Pages:
Author

Topic: Rütbe Atlamaya Yakın Üyeler - page 39. (Read 13792 times)

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 20, 2020, 05:51:38 AM
Full member olmamda emeği geçen başta merit source olarak destek veren, @blacknavy ve @vispilio hocalarıma ve desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlara teşekkürü borç bilirim. Bende mümkün olduğunca rütbe atlatabilecek arkadaşlara gelir gelmez merit i veriyorum.
Emeğe geçen herkese can-ı gönülden teşekkür ederim.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 20, 2020, 04:07:06 AM
benimde arkadaşlar sağolsun çok birşey kalmadı atlamama ancak  rütbe atlamayı düşünen arkadaşlar şunuda unutmasın. size gelen meritleri paylaşın paylaşın ki sizde örnek olun bir diğer kişi de rütbesini atlayabilsin.

hero member
Activity: 1890
Merit: 792
January 20, 2020, 03:49:13 AM
@kartepe @jopen sizleri tebrik ederim hayırlı olsun Smiley
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
January 20, 2020, 03:28:49 AM

Aynen hocam çoğu kimse cömert davranıyor. Zaten uzun süredir forumda takılan belli bir kişi kaldı. Onlarda az buçuk birbirinin yazdığını okuyup tanıyor. Cömert olunmasa birde merit source artmasa çoğu kimse hala bir Rank aşağıda olurdu.

Kaldı 4 merit full için. Umarım arkadaşların çoğunluğu 99 olsun da onu ben full member yapayım diye düşünmüyordur. 😀😀😀
Buraya kadar getirip destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Gece açtığım ortayı blacknavy hocam sabah olmadan gole çevirmiş Wink Hayırlı olsun hocam.

Bir önceki postta edit yapmıştım @kartepe için. Sonra @blacknavy sağolsun beni de merit ateşine tutmuş. Şu an için SR.Member oldum.
Darısı tüm rank bekleyen arkadaşlara.

Sizi de görmüştüm hocam da benim boyum yetmezdi yeltenmedim Smiley Peşinizden geliyoruz.
full member
Activity: 518
Merit: 185
January 20, 2020, 02:57:57 AM

Aynen hocam çoğu kimse cömert davranıyor. Zaten uzun süredir forumda takılan belli bir kişi kaldı. Onlarda az buçuk birbirinin yazdığını okuyup tanıyor. Cömert olunmasa birde merit source artmasa çoğu kimse hala bir Rank aşağıda olurdu.

Kaldı 4 merit full için. Umarım arkadaşların çoğunluğu 99 olsun da onu ben full member yapayım diye düşünmüyordur. 😀😀😀

Gece açtığım ortayı blacknavy hocam sabah olmadan gole çevirmiş Wink Hayırlı olsun hocam.

Bir önceki postta edit yapmıştım @kartepe için. Sonra @blacknavy sağolsun beni de merit ateşine tutmuş. Şu an için SR.Member oldum.

benimde 69 meritim kaldı filan diyormuşum Smiley şaka bi yana Kartepe ve jopen tebrik ederim. hayırlı olsun
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
January 20, 2020, 02:52:43 AM

legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
January 20, 2020, 02:48:43 AM

sr. member
January 20, 2020, 02:25:07 AM

O kadar dert etme @kartepe şu an kimsenin elinde merit kalmamış olabilir.  Bence sen full member oldun tebrikler şimdiden.

Benim de 13 kaldı SR için ama inan hiç düşünmüyorum elbet gelir, hemen şimdi olmasa bile önümüzde ki ay oluruz.

Forumda ki herkes adil şekilde meritleri dağıtıyor hiç şüphen olmasın.

Edit : Hayırlı olsun. @Blacknavy 4 merit göndermiş ve şu an için Full Member oldun.
full member
January 20, 2020, 02:18:20 AM

full member
January 19, 2020, 04:07:35 AM

sr. member
January 19, 2020, 03:56:21 AM
@anonymous3x ve @koincik tebrikler. Klişe olacak ama SR.Member olma yolunda da başarılar sizlere şimdiden.
Mevcut sistemde artık türk topluluğu merit konusunda daha cömert davranıyor. Herkese teşekkürler.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
January 18, 2020, 04:28:39 PM
Bende geçtiğimiz hafta arkadaşların meritlerini layık görmesiyle Full Member olabildim. Amacım en kısa zamanda SR'ye ulaşabilmek aynı zamanda. Sonra da Hero işallah.
Acelemiz yok, faydalı olursak daha ne olsun. Rank atlamak, takdir görmek çok güzel bir his elbette ama önemli olan faydalı olabilmek. Rank atlayan herkesi tebrik ederim. Umarım daha fazla insan katılır ve topluluğumuz güçlenir en kısa zamanda.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 18, 2020, 04:02:17 PM
Güzel rütbe atlamanız gayet iyi rekabet oluyor bir nevi ama ben çok fazla bu taraklarda gezmiyorum açıkcası ama iyi oluyor en azından biraz daha merit kaynağı forumda daha fazla kişi de olsa bu durum daha da çok hızalanacaktır aslında.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
January 18, 2020, 02:01:24 PM
anonymous3x demin full member oldu
Tebrikler hayırlı olsun dostum 🙂

ben de tebrik ederim anonymous3x'i gerçi yarı troll yarı normal yazsa da şu sıralar normal yazmaya başladı.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
January 18, 2020, 01:37:27 AM
anonymous3x demin full member oldu
Tebrikler hayırlı olsun dostum 🙂
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 18, 2020, 01:21:40 AM
@PHI1618'i tebrik ederim, hakediyordu ve oldu. Hakedip henüz olamayanlarında en kısa sürede ulaşması dileğiyle...
Darısı başımıza diyeceğim de 600 merit lazım ki şu an sahip olduğumdan fazla  Grin
Gerçi merit sistemi başladığında 10 meritim vardı sadece fena da yol katetmedim bence Smiley
Teşekkür ederim. Hakettiğimi düşünüyorsanız o yeter.

Gerçi merit sistemi başladığında 10 meritim vardı sadece fena da yol katetmedim bence

Çok başarılı, iyi bir performans bu. @PHI1619'da benzer bir rütbeden legend olmuş onu da kutlarım. Rütbe atlamanın imkansız olmadığını kanıtlıyorsunuz. Merit sistemi her şeyi zorlaştırmış olabilir ama iyi kullanıcıların yazması için güzel bir teşvik aracı aynı zamanda. Yazdığın bir şeyin beğenildiğini bilmek, sonraki yazacaklarına da sebep oluşturuyor duygusal olarak. Facebook bu basit psikoloji sayesinde dünya devi olmuş olabilir gerçekten de.

Bende kendi-kendine member oldum, aslında tabir eksik. "Desteğiniz ile" anlamını da eklemek lazım "self-made" tabirine. "Desteğinizle-Kendi Member Üye" daha yerinde. Hak nasip ederse 1 ay sonra Full member olurum. Teşekkür ediyorum herkese.
Merit sistemi geldiğinde sanıyorum Member rütbesindeydim. Önce Sr. Member, sonra Hero şimdi de Legendary olduk bakalım meritlerle... Elbette herkesin desteği ile...

@PHI1618; Uzun zamandır yazılarını takip ettiğim, her mesajını severek okuduğum ve forumdaki her üyeye faydası dokunmuş bir üyedir kendisi. Ulaşmış olduğu rütbeye tamamen kendi emeği ile gelmiş ve mevcut rütbesini hak eden sayılı kişilerdendir. Hayırlı olsun, tebrik ederim dostum.
Teşekkür ederim dostum. Darısı başına en kısa zamanda Smiley
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
January 17, 2020, 05:22:57 PM
@PHI1618; Uzun zamandır yazılarını takip ettiğim, her mesajını severek okuduğum ve forumdaki her üyeye faydası dokunmuş bir üyedir kendisi. Ulaşmış olduğu rütbeye tamamen kendi emeği ile gelmiş ve mevcut rütbesini hak eden sayılı kişilerdendir. Hayırlı olsun, tebrik ederim dostum.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
January 17, 2020, 03:49:02 PM
Merit sistemi ilk başta çok mantıksız gibi tepkiler çeksede ne kadar gerekli olduğunu görmüş olduk.Kaliteli içerikler her zaman takdire şayan.
sr. member
Activity: 364
Merit: 304
January 17, 2020, 05:09:39 AM
Gerçi merit sistemi başladığında 10 meritim vardı sadece fena da yol katetmedim bence

Çok başarılı, iyi bir performans bu. @PHI1619'da benzer bir rütbeden legend olmuş onu da kutlarım. Rütbe atlamanın imkansız olmadığını kanıtlıyorsunuz. Merit sistemi her şeyi zorlaştırmış olabilir ama iyi kullanıcıların yazması için güzel bir teşvik aracı aynı zamanda. Yazdığın bir şeyin beğenildiğini bilmek, sonraki yazacaklarına da sebep oluşturuyor duygusal olarak. Facebook bu basit psikoloji sayesinde dünya devi olmuş olabilir gerçekten de.

Bende kendi-kendine member oldum, aslında tabir eksik. "Desteğiniz ile" anlamını da eklemek lazım "self-made" tabirine. "Desteğinizle-Kendi Member Üye" daha yerinde. Hak nasip ederse 1 ay sonra Full member olurum. Teşekkür ediyorum herkese.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
January 17, 2020, 03:20:40 AM
@PHI1618'i tebrik ederim, hakediyordu ve oldu. Hakedip henüz olamayanlarında en kısa sürede ulaşması dileğiyle...
Darısı başımıza diyeceğim de 600 merit lazım ki şu an sahip olduğumdan fazla  Grin
Gerçi merit sistemi başladığında 10 meritim vardı sadece fena da yol katetmedim bence Smiley
Pages:
Jump to: