Pages:
Author

Topic: Türk Bankaları Bitcoin Borsalarına Para Gönderen Hesapları Kapatıyor - page 6. (Read 23690 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Amerikan bankaları kredi kartı ile dijital para alımına yasak getirdi. Amerikada normal hesap bilgileri ile coin alımına engel yok, ticaret serbest. Buna rağmen bizim bankalar kripto borsalarına para göndermeyi engellemek için çaba sarfediyor.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
Dünyanın birçok büyük Ülkesinde kabul görmüş bi para biriminin Türkiyede bu şekilde karşılık görmesi oldukça ilginç geliyor.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Çok eski bir baslik bu o zamanlar sorun belki varmıştır ama uzun sürmedi galiba . Benim dikkatimi çekmedi çünkü . Gelecekte de geleceğini şu süreden sonra sanmıyorum ama belli de olmaz
full member
Activity: 686
Merit: 104
umarım gerçekten öyle bir şey olmaz yoksa piyasadan gerilememiz için çok geçerli bir sebep olur
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Bu konu forumda sürekli aktif konulardan biri ancak sırf bu nedenle bankaların işlem durdurup hesap kapatacaklarını benim havsalam almıyor nedense.
full member
Activity: 434
Merit: 100
neredeyse 1yıldır açılmış bir başlık fakat konu başlığındaki maduriyeti yaşayan kişi sayısı az görünüyor bu iyi bir haber umarım maduriyet yaşanmayacak kadar ciddi bir gelişme değildir
newbie
Activity: 126
Yasaklayıcı politikaları biz genelde tüm bankalarımızda görüyoruz
Ama önemli olan verginin gelmemesi
member
Activity: 406
Merit: 14
Böyle bir şey olamaz. Çünkü bu durumu yasaklayan bir kanun maddesi yok. Dava açılsa direk kazanılır.
newbie
Activity: 126
Bu tür haberleri çoğu banka İçin görmüştüm
Özellikle de bizim ülkedeki bankalar İçin bu durum var
member
Activity: 112
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Buna benzer iddialara rastlıyorum ama benim veya yakınımdan kimsenin başına gelmedi böyle bir durum umarım hiç gelmez bilgi edinme amaçlı sorgulanıyor olabilir
member
Activity: 308
Bence çok saçma bir uygulama olur eğer bankalar böyle bir şey yaparsa. Para benim değil mi istediğim yere gönderirim kime ne. İşte bu yüzden blockchain teknolojisinin gelişmesi lazım. Bankaların köle düzeninden kurtulmak için.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Extra bilgi olarak;
Garanti bankası, BtcTürk ile işlem yapmaya olanak sağlayan BDDK lisanslı PAPARA firmasına havale-eft işlemlerini durdurdu!
Bu operasyonu bitcoin'e karşı mı yoksa elektronik para transferi yaptığı için mi uyguladığını bilmiyorum fakat İnternet Bankacılığında hata vermesi sonucunda Müşteri Temsilcisiyle konuşmamızda tarafımıza Papara'ya yapılacak para transferlerinin engellendiği fakat Papara'dan gelecek transferler için herhangi bir sorun teşkil edilmediği iletildi.

Açtığım konuyu yalanlayan kişiler bu konu hakkında araştırma yapabilirler.
Bilgi 06.02.2018 tarihinde alındı
member
Activity: 322
Merit: 15
swiftlerde engellemeye başlamışlar da yurtiçinde herhangi bir sıkıntı yok. yurt dışına da döviz çıkışından dolayı olabilir. doğrudan hedefte btc olsaydı türk borsalarına da eft geçemezdik.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Valla bu söylem uzun zamandır ortalıkta dolanıyor ama ne benim başıma ne de bir tanıdığımın başına henüz böyle bir durum gelmedi.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Geçen gün Garanti'nin yurt dışından bir transfer işlemini kabul etmediğine yönelik bir olay duydum. Cex.io'dan kredi kartına gönderilen parayı iade etmiş. Resmen kraldan çok kralcı olmaya çalışıyorlar.
jr. member
Activity: 161
Merit: 1
Faal bir şekilde Enpara ile uzun süredir çalışıyorum . Hangi borsaya gönderirsem göndereyim veya çekecek olursam hiç bir problemle karşılaşmadım. Bu kapanan arkadaşlar neye göre kapandığını beyan ediyor anlamış değilim gerçekten . Herkes bol keseden sallama mantığına girdi hepten.

Hocam daha önce de bu başlıkta defalarca yazdım, benim başıma gelmedi ama hesabının kapandığını söyleyen arkadaş gördüm facebookta ve enparayı arayıp sordum, evet bu işlem yasadışıdır, ilk seferde uyarı verilir ikincisinde hesabınız kapatılır dedi, istersen çözüm merkezini arayıp sorabilirsin...
full member
Activity: 168
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Faal bir şekilde Enpara ile uzun süredir çalışıyorum . Hangi borsaya gönderirsem göndereyim veya çekecek olursam hiç bir problemle karşılaşmadım. Bu kapanan arkadaşlar neye göre kapandığını beyan ediyor anlamış değilim gerçekten . Herkes bol keseden sallama mantığına girdi hepten.
member
Activity: 224
Merit: 12
ben buna ihtimal vermiyorum böyle birşey olsa bankalardan önce hükümetten uyarı açıklaması yapılır hesaplarınızı kapatacağız diye
newbie
Activity: 26
Gönderilerimi btctürk ve paribuya Enpara.com üstünden yapıyorum bende sorun yaşamadım
newbie
Activity: 98
Olayın troll olduğunu düşünüyorum, lakin kimsenin hesabını X hesabına para gönderdi diye kapatma lüksü yok bankaların.
Pages:
Jump to: