Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 19. (Read 3553 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
kaybetmeyi göze alamayacağın hiç bir parayı yatırmanı mantıklı bulmuyorum, sonuçta bu tarz sistemlerde birilerinin kazanması için birilerinin de kaybetmesi gerekiyor. genelde sabredemeyen kaybediyor. dikkatli olmanı öneririm.
full member
Activity: 616
Merit: 101
Her gün aynı yemeği yemediğimiz gibi sadece bir yerede yatırım yapmamalıyız ha diyorsanız kısa yoldan zengin yada fakir olmak istiyorum o zaman güzel tercih kripto paralar Smiley
member
Activity: 88
Merit: 12
%50 aptallık yapmak istersen yarısını yatır Smiley

yükselirse de yine %50 aptallık yapmış olursun neden hepsini yatırmadım dersin,
yani % 50 aptallık makul bir aptallık bence şu günün piyasasında Smiley

Ne kadar aptallığı yapacağını, baştan kabullenmek en mantıklısı kısacası ..
Piyasa değil sen belirle yani gidişatı .

Coin içinse yorum yapmak istemiyorum ama bazıları kıyak duruyor.
full member
Activity: 602
Merit: 118
bir sonraki çöküşü bekleyip

10k tl'lik cardano
10k ethereum
10k ziliqa
10k eos
10k vechain
10k stellar
10k bitcoin private
10k neo
5k digibyte

almayı düşünüyorum. var mı şunu çıkar şunu ekle tarzı bi öneriniz. hepsi için ayrı walletler kullanacağım. yıl sonuna kadar bekleteceğim

öncelikle mı ekini kaldır  Grin işin şakası bir yana yatırım için ayırdığın parayı komple coinlere yatırmakta sıkıntı yok bence zaten  farklı coinlere dağıtmışsın ama her şeyinle bu işe girmişsen işte o zaman kesinlikle o mı ekini kaldır derim. bol şanslar...
member
Activity: 378
Merit: 20
Kesinlikle. Tüm birikiminizi bu piyasaya yatırmayın. Muhakkak yatırımınızı çeşitlendirin. Bir kısmını bu piyasaya yatırın.
full member
Activity: 490
Merit: 100
digibyte ve bitcoin private yerine başka coinler alabilirsin ve bence tüm birikiminle kripto paraya yönelmek biraz sıkıntılı yüzdelere ayırırsan yüzde 20 nakitte kal diğerleriyle coin alabilirsin bence
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Piyasaya girecekseniz öncelikle alışmak için düşük miktarlarla giriş yapın. Neyin ne olduğunu öğrenin. Aralıkta giren biri %50 den fazla zararda çünkü
member
Activity: 504
Merit: 12
bu düşüşncenin olması için öncelikle yatırımın miktarı bilinmeli eğer miktar çok fazla ise bu işler için yeterince gereklii değil bence.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Zengin olursan bizede bir et döner ısmarla be hocam  haha şaka bir yere güzel olmuş yatırımın benimde var aralarında yatırım yaptığım umarım tokatlarız parayı.
full member
Activity: 392
Projelerin %90-95i çöp bu piyasada, çoğu sadece spekülasyonla hareket ediyor belli bir süre sonra batmaya başlıyorlar, tüm parayı böyle bir yatırım dünyasına yapmak ciddi olarak riskli geliyor bana, ben %60 civarı koyuyorum geri kalanları başka yatırımlarda.
full member
Activity: 546
Piyasadaki Scam ICO'lar ve ponziler bütün olumlu haberlere ılımlı haberlere rağman istediğimiz yükselmeyi getirmiyor, bir türlü beklenen artışları göremedik hayırlısı. Bu ortamda çok fazla risk almaya değmez dostum
member
Activity: 112
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
tum birikim kriptoparaya yatirilmaz bence. blockchaine guvensekte ortalikta bi suru scam coin ve guvenilmeyen borsa mevcut. risk edebileceginiz miktar yatirin bence.
member
Activity: 336
I think it is inconvenient for me to invest all the investments in bitcoine.of course, even if bitcoin makes a serious profit, I think it is logical for me to invest all the investments in bitcoine, but in a negative situation all the economic freedom can destroy.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
canım kardeşim bence bütün baranı kriptoya yatırmak mantıklı değil size tavsiyem sadece belirli bir kısmını kriptoya yatırın onunla laış veriş yapın yeterdir size hanği işe girerseniz girin hiç bir zaman bütün sermayesini yatırılmaz
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Risk almayı seven biriysen olabilir ben kendi adıma şu sıralar tüm birikimimi kripto paralara yatırmazdım. Alıp uçurma ihtimalin de var elinde patlama ihtimali de var ona göre kararını ver
full member
Activity: 532
Merit: 102
tüm paranı yatırma bence nakit tl veya usd olarak tüm paranın yüzde 25 ini tutabilirsin bu piyasaya ne olacağı belli olmaz dikkatli ol sonra üzülme bütün paranı yatırdığın için.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
85k paranız varsa sakın hepsini yatırmayın ama kriptolara 85 ayırdıysanız seçimde özgür olmakla beraber saglam bir coine paranın %30-40ını atmanızı tavsiye ederim. Btc olur ether olur.birde coinin degeri için son 18 aylık grafiğine bakın değeri düşükmü yüksekmi oyle anlayabilirsiniz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
hepsiyle değilde yarısıyla bu işe girmen daha iyi bana göre çünkü piyasa ne yönde ilerler şuan kim nederse desin boş.kendini garantiye almanı öneririm.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Sakıp ağa bir videosunda zengin olma yolunu şöyle anlatıyordu. Riski azalt yatırım dağıt tek yerde hata yaparsan her yerden kaybetmiş olmazsın diye. Bu başlığa gayet yeterli bi yorum gibi
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Aptallık mı zekilik mi onu bilemem ama bu bariz kumar demektir. Paranı 10x de yapabilirsin bir an uçup gidebilir de bu risk işi kişinin seçimine kalmış. Üzülmem dersen sorun yok çünkü üzülmeyecek miktarlarda yatırım yapmak lazım altcoinlere. Ben biraz daha garantici olduğum için az getirsin sağlam getirsin diye düşünüyorum açgözlü olmaya gerek yok.
Pages:
Jump to: