Pages:
Author

Topic: SatoshiCity Faucet Servisi (Bizden bir servis) - page 3. (Read 11722 times)

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Dostum captcha sorunu nasılsa çözüldü Smiley şuan IP block yedim, şirketten giriyorum siteye ve sabit IP kullanıyoruz..

Firewall üzerinden mi bağlanıyorsunuz internete onu öğrenebilir misin ? bazı firewall'lar internete çıkarken header bilgilerini değiştirir bu nedenle de proxy'den çıkıyormuş gibi görünürsün nedeni bu olabilir.

Evet dostum, firewall var.. Ama bu sabaha kadar böyle bir sorun yoktu..

Bu sabah proxy arkasından gelen kullanıcıları devre dışı bırakmak için engelledim, çok fazla multi yapılıyordu ref olayından dolayı o yüzden bazı firewall'lar da engellemiş olabilir.
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Dostum captcha sorunu nasılsa çözüldü Smiley şuan IP block yedim, şirketten giriyorum siteye ve sabit IP kullanıyoruz..

Firewall üzerinden mi bağlanıyorsunuz internete onu öğrenebilir misin ? bazı firewall'lar internete çıkarken header bilgilerini değiştirir bu nedenle de proxy'den çıkıyormuş gibi görünürsün nedeni bu olabilir.

Evet dostum, firewall var.. Ama bu sabaha kadar böyle bir sorun yoktu..
hero member
@aliser size bir pm attım ama geri dönüş olmadı.

Kusura bakma Jarx sabah gördüm ama yoğunluktan cevap verememiştim az önce yazıp gönderdim kontrol edebilirsin.
sr. member
Activity: 574
Merit: 253
@aliser size bir pm attım ama geri dönüş olmadı.
hero member

hero member
hero member
selam @aliser, merak ettim nasıl gidiyor sitede durumlar dağ gibi büyüyor hergün toplanan miktar ödemeleri de zamanında yapıyorsun gördüğüm kadarıyla valla artık üzülmeye başladım cashout düğmesine basarken kendi milletime ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum Smiley

Bilgi vermek zorunda değilsin tabi ama gerçekten merak ettim Wink

selam @belgo,

öncelikle iyi gidiyor bu yola çıkarken cebimizden yiyeceğimizi bile bile çıktığımız için çok kasılmıyorum, ama iyi bir ivme kazandık diyelim bu kadarı yeterli olur sanırım. Bu arada gönül rahatlığı ile cashout düğmesine basabilirsin sıkıntı yok Smiley

Merhaba,

Captcha açılmıyor bende, bu durum bir kaç gündür böyle, tarayıcı ayarlarımı da değiştirmedim, neden olabilir?

Birden fazla browser'da ve birden fazla bilgisayarda denedim sorunsuz çıkıyor muhtemelen sizde bir problem vardır başka sitelerde çıkıp çıkmadığını bir kontrol edin eğer diğerlerinde sorun yoksa tekrar görüşelim olur mu ?
hero member
Merhaba,

Captcha açılmıyor bende, bu durum bir kaç gündür böyle, tarayıcı ayarlarımı da değiştirmedim, neden olabilir?
hero member
Activity: 938
Merit: 501
selam @aliser, merak ettim nasıl gidiyor sitede durumlar dağ gibi büyüyor hergün toplanan miktar ödemeleri de zamanında yapıyorsun gördüğüm kadarıyla valla artık üzülmeye başladım cashout düğmesine basarken kendi milletime ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum Smiley

Bilgi vermek zorunda değilsin tabi ama gerçekten merak ettim Wink
hero member
sanki kendi cebimden su gibi akıp gidiyor btcler  Grin reklam olayları ne durumda poollardan diğer bitcoin servislerinden filan iletişime geçen var mı

Smiley Para harcamak için var mental sıkma canını. Şaka bir yana reklam konusunda şimdilik bir girişimim olmadı bu şekilde devam. Bu arada deneyebildin mi ip hatası almadan claim yapabiliyor musun ?
vpn den claim yapıyorum sıkıntı yok sadece gizli sekmeden tekrar açınca ip uyarısını veriyor

Teşekkür ederim mental,

başkalarının pek deneme şansı olmadı sanırım.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
sanki kendi cebimden su gibi akıp gidiyor btcler  Grin reklam olayları ne durumda poollardan diğer bitcoin servislerinden filan iletişime geçen var mı

Smiley Para harcamak için var mental sıkma canını. Şaka bir yana reklam konusunda şimdilik bir girişimim olmadı bu şekilde devam. Bu arada deneyebildin mi ip hatası almadan claim yapabiliyor musun ?
vpn den claim yapıyorum sıkıntı yok sadece gizli sekmeden tekrar açınca ip uyarısını veriyor
hero member

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hero member
@Aliser konuşmamızdan sonra 5 denemem de claim yaptı, şimdi ise yapmıyor.

Sorry, this IP address has been blocked. If you are using a proxy or anonymization service, please turn it off before playing.
If not, you can get a new IP by restarting your router.

Benim aldığım bu cashout denemedim.

proxy kullanmadığından eminsin değil mi ? Firefox kullanıyorsan XProxy'i aktifleştirmiş olabilirsin belki haberin yoktur bir kontrol eder misin.
member
Activity: 107
Merit: 10
@Aliser konuşmamızdan sonra 5 denemem de claim yaptı, şimdi ise yapmıyor.

Sorry, this IP address has been blocked. If you are using a proxy or anonymization service, please turn it off before playing.
If not, you can get a new IP by restarting your router.

Benim aldığım bu cashout denemedim.
hero member
Arkadaşlar,

Artık dün itibari ile proxy arkasından erişimleri engelledim acaba girip test eder misiniz proxy kullanmadığı halde (bazı durumlarda firewallar da engel olabilir) Claim ve cashout yapamayan var mı ? Ben kesinlikle proxy kullanmıyorum firewall desen hak getire ama buna rağmen bana kızdı diyen olursa bana haber ederse sevinirim.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
0.3 olmus dagitilan masallah
hero member
Site çok başarılı olmuş tebrikler. Yabancıların sürekli sömürmesini engelleyecek girişimleriniz var mı?

Smiley Neden Türkler sömürmüyor mu sence ?

Bu konuda bir önlem olacak elbette ancak bir süre bu düzende devam etmesini istiyorum bir tür pazarlama stratejisi.
hero member
Activity: 490
Site çok başarılı olmuş tebrikler. Yabancıların sürekli sömürmesini engelleyecek girişimleriniz var mı?
hero member
Siteye Earning Map eklendi beklendiği gibi %32 ile Rusya başı çekiyor Smiley Bu %32'nin de %90 'ını proxy üzerinden multi.

Pages:
Jump to: