Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 20. (Read 3553 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 271
Sepet güzel fakat bence sepettekilerin hepsinin yarısı kadarına yatırım yap hocam çünkü elinde de biraz nakit kalsın illa bişey almak istiyosan onla da altın ala ama hepsini kriptoya yatırmanı tavsiye edemem. Ne olur ne olmaz.
full member
Activity: 378
Merit: 103
bütün birikimini kripto piyasasına yatırma en azından yarısı elinde nakit olarak kalsın nolur nolmaz ayrıca sepeti bölmen güzel olmuş tamamını yatırmanı tavsiye etmem
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Tüm birikimi yatırmak biraz saçma fakat risk almadan paranı istediğin şekilde katlayamazsın eğer inandığın bie doğru varsa tüm birikim olmasada %80' ini yatırabileceğini düşünüyorum bol şanslar.
full member
Activity: 518
Merit: 102
Dostum bence birikiminin hepsini yatırma kafanda kaybetsen bile seni sıkıntıya sokmayacak bir miktar belirle, Hangi token yatırım yapacağın konusu sende bitiyor. Tokenlerin ortaya koyduğu yenilikleri ICO'larını ve piyasadaki hacmini baz alarak kendi kafanda bir değerlendirme yap ve gelecek görüyorsan yatır.
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Aslında alım zamanındayız ama her ihtimali göze almak lazım bir gün piyasanın komple çökeceğini düşünerek tüm para gitsede gündelik hayatını etkilemeyecek şekilde bir yatırım yapmak gerekiyor. Kısacası tüm birikim yerine sizi üzmeyecek değerlerde yatırım yapmak gerekir. Malum her zaman kazanmak yok bu piyasada kaybetme olasılığınıda hesaplamak gerek.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
%25ten fazla yatırılmaz ama 10bin liranız varsa hepsini riske edebilirsiniz ama 100-200bin paranız varsa %25i geçmeyin derim.
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
Ben böyle bir şeyi önermiyorum açıkçası, 5-6 kat birden düşüşler oluyor ve hayatını etkilicek bir durumsa büyük zararlar ettiriyor insana, örneğin borç ödemesi gerekiyor çekiyor 3de biri fiyattan, kenarda her zaman nakit para olmalı.
member
Activity: 159
Merit: 10
Nano yu ekleyebilirsin fakat tüm birikim ile girme kendini üzmeyecek miktarlar en sağlıklı olanıdır
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Şuan bence tam alım fırsatı cok güzel sepet yapılcak coinler var güzel fiyatlara ama bütün birikimle girilir mi girilmezmi bişiy diyemem bence en kötü %75 gir %100 giricegine elinin altında dursun biraz nakit
full member
Activity: 238
Merit: 100
Presale Starting May 1st
Kesinlikle aptallık olur hacım. Geçen sefer olduğu gibi bir crash olursa 1 gecede %50 falan fakirleşirsiniz. Geleceğini düşünen biri için feci riskli bi hamle olurdu. Şahsen %30 ile %50 arası pay atılabilir diye düşünüyorum.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Öncelikle size önerim paranızı ikiye bölün sonra böldüğünüz paranın bir kısmını güzelce bir bankaya yatırın orda dursun biraz ,bu sırada ikiye böldüğümüz paranın bir kısmınıda ikiye bölelim ve %50 sini bitcoine %50 sinide alt coinlere yatıralım. Altcoin olarak ben Cardano ve VeChain yatırımcısıyım uzun vadede eğer daha hızlı katlayabilecek bir coin düşünürsenizde Credits'i ve INS'yi inceleyebilrsiniz.
member
Activity: 406
Merit: 12
Riskli araçların getirisi yüksek olur, tam tersi risksiz araçlarında getirisi az olur.
Kısa vade için riskli bir yatırım olsada uzun vade düşünülebilir.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
bütün birikimini bence yapmak mantıklı değil hocam en azından bir kısım ayırabilirsin ne olu ne olmaz derim size.
full member
Activity: 490
Merit: 105
neonun düşüşünü beklersen ve az bi miktar atarsan bir haftada güzel değerlenen bir coin hızlı atak lar yapabilen bi özellği var.
member
Activity: 504
Merit: 12
bu haftalar için güzün piyasanın işleyişinde olsun bence bütün birikiminle değilde birazıyla sağlam coinlere yaparsan yeterli olur.
member
Activity: 294
Merit: 10
Kaybetmeyi goze alabildigin bir miktari yatirmanda fayda var. Ayrica yatiriminin yuzde 30 luk kismini Eth tutmani tavsiye ederim. Bir de belli bir sure yukselmis olan altcoinleri o yukselmis fiyattan almak genelde kazanc degil kayip getiriyor. Bu sebepten yatirim yapacagin projelerin gecmis degerlerini iyi anliz etmen gerekir. Ben daha cok yeni cikan ve cok fazla markete henuz girmemis projeleri tavsiye ederim. REN, TOMO, BLZ, ELEC gibi.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Çöküş olmayabilir.

hmm cok mantikli konusmussun gene kardesim bencede cokus olmayabilir ama olabilirde emin olamadim.
member
Activity: 294
Merit: 11
Çöküş olmayabilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Sahsen ben simdiye kadar zararini gormedim egerki kripto paralarin sifirlanacagini dusunmuyorsaniz bir sakincasi yok.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Burdaki dramı okuyup yatırımları bölmenin mantığını biraz daha anlayabilirsin. Bu arkadaş da kriptodan zengin olma umudundaydı: https://bitcointalksearch.org/topic/m.25961487
Pages:
Jump to: