Pages:
Author

Topic: SatoshiCity Faucet Servisi (Bizden bir servis) - page 6. (Read 11722 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
ponzi beyler yatırım yapmayın  Grin

Bir sistemi ponzi olarak sınıflandırmak için sisteme para yatırmanız gerekiyor satoshicity'de herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok tek gelir kaynağı reklam.
scam yaygarasıda yapmayalım şimdi adet yerini bulmasın mı yani bunudamı çok görüyon bize Grin Grin
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Gelen talepler üzerine Çekim Alt Limiti 50K satoshiden 10K satoshiye çekildi arkadaşlar.
cachout yaptım şimdi Smiley
cashout yapmam lazımdı ama Sad
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Gelen talepler üzerine Çekim Alt Limiti 50K satoshiden 10K satoshiye çekildi arkadaşlar.
hero member
ponzi beyler yatırım yapmayın  Grin

Bir sistemi ponzi olarak sınıflandırmak için sisteme para yatırmanız gerekiyor satoshicity'de herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok tek gelir kaynağı reklam.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Siteyi yeni inceleyebildim. Arayüzü sade, kullanımı basit bir faucet olmuş. Ödeme alt limiti refi olmayanlar için yüksek. Ödeme alt limiti düşürülüp haftalık toplu ödeme gönderilirse bireysel katılımcı sayısı artar. Tebrikler, başarılar.

FAQ > How can I earn Bitcoin?

Eal, öncelikle teşekkür ederim.

İlk bakışta 50.000 satoshi fazla gibi göründüğünün ben de farkındayım ancak sitenin verdiği ücretsiz bitcoinlerin 150 satoshi ile 50.000 satoshi arasından deçildiğini varsayarsak ve her 10 dakikada bir yeni bir hak kazandığımızı düşünürsek ortalama 200 satoshi almış olalım 24 saatte 28.000 satoshi kolayca birikiyor ki çok daha fazla biriktiğini test ettim yani 24 saatten biraz daha uzun sürüyor aslında eşiğe ulaşmak.

Ama yine de öneriyi dikkate alıp alt limiti düşüreceğim.

Saygılar
aliser

24 saattir (uyuduğum zaman 8 saat hariç) claim yapıyorum refsiz biriken tutar:
Balance : 0.00016100 BTC
50 civarı claim yaptım bu arada Smiley

bir de bu çekiliş numarasını da belirtsen güzel olur.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
ponzi beyler yatırım yapmayın  Grin
hero member
Siteyi yeni inceleyebildim. Arayüzü sade, kullanımı basit bir faucet olmuş. Ödeme alt limiti refi olmayanlar için yüksek. Ödeme alt limiti düşürülüp haftalık toplu ödeme gönderilirse bireysel katılımcı sayısı artar. Tebrikler, başarılar.

Eal, öncelikle teşekkür ederim.

İlk bakışta 50.000 satoshi fazla gibi göründüğünün ben de farkındayım ancak sitenin verdiği ücretsiz bitcoinlerin 150 satoshi ile 50.000 satoshi arasından deçildiğini varsayarsak ve her 10 dakikada bir yeni bir hak kazandığımızı düşünürsek ortalama 200 satoshi almış olalım 24 saatte 28.000 satoshi kolayca birikiyor ki çok daha fazla biriktiğini test ettim yani 24 saatten biraz daha uzun sürüyor aslında eşiğe ulaşmak.

Ama yine de öneriyi dikkate alıp alt limiti düşüreceğim.

Saygılar
aliser

full member
Activity: 504
Merit: 120
Site güzelmiş başarılar dilerim. Ses özelliği gayet iyi kenarda dursun vakit geldikçe toplarız
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Sabahtan beri açık, boşalttım ben kasayı Smiley
hero member
Activity: 938
Merit: 501
aliser hocam site ingilizce bölümlerde tanıtılmadı henüz sanırım ne zaman tanıtımını yapmayı planlıyorsun eminim o zaman abanacaktır millet
hero member
Aliser, tebrik ederim, başarılı bir proje olacak gibi duruyor..

Herkes gibi ben de ilk girdiğimde claim tuşu aradım. Hatta submit niyetine adresin sağındaki check gifine bastım durdum. Amaçladığın bu muydu bilmiyorum ama Enter tuşuna basmaya ihtiyaç olmamalı diye düşünüyorum.

Bu kadar çok tepkiden sonra "Save Address" butonu ekledim Smiley Ayrıca iyi dilekler için teşekkür ederim temennimiz tutması yönünde.

hero member
Activity: 519
Merit: 509
Aliser, tebrik ederim, başarılı bir proje olacak gibi duruyor..

Herkes gibi ben de ilk girdiğimde claim tuşu aradım. Hatta submit niyetine adresin sağındaki check gifine bastım durdum. Amaçladığın bu muydu bilmiyorum ama Enter tuşuna basmaya ihtiyaç olmamalı diye düşünüyorum.

hero member
adblock  kullanıldığı zaman ekrana uyarı çıkarsan iyi olur. yoksa çok zarar edersin.

bir de 315. sırada 350 satoshi kazanmış gözüken birisi var  Smiley ödüllerin arasında bu yoktu sanırım.

normalde faucetlerle ilgilenmiyorum ama (bizden bir servis) olunca içimin yağları eridi Grin

Türk girişimciye tam destek  Smiley

Öncelikle destek için teşekkürler,

AdBlock için bir önlem alma konusunda haklısın, sitenin tasarımında zaten reklamların rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirmeye çalışıyorken adamın gelip reklam görüntülemeden faucet'den faydalanması kabul edebileceğimiz bir durum değil. Hatırlatman iyi oldu.
member
Activity: 84
Merit: 10
adblock  kullanıldığı zaman ekrana uyarı çıkarsan iyi olur. yoksa çok zarar edersin.

bir de 315. sırada 350 satoshi kazanmış gözüken birisi var  Smiley ödüllerin arasında bu yoktu sanırım.

normalde faucetlerle ilgilenmiyorum ama (bizden bir servis) olunca içimin yağları eridi Grin

Türk girişimciye tam destek  Smiley
hero member
sesli uyarı özelliği çok iyi olmuş, çalışırken arkada site açık duruyor. sesi duyunca direk  tıklıyorum.bide captcha artık çıkmıyor.kaldırdın mı  sadece ben değilimi tıklıyorum sadece direk geçiyor

Bu reCaptcha'nin bir özelliği bir süre sonra senin gerçekten insan olduğuna ikna oluyor ve soru sormuyor bunun yerine gidip ben robot değilimi tıklaman yeterli oluyor. Mouse hareketlerinden tıklama sıklığından vs anlıyor sanırım bot olmadığını.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
sesli uyarı özelliği çok iyi olmuş, çalışırken arkada site açık duruyor. sesi duyunca direk  tıklıyorum.bide captcha artık çıkmıyor.kaldırdın mı  sadece ben değilimi tıklıyorum sadece direk geçiyor
hero member
Sisteme Referans sistemi getirildi,

Bundan böyle sizin referansınızla kayıt olan kullanıcıların her kazandığının yarısı size de yansıtılacak, referans ile kazanılan miktarlar sağdaki akan tabloda turuncu renkte görünür. Referans linkinizi sayfanın en üstündeki Refer menüsünden edinebilirsiniz.

Hata farkederseniz lütfen zaman kaybetmeden bilgi verin Smiley

aliser hocam ben bu haberin üstüne amcaoğlu dayıoğlu kim varsa referans linkini veririm haberin ola sonra cüzdanı boşaltmayalım Smiley

Sorun değil kullanıcı sayısının artması bir yerde istediğimiz bir şey yeter ki suistimal ve kötüye kullanma durumları olmasın.
hero member
Activity: 938
Merit: 501

Bundan böyle sizin referansınızla kayıt olan kullanıcıların her kazandığının yarısı size de yansıtılacak, referans ile kazanılan miktarlar sağdaki akan tabloda turuncu renkte görünür. Referans linkinizi sayfanın en üstündeki Refer menüsünden edinebilirsiniz.

aliser hocam ben bu haberin üstüne amcaoğlu dayıoğlu kim varsa referans linkini veririm haberin ola sonra cüzdanı boşaltmayalım Smiley
hero member

Pages:
Jump to: