Pages:
Author

Topic: TaaS Fund fiyat, spekülasyon, bilgi paylaşım alanı/3 Şubat: 1,3627 USD Kar payı - page 21. (Read 13377 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Üzücü olmuş gerçekten başından geçenler . Gayret düşünceli bir davranış içine girmişsin . İnsanlarda ne yazık ki her zaman olumsuz kıskanç tavırlar sergiliyor . İş için şehir dışında olmasam mutlaka katılmayı düşünürdüm ben de.

Ama vaktini çaldığın kişininde stake ' ini göndermen göz doldurdu ben de . İnşallah TaaS için düşündüklerin olur . Benim de ıco ' sundan girdiğim TaaS ' larım mevcut. Beklentim her geçen gün artıyor TaaS için.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Yazık olmuş güzelim imzaya. Ben de bu gün kendi imzamdan çıkıp katılmayı düşünüyordum sağlık olsun. İnanın ben Taas'ı unutmuştum. Şimdi tekrar incelemeye aldım sizin sayenizde. O yüzden arkadaşın dediği gibi bu konunun açılması bile insanlarda farkındalık yarattı.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
sağlık olsun, daha öncede belirttiğim gibi sizin bu konuyu açmanız taasın tr bölümündeki promosyonu için yeterliydi.umarım yaşadığınız kırgınlık sadece imza kampanyasındaki olayadır ve gene umarım bu konuda bizlerle taas hakkında son gelişmeleri vermeye devam edersiniz.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Arkadaşlar ben bu imza kampanyası etkinliğinden vazgeçiyorum. Bunun sebebine gelince.

Dün 20 yaşlarında bir arkadaş bana forumdan yazdı, "kampanyanızı ben yöneteyim" diye, hevesini kırmamak için ve zamanım da kısıtlı olduğundan ötürü tamam dedik, Telegram' dan konuştuk. İmza düzenledi, Spreatsheet oluşturdu, metin yazdı. Her şeyi değerlendirip konuyu başlattık. Sonradan kampanya konusunu satın alınmış bir hesaptan açtığını farkettim. Bu çok sinir bozucu bir şey. Sonuçta o hesabı ben de yönetiyor olabilirdim. (Forumdakilerin böyle düşünmemesi için hiçbir sebep yok.) Buna da aldırış etmedim.

Sabah kalkıyorum, konu kapatılmış, silinmiş. Sebep olarak yoğun baskı geldiğini söylüyor arkadaş PM ile, satın alınmış hesaba sahip olduğu konusunda. Bunlar da önemli değil yeniden açabilirdim konuyu ama şu yorumu okuduktan sonra tümüyle vazgeçtim.

Konuyu açan kişiyi 6 aylık üyeliğim boyunca 1 kez bile görmedim forumda. Kendisi spam yapma konusunda tarih yazmış, 30 saniye veya 1 dakika aralıklarla Türkçe mesaj yığmış profiline. Hesabı herhalde bir yerden satın aldı geldi. Hatta herhalde falan değil direk öyle.  

Ayrıca taas böyle bir şey duyurmamışken birisi bireysel olarak neden taas harcayıp böyle bir şey yapıyor ve katılımcılar ödüllerin garanti edildiğini nerden bilecek ortada hiçbir resmi şey yokken?

Son olarak da ödül sistemi ayrı bir komedi, resmen katılımcıları spam yapmaya teşvik ediyor. Ödül dediğin rütbeye göre sabit olur, ya o hafta kazanırsın ya da kazanmazsın. Nasıl bir saçmalıktır 20 üzeri her posta ayrı bir ödül vermek cidden hayret ediyor insan. Forum yönetimi bu şekilde sabit stake vermeyen "şu kadardan fazla post atarsan şunu yaparız" kafasındaki kampanyaları da yasaklamalı net bir şekilde.

Ortaya değerli bir ödül koyup, arkasında olup böyle çirkin bir yorum almak üzdü. Buna değmeyeceğini farkettim bu yorumdan sonra. TaaS' ı artık kendi imkanlarımla destekleyeceğim. Bunun gibi kıymet bilmez bazı insanlara para saçarak değil.

Şu ana kadar Spreadsheet' de 4 kişinin başvurusunu görüyorum. 1 Hero 3 Full Member. Hero member ve 2 Full üyelik TR forumundan değil ve geçmişinde İngilizce yazılmış, sadece kampanya katılım cümleleri Türkçe olan hesaplar. Geriye wolwoo nickli arkadaşımız kalıyor. Ona da zamanını aldığım için 30 kadar TaaS token göndereceğim az sonra. Edit: Gönderildi

Spreadsheed link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12Um8GIfaPt4w0UkUlTHSH5nVtdtRjNiZhtw10h72ZRA/edit#gid=1762067565

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
Güncel portföyü nereden görebiliriz acaba.

https://ca.taas.fund/wallets/dashboard?history_date=20.09.2017
hocam buradan bakabilirsiniz, sağ üstte tarihlerini değiştirip günlük hareketleri takip edebilirsiniz.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Güncel portföyü nereden görebiliriz acaba.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Dün için Taas fonu'nun sahip olduğu tüm emtiaların listesine şuradan bakabilirsiniz. Ellerinde Coindash yok gibi görünüyor. Ya sattılar ya da bazı ico'lar panelde görünmüyor. Yakın zamanda dönem raporu yayınlanacak. Bunun bu ayın 15' i dolaylarında yayınlanacağını düşünüyorum. Bir de görsel koyalım.

zamanında coss ile partnerlik yapmışlar;

https://medium.com/@Taas/taas-coss-strategic-investment-advisory-partnership-93d4dea4f0c4

yakında bu listede cossu görebilirmiyiz sizce?

@walley35 imza kampanyasını iyi düşünmüşsünüz,şimdiden başarılar, umarım başarılı olur.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
zaten bu konuyu açmakla ben dahil eminim birçok kişiyi taas konusunda bilgilendirdiniz.yatırım yapanlarda olmuş anladığım kadarıyla.konu zaten sürekli aktif durumdaydı paylaştığınız bilgiler sayesinde.
ek olarak 1000 taaslık kendi bütçenizden böyle bir kampanya yapmanızı anlıyamadım.yok eger şirket bunun için size ödeme yapıyorsa tum sorular ortadan kalkar. changein imzasında olmasam kesin katılırdım.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Yakın zamanda imza kampanyasını duyuracağız. Bununla ilgili ödül başlığı çok yakında açılacaktır.
Tüm TaaS yatırımcılarına hayırlı olmasını dilerim.

Toplam ödül 1000 TaaS token olarak belirlenmiş durumdadır.

Hayirli olsun imzadan once yatirim yapalimki oda fiyatlara etki eder. Bu sadece turk forumuna ozel olmayacak degilmi?
hero member
Yakın zamanda imza kampanyasını duyuracağız. Bununla ilgili ödül başlığı çok yakında açılacaktır.
Tüm TaaS yatırımcılarına hayırlı olmasını dilerim.

Toplam ödül 1000 TaaS token olarak belirlenmiş durumdadır.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
ben de katılmayı düşünebilirim ama 10 limiti sizce biraz az değil mi? maksimum katılımcı limitini biraz daha arttırırsanız daha uygun olacaktır bence. insanlar emeğiyle güzel kazanç elde edeceğine inanırsa olur. inandıramazsanız kimse mevcut kampanyasını bırakıp size gelmez.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Kar payı dağıtımı yaklaştığından olsa gerek, başlık coşmuş maşallah. Üşenmeyip, düşüncelerini aktaran ve başlığı sıcak tutan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

...ve uzun süredir aklımda olan bir etkinliği ilk defa sizlere açıklıyorum.

Ben TaaS için bir imza kampanyası düzenlemek istiyorum. Sadece Türkçe foruma açık olacak bu imza kampanyası için kendi bütçemden 1000 adet TaaS tokeni ödül olacak koymak istiyorum. Katılacak arkadaşların emeklerinin karşılığını almaları adına da kampanyayı 10 kişiyle sınırlandırmak istiyorum. Böyle bir etkinliği düzenleyeceğim konusunda TaaS Fund ekibinin de bilgisi var.

Böyle bir imza kampanyası düzenlemem durumunda katılmak isteyecek kaç arkadaş olacak bilmiyorum. Bu sebepten yorumlarınız önemli. Ne dersiniz ?

neden öyle birşey   düzenlemek istiyorsunuz tam olarak anlamadim ben ? 1000 tane taas tokeni dağitacagina bekletsen ileride değerlendiğinde bir işler için harcasan daha mantıklı olmazmi ? hali hazirda devam eden bir projenin ve bi şekilde takipçisi olan bir programa imza kampanyasi açmak  sanki güveni sarsmaz mi  ?  bilmeyenler için diyorum mesela seni tanimayan ve böyle bir projeyi  team'in haberi dahilinde olsa bile yapman bilmeyenler için  güven sarsar diye düşünüyorum. bişiler oluyor işte reklam yapmaya calişiyorlar vs. yani bugun nasil ethereum'un imza kampanyasi olmuyorsa etc nin veya doge'nin moneronun  bence wavesin de olmamaliydi ona yapildi ama neyse işte  taas içinde yapilmamali daha sağlam ve  dik bir duruş olur diye düşünüyorum bilemedim şimdi. siz taninirliliğini artirmak ve nedir ne değildir diye  daha fazla insana ulaşsin istiyorsun anladigim kadariyla ama artilari eksileri koyup değerlendirmek lazim gibi.

Amacım kendi imkanlarımla projeye destek olmaktan ötede değil. Ben ortaya koyacağım meblağı zaten her şekilde çıkartırım. Böyle bir kampanya TaaS' ın bilinirliğini arttıracaktır her şekilde.

Projeleri araştırırken tecrübesizlikten konuları kaçıran, görmeyen, inceleyemeyen ve cebinde fiat' ı ile bekleyen bir çok yeni kullanıcı olduğunu görüyorum. 2018' de bu kullanıcıların sayısında inanılmaz artış olacak. Bu kullanıcıları TaaS Fund' a kazandırabilirsek zaten o 1000 adet TaaS tokenin asgari 2 katı ROI olur benim için de diğer destekçi arkadaşlar için de.

çok mantıklı ve taas projesi için oldukça etkili bir kampanya olacağına şüphe yok hocam, imzaları dilerseniz ben dizayn edebilirim konuyla ilgili size mesaj gönderdim. taas’ın projesinin sağlamlığı yanında yakında bu fiyatları mumla arayacağımızı düşünüyorum.
hero member
Kar payı dağıtımı yaklaştığından olsa gerek, başlık coşmuş maşallah. Üşenmeyip, düşüncelerini aktaran ve başlığı sıcak tutan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ben TaaS için bir imza kampanyası düzenlemek istiyorum. Sadece Türkçe foruma açık olacak bu imza kampanyası için kendi bütçemden 1000 adet TaaS tokeni ödül olacak koymak istiyorum. Katılacak arkadaşların emeklerinin karşılığını almaları adına da kampanyayı 10 kişiyle sınırlandırmak istiyorum. Böyle bir etkinliği düzenleyeceğim konusunda TaaS Fund ekibinin de bilgisi var.

Böyle bir imza kampanyası düzenlemem durumunda katılmak isteyecek kaç arkadaş olacak bilmiyorum. Bu sebepten yorumlarınız önemli. Ne dersiniz ?

neden öyle birşey   düzenlemek istiyorsunuz tam olarak anlamadim ben ? 1000 tane taas tokeni dağitacagina bekletsen ileride değerlendiğinde bir işler için harcasan daha mantıklı olmazmi ? hali hazirda devam eden bir projenin ve bi şekilde takipçisi olan bir programa imza kampanyasi açmak  sanki güveni sarsmaz mi  ?  bilmeyenler için diyorum mesela seni tanimayan ve böyle bir projeyi  team'in haberi dahilinde olsa bile yapman bilmeyenler için  güven sarsar diye düşünüyorum. bişiler oluyor işte reklam yapmaya calişiyorlar vs. yani bugun nasil ethereum'un imza kampanyasi olmuyorsa etc nin veya doge'nin moneronun  bence wavesin de olmamaliydi ona yapildi ama neyse işte  taas içinde yapilmamali daha sağlam ve  dik bir duruş olur diye düşünüyorum bilemedim şimdi. siz taninirliliğini artirmak ve nedir ne değildir diye  daha fazla insana ulaşsin istiyorsun anladigim kadariyla ama artilari eksileri koyup değerlendirmek lazim gibi.

Amacım kendi imkanlarımla projeye destek olmaktan ötede değil. Ben ortaya koyacağım meblağı zaten her şekilde çıkartırım. Böyle bir kampanya TaaS' ın bilinirliğini arttıracaktır her şekilde.

Projeleri araştırırken tecrübesizlikten konuları kaçıran, görmeyen, inceleyemeyen ve cebinde fiat' ı ile bekleyen bir çok yeni kullanıcı olduğunu görüyorum. 2018' de bu kullanıcıların sayısında inanılmaz artış olacak. Bu kullanıcıları TaaS Fund' a kazandırabilirsek zaten o 1000 adet TaaS tokenin asgari 2 katı ROI olur benim için de diğer destekçi arkadaşlar için de.
hero member
Activity: 560
Merit: 501

sr. member
Merit: 288

Hocam egerki üyelik türleri arasindaki farki cok yapmazsaniz bende katilirim zaten taasa yatirim yapmak istiyordum bunuda bu kampanyayla halletmis olurum.
hero member
Activity: 826
Merit: 504

Ben katılırım. Umarım güzel olur teşekkürler.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Taas gün geçtikçe değer kazanmaya devam ediyor kar dağıtımı zamanı en 6-7 dolar olacaktır bence
hero member

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Dün için Taas fonu'nun sahip olduğu tüm emtiaların listesine şuradan bakabilirsiniz. Ellerinde Coindash yok gibi görünüyor. Ya sattılar ya da bazı ico'lar panelde görünmüyor. Yakın zamanda dönem raporu yayınlanacak. Bunun bu ayın 15' i dolaylarında yayınlanacağını düşünüyorum. Bir de görsel koyalım.

sr. member
Merit: 288
Taasin yatirim yaptigi projeleri nereden görebiliyoruz? Coindasha 500 bitcoin yatirim yapmislardi bunu hatirliyorum birtek son zamanlarda fiyati dusmus olmasina ragmen oda guzel bir yatirimdi. Tam listeyi nereden bulabilirim acaba?
Pages:
Jump to: