Pages:
Author

Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı - page 19. (Read 13355 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
TaaS, blockchain token'leri için dünyanın ilk
kullanıcı arayüzü olan BLOCKv'ye katılıyor.

TaaS, blok köprü tabanlı token'ler için dünyanın ilk "kullanıcı arabirimi" katmanının
yaratıcıları olan BLOCKv'nin prestijli katılımcısı olcağını ilan etti. Katkılar, BLOCKv'nin
40 milyon dolarlık katılım hedefiyle "VEE" isimli yeni bir token oluşturacağı haberi
12 Ekim'de BLOCKv'nin Token Generation Event (TGE) 'inden hemen önce geldi.

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Taas'ın miningi yapılıyor mu arkadaşlar bir bilginiz var mı?
coini incelemeye aldım 1 aydır şuan coinmarketcapda 99. sırada ve sayısı az tahminimce değerlencektir.

TaaS'da mining yok hocam. Mining olan coinler coinmarketcap.com'da ''Mineable'' yazanlardır.
Şu linkten bakabilirsin.
https://coinmarketcap.com/coins/views/filter-non-mineable/

Anasayfasında sol tarafta ''All''  ''Coins'' ''Tokens'' yazan yerde ''Coins''e tıklayın ve en alttaki ''Filter Non - Mineable''  tıklayın.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Taas'ın miningi yapılıyor mu arkadaşlar bir bilginiz var mı?
coini incelemeye aldım 1 aydır şuan coinmarketcapda 99. sırada ve sayısı az tahminimce değerlencektir.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
TaaS büyümeye devam ediyor . Ekib maşallah şıkır şıkır yoluna devam ediyor.

"TaaS, Blockchain Token'ler için Dünyanın İlk Kullanıcı Arayüzü olan BLOCKv'e Katılıyor
TaaS, blok köprü tabanlı belirteçler için dünyanın ilk "kullanıcı arabirimi" katmanının yaratıcıları olan BLOCKv'ın prestijli katkıcısı olmayı ilan etti. Katkılar, BLOCKv'un 40 milyon dolarlık katılım hedefiyle VEE ağ simgesini yayınlayacağı 12 Ekim'de BLOCKv'un Token Generation Event (TGE) 'den hemen önce geldi.

BLOCKv, vAtoms adında akıllı, güvenli ve dinamik sanal nesnelerin oluşturulmasını sağlayan bir blokçık tabanlı geliştirme platformu yarattı. Platform, üssel büyümenin kilidini açmak için blok zincirinin geliştirilmesinin karmaşıklığını hafifleten bir kullanıcı ara yüzü katmanı yaratarak yeni nesil dijital mal ekonomisine başlamayı vaat ediyor. Paylaşılabilir dijital ürünler tüketicilerin hayatlarında daha kökleştikçe, BLOCKv teknolojisi, markalar, pazarlamacılar ve geliştiricilerin tüketicilerle daha güçlü ilişkiler kurmaları ve daha güçlü ilişkiler kurmaları için eşi benzeri görülmemiş bir fırsat sunuyor."
hero member
Activity: 826
Merit: 504
İlk TaaS Fund'u gördüğümde katılıp katılmamak ta tereddütte kalmıştım, yine akılsız başımın cezasını çekiyor katılmadığım için. Çok güzel kar elde edebilirdim katılsaydım. Özellikle dağıttıkları kar payı bile yeterdi bana. 
hero member
Activity: 756
Merit: 500
İlk TaaS Fund'u gördüğümde katılıp katılmamak ta tereddütte kalmıştım, yine akılsız başımın cezasını çekiyor katılmadığım için. Çok güzel kar elde edebilirdim katılsaydım. Özellikle dağıttıkları kar payı bile yeterdi bana. 
fiyat hala kar payı öncesi için uygun durumda. katılırsanız güzel bi kar payı elde edersiniz. uzun süreli düşünüyorsanız girmenizi tavsiye ederim. güzel yerlere gelecektir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288

hala gec degil hocam katilsana bak sonrada vurursun kafani.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
fon projelerinin içindeki en geçerlisi bu ancak daha istenilen yükseklişte değil yaşıtları 10x çoktan devirdi Cheesy
icosu .90 centten yapıldı şuanda 4 dolar civarında 5 x seviyesinde icoular için beklenti ne kadar dağıtacağını bilmiyorum ama bu kar payına bir ayar gayar çekmeleri lazım
uzun süre tutucularla songün alıcılar aynı kar payını alması mantıklı değil. konuya eğlirlerse daha yükseklere çıakbilir 20 dolarlar konuşulacaktır bana göre bu şekilde dağıtım yaparlarsa
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
Biz altcoinlerin düşeceğini bekliyorduk fakat hepsi kolayca toparladılar, Bitcoin yükselmeye devam ediyor. TaaS'ta aynı şekilde güzel bir şekilde ivmelendi sene sonunda TaaS'ı çok başka bir yerde görebileceğimize inanıyorum. Herhangi bir gelişme olursa konu altından haberdar edin lütfen.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
7 Ağustos 2017 tarihinde dağıtılan kar payları öncesi ve sonrasında TaaS Fund fiyatının nasıl bir çizgi izlediğini tek bakışta anlabilmenize yardımcı olmaya çalışayım.

2 - 7 - 11 Ağustos 2017 tarihlerindeki dip ve zirve noktaları fiyatları

İkinci kar payı dağıtımında yüksek bir tutar dağıtılması durumunda -örneğin token başına 60 cent gibi- beklentimizi 7-10 dolar aralığında tutmamız yerinde olacaktır. Buna karşılık Blockchain snapshot tarihinde dip noktasına dump olma ihtimali de oldukça yüksektir. Bana göre bu rakam 3.5 USD ve dolaylarıdır.

Görmüş olduğunuz üzere kar payı dağıtımından sonra çok ciddi bir satış olmamıştır.

Söylediklerinize göre olmaması için hiç bir müspet bir durum yok . Alım için genel de arkadaşlar son 3-4 günü bekledikleri için fiyatlar şu anda normal gidiyor .Tadını alan elinden çıkartmıyor da anladığım kadarıyla TaaS ' da . Diğer yatırımcı projelerinin önüne çok rahat bir şekilde geçti . Ekip halen sürekli yatırım yapma çabbasında . Ellerinde tokenlere baktığımda halen ilk giriş yapmış olduğu yatırımlar mevcut .Ellerinden çıkartmamışlar halen . Alım satımları da gayet mantıklı sağlıyorlar . Bakalım 2. kar payı dağıtımından sonra bütçemi ayarlayıp giriş yapacağım.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
gelecekte fiyatı 3 haneli rakamlaya fırlayacağını tahmin ettiğim yegane ethereum tokenlerinden biridir taas. uygun miktarda alım yaptım ve halen tutuyorum elimde. bazen ciddi karlar edebileceğim fırsatlar çıkıyor karşıma, o fırsatları bile tepiyor satmıyorum. bu arada fiyatın yükselmesi demek aynı zamanda kar paylarının da yükseleceği anlamına geliyor. çünkü taas ekibi bilinirliğini arttırdıkça doğru orantılı olarak ekibini de büyütecek ve yatırımlarını daha tecrübeli insanların yardımıyla daha da geliştirecektir.
legendary
TaaS yatırımcılarının elinden çok fazla çıkarttığını tahmin etmiyorum zaten. Benim bir hayalim var dedem diye bir replik vardı . Aynı o halde TaaS . Genç yaşta erken emeklilik .

Ki 2019 başında çok güzel kar paylarına ulaşacağına inanıyorum .
hero member
7 Ağustos 2017 tarihinde dağıtılan kar payları öncesi ve sonrasında TaaS Fund fiyatının nasıl bir çizgi izlediğini tek bakışta anlabilmenize yardımcı olmaya çalışayım.

2 - 7 - 11 Ağustos 2017 tarihlerindeki dip ve zirve noktaları fiyatları

İkinci kar payı dağıtımında yüksek bir tutar dağıtılması durumunda -örneğin token başına 60 cent gibi- beklentimizi 7-10 dolar aralığında tutmamız yerinde olacaktır. Buna karşılık Blockchain snapshot tarihinde dip noktasına dump olma ihtimali de oldukça yüksektir. Bana göre bu rakam 3.5 USD ve dolaylarıdır.

Görmüş olduğunuz üzere kar payı dağıtımından sonra çok ciddi bir satış olmamıştır.
legendary
Kar dağıtımından sonra fiyatı yükselir mi diyorsunuz  Huh Ben tam tersini düşünüyorum şuan bir çok insan sırf kar dağıtımından faydalanmak için al sat yapmıyor dağıtıldıktan sonra dumplayabilirler.Birazda öyle olmasını istiyorumki taas alayım. Grin

İlk karpayı dağıtımından sonra aşırı bir dump olmadı diye hatırlıyorum . Sağlam yatırımcılar ellerinden çıkarmadığını düşünüyorum . Bir de aşırı hacim yok satmak için . Liqui yetersiz geliyor . Belki kraken e geçtiğinde bu dediğiniz olabilir ama şu an için çok zor diye düşünüyorum .
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Kar dağıtımından sonra fiyatı yükselir mi diyorsunuz  Huh Ben tam tersini düşünüyorum şuan bir çok insan sırf kar dağıtımından faydalanmak için al sat yapmıyor dağıtıldıktan sonra dumplayabilirler.Birazda öyle olmasını istiyorumki taas alayım. Grin
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
şu kar payını alsat yapanlara dağıtmasalar  çok iyi olucak örnek olarak alınacak kar payını düzdanda tutma süresine göre verseler hem hold kazanacak hemde hold olmaya geçicek ve piyasdaki dolaşım adedi azalcak direk fiyata yansır bu şekildede .

taas' da al sat yapmak zor ya normal dönemde. henüz çok yeni ve taze bir tokendir, kar payı dağıtımı yaklaştığında hacim artıyor evet ama normal şartlarda hacim bulmak zor oluyor. liqui' de 20-30 btc günlük hacimle dolaşıyor token. ico'dan stok yapanlar hariç kar payı dönemi dışında ala sata bulaşacak adam olduğunu sanmıyorum henüz. olsa zaten hacim olurdu. holderler'in de zaten yeterli düzeyde olduğunu gösterir bu da.

yarın başka yeni borsalara dahil olduğu zaman asıl gücünü gösterecektir. kraken gibi...
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
şu kar payını alsat yapanlara dağıtmasalar  çok iyi olucak örnek olarak alınacak kar payını düzdanda tutma süresine göre verseler hem hold kazanacak hemde hold olmaya geçicek ve piyasdaki dolaşım adedi azalcak direk fiyata yansır bu şekildede .
legendary
3 aylık süreçte çok rahat bir şekilde 0.50 centlik bir kar sağlamışlardır diye düşünüyorum . Söylediğiniz gibi 0.50 centlik bir kar payı dağıtımı olursa çok rahat bir şekilde 7 $ ' ı görecektir . TaaS aldığıma her geçen gün seviniyorum .
hero member
TaaS Fund ekibinden gelen mail' in orijinal görüntüsü

Şu an 4.60 dolar seviyelerinde dolaşıyor ve tahminime göre kar payı vakti yaklaştıkça ufak ufak'da olsa artışlar yaşanacaktır. Kar payının ne kadar olacağı konusunda gelecek açıklama fiyatlanma için büyük önem arz ediyor. Eğer 50 cent ve üzerinde bir rakam telafuz edilirse BTC' ye rağmen 7 USD + fiyata kadar alıcı bulabileceğini tahmin ediyorum. Bu seviyeleri görmemesi için hiç bir neden yok.
sr. member
Activity: 560
Merit: 255
TaaS görüpte almayıp pişman olduğum nadir tokenlerden biridir bende 2018-2019 döneminde değerleneceğini düşünüyorum fakat TaaS riskli bir altcoindir. Hatta fonlama sürecinde zarar yazarsa kriptoparanın geleceği tehlikeye atılabilir.
Pages:
Jump to: