Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 16. (Read 3553 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
Insan dişinden tırnağından arttırdığını bu tarz işlere yatırmamalı bence. Sonrasında çok üzülebiliyor, ben olsa atıl para haricinde girmem
member
Activity: 380
Merit: 31
Boğanın ayak sesleri yazdğı coinler son 1 haftadır güzel arttı.

Her zaman tüm para ile kriptoya girmeye karşıyım ama girseymiş ii kar alabilirmiş.

Görünen boğa uzak değil
full member
Activity: 1386
Merit: 116
büyük riskler büyük kazanclar ve kayıplar yaşatır bana göre aptallık olmaz Smiley
full member
Activity: 218
Merit: 100
insan varını yoğunu bu piyasaya yatırır mı hiç. bu iflasın haberciliğidir. büyük risk. tabiki bilemezsiniz. kazanmakta var işin sonunda ama kaybetmekte var. kaybedince felaket büyük olur. varını yoğunu yatırmak değil de. üzmeyecek bir miktarlar yatırım yapmak daha mantıklı. fazla aç gözlülük iyi bir şey değil.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Meblağa göre değişir bence. Meblag cok büyük değilse ve olası kayıplar ruh halinizi bozmayacaksa ayrıca sabırlıda bir insansanız yapılacak olan yatırım cok buyuk bir fırsata bile dönüşebilir. Ancak sunu soylemek gerekir psikolojik yönden nasılsa kaybetmeden rahat edemeyeceğiz Smiley Yani diyelim herseyi yatırdınız ne var ne yok yuzde 20 30 dustu sonra geri döndü 2-3 kat arttı. Beklenti ve tatmin seviyeleri değişecek 5-6 kat istemeye baslıyacak o da olsa 10 kat hayali kurulmaya baslayacak bunun bir sonuda olmayacak tabii Smiley Sonucta her halükarda bir tatminsizlik yasanacak,ne dibi nede tepeyi bulmak pek mümkün olmayacak.  Roll Eyes
member
Activity: 252
Merit: 10
arkan maddi güçün sağlam ise gir yok eğer bir yerlerden kısıp para biriktirdinse  o paraya yazık edersin. ama bir miktarıylada alış yapıp beklersin
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bir sonraki çöküşü bekleyip

10k tl'lik cardano
10k ethereum
10k ziliqa
10k eos
10k vechain
10k stellar
10k bitcoin private
10k neo
5k digibyte

almayı düşünüyorum. var mı şunu çıkar şunu ekle tarzı bi öneriniz. hepsi için ayrı walletler kullanacağım. yıl sonuna kadar bekleteceğim

bu kadar şeyi bu kadar çok para ile toplayacagınıza 20k tl lik apex alın. az risk ile çok daha kazanma ihtimaliniz olur. kesinlikle ytd
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bana kalırsa kendinize asgari yaşam standartları sunmak daha fazla paranızın olmasından daha önemli bu yüzden hepsiyle yatırım yapılması bana mantıklı gelmiyor
full member
Activity: 450
Merit: 122
bir sonra ki çöküşe daha var umarım almışsındır alacağını şimdiye kadar yukseliştede çık paranın birazını hepsini kriptoda bırakma
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
Kredi çekip kriptoya girmek daha mantıklı olur öyle diyim sana birikiminizin yarısını muhakkak ev, arsa, araba gibi şeylere yatırmanızı tavsiye ederim

Kredi çekip bu işlere girmeyi nasıl mantıklı görüyorsun varsa elinde bişeyler az bişey atarsın borcla yatırım yapma kripto para düşer yarın bir gün sonra tribe girersin sıkıntılı iş
member
Activity: 196
Merit: 10
Kredi çekip kriptoya girmek daha mantıklı olur öyle diyim sana birikiminizin yarısını muhakkak ev, arsa, araba gibi şeylere yatırmanızı tavsiye ederim
jr. member
Activity: 36
Merit: 3
Bitcoin için değil, genel olarak konuşuyorum: Böyle bir yatırım yapmak kesinlikle ama kesinlikle akıl kârı değil.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Görüşüm değişti aptallık bence aşırı derecede yarısından az şekilde yatırım yapılması gerekiyor dikkatlı ve sabırlı olmamız gerekiyor arkadaşlar.
full member
Activity: 182
dostum bir sonra ki çöküş dediğini anlamadım zaten piyasa çok kötü halde market cap 270mil hadi gerilese gerilese 200e geriler gireceksen gir şimdi daha ne olsun istiyosun anlamadım
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
intihar etmenin baska bir yolu olarak gorulebilir bu olay.  dijitalpara piyasalari risk icerir, tum malvarliginiz sifira inmesede tecrubesiz bir yatirimci cok buyuk oranlarda zarar edebilir. sizi asla uzmeyecek miktarlarla islem yapip kar etmeye calismak, ilk firsatta sermayeyi cekip mevcut kar ile yuksek riskler alarak islem yapabilirsiniz.

En güzel taktik bence de bu dostum, kalan yatırım sıfıra inse bile elimizdeki anaparayı kurtardıktan sonra kalandan edilen zarar bizi o kadar yıpratmaz
member
Activity: 336
Yatırım dünyasının ruhuna aykırı bence all in yapmak. Belli bir süre izlendikten sonra parça parça yatırımı daha doğru buluyorum.
member
Activity: 560
Merit: 12
Bence bir miktarda amiral olan bitcoinden alın. En az 2x yapsa bile yeter. 10k 2 katına çıkar hiç fena değil
member
Activity: 406
şunu geçen ağustos ayında yapmaya karar verseydin milyonluk adam olurdun ancak şu anki piyasa durumu çok belirsiz ve korkutucu. en dip nokta sanarak aldığımız yerlerden bile aşağıya iniyor. önceden markette hergün 10 15 tane coin 2x yaparken şu an 1 2 tanesi anca yapabiliyor. genellikle düşüş zamanında acele etmemek artmaya başladığına kanaat getirince almak daha mantıklı.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Tüm birikiminizi elbette yatırmayın, yatıracaksanız da ufak bir kısmını yatırıp kalan kısmı ile takviye yapmanız daha doğru olur.
member
Activity: 596
Merit: 14
her zaman tüm paranı bir sektöre yatırmak kötüdür yani blockchaine tüm paranı gömersen ya fakir gezersin ya zengin olursun ortası yok biliyosunki o yüzden kendi tercihin.
Pages:
Jump to: