Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 21. (Read 3553 times)

full member
Activity: 406
Merit: 100
Cardano ripple vs ben de beğenmedim, illa hepsini koyucam diyorsan sen bilirsin hocam fakat biraz da kenarda dursun, ripple vesaire yerine ayakları yere basan neo gibi artışı da güzel yapan şeyler seçilebilir, ben neblio'ya özellikle yatırım yaptım.
full member
Activity: 728
Merit: 151
cahil cahil yorumlar yine...her zaman ki gibi  Grin kardeşim şimdi yatırmayacaksın da ne zaman yatıracaksın bu parayı btc 20k olunca mı  Grin yalnız konu sahibinin sepetini beğenmedim..dgb cardano falan bunlar baya riskli fazla da kazandırmaz gibime geliyor...

neo ether gibi geleceği olan birkaç coin daha bul
hero member
Activity: 756
Merit: 505
tüm birikimini nereye gömersen göm, neticede komple bir yere gömmek  bana göre aptallık olur.  ayrıca o yazdıklarının içinde 2 tane işe yarar coin var. gerisine gömdüğünle kalırsın.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
tüm birikimi herhangi bir yatırım aracına yatırmak zaten saçma her zaman için kenarda garanti tutmanız gereken bir miktar olmalı kripto olunca tabi ufak miktarlarla girmekte fayda var temkinli olmak lazım
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
aptallığın azı-çoğu olur mu? burada "aptallık" diyenlerin yatırımı yok mu? var, ee o halde! 100 liranın 10 lirası ile yatırım yapınca akıllı, hepsiyle yapınca aptal!!! adam kendince riski dağıtıyor, kriptoya güveniyor, güvenmeyenin burada ne işi var zaten orası ayrı mevzuu...inadına kripto inadına tek coin uleyn Cheesy hodl hodl hodl
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Tüm birikimi degilde %50 60 civarları girebilirsin ama seçtigin coinleri beğendim cogu güvenilir coinler güzel bir sepet olmuş 1 sene hold ile bence güzel kazanç elde edilebilir
full member
Activity: 420
Merit: 100
Bencede aptallığın daniskası olur hocam bu yaptığınız, sonuçta her zaman kazandıracak diye birşey yok belki çok denk gelmiyor ama çok zarar arkadaşlarımız mevcut hem forumda hemde çevremde.o yüzden tüm birikimle yatırım yapmak sizi psikolojik olarakta kötü etkileyebilir diye düşünüyorum.elinizde paranın %30-50 arasında yatırım yapmanız daha rahat hareket etmenizi sağlar bence
full member
Activity: 314
Merit: 101
yatirimci kafasiyla hareket eden biri tum malvarligini boyle riskli bir ortamda degerlendirmez. zarar buyuk olursa telafi etmek guc olabilir. temkinli olmak ve riski yaymak lazim. fiat paraniz da olsun. kriptoparaniz da.
member
Activity: 364
Merit: 10
Hocam bitcoin ile alt coinler her zaman paralel hareket etmiyorlar bu yüzden paranın yarısını bitcoinde tutman öncelikle daha mantıklı olacaktır. İkinci olarak tüm paranı yatırman herkesin söylediği gibi bencede aptallık şuan piyasa çok yeni neler olabileceğini kimse kestiremiyor. Bir spekülasyon ile mal varlığınız yarısını kaybedebilirsiniz üstüne bir panik durumuyla her şey daha beter hallere gelebilir umarım bu yatırım sizi üzmez.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
2017 de bunu çok defa kendime sordum keşke dedim kriptoya yatırım yapsaydım o dönem 50bin tl param vardı ama riske atamadım 5bin tl kullandım sadece, piyasa yükseldikten sonrada patlar artık diye tekrar riske girememiştim.
member
Activity: 143
Aptallik demeyelim risk olmadan gelir dusuk ama kotu senaryoda gider de dusuk olur, bol parcala yatir mantikli, sepette birkac farkli coin bulundurmaniz da mantikli ama bence 30% 40% nakitte kalmak da faydali olur, yoksa bir an gelir zararina cikmak zorunda kalirsiniz
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
niye aptallık olsun arkadaş! sonunda sahil kenarında villada oturacağıma, ufak bir teknem olacağına inanıyorsam, bu yola baş koyduysam, inanıyorsam tüm birikimin üstüne borç da bulur girerim. ya herru ya merru! on lira yüz lira kazansam nolur kazanmasam nolur? milyon dolarlar yatıran aptal mı? 3'ün 5'in hesabını yapmaktan kurtulsak bir daha buralara uğramayız hiç birimiz... Cool
member
Activity: 336
Metahash
Cok radikal bir karar, sahsen ben yapmam, yapmiyorumda, yukseldiginde yapsam su kadar olurdu diye aklima nifak dussede yapmiyorum. Hicbir zaman butun birikimleri tek bir enstrumana baglamamak gerekli. Bir kac yil icinde kullanmayacaginiza inaniyorsaniz 50% si ile yatirim yapin derim en fazla
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Hocam tüm yatırımını kriptoya yapmak için elinde iyi argümanlar olması gerekiyor. Kendini ikna edebileceğin şeyler varsa şayet büyük bir kısmını yapabilirsin ancak tüm yatırım her türlü sıkıntı oluştarabilir.
member
Merit: 17
Ya aptallikta olabilir bu yaptığın zekice de. Bu sonuçlarına bağlı. Eğer güzel kar edersen zekice davranmış gibi olursun. Ha zarar ettiyseniz bu kez aptallık olmuş olur. Bence yarısını yatır hepsi aptallık olur gibi. Ben risk almak istiyorum diyorsan o senin bilecegin iş Tabikide. Bir anda zenginde olabilirsin fakirde. Bu kripto dünyası böyle birşey. Seçtiğiniz coinlere zaten yatırım yaptıysan sene sonuna kadar bekle hatta kar ettiğin zaman elinden çıkar böylelikle le ilk yatirdigin paraya ulaşınca çek karla devam et.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Arabamı satıp ponzi bir sistemde hiç gelir elde edemeden dolandırıldıktan sonra tüm elimde kalan parayı cryptoya yatırdım ilk başlarda güzel karlar aldım çok süper gidiyordu ta ki ağustos ayında başlayan çöküşe kadar 3 4 ay hodl yaptım ve ilk büyük sıçramada elimden çıkardım sonra aldığım tazminat dahil tüm paramı koyup devam ettim ve ocak ortalarında koydugum paranın 4 katını çektim şu anda içerde ne kadar varsa onla devam ediyorum bir ekleme asla yapmam fakat belirlediğim tutarı geçince fazlasını tekrar çekmeyi düşünüyorum. Çok riskli bir şeydi kimseye tavsiye etmem fakat risk olmadan da kazanç olmuyor maalesef.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
"aptallık mı olur ?" son kelimelerini alalım . ortada ki "mı" yı ve sonra ki soru işareti ni de kaldıralım. Hah şimdi kusa benzedi Smiley . Yükseliş zamanları bir kısmını çekip kar realizasyonu yapma taraftarıyım. Kaldı ki bence çılgnlık.
member
Tüm birikimiNİ yatırmak bence çok mantıklı değil ama bunun yanında yatırımın çoğu kripto paralarda ise çeşit çeşit coinlere dağıtmak mantılı tek çeşit coine güvenmek hatakı olur diye düşünüyorum.
member
Activity: 252
bence tüm birikiminizi yatırmamalısınız yarısını yatırıp kar ettikten sonra ettiğiniz kar ile devam etmelisiniz bana göre böyle olmalı
full member
Activity: 840
Merit: 103
Benim kendi tercihim bu yonde ama tavsiye etmem. Ben birsekilde aylik belli bir tutar kazaniyorum bunu bir ismis gibi dusunuyorum.
Pages:
Jump to: