Pages:
Author

Topic: Türk Bankaları Bitcoin Borsalarına Para Gönderen Hesapları Kapatıyor - page 3. (Read 23690 times)

member
Activity: 378
Merit: 10
gönderim ve çekim işlemleri yapmama rağmen henüz böyle bir olay başıma gelmedi umarım gelmez de nasıl bir olay sonucu hesaplar kapanmış merak ettim.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
konu devamlı zıplatılıyor da yok öyle bir şey. Birisinin hesabı kapatılmış da hep böle birilerinin hesabı kapatılır zaten. Forumdan kimsenin hesabı kapatılmaz ama arkadaşının arkadaşın hesabı kapanmıştır.
jr. member
Activity: 38
2017 nisan ayında kuyuya atılmış bir taşın konu alındığı başlıktır. burada boşuna kalabalık etmeyelim arkadaşlar. yok öyle şeyler.
jr. member
Activity: 378
Sürekli aynı haber forumda dolaşıp duruyor , konu ile ilgili piyasada hemen hemen bir çok bankada işlem yapan arkadaşlarımız var onlar böyle bir sıkıntılı durumla karşılaşmadılar.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
Haberin doğruluk payı nedir ? Böyle bir şeyin yapılmasındaki amaç nedir gerçekten ? Dünya uzay çağına yaklaştıkça bizimkiler aksine taş devrine doğru gidiyor.

bu tip olayların bankalarla alakası yok. masak denen kurum mali suçları araştırma kurumu yüksek hareket olan hesapları incelemeye alıyor bunun için de geçerli sebepleri var. kara para aklama teröre finans sağlama vs. vs. bunun alt limiti nedir bilmem fakat benim şimdiye kadar hacimli işlemlerim olmadı. ihtiyaç olduğunda 50k dan fazla bir çekim yapmadım.
bir de gelir vergisi vs. durumları olur diye çekim yaparken zaman zaman arkadaşın hesabı üzerinden de çekmişliğim oldu
hero member
Activity: 1484
Merit: 726
Haberin doğruluk payı nedir ? Böyle bir şeyin yapılmasındaki amaç nedir gerçekten ? Dünya uzay çağına yaklaştıkça bizimkiler aksine taş devrine doğru gidiyor.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Öncelikle haberin aslı olmayabilir. Eğer doğruysa da bu çok saçma bir karar. Sonuçta yasal bir düzenleme olmasa da burada kimsenin mağduriyetine yol açacak bir durum yok. Herkes özgür iradesi ile sanal yatırımlar yapabilir. Bu bankayı ilgilendirmez. Ayrıca banka kendi kazancına baksın neden kural koyuyor anlamıyorum.
member
Activity: 588
Merit: 22
Bankaların işine gelmiyor tabiki bu durum.O zaman bankalar yapsın aracı kutumların yaptığını.Yani bitcoini ben bankadan alayım,bankaya satayım.Tabi bunları yapamadıkları için hesapları kapatırlar.
jr. member
Activity: 134
e ediyor da ne oluyor sanki durdurabilecekler en güzeli en para atarı yok kokarı yok ne kımse arıyor ne kımse soruyor bi kart verdiler yükleyip yükleyip kullanıyorum en sevdiğim yanıda bu
jr. member
Activity: 40
Bu yalan haber. Bu başlığı kapatın artık.
full member
Activity: 714
Merit: 125
Kabul edilebilir oranlarda yapılan transferlere kimsenin ses çıkardığı yok tutupda yuksek bir miktar gonderirsen bankada bir dur hemserim bu para nedir kime gider diye masak nedeniyle sormak durumunda. Olay bence bundan ibaret ufak rakamlarda problem hiçbir zaman olacağını tahmin etmiyorum.
member
Activity: 406
Merit: 47
Bu haber uzun bir süredir dolanıyor yakın çevremde hiç canlı şahit olmadım ancak bankalarada hak vermek lazım paranın nereye gittiği durumunu belirlemeden kısa süreli hesap blokesi gayet mantıklı
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Kimsenin hesap falan kapattığı yok. Türk bankalarından Bitcoin borsalarına para gönderen hesapları kapatmaya dair belirti yok. Tam tersine ilk dijital para çıkarılarak elektronik ticarette kullanılmaya başlayacak.

Katılıyorum hocam tek tük örnekler olduğu ortada ama o kişilerin mutlaka bizden farklı olarak yaptığı bazı işlemler vardır diye düşünüyorum.Umarım ilerleyen süreçte bitcoin ve diğer kripto paralar ülkemizde daha çok tanınmaya başlar.
full member
Activity: 297
Merit: 101
Aşırı yüksek miktarda işlem yapanların veya kara para aklayanların hesabı bloke edilip savcılık tarafından soruşturma açılmış veya maliye tarafından inceleme yapılmış olabilir. yoksa normal ticaret yapanların hesap kapanmasını bugüne kadar duymadım.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
hesabı kapanan oldu tamamen kapatma olmadı bazı insanların hesabı kapandı ve parasına banka yönetimi tarafından bloke kondu. Türk bankaları bana göre karşılıksız verdikleri kredilerin geri dönüşü ile ilgilense güzel iş yapar.

Ben de bitcoin ile Türk bankaları aracılığı ile bir çok işlem yaptım ama şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.Acaba bu hesabı kapanan arkadaşlar ne kadarlık bir parayla işlem gerçekleştiriyor.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
hesabı kapanan oldu tamamen kapatma olmadı bazı insanların hesabı kapandı ve parasına banka yönetimi tarafından bloke kondu. Türk bankaları bana göre karşılıksız verdikleri kredilerin geri dönüşü ile ilgilense güzel iş yapar.
member
Activity: 294
Merit: 10
Bu tip haberlerle neredeyse 1 senedir karşılaşıyorum, ama nedense o kadar çok işlem, ve hacimli işlem yapmama rağmen benim hesaplarda bir kapanma söz konusu değil, biraz heralde şans işi loto gibi
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
konu hortlamış gene ..Smiley
member
Activity: 560
Merit: 57
sunu konuyu uplayıp durmayın. yok öyle bi şey.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Bugüne kadar sorun çıkmadı, umarım bundan sonra da problem yaşanmaz. fakat zaten her şeyden nem kapan bir piyasa da bu haberler can sıkıcı  Huh
Pages:
Jump to: