Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 38. (Read 13792 times)

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
January 25, 2020, 07:21:31 PM

Bir sene öncesi ile karşılaştırdığımda gerçekten az insan kalmış ama gerçekten inanılmaz bir dayanışma olduğunu farkettim. Umarım Btc yükseldiğinde yine ortalık saçma sapan insanlarla dolmaz...

Forumu DT sistemini ele geçirmiş bir suç çetesi yönetiyor yıllardır, bu çetenin en az 15-20 hesabı DT1'e sokma ve kontrol etme gücü var, o yüzden en ufak bir itirazla karşılaştıklarında, ya da kendilerini deşifre eden biri ortaya çıktığında 1-2 gün içinde hesabı kırmızıya dönüyor,

admin geçen sene bunların elebaşlarından birini atmaya çalıştı, theymos'a günlerce o kadar sert eleştiriler getirdiler ki sitenin yöneticisi bile 1 senedir bu konularda yorum yapamıyor...

Kaliteli güçlü birçok üyenin (yerli yabancı) forumdan soğuyup ayrılmasında bunun çok büyük payı var bence,

benim verdiğim Trust bildirimlerine bakarak çete üyeleri hakkında fikir edinebilirsiniz, o geribildirimlerin görünmemesi için herkesin beni negatife alması için önümüzdeki günlerde forum genelinde baskı yapmaya da devam edecekler, Bilgilerinize...
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
January 24, 2020, 09:22:40 AM
Teşekkürler hocam. Zaten benim atlayıp zıplayacagim yer burası daha ötesi mümkün değil olmaz. Diğer iki arkadaşın yolu açık. Bir üst rütbe için 149 merit lazim. O da çok zor benim için. Balık kavağa çıkarsa belki 😀

Bu tempoda yazarsanız en fazla 2-3 aya Sr. Member olursunuz. Merit toplamayı gözünüzde o kadar büyütmeyin. Yeterli activity var, Hero Member için bile şanslısınız. Önemli olan düzenli ve ortalamanın üstünde yazabilmek, gerisi kendiliğinden geliyor zaman içinde. Forumda az kişi kaldı, herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

Bir sene öncesi ile karşılaştırdığımda gerçekten az insan kalmış ama gerçekten inanılmaz bir dayanışma olduğunu farkettim. Umarım Btc yükseldiğinde yine ortalık saçma sapan insanlarla dolmaz...
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 24, 2020, 08:34:01 AM
Teşekkürler hocam. Zaten benim atlayıp zıplayacagim yer burası daha ötesi mümkün değil olmaz. Diğer iki arkadaşın yolu açık. Bir üst rütbe için 149 merit lazim. O da çok zor benim için. Balık kavağa çıkarsa belki 😀

Bu tempoda yazarsanız en fazla 2-3 aya Sr. Member olursunuz. Merit toplamayı gözünüzde o kadar büyütmeyin. Yeterli activity var, Hero Member için bile şanslısınız. Önemli olan düzenli ve ortalamanın üstünde yazabilmek, gerisi kendiliğinden geliyor zaman içinde. Forumda az kişi kaldı, herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

Forumda yazılan ( local bölüm olmak şartıyla) çoğu yazıyı okuyorum. Kendimce basit postta olsa fikrimi yazıyorum.
Foruma gün içinde okulda bile fırsat buldukça giriyorum. Sağolsun arkadaşlarımız iyi destek verdi. Dediğiniz gibi forumda olan kişiler üç aşağı beş yukarı birbirini tanıyor...
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
January 23, 2020, 11:33:39 PM

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 23, 2020, 02:43:46 PM
@kartepe @jopen @mandown

arkadaşları tebrik ederim bu ay atlayan olmaz diyordum ama 3 arkadaş da rütbe atlamış, foruma hareket gelmesi güzel oldu.

sr. member
Activity: 840
Merit: 300
January 23, 2020, 02:22:27 PM
@kartepe @jopen @mandown

arkadaşları tebrik ederim bu ay atlayan olmaz diyordum ama 3 arkadaş da rütbe atlamış, foruma hareket gelmesi güzel oldu.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
January 21, 2020, 06:46:21 AM
işin kötü tarafı ne biliyor musunuz arkadaşlar? daha önce merit paylaşımı fazla olmadığı için düşük rütbeli olup da güzel yazan arkadaşlar foruma küsüp gittiler.

Yazacak konu kalmayıp mürekkebimiz bittikten sonra bolluk dönemi geldi. Nasipsizlik. Bir süre daha forumu sadece okurum. Belki daha sonra yine hızlı devam ederim. Tüm arkadaşları yeni rütbelerinden dolayı tebrik ederim.
Aga niye küsüyon foruma şimdiye çoktan Sr olmuştun. Gel yazmaya devam et, gayet kaliteli mesajların var  Kiss

Aynen öyle bence de bırakmayın arkadaşlar. Forumu takip etmek inanılmaz şekilde güncel kalmayı da sağlıyor.
Örneğin bugün giremediniz foruma ve ertesi gün konu altlarda bile kalsa bazı arkadaşlar 3-5 gün geriden bir konuyu hooppp diye öne çıkarıyorlar tekrar görebilir hale geliyorsunuz. Hem okuyun, hem sorun hemde paylaşın. Forum iyi kullanıldığı ve iyi üyeleri olduğu takdirde bence en güzel bilgi paylaşım yeri.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
January 21, 2020, 05:59:31 AM
işin kötü tarafı ne biliyor musunuz arkadaşlar? daha önce merit paylaşımı fazla olmadığı için düşük rütbeli olup da güzel yazan arkadaşlar foruma küsüp gittiler.

Yazacak konu kalmayıp mürekkebimiz bittikten sonra bolluk dönemi geldi. Nasipsizlik. Bir süre daha forumu sadece okurum. Belki daha sonra yine hızlı devam ederim. Tüm arkadaşları yeni rütbelerinden dolayı tebrik ederim.
Aga niye küsüyon foruma şimdiye çoktan Sr olmuştun. Gel yazmaya devam et, gayet kaliteli mesajların var  Kiss
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
January 21, 2020, 05:47:35 AM

hero member
Activity: 1316
Merit: 966
January 21, 2020, 01:09:23 AM
Yeni rütbe atlayan arkadaşları tebrik ederim.

Bu forumun Services bölümünde Bitcoin sahiplerine sunulan ve kullanıcılar tarafından değerlendirilmesi gereken oldukça güzel fırsatlar var. Bir kampanyaya yapılan başvuruları incelediğimde eğer objektif bir sıralama yapılırsa Türk arkadaşlardan en az birinin kampanyaya dahil olacağını düşünüyorum. Umarım kazanan kişi aramızdan biri olur, bu ülkemize ufak da olsa dışarıdan döviz girişine sebep olurken aynı zamanda yerel forumdaki mesajların kalitesini arttıracak bir umut olur. Şimdiden hepinize bol şans.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
January 20, 2020, 12:59:05 PM
Rütbe atlayanları tebrik ederim. Forumda az kişi kalmıştı, zamana bırakılınca devam edenlerin rütbe atlayacağı belliydi. Bazıları aramızdan erken ayrıldı ama sabredenler kazandı. Merit alanlar aynı şekilde paylaşmaya devam ettikçe düzenli yazan herkes yeni rütbesine kavuşacaktır.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 20, 2020, 11:51:41 AM
işin kötü tarafı ne biliyor musunuz arkadaşlar? daha önce merit paylaşımı fazla olmadığı için düşük rütbeli olup da güzel yazan arkadaşlar foruma küsüp gittiler. yılmayıp devam edenler ise emeklerinin karşılığını geç olsa da aldılar. bu da olayın iyi tarafı. @jopen, @kartepe ve @mandown tebrik ederim arkadaşlar sizleri de.

Aynen Keşke şu durum biraz daha sistem olarak değişse sadece merit kaynakları değilde diğer kişilere de aynı şekilde merit dağıtılsa aylık maaş gibi 1-2 kişi ile anca bu kadar olunabiliyor diğer türlü. Bu arada Jopen,mandown,kartepe sizlerede tebrikler...
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 20, 2020, 11:37:11 AM
işin kötü tarafı ne biliyor musunuz arkadaşlar? daha önce merit paylaşımı fazla olmadığı için düşük rütbeli olup da güzel yazan arkadaşlar foruma küsüp gittiler. yılmayıp devam edenler ise emeklerinin karşılığını geç olsa da aldılar. bu da olayın iyi tarafı. @jopen, @kartepe ve @mandown tebrik ederim arkadaşlar sizleri de.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
January 20, 2020, 09:36:37 AM
Vispilio ve Blacknavy'nin merit source olması ve güzel dağıtım yapmaları şenlendirdi forumu. Zaten doğru düzgün aktif olan insan sayısı 15-20 falan herhalde. Onlarda ilerlemeyi sürdürüyorlar.
Bunun yanı sıra eline geçeni adaletli dağıtan Kalemder, PHI1618, dannybrown gibi ustalar var. mhanbostanci ve EFS'de azıcık hareketlenince forum çok güzel oluyor. Paylaşanların ellerine sağlık. Gerçekten son 3-4 aydır yeşillendi buralar... Basit bir şey ama merit güdüsü Türkçe bölümde de işlemeye başladı. Zaman zaman eleştirsem de sanırım sevmeye başlıyorum bu sistemi.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 20, 2020, 09:31:19 AM
mandown, kartepe, jopen, PHI1618 ve anonymous3x yeni ranklarınız ve hak edilmiş başarılarınız sebebiyle sizleri tebrik ederim. geçmişe göre sistemin kolaylaşması, kaynak ve dağıtılan mermi sayılarının artması ile sağlandı. bu durum kullanıcılara pozitif geri dönüş oluşturdu, inş. sistem daha da iyi hale gelir ve daha iyi geri dönüşler oluşturur.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 20, 2020, 08:03:09 AM
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize Allah razı olsun. çok mutlu oldum.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
January 20, 2020, 07:23:11 AM
Jopen ve kartepe hocalarım hayırlı olsun 🙂 tebrik ederim
Edit: mandown tebrikler üstad
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
January 20, 2020, 07:16:16 AM
yükselen merit dağılımı, trust sistemine de olumlu yansırsa 2020'de Türkçe bölüme büyük hareket gelebilir.

Kesinlikle doğru. Trust sistemi ve merit sistemi birbiri ile senkronize çalışan bir sistem. Rütbe atlayarak başarılı olan her üye aynı zamanda Trust DT oylamasında etkili olacak, oy kullanabilecek, seçilebilecek arkadaşlardır. Zira forumda dönem dönem, yabancı DT üyelerinin, yerel üyeleri insafsızca yargıladıklarına şahit oluyoruz. Ellerine aldıkları güçle adaletsizce ceza dağıtıyorlar. Kullanıcıların binbir emekle geliştirdikleri hesaplarını negatif feedback ve disttrustlar ile kirletmeye çalışıyorlar.

Bunları önlemenin tek yolu: Yargılarına güvendiğiniz üyeleri Trust listenize eklemektir. Bu şekilde DT'ye sizi anlayan güvenilir üyeler gönderebilirsiniz.

Herkese önerim: Yargılarına güvendiğiniz en az 10 üyeyi trust listesine eklemesidir. Bunu yaparken karşılık beklemeden, gerçekten yargılarına güvenebileceğiniz üyeleri ekleyin. Zaten karşılıklı olursa veya bir anda fazla kalabalık olursa bunu diğer üyeler negatif olarak görür. Daha detaylı bilgi için şu iki konuyu da inceleyebilirsiniz:

Güvendiğiniz - İtimat Ettiğiniz Üyeler? Trust List - Trust Feedback - DT1 Nedir?
Yeni Başlayanlar İçin Trust Sistemi Kullanım Kılavuzu   

Güvenli forumlar dilerim...

@kartepe @jopen @mandown Yeni rütbe atlayan arkadaşları tebrik ederim.

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
January 20, 2020, 06:56:55 AM
Bu ay bir çok arkadaş rank atladı, yeni rütbeleri kutluyorum,

demekki aktif üyeler çabalarının ve değerli mesajlarının karşılığını almaya başladılar Türkçe forumda da ,

yükselen merit dağılımı, trust sistemine de olumlu yansırsa 2020'de Türkçe bölüme büyük hareket gelebilir.
full member
Activity: 294
Merit: 193
January 20, 2020, 06:24:00 AM
Full member olmamda emeği geçen başta merit source olarak destek veren, @blacknavy ve @vispilio hocalarıma ve desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Bende mümkün olduğunca rütbe atlatabilecek arkadaşlara gelir gelmez merit i veriyorum.
Emeğe geçen herkese can-ı gönülden teşekkür ederim.

hayırlı olsunnn  Cool
Pages:
Jump to: