Pages:
Author

Topic: Tüm birikimi kriptoya yatırmak aptallık mı olur ? - page 15. (Read 3553 times)

full member
Activity: 756
Merit: 104
Tüm birikimden kasıt hayatı idame ettirme miktarınıda dahil ederek ifade ediliyorsa evet baya bir saçmalık olur. Balıklama dalarsan buyuk balıklar yutar daha sakin adım adım gitmek lazım.
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Tüm birikimimi kriptodan kazandığım için hala kriptoda tutuyorum. Eskiden sıfırdı şimdi kaybetsem üzülmem yine sıfır olurum taşı oyar yine kazanırım. O yüzden benim güvenim sonsuzdur kripto piyasalarına. Yakın zamanda tüm birikimi çekip faize yatırmayı düşünüyorum burası insanı yaşlandırıyor Smiley
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Dostum bu piyasada hangi seviyelerin görüleceği çakılma yoksa uçma mı olacağı net belli olmadığı için insanların düşüncelerini bir kenarda tutarsın ama senin bir öngörün vardır risk alır yatırım yaparsın uçarsın ya da çakılırsın. Yapılan yorumları o günün koşullarına göre değerlendirmen daha isabetli olur.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Yatirimin aptalligi olmaz bana sorarsaniz ama yanlis tercihler olur bana sorarsaniz suan mantiksiz bir tercih olurp iyasada bir kararsizlik var
member
Activity: 490
Merit: 16
sen sen ol yine de tüm birikimini kripto paralara aktarma her zaman insanın sinirleri aynı olamayabiliyor allah korusun azaldığı zaman aklını yitirme sonra eğer yüksek miktarda bir birikmişin var ise birde araştırmadan yatırım yapma
full member
Activity: 630
Merit: 102
Öncelikle şunu söyleyeyim ; kriptoya yatırım yapmak aptallık değildir ama tüm birikimi yatırmak aptallıktır. Her ne kadar çok emin olduğumuz projeler de olsa sağı solu belli olmaz piyasanın. Her zaman uygun gördüğümüz bir miktar ile yatırım yapmalıyız.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Boğa sezonu başlangıcında yatırmamak aptallık olabiir, tersine Ayı sezonu başlangıcında yatırmak da aptallık olabilir.
Zamana göre değişir yani.
newbie
Activity: 158
Merit: 0
   Dünya hala kripto paraların geleceğini konuşuyor. Ülkeler desteklediklerini söylüyorlar fakat somut bir adım atmıyorlar. Böyle bir ortamda tüm varlığın ile bu işe girmek çok riskli. Şu an için Türkiye'de sıkıntı yok gibi gözüküyor. Herkes rahatça bankalarda işlemlerini yapabiliyor. Elde ettikleri kripto paraları fiat para birimlerine dönüştürebiliyor. Fakat yarın ne olacağını kimse bilemez. Eğer Türkiye'de 3 banka bitcoin işlemlerini durdursa panik havası hakim olur. Hiçbir zaman komple bu işe girilmemeli. Tüm varlığının belli bir miktarını kripto ile muhafaza edebilirsin, diğer kısımlarınıda diğer fiat para birimlerinde. Herzaman hepsini birbirine dönüştürebilecek şekilde ayarlanabilir.
   Kripto dünyasına girerken sırf elindeki varlığı arttırmak için çöp projelere yüklenmemek gerekiyor. Sağlam projelerle işlem görmek önemli. Önemli ortaklıklar kurmuş projeler, yatırımlarınızın güvenliği açısından göz ardı edemeyeceğiniz bir nokta. Bu sektörde bir sıkıntı olsa bile böyle projelere yapmış olduğunuz yatırımları kurtarabilirsiniz. Çıkarmış olduğu kripto paraları aktif olarak kullanılmasına dikkat etmelisiniz...
member
Activity: 756
Merit: 16
Kripto para dünyasında bir anda kazanç bir anda kayıp olabilir. Yaptığın coinin durumu çok önemli bunu dikkate alarak yatırım yapmak gerekiyor. Biraz sabır ile birlikte kripto paralardan güzel kar edilebilir.
member
Activity: 462
Merit: 42
yatırımın ana kurallarından biri paranın tümüyle tek yerde bulunmayacaksın. Ayrıca yazdığın coinler zaten uçmuş kaçmış geri gelmiş falan fialan bazıları gelmemiş abi mesela tavsiye olarak alma ama ARN coini bi araştır . Bol ŞSANS
newbie
Activity: 196
herhangi bir yatırım aracına tüm birikimin yatırılması saçma hastalığı var sıkıntılı durumu var gidince üzülmeyecek paranın yatırımını yapın
member
Activity: 364
Merit: 10
Bazen bu piyasada cesur olmak gerekiyor fakat eğer tüm varlığınızın yarısını kaybetseydiniz bunalıma girmeyip sabırlı olup aylarca geri eski fiyatına dönmesi için bekleyebilecek miydiniz ? Asıl soru bu
full member
Activity: 294
Merit: 101
Yaptığın en büyük yanlışta bu zaten burdaki insanları dinlemendi he belki zarar ederdin belkide kar bu işleri bu şekilde kimsenin ne yazacağına bakarak haraket etmen zaten bu işten anlamadığının ilk bulgusudur.

full member
Activity: 434
Merit: 100
Hocam siz daha bu piyasanın mantığını kavrayamamışsınız. Bu piyasayı sadece para odaklı düşünürseniz kaybetmeye mahkumsunuz. Öncelikle teknolojiyi anlamak ve ona güvenmek sonrasında üzülmeyeceğimiz paralar ile yatırım yapmak bu piyasanın altın kuralı.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Tüm birikimle ya da kredi vs işleri ile yapılan bu tarz şeylere inanılmaz karşıyım her başlıkta. Yapmaya çalışana mani olmayı görev bilirim. Etmeyin eylemeyin, ne kredi ile ne de tüm birikim ile yapılacak şeyler bunlar. Yazıktır. Sizi üzmeyecek miktarlarda yatırımınızı yapın derim hep. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yemeye çalışan birinin dedikleri olarak algılayın bu yazılanları...
member
Activity: 252
Merit: 10
OPEN GAMING PLATFORM
Valla para sizin paranız. Ben yapmam yapmadım da zaten. Belirlediğim miktarın üstünde arada bir para yatırıp yükselince bozdurup kar alıp çıktım. Siz de risk edemeyeceniz paralar yatırmamalısınız
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bitcoin private konusunda emin değilim, diğerlerine uzun vade yatırım yapılabilir.
Bende birikimi 3 e bölüp, nakit, döviz, altın sepeti yapmıştım.
Kullandığım arabadan daha mütevazi bir arabaya geçerek de artan ile yüklü giriş yapmıştım. Tamamı ile girmediğime hala çok pişmanım.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Kesinlikle yapaman gereken birsey.  Tum birikimini kriptolara baglamak senin dalgalanmalarda acil paraya ihtiyacin oldugunda zarar etmene sebep olur.  Gozden cikarabilecegin miktar ile girmelisin.
newbie
Activity: 53
sizi dinlemeyip yatırsaymışım şuan neredeyse anaparayı 2ye katlamıştım elde var 0  Undecided
newbie
Activity: 196
uzun vadede hepsi çok değerlenecek gibi görünüyor. Eğer başka bir gelirin varsa ve buraya koyduğun parayı unutabileceksen ihtiyacın olmayacaksa bu yatırımlar uzun vadede inanılmaz kazanç sağlamana yardımcı olabilir bol şans diliyorum
Pages:
Jump to: