekaw co myślicie i dlatego zacznę nowego poola, chociaż jest tu nas tylko kilku, więc wyniki będą słabe ale zawsze.

Ciekawi mnie co myślicie o BTC, czy to już koniec korekty, czy może jeszcze nie i zobaczymy kolejne czerwone świeczki w dół?

Ja właśnie tak myślę, oczywiście wszystko zależy od wolumenów, czasu, i innych znaków, które trzeba obserwować, ale wygląda, jakby BTC jeszcze miało spaść do 9000$.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
A jakie wolumeny mają te kontrakty CME?

No właśnie, to chyba nie ma znaczenia, gdzie jest dziura (gap), na którym instrumencie, ważne, że jest i biorą ją pod uwagę.

Gdzieś to jest magia tych "gap", że praktycznie zawsze zostają domknięte, a jeżeli są, to wszyscy trzęsą portkami, jak aktualnie w przypadku BTC, jeżeli oddalamy się od nich za szybko.

Więc może, to nawet dobrze, nie tylko zostanie wreszcie domknięta, będzie można kupić 30% taniej, to jeszcze (może) zatrzyma chociaż trochę, to wariactwo z DeFi, bo teraz wszyscy co zostaną z tymi nic nie wartymi tokenami przejrzą na oczy.

Miejmy nadzieję, że tą zarobioną na DeFi kasę (ci co zarobili), umieszczą w bezpieczne i przecenione mocne krypto waluty jak BTC czy ETH, co da kolejnego kopa do wzrostów.

Niestety, a może stety, rynek jest nadal bardzo skorelowany z BTC i może w ostatnich tygodniach tak nie było, nie wyglądało, ale król potrafi o sobie przypomnieć i jednak kiedy jego cena drastycznie spada, cała reszta potulnie leci na duł za nim, pomimo kilku tysięcy procent wzrostów w ostatnich dniach/tygodniach.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
A jakie wolumeny mają te kontrakty CME? Bo cos mi się wydaje, że za dużo oczu patrzy na ogon psa ... a nawet na pchły na tym ogonie. Dzisiejszy wolumen na samym biannce futures to 500 000 BTC a na całym rynku według CMC jest to 200 mld $.

edit:
Sprawdziłem i chyba brak mi wiedzy i źle patrze albo faktycznie jest to pchli targ:



~150 mln $ vs 200 mld$
https://www.cmegroup.com/trading/equity-index/us-index/bitcoin_quotes_globex.html


legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...NO i sprowadzili do parteru  Roll Eyes

No i kolejny raz sprawdza się twierdzenie, że wykresy i ceny nie lubią niedomkniętych gap.

Jak wiemy od dawna już mieliśmy dziurę na 9600-9800 i to jeżeli patrzymy na Tradingview, na platformie MT4 wygląda to dużo gorzej i są widoczne jeszcze dwie kolejne.


https://en.ethereumworldnews.com/bitcoin-btc-could-be-on-a-path-to-fill-a-cme-gap-at-9700/

Jak na razie, nadal nie domkneliśmy tej dziury, bo cena doszła tylko do 9900$, więc można przypuszczać, że to jeszcze nie koniec.



Pożyjemy zobaczymy, jak widać dziury są ważne, więc lepiej by było zamknąć wszystkie za jednym razem.

Nie pamiętam o ile niżej, czy wyżej, były te kolejne dziury i nie mogę znaleźć tego wykresu MT4, przedstawiającego te gapy.

Jeżeli ktoś z Was widział je też i może wrzucić, to bardzo proszę, będę wdzięczny.
member
Activity: 963
Merit: 57
NO i sprowadzili do parteru  Roll Eyes



Gdzieś mi umknął scenariusz który wyżej wrzuciłem, i zacząłem skupowałem alty na 10500 i nad ranem sms  Cry , ale mimo wszystko jeśli niżej nie zejdą to będzie to wciąż wyższe dno, gorzej jednak jak to dopiero przedsmak tak jak przed połową marca, wtedy też był fear i wtedy też wskazniki pokazywaly spore wysprzedanie, trzeba to dobrze rozegrać.


W jeden dzień nastroję się zmieniły, rynek zmienny jak nigdy.



legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Bardzo się cieszę, że wszystkich tak wciągnęła dyskusja na temat DeFi, tylko bardzo proszę pamiętajcie, że to jest wątek o BTC.

Ja też mam oczywiście parę słów do powiedzenia w temacie DeFi, ale nie chcę jeszcze bardziej "off topować" tutaj, więc może było by lepiej stworzyć nowy wątek dedykowany DeFI?

Nie wiem czy to możliwe, żeby przenieść te kilka postów, to byłby świetny początek dla nowego wątku, @Malevolent?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
To trochę tak jakby sami siebie w pozycji chcieli stawać, kto będzie uznawał co jest defi.

Doczytałem i jest troszkę inaczej. Binance wybrał według siebie liderów i na ich podstawie zrobił indeks.

"The underlying asset of the DEFI Composite Index perpetual contract consists of a basket of decentralized finance (DeFi) protocol tokens listed on Binance. The index price is calculated using weighted averages of real time prices of the tokens on Binance. The DEFI Composite Index is denominated in USDT.
The index is made up of the following DeFi protocols: Band Protocol (BAND), Compound (COMP), Kava.io (KAVA), Kyber Network (KNC), Aave (LEND), Chainlink (LINK), Maker (MKR), Synthetic Network Token (SNX), Swipe (SXP), and 0x (ZRX)."


Kalkulacje sa opisane tutaj (wagi poszczególnych tokenow itp)
https://www.binance.com/en/support/articles/53a02affc6dd481aa1c53c9eae480e94

Prawdopodobnie indeks będzie się rozbudowywał/zmieniał na podstawie tego co się dzieje na rynku. Pewnie podobnie jak jest to realizowane z indeksami na regulowanych rynkach. Handel startuje za 25 min
member
Activity: 963
Merit: 57

A binance wystartował z pierwszym INDEKSEM (mam nadzieję, że nie ostatnim, bo już od dłuższego czasu mówiłem, że jest to niewykorzystana jeszcze nisza) DeFi, który pozwala na zagranie long/short na "cały" rynek DEFI jednym kontraktem

To trochę tak jakby sami siebie w pozycji chcieli stawać, kto będzie uznawał co jest defi. Binance chce byc Google Kryptowalut. Grin
Ostatnio widziałem jak projekt bez zespołu i nawet whitepaper-u uzyskał z presalu na uniswap 700 eth,  oczywiści DEFI było wytłuszczone nalezycie na stronie internetowej.
Robi się powoli kolejna bańka jak w 2018.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Oczywiście przehype'owane na dzień dzisiejszy i miejscami zagmatwane, ponadto wzrost popularności przyczynił się do znacznego wzrostu opłat transakcji ETH, ale tego chyba nie trzeba dodawać.

Zgadzam się. Przehypowane do granic możliwości. Nie dość, że każdy influencer nawija tylko o tym, to jeszcze:

CMC ma specjalną kategorię DeFi:


Podczas, gdy są to zwyczajne nikomu niepotrzebne tokeny ETH, za którymi stoi piękna opowieść (a w rzeczywistości smart kontrakt znany od lat) i nic więcej. Bo ekonomia każdego z tych projektów mogłaby wykorzystywać dowolną juz istniejącą walutę do funkcjonowania (włączając samo ETH). Ale wtedy nie wyciągnęłoby milionów od inwestorów, oraz popularności na hypie związanym ze wzrostu cen, tylko musieliby budować zyski na użyteczności ... Jak np. etherdelta czy forkdelta znane od lat.

A binance wystartował z pierwszym INDEKSEM (mam nadzieję, że nie ostatnim, bo już od dłuższego czasu mówiłem, że jest to niewykorzystana jeszcze nisza) DeFi, który pozwala na zagranie long/short na "cały" rynek DEFI jednym kontraktem - https://www.binance.com/en/support/articles/ebee6da5df3946519fdb9ab27706d1a4?utm_source=BinanceTwitter&utm_medium=GlobalSocial&utm_campaign=GlobalSocial

Reklamuje swój nowy chain jako idealny do robienia DeFI - https://www.binance.org/en/blog/top-reasons-for-building-defi-on-binance-smart-chain/

Każdy próbuje tylko wyrwać dla siebie parę groszy z tego hypu. A inwestorzy sponsorują.

Ja nie widzę w tym rewolucji a raczej odgrzewanie kotletów z 2017 - 2018 roku (albo i dalej), które ubrano w nową kategorię i prezentuje się jako coś niesamowitego.

ChainLink - oracle. Ile danych musiałby przerzucić ten projekt, ilu klientów pozyskać i jaki tłok wywołać na ETH by zarobić rocznie na tym 250 mln $? Przecież ETH się wcześniej rozerwie i to pewnie w 1/10 drogi do celu, a LINK to nie jedyny token na ETH. A tyle musiałby zarobić by zbliżyć się fundamentalnie (P/E) do średniej dla najbardziej przewartościowanego rynku jakim jest USA. Mam nadzieję, że się mylę i nie walnie to wszystko zaraz o 90% umaczając kolejnych inwestorów jak za czasów ICO.

Oczywiście to może napuchnąć jeszcze 10x. Nikt nie przewidzi szczytu bańki. Tylko obecnie mamy do czynienia z hazardem a nie inwestowaniem. Pieniądze lubią ciszę (IDENA ciiii XD)
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Scenariusz, przerywanej kreski bardziej dla mnie prawdopodbny. Obecnie sytuacja wyglada dobrze, za dobrze. USA stucznie pompuję rynki juz nawet inne giełdy nie chca gonić za nimi, można tak bezkarnie drukować pienądze w nieskończonosćHuh

Nie będzie wystarczająco pozytywnych wiadomości co do rozwoju szczepionek to może się okazać, że żadne pompowanie FEDu nie pomoże. No i wybory w USA, może być ciekawie jakby Trump nie potrafił pogodzić się ze stratą lub z czyhającą stratą i zrobił coś głupiego.

Co myślicie o tym defi? Bo nie potrafię zrozumiec całego tego szumu, wszystkie krypto przecież w teorii są zdecntralizowanymi finansami?

Jak nie potrafisz zrozumieć to nie wchodź. Są to kontrakty zwykle w sieci Ethereum do pożyczania lub zarabiania na pożyczaniu, zawierania zakładów, wymian tokenów, loterii, hazardu i paru innych rzeczy bez KYC. Oczywiście przehype'owane na dzień dzisiejszy i miejscami zagmatwane, ponadto wzrost popularności przyczynił się do znacznego wzrostu opłat transakcji ETH, ale tego chyba nie trzeba dodawać.
member
Activity: 963
Merit: 57


Scenariusz, przerywanej kreski bardziej dla mnie prawdopodbny. Obecnie sytuacja wyglada dobrze, za dobrze. USA stucznie pompuję rynki juz nawet inne giełdy nie chca gonić za nimi, można tak bezkarnie drukować pienądze w nieskończonosćHuh
Co myślicie o tym defi? Bo nie potrafię zrozumiec całego tego szumu, wszystkie krypto przecież w teorii są zdecntralizowanymi finansami?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
... niestety trzymałem wszystkie coiny aż do scamu przez ideaupdater... Angry
teraz ponad 300 tys. coinów czekaja na MTNC reborn

Troszeczkę pojedziemy off topem, ale myślę, że każdy czytający, będzie bardzo ciekawy szczegółów tej historii, ponieważ 300 tyś MTNC, to niebagatelny majątek, który @Cygan mógł sprzedać w każdej chwili, ponieważ płynność była wystarczająca, a był jednym z pierwszych, którzy kopali masternodem w tym projekcie.

No i teraz, żeby uświadomić czytającym, jakie pieniądze wchodziły w grę, trzeba powiedzieć, że MTNC kosztował nawet około 0.40$ w najlepszym okresie i trwało to kilka tygodni, gdzie wolumen był też wystarczający w wysokości 20.000$ dziennie. Więc mówimy o jakichś 120.000$ w MTNC, które można było bez żadnego problemu upłynnić na giełdach.
Co wykorzystał nasz "ukochany" developer @Ideaupdater, który zdumpował praktycznie cały supply zabijając cenę.

@Cygan dziwi mnie, że zupełnie nic nie sprzedałeś? Czy może jednak chociaż trochę zarobiłeś na MTNC, a po prostu 300 tysięcy, to jeszcze górka, która została?

Ja też mam 90.000MTNC, witam w klubie  Wink. Tylko, że ja wypłacałem, kiedy cena była dobra, chociaż nie wszystko, ale jak wiesz byłem w PR i dostałem prawie 100K, oczywiście dużo po czasie, ale zawsze, więc wszystko co kopałem sprzedawałem, bo wiedziałem, że i tak mam zapas w długu. No i dobrze zrobiłem, bo kiedymi wypłacił "szkoda" było sprzedawać, bo cena była, już tak niska.

Oczywiście, to była celowa robota, co teraz jest takie oczywiste, ale wtedy wyglądało zupełnie inaczej, szczególnie, że miałem bezpośredni kontakt z developerem, który ciągle stwarzał pozory dynamicznego rozwoju i niesamowitej przyszłości dla Masternodecoin, a tak na prawdę grał na czas, bo chciał sam upłynnić jak najwięcej MTNC i nie zabić przy tym ceny na amen za szybko. Dla tego nie wypłacał airdropów, bounty, nagród, nie płacił długów i za development, ale to już inna historia i doświadczenie na przyszłość.

PS
BTC praktycznie zaliczyło 11.000$, jak pisałem wcześniej nie dziwi mnie silny opór niedźwiadków, szczególnie tutaj i najbliższe godziny/dni pokażą czy będzie kontynuacja, akumulacja czy korekta, innej możliwości nie ma... A może  Cheesy Huh
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Cashback 15%
...i to juz od dawna Grin

My zaczęliśmy przygodę z Bitcointalk praktycznie w tym samym czasie (moje pierwsze konto zostało zhakowane), pamiętam jeszcze jak się bliżej poznaliśmy, podczas projektu Masternodecoin, gdzie nie spodobało Ci się moje tłumaczenie. Można powiedzieć, że wszystko się powtarza, bo właśnie sobie przypomniałem, że ja całkiem niedawno krytykowałem też Twoje tłumaczenie, uwierz mi proszę, że to nie była jakaś zemsta  Cheesy.
...

MTNC to była również wspaniała przygoda - podczas ostatniej altcoin ralley w 2017 roku mial 1 MTNC masternode okolo 1 BTC wartosci - niestety trzymałem wszystkie coiny aż do scamu przez ideaupdater... Angry
teraz ponad 300 tys. coinów czekaja na MTNC reborn
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
No i się zrobiło czerwono na rynku krypto w pierwszej 30 co najmniej. Niestety niedźwiadki wykorzystują pułap 12,000$ i zrobią wszystko, żeby zatrzymać BTC.

Szkoda, że i wolumen spada, dodatkowo traci cały czas BTC przewagę w dominacji nad altami, a bull market tak nie wygląda, co najmniej nigdy tak nie wyglądał dla BTC.

Te wskaźniki powinny rosnąć i jak nic się nie zmieni, to może być głębsza korekta. Mam nadzieję, że FOMO jest na tyle silne, że znajdą się chętni na tańsze BTC i w końcu wystrzeli do góry.

Testujemy 200 EMA, więc trzeba trzymać kciuki, że wytrzyma.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...i to juz od dawna Grin

My zaczęliśmy przygodę z Bitcointalk praktycznie w tym samym czasie (moje pierwsze konto zostało zhakowane), pamiętam jeszcze jak się bliżej poznaliśmy, podczas projektu Masternodecoin, gdzie nie spodobało Ci się moje niemieckie tłumaczenie. Można powiedzieć, że wszystko się powtarza, bo właśnie sobie przypomniałem, że ja całkiem niedawno krytykowałem też Twoje tłumaczenie, uwierz mi proszę, że to nie była jakaś zemsta  Cheesy.

Aktualnie BTC testuje poziom 12.000$ jako wsparcie i jeżeli wytrzyma, to moim zdaniem nic nie zatrzyma rajdu do AYH na 13.800$. Ciężko stwierdzić czy będziemy testować ten poziom kilkakrotnie i czy wytrzyma, ale jak na razie wygląda to dobrze. Korekta była do przewidzenia, a opór 12,000$ był bardzo ważny, więc jego kilkakrotny retest i duża aktywność niedźwiadków mnie zupełnie nie dziwi.
Jeżeli coś mogą zdziałać, to tylko tu.
Pages:
Jump to: