Pages:
Author

Topic: Tokeni sa 10x potencijalnom - page 7. (Read 2961 times)

newbie
Activity: 12
Merit: 1
August 09, 2020, 01:41:33 AM
#80
Baci oko i na RSR(Reserve rights) Wink
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
August 08, 2020, 08:03:27 PM
#79
ovi oracle-i pumpaju zbog hypea oko LINK-a i BAND-a, tako da neka manja investicija za potencijalnih brzih 10x uvijek moze sta se mene tice
npr na DOSu sam napravio 5x u 2-3 dana i prodao jer su radili nekakav swap i poceo FUD totalni pa sam ga se rijesio, ukupno je DOS napravio 200x u manje od 45dana  Shocked


sta se tice polkadota, ja ga nisam proucavao, prevelik market cap za moj ukus Cheesy

al pratio sam malo projekte oko njega i vidim da uvelike pumpaju tako da...

Ja sam uzeo na ERDu, DOCKu, COTIju i LENDu dosada i neke sice na raznim altovima, ali nisam sad zadnjih tjedan i nesto nista taknuo, ali gledam nesto PERL i RVN ovih dana i vazem.
jr. member
Activity: 81
Merit: 3
August 08, 2020, 07:39:28 PM
#78
ovi oracle-i pumpaju zbog hypea oko LINK-a i BAND-a, tako da neka manja investicija za potencijalnih brzih 10x uvijek moze sta se mene tice
npr na DOSu sam napravio 5x u 2-3 dana i prodao jer su radili nekakav swap i poceo FUD totalni pa sam ga se rijesio, ukupno je DOS napravio 200x u manje od 45dana  Shocked


sta se tice polkadota, ja ga nisam proucavao, prevelik market cap za moj ukus Cheesy

al pratio sam malo projekte oko njega i vidim da uvelike pumpaju tako da...
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
August 08, 2020, 07:32:44 PM
#77
Da malo osvjezim temu s obzirom da su altovi poceli pumpati opet Cheesy
Zadnje vrijeme je hype oko DeFi i oraclea

RSR(80mil)
Tellor(20mil cap)
DOS(8mil)
Quant(97mil)
Tomo(65mil)


Reserve ima fantastican team/advisore/investore, Paypal founder je jedan od investora, Paypal nedavno objavio da uvode cryptovalute i stablecoin...

Tellor i DOS su Oracle-i, trenutno je hype oko LINKa ogroman, oba jos nisu na vecim exchangevima tako da imaju potencijala


Ima li netko od vas ove coinove i da li imate koje druge zanimljive za investirati? Smiley


DOS je upravo napravio 10x od ovog posta, u 18dana  Shocked

Tellor 2x, uskoro ce i on 10x




XEQ(600k cap) - jos jedan oracle

Hvala na info, nisam dosad nabasao na XEQ, pa cu malo prouciti projekt. Je da je Defi hype, al ne treba trpati bas u sve sto je vezano za Defi jer ce se sad svi oportunisticki vezati za Defi i mislim da ce sad poceti neki tip Defi ICO-a kao novotarija da ga jebes. No treba imati to sve na radaru, pa ako stima tim i projekt ima glavu i rep isplati se riskirati malo para za potencijalni 2-3x ili mozda 10x Cheesy

Jel itko mozda proucio Polkadot? Ima visoku cijenu i nesto se po kuloarima spominje, ap ako netko ima kakva znanja nek malo podijeli.
jr. member
Activity: 81
Merit: 3
August 08, 2020, 01:25:41 PM
#76
Da malo osvjezim temu s obzirom da su altovi poceli pumpati opet Cheesy
Zadnje vrijeme je hype oko DeFi i oraclea

RSR(80mil)
Tellor(20mil cap)
DOS(8mil)
Quant(97mil)
Tomo(65mil)


Reserve ima fantastican team/advisore/investore, Paypal founder je jedan od investora, Paypal nedavno objavio da uvode cryptovalute i stablecoin...

Tellor i DOS su Oracle-i, trenutno je hype oko LINKa ogroman, oba jos nisu na vecim exchangevima tako da imaju potencijala


Ima li netko od vas ove coinove i da li imate koje druge zanimljive za investirati? Smiley


DOS je upravo napravio 10x od ovog posta, u 18dana  Shocked

Tellor 2x, uskoro ce i on 10x




XEQ(600k cap) - jos jedan oracle
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 31, 2020, 04:48:31 PM
#75
ako netko slucajno ima ovaj token https://etherscan.io/token/0x64F0D720CE8B97ba44cd002005d2dFA3186C0580
neka ga se rijesi cim cim prije tim tim bolje

exit scam alert

da li je to isti yearn.finance, ili je to neka kopija yearn.finance projekta?
vise ih je tesko pohvatati, a yearn.finance je u medium clanku napisao token nema vrednost, i ljudi su odjedanput stali kupovati, nekoga stvarno ne mozes razumeti

da to je fork od yfi
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
July 31, 2020, 03:45:35 PM
#74
ako netko slucajno ima ovaj token https://etherscan.io/token/0x64F0D720CE8B97ba44cd002005d2dFA3186C0580
neka ga se rijesi cim cim prije tim tim bolje

exit scam alert

da li je to isti yearn.finance, ili je to neka kopija yearn.finance projekta?
vise ih je tesko pohvatati, a yearn.finance je u medium clanku napisao token nema vrednost, i ljudi su odjedanput stali kupovati, nekoga stvarno ne mozes razumeti
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 31, 2020, 02:40:46 PM
#73
ako netko slucajno ima ovaj token https://etherscan.io/token/0x64F0D720CE8B97ba44cd002005d2dFA3186C0580
neka ga se rijesi cim cim prije tim tim bolje

exit scam alert
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
July 27, 2020, 05:51:25 AM
#72
XBASE je konačno na CMC a imaju i puno novosti, moglo bi i od njih konačno nešto bit

https://coinmarketcap.com/currencies/eterbase-coin/


E kako sam se ja zeznuo s tim XBASE tokenom. Kad su 50% tokena prebacili na BNB blockchain ja sam svoje isto tako odlučio prebaciti na taj blockchain. Onda je (meni neobjašnjivo) XBASE na BNB-u s vremenom postao manje vrijedan od Erc20 XBASE tokena. Zatim sam popizdio, opet prebacio svoje tokene na Erc20 platformu (za nekih 60-70% vrijednosti) da bi kratko nakon toga oni odlučili sve BNB tokene natrag prebaciti u Erc20 tokene (naravno omjer 1:1). Nakon toga sam skroz popizdio i sve prodao. Baš sam dosta love na tome popušio...
sr. member
Activity: 2422
Merit: 318
July 27, 2020, 04:04:44 AM
#71
XBASE je konačno na CMC a imaju i puno novosti, moglo bi i od njih konačno nešto bit

https://coinmarketcap.com/currencies/eterbase-coin/
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 26, 2020, 08:37:54 PM
#70
~

bacite oko na Elrond (ERD) - ima po meni isti ako ne i veci short/middle term potencijal od Chainlink-a, a projekti su jako slicni


ERD $0.023 | 0.00000228₿
L:0.00000184 | H:0.00000239
1h:    1.13%   
24h:  17.44%   
7d:   53.27%   
Vol: $104,608,879



u 3 dana od kad sam ga spomenuo napravio je ogroman skok, https://elrond.com/ -> countdown za mainnet
ocekujem da bi cijena mogla jos malo rasti dan, max dva, onda ide dump (sell the news) i prilika za nadokupiti
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 24, 2020, 08:55:45 AM
#69
kakav je Probit? jesi imao ikakvih problema?


na svu srecu nisam, i nadam se na necu niti imati
ove manje poznate burze ne znace nuzno da su prevare, ali svaki put kas posaljem BTC na taj wallet me stegne oko srca  Grin
znao sam vaditi te shitcojnove odmah nakon kupovine na njihove core wallete, pa bi naravno fulao sell time, tako da u biti sad riskiram i ostavljam sve na burzi, sa vec spremnim sell orderima upaljenim
ako se coin pojavi u medjuvremenu na nekoj vecoj burzi, selim ga tamo, samo zbog boljeg volumena i moguce ranije prodaje
jr. member
Activity: 81
Merit: 3
July 24, 2020, 08:50:46 AM
#68
kakav je Probit? jesi imao ikakvih problema?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 24, 2020, 07:29:47 AM
#67
ovo sta je Chainlink napravio do sada i sta ce jos napraviti svrstava ovaj projekt definitivno u long hodl, ali i u short/middle take out profit, po meni je pametno djelomicno izaci u BTC ili ETH pa nadokupiti ga u nekom padu, ili pomiriti se sa dobivenim profitom, a ostatak vreće sacuvati za neki buduci skok, koji ce se siguran sam u to - dogoditi

Do sad kad god bi ovo napravio, onda cijena nije pala kako sam očekivao nego je nastavila rasti bez mene. Upravo zbog toga sam i stavio sav LINK na Ledger da mi ne padne na pamet prodati. Znam da to nije baš najpametnije ali jednostavno nisam trejder i svaki put napravim suprotno od onoga što trebam. Jedino ako me baš posere sreća pa uletim prije neke pumpe. Ali to je uvijek sreća, a ne znanje.

shvacam te, nagledao sam se takvih situacija, ali sam ja obrnuo taktiku
svi ("svi") oko mene bildaju svoje vrece BTCa i ETHa samo ja hodlam razne "shitare", odlucio sam se pomiriti sa profitom, bolje sada nego nikada, ali ne prodajem sve, uvijek ostavim dobar dio te "shitare", takozvani moon bag
ako mi se posreci kakav flip, nadokupim u padu, ako ne, okrenem se nekom drugom projektu i picim dalje

evo, u zadnje vrijeme sam kupio Defis (XGM) i Membrana (MBN)
zasto?
pa micro cap-ovi su, malo sam DYORao i projekti imaju glavu i rep, po meni imaju potencijal X5 sigurno a X10 vjerojatno
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
July 24, 2020, 07:05:45 AM
#66
ovo sta je Chainlink napravio do sada i sta ce jos napraviti svrstava ovaj projekt definitivno u long hodl, ali i u short/middle take out profit, po meni je pametno djelomicno izaci u BTC ili ETH pa nadokupiti ga u nekom padu, ili pomiriti se sa dobivenim profitom, a ostatak vreće sacuvati za neki buduci skok, koji ce se siguran sam u to - dogoditi

Do sad kad god bi ovo napravio, onda cijena nije pala kako sam očekivao nego je nastavila rasti bez mene. Upravo zbog toga sam i stavio sav LINK na Ledger da mi ne padne na pamet prodati. Znam da to nije baš najpametnije ali jednostavno nisam trejder i svaki put napravim suprotno od onoga što trebam. Jedino ako me baš posere sreća pa uletim prije neke pumpe. Ali to je uvijek sreća, a ne znanje.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 24, 2020, 07:03:06 AM
#65
Baš sam naišao na ovaj članak na Hrvatskom bitcoin portalu: https://crobitcoin.com/dok-kripto-trziste-stagnira-chainlink-narastao-vise-od-100/?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=news

Ima li netko među vama Chainlink?
Ako da, koliko ste već zaradili na njemu?
Čini se da se pokazao ''stabilnijim'' od drugih altova ali da li mu predstoji daljnji rast ili kreće ''rasprodaja'' i pad?


Meni je Chainlink u top 3 coina u portfelju. U zadnje vrijeme potpisuju stvarno jaka partnerstva (neki dan je izašla vijest da je podružnica T-coma postala Chainlink nod operator). Uglavnom, u debelom plusu sam jer sam dio kupio u veljači, a dio neki dan. Iskreno ne vjerujem da mu predstoji pad jer je napravio ATH prije osam dana. Nakon toga je bila korekcija od 23% nakon koje je opet krenuo rast. Definitivno mi je long-term hold coin.

Kad već pišem, da pitam što mislite o BNB-u i pokretanju smart chain mainneta? Hoće li utjecati na cijenu ili će biti jedan veliki "mućak" kao i Binance DEX?

ovo sta je Chainlink napravio do sada i sta ce jos napraviti svrstava ovaj projekt definitivno u long hodl, ali i u short/middle take out profit, po meni je pametno djelomicno izaci u BTC ili ETH pa nadokupiti ga u nekom padu, ili pomiriti se sa dobivenim profitom, a ostatak vreće sacuvati za neki buduci skok, koji ce se siguran sam u to - dogoditi

bacite oko na Elrond (ERD) - ima po meni isti ako ne i veci short/middle term potencijal od Chainlink-a, a projekti su jako slicni
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
July 24, 2020, 06:56:57 AM
#64
Baš sam naišao na ovaj članak na Hrvatskom bitcoin portalu: https://crobitcoin.com/dok-kripto-trziste-stagnira-chainlink-narastao-vise-od-100/?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=news

Ima li netko među vama Chainlink?
Ako da, koliko ste već zaradili na njemu?
Čini se da se pokazao ''stabilnijim'' od drugih altova ali da li mu predstoji daljnji rast ili kreće ''rasprodaja'' i pad?


Meni je Chainlink u top 3 coina u portfelju. U zadnje vrijeme potpisuju stvarno jaka partnerstva (neki dan je izašla vijest da je podružnica T-coma postala Chainlink nod operator). Uglavnom, u debelom plusu sam jer sam dio kupio u veljači, a dio neki dan. Iskreno ne vjerujem da mu predstoji pad jer je napravio ATH prije osam dana. Nakon toga je bila korekcija od 23% nakon koje je opet krenuo rast. Definitivno mi je long-term hold coin.
I još nešto... Naravno da to što ja ne očekujem pad ne znači da neće biti pada. Obično kad ja nešto očekujem, dogodi se suprotno. Ali ionako mi je LINK long-term pa me kratki padovi ne interesiraju previše.

Kad već pišem, da pitam što mislite o BNB-u i pokretanju smart chain mainneta u trećem kvartalu 2020.? Hoće li utjecati na cijenu ili će biti jedan veliki "mućak" kao i Binance DEX?
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
July 24, 2020, 06:25:41 AM
#63
Baš sam naišao na ovaj članak na Hrvatskom bitcoin portalu: https://crobitcoin.com/dok-kripto-trziste-stagnira-chainlink-narastao-vise-od-100/?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=news

Ima li netko među vama Chainlink?
Ako da, koliko ste već zaradili na njemu?
Čini se da se pokazao ''stabilnijim'' od drugih altova ali da li mu predstoji daljnji rast ili kreće ''rasprodaja'' i pad?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
July 21, 2020, 10:57:56 AM
#62
~ a baterije/elektronski otpad zagadjuju okolinu, kad smo vec kod svesti o okolini

OT: baterije se nakon sta ih vise nema smisla koristiti u autu, mogu komotno jos godinama koristiti u kucanstvu, pogotovo privatne kuce koje imaju zelju osamostaliti se energetski
Nije sav otpad - nuzno otpad, ne treba reciklirati proizvod na nacin da se isti "ekoloski" zbrine, puno je pametnije postojecem proizvodu pronaci novu ulogu

A da se vratimo na tokene, nanjusio sam dva zanimljiva Defi-a koja su dipnula dovoljno za obrnuti desetak posto u kratkom roku
COMP i SNX

*ovo nije preporuka, trejding je slican kocki, DYOR
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
July 21, 2020, 09:22:30 AM
#61
Kakvi su to tokeni Rivian, Nikola i Tesla?  Grin Grin Grin

Nisam cuo za njih dosad, koliki im je mcap?

Decki malo ste se zaigrali, postovi su vam kandidat za report , pa mozda dobijemo admina za HR dio foruma  Grin

Sada samo treba pratiti koji tokeni se vezuju za Defi i vrebati.

no isto tako Binance je objavio uskoro novi IEO sto znaci da bi moglo biti dobro uzet BNB-a jer ce sigurno zahtjev biti kao i dosad holdanje BNB-a da bi se dobilo ticket za participaciju u IEO, sto bi moglo dosta dignuti cijenu jer su zahtjevi sa svakim novim IEOom rasli dosad.
Pages:
Jump to: