Pages:
Author

Topic: Tokeni sa 10x potencijalnom - page 6. (Read 2961 times)

legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
August 27, 2020, 04:38:46 AM
Ah, takvih coina imaš koliko hoćeš... Samo problem je što nikad ne znaš hoće li napraviti x100 ili će propasti. Evo, taj MIX je imao ATL cijenu $0.00000391 prije samo četiri mjeseca. Nakon toga je narastao 1318888.3% (13188x). Znači da si prije 4 mjeseca kupio za $50 imao bi 2.560.000 MIX koji bi danas vrijedili $48.000! I sve to uz market cap od niti pet milijuna dolara. Meni su to sulude brojke ali problem je što od 100 projekata nekoliko napravi takav rast, a 98% njih propadne.

Znači, da si prije 4 mjeseca kupio za 50$, prije 3 i pol mjeseca bi prodao za 200$ i mislio da si bog isus.

To je ono što većina ignorira, rijetki baš imaju toliko vjere u projekt da čekaju dok ne naraste tih 1000+x.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 27, 2020, 04:08:44 AM
#99

A baš si mogao napisati i nešto o projektu. Zašto misliš da ima 10x potencijal osim što ima relativno mali market cap? Koliko vidim, glavna rečenica im je "The successor to the World Wide Web" u što stvarno sumnjam. Naravno da će netko/nešto jednog dana biti nasljednik WWW-a ali problem je što me nekoliko godina u kriptu naučilo jednome - da prema svemu budem skeptičan i da od velikih planova (kao što je ovaj) obično na kraju ne bude ništa. Ajde daj neki svoj komentar na projekt... Možda si ga proučio malo bolje pa stvarno ima potencijala. Mene obično takve rečenice odmah na prvu odbiju.

Ma ovo je više bila "naknadna pamet"...prije godinu dana prvi sam put čuo za projekt kad sam čitao u readme fajlu od phoenix minera
da podržava i taj coin, ali sam odmahnuo rukom...a on otišao 30X u godinu dana...a tad se mogao majnat na tone jer je difficulti
bio nikakav, a malo minera

Ah, takvih coina imaš koliko hoćeš... Samo problem je što nikad ne znaš hoće li napraviti x100 ili će propasti. Evo, taj MIX je imao ATL cijenu $0.00000391 prije samo četiri mjeseca. Nakon toga je narastao 1318888.3% (13188x). Znači da si prije 4 mjeseca kupio za $50 imao bi 2.560.000 MIX koji bi danas vrijedili $48.000! I sve to uz market cap od niti pet milijuna dolara. Meni su to sulude brojke ali problem je što od 100 projekata nekoliko napravi takav rast, a 98% njih propadne.
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
August 27, 2020, 03:41:16 AM
#98

A baš si mogao napisati i nešto o projektu. Zašto misliš da ima 10x potencijal osim što ima relativno mali market cap? Koliko vidim, glavna rečenica im je "The successor to the World Wide Web" u što stvarno sumnjam. Naravno da će netko/nešto jednog dana biti nasljednik WWW-a ali problem je što me nekoliko godina u kriptu naučilo jednome - da prema svemu budem skeptičan i da od velikih planova (kao što je ovaj) obično na kraju ne bude ništa. Ajde daj neki svoj komentar na projekt... Možda si ga proučio malo bolje pa stvarno ima potencijala. Mene obično takve rečenice odmah na prvu odbiju.

Ma ovo je više bila "naknadna pamet"...prije godinu dana prvi sam put čuo za projekt kad sam čitao u readme fajlu od phoenix minera
da podržava i taj coin, ali sam odmahnuo rukom...a on otišao 30X u godinu dana...a tad se mogao majnat na tone jer je difficulti
bio nikakav, a malo minera
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 27, 2020, 03:20:51 AM
#97

A baš si mogao napisati i nešto o projektu. Zašto misliš da ima 10x potencijal osim što ima relativno mali market cap? Koliko vidim, glavna rečenica im je "The successor to the World Wide Web" u što stvarno sumnjam. Naravno da će netko/nešto jednog dana biti nasljednik WWW-a ali problem je što me nekoliko godina u kriptu naučilo jednome - da prema svemu budem skeptičan i da od velikih planova (kao što je ovaj) obično na kraju ne bude ništa. Ajde daj neki svoj komentar na projekt... Možda si ga proučio malo bolje pa stvarno ima potencijala. Mene obično takve rečenice odmah na prvu odbiju.
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 19, 2020, 06:11:25 AM
#95
~

evo, u zadnje vrijeme sam kupio Defis (XGM) i Membrana (MBN)
zasto?
pa micro cap-ovi su, malo sam DYORao i projekti imaju glavu i rep, po meni imaju potencijal X5 sigurno a X10 vjerojatno

spomenut cu ovaj post od pred neki dan
ova dva coina su vec odradila pomak od dana kad sam pisao post, ali to je tek pocetak
ide to na x5 do x10 od trenutne cijene

MBN je odradila x2 a XGM je jos uvijek u super buy zoni

https://www.coingecko.com/en/coins/membrana-platform

MBN $0.013 | 0.00000108₿
L:0.00000087 | H:0.00000110
1h:    7.78%    🍻
24h:  15.34%    💸
7d:   49.57%    🌗
Cap: 712th | $1.9M
Vol: $422.3K


sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
August 13, 2020, 10:23:09 AM
#94
A i svi su "world first"
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 13, 2020, 08:15:44 AM
#93
E pa ljudi toliko postova i price, a nijedan novi token niste tu pridodali.

Ja cu to ispraviti i dati vam jedan projekt ovdje, pa svi u istrazivanje, kao trust mozgova  Grin

Radi se o Sora (XOR) , pa podijelite misljenja, ja evo upravo krecem u istrazivanje.

Pa baš si mogao napisati i o čemu se radi u projektu. Meni je super prva rečenica u opisu projekta:

Quote
The Sora Decentralized Autonomous Economy (DAE) is the a world's first decentralized economy, where everyone participates to create the best world together.

Ovo boldano mi je kao izjava manekenke na natjecanju za miss svijeta Grin
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
August 10, 2020, 06:47:18 PM
#92
E pa ljudi toliko postova i price, a nijedan novi token niste tu pridodali.

Ja cu to ispraviti i dati vam jedan projekt ovdje, pa svi u istrazivanje, kao trust mozgova  Grin

Radi se o Sora (XOR) , pa podijelite misljenja, ja evo upravo krecem u istrazivanje.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 10, 2020, 09:11:58 AM
#91


Znači nešto kao ForkDelta na steroidima. U početku mog kripto putovanja sam puno trejdao shitcoinima na Etherdelti. Uniswap je valjda slična stvar, samo s jednostavnijim sučeljem i puno skupljim transakcijama nego što sam ja tada plaćao.

FD ti je skuplji. Cijena transakcije ne ovisi ni o FD ni Uniswapu, nego o trenutnom stanju ETH mreže.
Na uniswapu imas 2 transakcije, approvanje tokena + sami trejd, dok na FD imas 3 transakcije: slanje tokena na trade wallet, sami trade, i vraćanje ETH-a u svoj wallet

Ma znam. Na Forkdelti sam daaavno odradio posljednji trejd i tada nije bilo (previše) bitno trebaju li dvije, tri ili deset transakcija. Cijena je bila tako mala da me bolilo dupe za to.

~Jebemti što mi je žao da mi engleski nije nazivni jezik da serem o kriptu i zarađujem pare na tim pumpama. Ono, kupim neki shitcoin za $100, spomenem ga na kanalu i ekipa krene kupovati. Onda dumpam i zaradim pare.
~

kakave sve tarzan ingliš youtubere pratim, vjerujem da biš se istaknuo i ti, bez ikakvih problema
imao sam u planu više puta krenuti blebetati o kriptu, ali bi to radio isključivo s maskom na glavi i sa distorziranim glasom -- paranoja? pa ono, da  Grin

Ma dobro, istina... Ne bi se nikad tako usudio "prodati" svoj identitet. Ali opet, kad pogledaš s druge strane, radio sam KYC za kojekakve gluposti.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 10, 2020, 08:49:22 AM
#90
~Jebemti što mi je žao da mi engleski nije nazivni jezik da serem o kriptu i zarađujem pare na tim pumpama. Ono, kupim neki shitcoin za $100, spomenem ga na kanalu i ekipa krene kupovati. Onda dumpam i zaradim pare.
~

kakave sve tarzan ingliš youtubere pratim, vjerujem da biš se istaknuo i ti, bez ikakvih problema
imao sam u planu više puta krenuti blebetati o kriptu, ali bi to radio isključivo s maskom na glavi i sa distorziranim glasom -- paranoja? pa ono, da  Grin

~
ali takva je zajednica, pomislis samo na DOGE i sve ti je jasno

ne diraj mi DOGE  Grin Cool
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
August 10, 2020, 08:46:34 AM
#89


Znači nešto kao ForkDelta na steroidima. U početku mog kripto putovanja sam puno trejdao shitcoinima na Etherdelti. Uniswap je valjda slična stvar, samo s jednostavnijim sučeljem i puno skupljim transakcijama nego što sam ja tada plaćao.

FD ti je skuplji. Cijena transakcije ne ovisi ni o FD ni Uniswapu, nego o trenutnom stanju ETH mreže.
Na uniswapu imas 2 transakcije, approvanje tokena + sami trejd, dok na FD imas 3 transakcije: slanje tokena na trade wallet, sami trade, i vraćanje ETH-a u svoj wallet
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
August 10, 2020, 08:33:37 AM
#88
Ma te hype tokene se ne isplati pratiti. Jedino ako te posere sreća pa ubodeš nešto prije hypea. Jer dok saznao za hype, već je kasno za ulaz.

pratim telegram grupu, ljudi nudili x3, x5 od ulazne cijene a jos nije listan  Roll Eyes Shocked
a samo im se scammeri javljali jer je token blokiran do danas u neko doba, strasno

ja da sam imao NUGS, pa odmah bi rezervirao prodaju po tom multiplikatoru  Grin bolje x5 nego x30 nikad

neverovatno je na sta su sve ljudi spremni, i posle se zale da je nesto scam

ali takva je zajednica, pomislis samo na DOGE i sve ti je jasno
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 10, 2020, 07:40:46 AM
#87
Ma te hype tokene se ne isplati pratiti. Jedino ako te posere sreća pa ubodeš nešto prije hypea. Jer dok saznao za hype, već je kasno za ulaz.

pratim telegram grupu, ljudi nudili x3, x5 od ulazne cijene a jos nije listan  Roll Eyes Shocked
a samo im se scammeri javljali jer je token blokiran do danas u neko doba, strasno

ja da sam imao NUGS, pa odmah bi rezervirao prodaju po tom multiplikatoru  Grin bolje x5 nego x30 nikad

Jedino tako ima i smisla. Da si imao te tokene, značilo bi da te postala sreća jer nikad ne znaš kad će neki kripto Youtuber spomenuti neki lowcap token/coin zbog čega mu cijena odleti u nebo. Jebemti što mi je žao da mi engleski nije nazivni jezik da serem o kriptu i zarađujem pare na tim pumpama. Ono, kupim neki shitcoin za $100, spomenem ga na kanalu i ekipa krene kupovati. Onda dumpam i zaradim pare.

Uniswap je i zlo i dobro u jednom pakovanju.
Fino ti daje mogucnost da s lakocom prodas neki token, naravno ukoliko ima liquidity za njega.
Također mozes providat liquidity i ubirat fini fee kao interest Wink

Znači nešto kao ForkDelta na steroidima. U početku mog kripto putovanja sam puno trejdao shitcoinima na Etherdelti. Uniswap je valjda slična stvar, samo s jednostavnijim sučeljem i puno skupljim transakcijama nego što sam ja tada plaćao.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
August 10, 2020, 07:39:59 AM
#86
Jao opet kreće ludnica s cijenama transakcija na Ethereum mreži. Htio sam nešto kupiti na Uniswapu i na Ethgasstation vidim da je safe low 100 gwei Shocked Strašno! Ne znam kako je taj Uniswap u zadnje vrijeme postao tako popularan, a cijena transkacije daleko nadilazi cijenu fee-a na klasičnoj burzi.

Uniswap je i zlo i dobro u jednom pakovanju.
Fino ti daje mogucnost da s lakocom prodas neki token, naravno ukoliko ima liquidity za njega.
Također mozes providat liquidity i ubirat fini fee kao interest Wink
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 10, 2020, 07:37:24 AM
#85
Ma te hype tokene se ne isplati pratiti. Jedino ako te posere sreća pa ubodeš nešto prije hypea. Jer dok saznao za hype, već je kasno za ulaz.

pratim telegram grupu, ljudi nudili x3, x5 od ulazne cijene a jos nije listan  Roll Eyes Shocked
a samo im se scammeri javljali jer je token blokiran do danas u neko doba, strasno

ja da sam imao NUGS, pa odmah bi rezervirao prodaju po tom multiplikatoru  Grin bolje x5 nego x30 nikad
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 10, 2020, 07:34:24 AM
#84
Jao opet kreće ludnica s cijenama transakcija na Ethereum mreži. Htio sam nešto kupiti na Uniswapu i na Ethgasstation vidim da je safe low 100 gwei Shocked Strašno! Ne znam kako je taj Uniswap u zadnje vrijeme postao tako popularan, a cijena transkacije daleko nadilazi cijenu fee-a na klasičnoj burzi.

danas je ludnica na https://www.nugs.space/ projektu, to je jedan od razloga zagusenja ethereuma
kakav su hype odradili to je cudo, sretni su svi koji su se uspjeli docepati tokena

Ma te hype tokene se ne isplati pratiti. Jedino ako te posere sreća pa ubodeš nešto prije hypea. Jer dok saznao za hype, već je kasno za ulaz.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 10, 2020, 07:33:03 AM
#83
Jao opet kreće ludnica s cijenama transakcija na Ethereum mreži. Htio sam nešto kupiti na Uniswapu i na Ethgasstation vidim da je safe low 100 gwei Shocked Strašno! Ne znam kako je taj Uniswap u zadnje vrijeme postao tako popularan, a cijena transkacije daleko nadilazi cijenu fee-a na klasičnoj burzi.

danas je ludnica na https://www.nugs.space/ projektu, to je jedan od razloga zagusenja ethereuma
kakav su hype odradili to je cudo, sretni su svi koji su se uspjeli docepati tokena
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 10, 2020, 06:46:18 AM
#82
Jao opet kreće ludnica s cijenama transakcija na Ethereum mreži. Htio sam nešto kupiti na Uniswapu i na Ethgasstation vidim da je safe low 100 gwei Shocked Strašno! Ne znam kako je taj Uniswap u zadnje vrijeme postao tako popularan, a cijena transkacije daleko nadilazi cijenu fee-a na klasičnoj burzi.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
August 09, 2020, 03:12:13 PM
#81
Baci oko i na RSR(Reserve rights) Wink

Ja sam na tome već 100% u plusu. Šteta samo da sam kupio za neku siću. Nije mi se dalo proučavati, ali imao je dobre preporuke pa sam uzeo siću.
Pages:
Jump to: