Pages:
Author

Topic: SatoshiCity Faucet Servisi (Bizden bir servis) - page 2. (Read 11722 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
1 haftadır buralarda yoktum. dolayısyla satoshilerimi toplayamadım. Cheesy dün tekrar siteyi kullanmaya başladım. mobilden girdiğimde ( ios işletim sistemi tarayıcı chrome) sayfa direk kapanıyor. her seferinde olmuyor arada sırada oluyor.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Merhaba bu sitenin mantığı tam olarak nedir ? kısaysa biri bahsedebilirmi yada link verebilirmisiniz halihazırda varsa

siteye girip bitcoin adresini yazıyorsun bu şekilde kayıt olmuş oluyorsun hemen ardından Claim düğmesine basıp şansına 150 satoshi ile 50.000 satoshi arasında bitcoin veriyor. genellikle 200 - 400 satoshi çıkıyor 10 dakika sonra tekrar girip tekrar alabiliyorsun bedava bitcoinini hesabında 10000 satoshi birikince Cashout butonu aktif oluyor ona basarak biriken bitcoinlerini doğrudan cüzdanına çekebiliyorsun birde referansınla başkası kayıt olursa onun her topladığı bitcoinin yarısı kadarı senin hesabına yansıyor.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Merhaba bu sitenin mantığı tam olarak nedir ? kısaysa biri bahsedebilirmi yada link verebilirmisiniz halihazırda varsa

10 dakikada bir girip bitcoin adresine istek yapıyorsun. 200-50000 arası satoshi veriyor. Bu tür sitelere bitcoin dağıtan musluk siteleri diyoruz.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Yaklaşık 10 günde 1.9 BTC gitmiş. Valla o gidenleri görünce benim içim gidiyo Smiley Sanırım ay sonuna 7-8 BTC gider belki daha fazla. Bitcoin aliens'ın tahtına oturacak gibisin aliser Smiley

Pes et artik hintlilerden ve ruslardan ekmek cikmaz Sana  Smiley

Pes etmek için bir neden göremiyorum ortada. Smiley Beklediğimden farklı bir şey ortaya çıkmadı şimdiye kadar
sr. member
Activity: 574
Merit: 253
Yaklaşık 10 günde 1.9 BTC gitmiş. Valla o gidenleri görünce benim içim gidiyo Smiley Sanırım ay sonuna 7-8 BTC gider belki daha fazla. Bitcoin aliens'ın tahtına oturacak gibisin aliser Smiley

Pes et artik hintlilerden ve ruslardan ekmek cikmaz Sana  Smiley
legendary
hero member
Birde irfan_pak mesaj attı . Kendi rotator sitesi var sanırım orada yayınlamak için ne kadar ücret verirsin gibi bir şey dedi. Bende sana yönlendirdim, mesaj attı mı sana?

Şu an için herhangi bir rotator'a eklenme konusunda talebimiz ya da beklentimiz yok o yüzden herhangi bir teklifle gelirse ne yazık ki kabul edemem.

Allah Allah, rotator siteleri hem refden satoshi kazanıyor, hem de üzerine para mı istiyor. Yuh! Tongue

Ben böyle bir cevap yazsaydım ayıp olurdu o yüzden seviyeli ve etik bir cevap vermeye çalıştım Smiley
member
Activity: 107
Merit: 10
Binecek eşşek arıyolarmış desenize şuna : )
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
Birde irfan_pak mesaj attı . Kendi rotator sitesi var sanırım orada yayınlamak için ne kadar ücret verirsin gibi bir şey dedi. Bende sana yönlendirdim, mesaj attı mı sana?

Şu an için herhangi bir rotator'a eklenme konusunda talebimiz ya da beklentimiz yok o yüzden herhangi bir teklifle gelirse ne yazık ki kabul edemem.

Allah Allah, rotator siteleri hem refden satoshi kazanıyor, hem de üzerine para mı istiyor. Yuh! Tongue
hero member

legendary
hero member
@aliser senin siteyi musluk bulucu sitelerden birine eklemesi için söyledim umarım sorun değildir?

http://faucetbits.info bu site.

Sorun olmaz ne kadar çok reklamımız olursa o kadar iyi eline sağlık.
legendary
@aliser senin siteyi musluk bulucu sitelerden birine eklemesi için söyledim umarım sorun değildir?

http://faucetbits.info bu site.
hero member
Arkadaşlar,

Siteye yoğunlukla Rusya'dan kullanıcı geliyor bu durumdan şikayetçi değilim ancak Amerika ve Çin'den de ziyaretçi gelmesini istiyorum bu konuda önerilerinize açığım.
hero member
Dünden bu yana mailbox'ım ve mesaj kutum doldu, herkes bu denli yüksek dağıtımın altından kalkıp kalkamayacağımı soruyor arada verdiğinin karşılığında kazanıyor musun diye soranlar var sanırım yeteri kadar dikkat çekmeyi başardı proje Smiley

Artık gerçekleri açıkla aliser. Hangi mason locasından bitcoin desteği alıyorsun  Grin

nickim aliser ancak yaşadığım yerde herkes bana Satoshi Nakamoto der.
legendary
Dünden bu yana mailbox'ım ve mesaj kutum doldu, herkes bu denli yüksek dağıtımın altından kalkıp kalkamayacağımı soruyor arada verdiğinin karşılığında kazanıyor musun diye soranlar var sanırım yeteri kadar dikkat çekmeyi başardı proje Smiley

Artık gerçekleri açıkla aliser. Hangi mason locasından bitcoin desteği alıyorsun  Grin
full member
Activity: 208
Merit: 100
Her girdiğimde adsense reklamlarınıza tıklıyorum , umarım faydası oluyordur.
full member
Activity: 364
Merit: 100

1 btc'ye dayanmış kazanılan tutar hocam. Şuan cepten mi yiyorsunuz yoksa birazda olsa kazanç var mı ?
hero member
Pages:
Jump to: